Promosi Sempena Ramadhan/Hari Raya Loan Kereta Baru, Sexondhand & Recond Kawtim Sampai Lulus (Tertakluk Pada Terma & Syarat)
Faiz28 @ Nafaz Legacy
Sun 4/Apr/2021 3:25pm [Last Comment]
Assalamualaikum dan salam sejahtera..

Loan Kereta Baru, Secondhand atau Recon Car kawtim sampai lulus (mengikut terma & syarat)

Ada masalah seperti dibawah :
- Gaji cash
- Gaji rendah
- Bekerja sendiri freelance
- Meniaga Online
- Pemandu grab / mycar
- Rider grab food / food panda
- Dokumen xcukup or xstrong

Tapi... nama clear, saya ada jalan boleh tolong untuk apply kereta

Dengan syarat :
- Nama kena CLEAR daripada CCRIS/CTOS or BLACKLIST dengan mana2 bank.
- Ctos bukan bank seperti courts & telco (bukan amik Phone) boleh buat xde masalah.
- Umur 21 tahun ke atas dan ada komitmen (kalau xde komitmen, ada cara boleh buat)
- Loan kereta kena ada LESEN. *untuk apply kereta baru kena ada lesen. kalo xder lesen bole apply kereta secondhand.. Bole juga guna lesen suami/isteri & ibu/bapa (mengikut terma & syarat)

Hanya untuk yang serius nak beli kereta dan mampu bayar sahaja..

Klik utk whatsapp 👇👇👇👇👇👇

https://wa.me/60172076636?text=Loan%20Kereta

Niche: Pinjaman Peribadi
 
1. Pjpinjaman - Mon 5/Apr/2021, 9:46am
ADAKAH ANDA MENGHADAPI MASALAH KEWANGAN?
TIDAK LAYAK UNTUK MEMBUAT PINJAMAN BANK?
BLACKLIST, CTOSS, CCRIS LAYAK MEMOHON DENGAN KAMI.
HANYA PERLU SEDIAKAN :
* 3 BULAN BANK STATEMENT TERBARU
* 3 BULAN PAYSLIP TERBARU
* PENYATA KWSP
* SURAT PENGESAHAN JAWATAN
* BIL API / AIR TERKINI
* SALINAN IC
JADI TUNGGU APA LAGI, (CALL,WSSAP,MESEJ) KAMI
DENGAN SEGERA DI NOMBOR 0164458544(AISHAH)
OFIS: 0378030622 (AISHAH)
https://wa.me/60164458544
https://wa.me/60162182544  
2. Gigie - Mon 5/Apr/2021, 10:53am
1)PINJAMAN PERIBADI
• TEMPOH PEMBAYARAN YANG DILANJUTKAN (4 BLN ~ 60 BLN)
• KADAR PINJAMAN 2X GANDA DARIPADA GAJI
• CARA BAYARAN YANG FLEXIBLE & BOLEH DIRUNDING
• MENGIKUT POTONGAN GAJI MELALUI BANK 
• BLACKLIST DAN CTOS JUGA DIPELAWA

(2)PINJAMAN SETTLE TUNGGAKAN
• MENYELESAIKAN HUTANG ANDA DI SYARIKAT LAIN 
• MEMAJUKKAN BUSS.KECIL KECILAN
• MENYELESAIKAN HUTANG KAD CREDIT
• MENYELESAIKAN TUNGGAKAN BANK

(3)KELAYAKAN MEMINJAM
• GOLONGAN SWASTA
• KAKITANGAN KERAJAAN
• GOLONGAN PENCEN ATAU SOCSO
• PEMOHONAN PENGELUARAN KWSP DITERIMA UNTUK UMUR 50 & 55 TAHUN

(4)DOKUMEN YANG PERLUKAN
• Slip gaji x 3 bulan terkini
• Bank statement x 3 bulan terkini( ONLINE )
• Bill api & air tempat kediaman
• KWSP statement 2016 & 2017 (Jika ada)
• Surat pengesahan kerja

UNTUK MAKLUMAT LANJUT,SILA HUBUNGI :
- 016 215 8441 / (Whatsapp / Wechat)
Location:WISMA COSWAY
NOTE : *KAMIPEMBERI PINJAMAN KEPADA SELURUH MALAYSIA kecuali SABAH / S..  
3. Upfront Resources Loan - Mon 5/Apr/2021, 11:08am
Pinjaman Wang Berlesen
Area KL,Selangor,N.9 dan Melaka
🌹Trusted ❌No Deposit ❌ No Upfront
Hari ini Apply ✔Hari ini proceed✔ Hari ini dapat Cash 💰💰

