Anda Dibayar Sehingga RM16,000.00 Hanya Tampal Iklan Dicermin Kereta Anda.
Adcarrier 2 @ Ad Carrier Entrepreneurs - Sat 24/Nov/2012 12:08pm [Last Comment]
KAMI ADALAH SYARIKAT PENGIKLANAN MENGAJAK ANDA BERKONGSI KEUNTUNGAN SECARA BERSAMA. ANDA HANYA PERLU LEKATKAN STIKER IKLAN KAMI DICERMIN KERETA ANDA.

JADIKAN KERETA ANDA SEBAGAI SUMBER PENDAPATAN KEDUA MERAIH SEHINGGA RM16,000.00 TUNAI. LEBIH 1 JUTA PELEKAT IKLAN AKAN DIEDARKAN SELURUH MALAYSIA BERMULA AWAL DISEMBER INI.

DAFTAR SEKARANG UNTUK MENDAPAT TEMPAT TERAWAL SEBELUM TARIKH PELANCARAN PADA 1/12/2012.

DAFTAR NAMA ANDA DI: www.adcarrier.net

Niche: Servis
     
  1. Sofian 16 - Sat 24/Nov/2012, 1:04pm
    tampal iklan aper boleh email kat saya nora_zura81@yahoo.com  
  2. Ismail 75 - Sat 24/Nov/2012, 5:25pm
    tolong emailkan pada saya..ismailarab48@yahoo.com.  
  3. Faizah 77 - Sat 24/Nov/2012, 5:42pm
    tolong emailkan pada saya..ija9777@gmail.com TQ  
  4. Didie 8 - Sat 24/Nov/2012, 5:48pm
    email pada sy cara2 nya hubastank8