Syarat syarat syarikat kita :
- pekerja kilang
- pekerja swasta
- golongan pencen dan pekeso
- kaki tangan kerja kerajaan
- loan bank tiada lulus
- blacklist bank ctos, criss pun dapat layak memohon
- settle hutang bank / ptptn dan selainnya

#REKEMEN MEMBER APPLY LOAN DGN KITA BLH DPT COMMISSION 10%
TANPA PENJAMIN!!!
CONTOH:
DIA PINJAM 10K BLH DPT RM1000 COMMISSION
DIA PINJAM 15K BLH DPT RM1500 COMMISSION
DIA PINJAM 25K BLH DPT RM2500 COMMISSION

CALL/WASAP:017-876 4360 *WILLIAM
CALL/WASAP:012-933 0322*JANNA

Semak KELAYAKAN PERCUMA Tekan link ni ⬇⬇
http://www.wassap.my/60129330322/loanJanna
http://www.wassap.my/60129330322/loanJanna
http://www.wassap.my/60129330322/loanJanna  
4. Kenny - Mon 5/Apr/2021, 12:18pm
Pinjaman Peribadi Tanpa Kad ATM!! Bayaran Auto Debit!!
Ada Masalah Kewangan ? Buntu tak tahu nak pinjam mana ? Kami boleh membantu anda.. Kami adalah syarikat pinjaman wang berlesen yang berpengalaman juga professional untuk anda. Anda Blacklist ?? CTOS ?? CCRIS ?? jangan risau.. anda jugak layak memohon..

Tiada upfront payment!!
Tiada cagaran!!
Tiada Penjamin!!
~ Free 1 month interest
~ Proses pinjaman dalam 1 jam sahaja


AREA KL DAN SELANGOR SAHAJA
***COMPANY MEMPUNYAI OUTDOOR SERVICE ( T&C APPLY )***
Jika anda mempunyai sebarang pertanyaan atau anda berminat boleh la menghubungi di talian :
Kenny @ YNS RESOURCES SDN BHD
03-3163 0200
018-209 3644
(Call/Whatsapp/Telegram)

ATAUPUN BOLEH TEKAN LINK WHATSAPP DIBAWAH
http://sayanakapplyloan.wasap.link
http://sayanakapplyloan.wasap.link

ATAUPUN BOLEH MEMOHON MELALUI INTERNET DAN PIHAK KAMI AKAN MENGHUBUNGI ANDA SECEPAT MUNGKIN
https://bit.ly/3kZSOlx
https://bit.ly/3kZSOlx  
5. Top88 - Mon 5/Apr/2021, 1:35pm
KREDIT KOMUNITI TOP PIONEER CAPITAL SDN BHD

🛑TERMA & SYARAT :

🖐STAFF GOV & SWASTA
🖐GAJI MASUK BANK
🖐BERKERJA TETAP
🖐PENCEN, SOCSO,

💐Warganegara Malaysia
💐Permohonan tanpa Penjamin
💐Gaji kasar RM1300 ke atas
💐CCRIS /CTOS / BLACKLIST (masih lagi layak untukmemohon)
💐Tanpa deposit / Upfront
💐Tanpa pegang kad ATM
💐1.5% kadar faedah

📌Area Cover*📌
📍KL
📍SELANGOR

🛑 (Humaira) 016-4146706
Whatsapp / Call
https://www.wasap.my/60164146706
Email: humaira.loantop@gmail.com
http://www.pinjamantunai.com/  
6. Nur Syazlin - Mon 5/Apr/2021, 1:40pm
Assalamualaikum, have a nice day ☺️
Puasa dah semakin hampir, persediaan nak puasa masih tak dapat nak beli?
Awal bulan duit dah habis bayar komitmen?
Jom buat personal loan dengan saya 🥰
📌Tiada Penjamin Diperlukan
📌 Proses dalam 1 jam
📌 Kelulusan Yg Tinggi
📌 Bayaran Fleksible
📌 Boleh Settlekan Pinjaman Syarikat Lain
📌 Maklumat Dirahsiakan
📌 Gaji Melalui Bank
DOKUMEN YG DIPERLUKAN
✅ Payslip 3 Bulan Yg Terbaru
✅ Bank Statement 3 Bulan Terbaru
✅ Bil Air / Api (Rumah Sewa Pun Bole)
✅ IC Depan& Belakang
Boleh klik http://www.wasap.my/60102520704/nakloan untuk info lanjut 🥰  
7. Azlie 17 - Mon 5/Apr/2021, 1:45pm
PINJAMAN PERIBADI BANK
KAMI PAKAR BANK ANDA
------------------------
.
Perlukan Personal Loan Bank mudah kautim case? Hubungi kami t&c.
.
👉 Xperlu nk ke bank walk in pun..
👉 Xperlu pengesahan majikan..
👉 Xperlu bil air bil elektrik bil astro..
👉 Xperlu deposit atau upfront ape2..
👉 Xperlu penjamin..
👉 Xperlu risau kalau sudah ada personal loan dimana2 bank.
.
👉Dokumen xcukup kita cuba adjust t&c.
.
👉 Boleh adjust ccris sehingga max 2bulan.
👉 Boleh adjust Ctos non bank.
👉 Boleh adjust ccris ptptn
👉 High commitmen boleh cuba.
.
✔ Pinjaman di Bank Rakyat dan Koperasi terpilih Sahaja dab Bukan Pinjaman Berlesin
.
Terima Kasih.
.
Semoga anda semua dilimpahruahkan rezeki yang tak pernah disangka-sangka..
Aamiin ya rabbal alamin 🤲🏻
.
☎️CONTACT US☎️
http://www.wasap.my/60193861021/SAYA_BERMINAT  
8. Siti Syarah1221 - Mon 5/Apr/2021, 2:07pm
Pinjaman Wang Berlesen
Area KL,Selangor,N.9 dan Melaka
🌹Trusted ❌No Deposit ❌ No Upfront
Hari ini Apply ✔Hari ini proceed✔ Hari ini dapat Cash 💰💰



Syarat syarat syarikat kita :
- pekerja kilang
- pekerja swasta
- golongan pencen dan pekeso
- kaki tangan kerja kerajaan
- loan bank tiada lulus
- blacklist bank ctos, criss pun dapat layak memohon
- settle hutang bank / ptptn dan selainnya


#REKEMEN MEMBER APPLY LOAN DGN KITA BLH DPT COMMISSION 10%
TANPA PENJAMIN!!!
CONTOH:
DIA PINJAM 10K BLH DPT RM1000 COMMISSION
DIA PINJAM 15K BLH DPT RM1500 COMMISSION
DIA PINJAM 25K BLH DPT RM2500 COMMISSION


CALL/WASAP:012-237 3911*Syarah
CALL/WASAP:017-885 5359*Elvin
OFFICE:06-799 0885

Semak KELAYAKAN PERCUMA Tekan link ni ⬇⬇
http://pecredit.wasap.my
http://pecredit.wasap.my
http://pecredit.wasap.my  
9. Nur Ida - Mon 5/Apr/2021, 2:40pm
PEMBIAYAAN PERIBADI-I UNTUK SEKTOR AWAM/AUTO DEBIT

📍Program bebas blacklist/ccris dan ctos
📍pakej luar biasa khas untuk kakitangan kerajaan bergaji 3ribu keatas
📍potongan dah 60% masih layak
📍pengiraan kelayakan sehingga 80% gaji (t&c)
📍kelulusan tertakluk kepada terma dan syarat

➡KEISTIMEWAAN

📍membaik pulih rekod buruk sistem ccris Bank Negara
📍bersihkan nama dari senarai hitam
📍membantu mengurangkan potongan pada payslip

Siapa yang layak??

✔kakitangan awam persekutuan (cover semenanjung)
✔kakitangan awam negeri (cover kl dan sel shj)
✔kakitangan badan berkanun/universiti/glc (cover kl&sel shj)
_________
✅AGGREMENT SIGN DEKAT OFFICE

🚫tanpa wang pendahuluan

❌pdrm, tentera
❌sabah dan sarawak kami tak uruskan

➡wasap payslip dan bank statement untuk semakan
➡pastikan anda betul-betul serius

Maklumat lanjut boleh terus tekan link wasap di bawah

https://www.wasap.my/60166063644/mjloankerajaan  
10. Jomloan 2 - Mon 5/Apr/2021, 2:50pm
URGENT NAK BUAT LOAN TAPI TAKUT SCAMMER & AHLONG??
PINJAMAN PERIBADI SEGERA TANPA CAS & TANPA DEPOSIT (TRUSTED 100%)
* Harini Mohon Harini Lulus (duit terus ditransfer ke akaun)
* Tidak Perlu Duit Pendahuluan / Upfront / Deposit
* Boleh datang walk in ke office atau jika tiada masa. Kami Boleh Datang Segera Berjumpa Di Tempat Anda.
* Kami tidak memegang kad ATM pelanggan dan tidak meminta wang pendahuluan.
* Jika document lengkap, kelulusan boleh diketahui dalam masa sejam sahaja.
* Boleh lawati website kami di http://www.jomloan.my untuk memohon secara online.
* Boleh whatsapp atau call saya untuk apply loan H/P : 0107880515

CLICK UNTUK DIRECT WHATSAPP:
http://www.wassap.my/0107880515/pmloanMona
http://www.wassap.my/0107880515/pmloanMona
http://www.wassap.my/0107880515/pmloanMona
http://www.wassap.my/0107880515/pmloanMona  
11. Mira 569 - Mon 5/Apr/2021, 3:02pm
PERSONAL LOAN & BUSINESS LOAN
Anda Ada Masalah Kewangan $$$
Jangan Risau ~~~ Kita Sedia Membantu Anda ~~~
Pinjaman Segera 5K-50k





# INTEREST RENDAH
# TIADA BAYARAN TERSEMBUNYI
# DOCUMENT RINGKAS
# ADA OFFICE TETAP
# BAYARAN IKUT KEMAMPUAN ANDA
# KITA JUGA TOLONG ANDA MENYELESAIKAN HUTANG DI SYARIKAT LAIN




###SEMAKKAN ADALAH PERCUMA
WHATSAPP / CALL~~017-7799216
https://wa.me/60177799216  
12. Ewt - Tue 6/Apr/2021, 9:38am
🌹𝒲𝐸 𝒫𝑅𝐸𝒮𝒯𝒜𝒮𝐼 𝒞𝒜𝒫𝐼𝒯𝒜𝐿🌹
“Serious laa semua pinjaman kena bayar Lawyer Fee, Stamping Fee & Deposit dulu ke?”
“Tidakk! Kami pinjaman berlesen tidak ambil deposit Yang ambil deposit adalah SCAMMER ! Mana masuk akal kalau nak pakai duit lagi kena keluarkan duit? . Proses kami semuanya PERCUMA

Selamat Sejahtera🌷 Anda memerlukan wang untuk meniaga kecil-kecilan, Selesaikan bill tertunggak & Lain-lain ?

Interest serendah 1.5% , Full Loan Tiada Potongan❗️
💲💰Pinjam RM5000 dapat RM5000💰💲 
Tiada PENJAMIN & WANG PENDAHULUAN. 

📍Mempunyai masalah Blacklist,Ctos,Ccris?
📍Bekerja dalam sektor Kerajaan&Swasta? Anda layak memohon .
📍Proses PERCUMA & Tanpa wang pendahuluan🤗

Hubungi Kami Di Talian: 
📲📲📲📲📲📲HP: 017-877 7587 SITI AISYAH 📲📲📲📲📲📲 
https://api.whatsapp.com/send?phone=60178777587  
13. Farisya 12 - Tue 6/Apr/2021, 11:00am
PINJAMAN PERIBADI TANPA UPFRONT 👈

💯✅ PINJAM PENUH DAPAT PENUH ✅💯
URUSAN SEPANTAS 30MIN SAHAJA JIKA DOKUMEN LENGKAP

Anda perlukan wang segera ?
Jangan risau saya boleh bantu anda ☺️
PINJAMAN TANPA DEPOSIT DAN PENJAMIN ❌
OFFICE YANG TETAP ✔️
JADUAL PEMBAYARAN YANG MURAH ✔️
TERBUKA KPD KERAJAAN DAN SWASTA ✔️
Anda boleh hubungi saya sekarang 🙌🚦
Untuk sebarang info lanjut boleh terus wasap kami di

WWW.WASAP.MY/60165359588/LOANFARISYA
WWW.WASAP.MY/60165359588/LOANFARISYA

FULL LOAN ✔️‼️ FULL LOAN ✔️‼️  
14. Mr Jeff - Tue 6/Apr/2021, 1:38pm
$$ pinjaman wang berlesen di port klang $$yns resources sdn bhd $$

Selamat sejahter semua, kami yns resources sdn bhd port klang ada menawarkan promosi pinjaman peribadi 0% interest untuk sebulan

* 0% interest untuk sebulan
* tanpa penjamin
* urusan hanya di pejabat
* company mempunyai out door serives T&c apply
* segala maklumat 100 % dirahsiahkan
* urusan mudah dan cepat hanya dalam 1 jam jika documents lengkap
* caver area selangor ,kuala lumpur dan klang
* khas untuk kerajaan, swasta, kilang, kwsp i lestari dan gaji melalui bank
* bayaran secara auto debit

Untuk pertanyaan lanjut boleh hubungi saya talian
010-299 0200 mr jeff
03-31630200 office

Walk in office
Yns resources sdn bhd
No 99
Tingkat 1
Persiaran raja muda musa
42000 pelabuhan klang
Waktu urusan
09.30 am to 6.30 pm
Monday to saturday
http://www.wasap.my/60102990200/majalanloanynsselangordankltou
https://t.me/ynsjeff
https://bit.ly/3iaQFSb  
15. Gigie - Tue 6/Apr/2021, 3:55pm
➥ NAK LANGSAIKAN HUTANG!!
➥ WALAUPUN HUTANG SUDAH DILANGSAIKAN MASIH BERBAKI DI POKET!!
➥ KAMI MEMBANTU BUDGET BULANAN ANDA , SUPAYA CUKUP DAN TAK KERING POKET.
➥ KAMI SEDIA MEMBANTU ANDA DAN JUGA MEMBERI SERVIS YG TERBAIK UNTUK KEPUASAN PELANGGAN KAMI !!!
➥CARA UNTUK MEMBUAT PERMOHONAN LOAN DENGAN KAMI . MUDAH SAHAJA ANDA PERLU MENYEDIAKAN DOKUMEN YANG LENGKAP. 

DOKUMEN YG DIPERLUKAN SEPERTI:
♣ PENYATA GAJI 3BLN
♣ STATMENT BANK 3BLN 
♣ BIL API&AIR YG TERBARU
♣ SURAT PENGESAHAN JAWATAN (JIKA ADA)

GOLONGAN YG LAYAK MEMOHON:
✪ KAKITANGAN KERAJAAN / SWASTA
✪ PENCEN
✪ PERKESO
✪ BLACKLIST ,CTOS , CCRIS, AKPK

BOLEH HUBUNGI KAMI JIKA ADA SEBARANG PERTANYAAN:
✆ 016-215 8441 -mawar
(TERIMA SMS/WHATSAAP/WECHAT)
✉EMAIL : btoppioner@yahoo.com

adalah syarikat pinjaman wang berlesen yang diluluskan oleh(K.P.K.T.) Kementerian Perumahan & kerajaan Tempatan di bawah Akta Pemberi Pinjaman 1951


💲💲💲💲💲💲💲💲 SEKIRANYA A..  
16. Jomloan1 - Tue 6/Apr/2021, 5:01pm
HI , PERLUKAN DUIT HARI NI ‼️ KAMI MENAWARKAN PINJAMAN YANG BERPATUTAN (RM500-Rm10K)
❌ TIADA SEBARANG BAYARAN DEPOSIT ❌
LAYAK ⬇️
➡️ KAKITANGAN KERAJAAN & SWASTA
➡️ BERNIAGA SENDIRI & ONLINE
➡️ RIDER FOODPANDA, IN-HOUSE SECURITY
➡️ MINIMUM BEKERJA 3BULAN KE ATAS
➡️ GAJI CASH/MASUK BANK
✅ SEMAKAN KELAYAKAN PERCUMA
✅ BAYARAN YANG FLEXSIBEL
COVER AREA : KL, SELANGOR, SEPANG, NILAI, SEREMBAN 📍
SEBARANG PERTANYAAN BOLEH WASAP ☺️
https://www.wasap.my/60107880515/nakloanniena  
17. Yns Resources Sdn Bhd 2 - Tue 6/Apr/2021, 5:45pm
Zero Interest % { Rebatlah Peluang March 2021 }
PINJAMAN BERLESEN TANPA PEGANG KAD ATM ANDA DAN {BAYARAN SECARA AUTO DEBIT}
COVER AREA 🚩KLANG 🚩SELANGOR🚩SHAH ALAM 🚩SUBANG 🚩PUCHONG 🚩KUALA LUMPUR

Saya boleh bantu anda!
Kelulusan adalah segera!
Semua urusan dijalankan Di pejabat!
Saya membantu mereka benar-benar memerlukan!
♦ TANPA PEGANG KAD ATM {BAYARAN SECARA AUTO DEBIT}
♦ ZERO INTEREST %
♦ TANPA PENJAMIN
♦ TANPA UPFRONT
♦ TANPA DEPOSIT
♦ OUT DOOR SERVICE
=============================
Syarat kelayakan peminjam :
* Kakitangan kerajaan/ swasta/ Pencen
* Bekerja 3 bulan ke atas
* Bergaji bersih 1000 ke atas
* Bergaji masuk bank (Autokredit)
=============================
Sila hubungi saya sekiranya anda memerlukan atau berminat
Cik Liza 📲 018-366 6438 (Call/Whatsapp/Telegram)
Telefon Pejabat : 03-3163 0200
http://www.wasap.my/60183666438/mloan
http://www.wasap.my/60183666438/mloan
http://www.wasap.my/60183666438/mloan  
18. Ewt - Thu 8/Apr/2021, 11:20am
🌹𝒲𝐸 𝒫𝑅𝐸𝒮𝒯𝒜𝒮𝐼 𝒞𝒜𝒫𝐼𝒯𝒜𝐿🌹
“Serious laa semua pinjaman kena bayar Lawyer Fee, Stamping Fee & Deposit dulu ke?”
“Tidakk! Kami pinjaman berlesen tidak ambil deposit Yang ambil deposit adalah SCAMMER ! Mana masuk akal kalau nak pakai duit lagi kena keluarkan duit? . Proses kami semuanya PERCUMA

Selamat Sejahtera🌷 Anda memerlukan wang untuk meniaga kecil-kecilan, Selesaikan bill tertunggak & Lain-lain ?

Interest serendah 1.5% , Full Loan Tiada Potongan❗️
💲💰Pinjam RM5000 dapat RM5000💰💲 
Tiada PENJAMIN & WANG PENDAHULUAN. 

📍Mempunyai masalah Blacklist,Ctos,Ccris?
📍Bekerja dalam sektor Kerajaan&Swasta? Anda layak memohon .
📍Proses PERCUMA & Tanpa wang pendahuluan🤗

Hubungi Kami Di Talian: 
📲📲📲📲📲📲HP: 017-877 7587 SITI AISYAH 📲📲📲📲📲📲 
https://api.whatsapp.com/send?phone=60178777587  
19. Siti Syarah1221 - Sat 10/Apr/2021, 9:18am
💲💲💲COMMUNITY CREDIT💲💲💲
📱 call/wasap : 012-237 3911
📱 call/wasap : 017-885 5359

RM1000 BYR BALIK RM1060
RM2000 BYR BALIK RM2120
RM3000 BYR BALIK RM3180

Proses 20 MINIT Sahaja (T&C).
Untuk Yang Bekerja Atau Komisen Base
➡KAKITANGAN KERAJAAN
➡PEKERJA KILANG
➡SWASTA
➡PENCEN & PEKERSO
➡HOTEL
➡PERUNTUKAN(ASKAR WIFE)
➡GAJI MELALUI BANK SAHAJA!

AREA
🚩K. LUMPUR 🚩SELANGOR 🚩N. SEMBILAN 🚩MELAKA

➡ OUTDOOR SERVICE
➡ HUTANG DI SYARIKAT LAIN KAMI BOLEH TOLONG SELESAIKAN (T&C)
➡ BLACKLIST LAYAK MEMOHON
➡ KOMISEN TINGGI 8% ke 10% keatas
➡ GAJI MESTILAH MELALUI BANK


✔💯👍 Tiada Sebarang Paksaan Sepanjang Tempoh Perbincangan
✔💯👍 Outdoor Service Free
✔💯👍 Tidak Perlu Deposit, Penjamin, Cagaran!!

📱 http://pecredit.wasap.my  
20. Mr Jeff - Sat 10/Apr/2021, 10:03am
$$ pinjaman wang berlesen di port klang $$yns resources sdn bhd $$

Selamat sejahter semua, kami yns resources sdn bhd port klang ada menawarkan promosi pinjaman peribadi 0% interest untuk sebulan

* 0% interest untuk sebulan
* tanpa penjamin
* urusan hanya di pejabat
* company mempunyai out door serives T&c apply
* segala maklumat 100 % dirahsiahkan
* urusan mudah dan cepat hanya dalam 1 jam jika documents lengkap
* caver area selangor ,kuala lumpur dan klang
* khas untuk kerajaan, swasta, kilang, kwsp i lestari dan gaji melalui bank
* bayaran secara auto debit

Untuk pertanyaan lanjut boleh hubungi saya talian
010-299 0200 mr jeff
03-31630200 office

Walk in office
Yns resources sdn bhd
No 99
Tingkat 1
Persiaran raja muda musa
42000 pelabuhan klang
Waktu urusan
09.30 am to 6.30 pm
Monday to saturday
http://www.wasap.my/60102990200/majalanloanynsselangordankltou
https://t.me/ynsjeff
https://bit.ly/3iaQFSb  
21. Kenny - Sat 10/Apr/2021, 2:29pm
Pinjaman Peribadi Tanpa Kad ATM!! Bayaran Auto Debit!!
Ada Masalah Kewangan ? Buntu tak tahu nak pinjam mana ? Kami boleh membantu anda.. Kami adalah syarikat pinjaman wang berlesen yang berpengalaman juga professional untuk anda. Anda Blacklist ?? CTOS ?? CCRIS ?? jangan risau.. anda jugak layak memohon..

Tiada upfront payment!!
Tiada cagaran!!
Tiada Penjamin!!
~ Free 1 month interest
~ Proses pinjaman dalam 1 jam sahaja


AREA KL DAN SELANGOR SAHAJA
***COMPANY MEMPUNYAI OUTDOOR SERVICE ( T&C APPLY )***
Jika anda mempunyai sebarang pertanyaan atau anda berminat boleh la menghubungi di talian :
Kenny @ YNS RESOURCES SDN BHD
03-3163 0200
018-209 3644
(Call/Whatsapp/Telegram)

ATAUPUN BOLEH TEKAN LINK WHATSAPP DIBAWAH
http://sayanakapplyloan.wasap.link
http://sayanakapplyloan.wasap.link

ATAUPUN BOLEH MEMOHON MELALUI INTERNET DAN PIHAK KAMI AKAN MENGHUBUNGI ANDA SECEPAT MUNGKIN
https://bit.ly/3kZSOlx
https://bit.ly/3kZSOlx  
22. Yns Resources Sdn Bhd 2 - Sat 10/Apr/2021, 5:31pm
Cover Area 🚩KLANG 🚩SHAH ALAM 🚩PUCHONG 🚩PJ 🚩SELANGOR 🚩KUALA LUMPUR
Pinjaman Peribadi Kepada Rakyat Malaysia Spt :
🌸 Kerajaan 🌸 Swasta 🌸 Kilang 🌸 Hotel 🌸 Pencen 🌸 I-SINAR
Kepada Sesiapa Yang Sedang Menghadapi Masalah Kewangan Yang Tidak Dapat Diselesaikan!!

Keistimewaan Yang Syarikat Kami Berikan :
⏩Tanpa Pegang Kad ATM {{Bayaran Secara Auto Debit}}
⏩Tanpa Penjamin, Tanpa Cagaran
⏩Proses Pinjaman Murah, Mudah, Selamat Dan Segera
⏩Pembayaran Pinjaman Yang Mudah Serta Pelan Ansuran Yang Fleksible
⏩Tempoh Pinjaman 1-3 Tahun
⏩Jumlah Pinjaman Sehingga 1k-50k
⏩Kelulusan 30 Minit Dg Dokumen Complete
⏩Kelulusan Hingga 90%
⏩Dokumen Ringkas Dan Mudah
{{Out Door Service}}

Untuk Info Lebih Lanjut SILA Hubungi Saya
Cik Liza 📲 018-366 6438 (Wasap/Call/Telegram)
Office Number : 03-3163 0200
http://www.wasap.my/60183666438/mloan
http://www.wasap.my/60183666438/mloan
http://www.wasap.my/60183666438/mloan  
23. Upfront Resources Loan - Sun 11/Apr/2021, 8:47pm
Pinjaman Wang Berlesen
Area KL,Selangor,N.9 dan Melaka
🌹Trusted ❌No Deposit ❌ No Upfront
Hari ini Apply ✔Hari ini proceed✔ Hari ini dapat Cash 💰💰

Syarat syarat syarikat kita :
- pekerja kilang
- pekerja swasta
- golongan pencen dan pekeso
- kaki tangan kerja kerajaan
- loan bank tiada lulus
- blacklist bank ctos, criss pun dapat layak memohon
- settle hutang bank / ptptn dan selainnya

#REKEMEN MEMBER APPLY LOAN DGN KITA BLH DPT COMMISSION 10%
TANPA PENJAMIN!!!
CONTOH:
DIA PINJAM 10K BLH DPT RM1000 COMMISSION
DIA PINJAM 15K BLH DPT RM1500 COMMISSION
DIA PINJAM 25K BLH DPT RM2500 COMMISSION

CALL/WASAP:017-876 4360 *WILLIAM
CALL/WASAP:012-933 0322*JANNA

Semak KELAYAKAN PERCUMA Tekan link ni ⬇⬇
http://www.wassap.my/60129330322/loanJanna
http://www.wassap.my/60129330322/loanJanna
http://www.wassap.my/60129330322/loanJanna  
24. Nur Ida - Mon 12/Apr/2021, 11:30am
Promosi Promosi Promosi Untuk Bulan Mac
Kelulusan 24Jam!!!!!! Percaya Atau Tidak ?
Adakah Anda Bantu Pinjaman bank Selalu Ditolak
Anda Kecemasan Memerlukan Anda Segera Membaiki Kereta ? Rumah Atau Untuk Sementara Selesaikan Masalah Anda ?
Atau Anda Nak Guna Duit Untuk Tujuan Yg Lain

++BLACKLIST / CTOS
++TANPA CAGARAN
++TANPA KAD ATM
++TANPA UP FRONT
++ BAYAR BY AUTO DEBIT PUN BOLEH

Kami Juga Boleh Bantu Anda Selesaikan Hutang AHLONG.........
Kelayakan Untuk Staff Swata / Gov / Pencen / Zakat / Peruntuk Isiteri Askar Shj / Gaji cash / Peniaga
Tak Layak
X PDRM
X ASKAR

Sila Hubungi Kami Vincent (016-606 3644)
https://www.wasap.my/60166063644/mjlloan
https://www.wasap.my/60166063644/mjlloan
https://www.wasap.my/60166063644/mjlloan  
25. Farisya 12 - Mon 12/Apr/2021, 12:41pm
PROMO MENJELANG RAMADHAN DAN SYAWAL

TANPA UPFRONT / PENJAMIN
SEGALA MAKLUMAT ANDA DIRAHSIAKAN
KERJA KERAJAAN DAN SWASTA DIALU-ALUKAN

KELULUSAN SEGERA 30MINIT JIKA TIADA SEBARANG MASALAH
BLACKLIST LAYAK APPLY

BARU KERJA SEBULAN JUGA KAMI TERIMA
RM1000 - RM30000 TUNAI DITANGAN

WWW.WASAP.MY/60165359588/LOANFARISYA
WWW.WASAP.MY/60165359588/LOANFARISYA

ON CALL 24HOUR 016-535 9588 (FARISYA)

JIKA ANDA MENDAPATI SYARIKAT PINJAMAN YANG MEMERLUKAN DEPOSIT
SILA LAPORKN PADA PIHAK YANG BERKENAAN KERANA SYARIKAT PNJAMAN
YANG BERDAFTAR TIDAK AKAN MENGENAKAN SEBARANG DEPOSIT/UPFRONT  
26. Wang Maju Trading - Mon 24/May/2021, 11:50am
BEST PERSONAL LOAN💰
WANG MAJU TRADING

💡LOAN LULUS DALAM 2JAM💡
✔Black List Bank
✔Baru Kerja 3Bulan
✔Gaji Rendah Bawah Seribu
✔Bank Reject Sebab Commitment Tinggi
✔Ccris Ctos Tak Cantik

💡Cepat - Mudah - Selamat💡
👉Pekerja kerajaan, swasta
👉Pekerja Kilang
👉Bayaran ikut kemampuan
👉Maklumat dirahsiakan
👉Tanpa penjamin, cagaran
👉Tanpa deposit!

AREA:
📍 KUALA LUMPUR
📍 SELANGOR
📍 NEGERI SEMBILAN

Whatsapp/call AINA📞
https://wa.me/60176603337?text=Pm+loan
https://wa.me/60176603337?text=Pm+loan
https://wa.me/60176603337?text=Pm+loan  

Page 1   (Total 26 comments)
Your Comment: Max 1000 characters.
Login Email:
Password:
Tips: Free Registration ¤ Lost Password?
Warning!
1. NEVER give UPFRONT PAYMENT (deposit) to any Money Lenders. Upfront Payment is 100% scam!
2. NEVER give advance payment to sellers you don't know or sellers with no office/home address.
3. NEVER pay for any products or services with CASH except for C.O.D!
4. Majalah.com NEVER send any business offers to anyone and we never offer our users' details for sale.
Disclaimer. Messages posted to our forum are solely the opinion and responsibility of the person posting the message. We assumes absolutely no responsibility for any loss (time/money/energy) as a result of using the information posted in this forum. We do not endorse, support, represent or guarantee the truthfulness, accuracy or reliability of any topics/messages posted here. We reserve the right to delete or edit your topics or comments. Your visiting of this site shall be deemed as your acceptance of this disclaimer.

Youtube Link

Tebang Balak Pokok Getah Boleh Dapat Duit kah?? Episod 4 Usahawan Desa
Pertama kali tengok orang tebang balak pokok getah. Ada orang kata boleh dapat RM6,000 utk setiap 1 ekar getah.. ada yg kata langsung tak dapat apa-apa.. Pelik mana satu kan?
Mencari Umbut Kelapa Di Kebun - Episod 3 Usahawan Desa
Sebenarnya dimana letaknya umbut kelapa ni? Susah nak makan umbut kelapa sekarang.. waktu kenduri di kampung pun belum tentu ada.. Kalau dulu umbut kelapa adalah hidangan wajib kenduri kahwin.
Membuat Markas Di Kebun.. ala-ala Markas Komunis - Episod 2 Usahawan Desa
Perkara awal yg perlu dibuat untuk meneroka kebun.. adalah membuat markas tempat berehat. Kemudian mengorek telaga ala kampung untuk sumber air pelbagai kegunaan. Jom timba air telaga cara kampung dulu-dulu!
Buat Jalan Batu Kasar Di Kebun - Episod 1 Usahawan Desa
Perkara pertama sekali yg perlu dibuat utk membuat kebun adalah membuat jalan batu kasar. Supaya tak lecak bila hari hujan.Berapa kosnya agaknya ya..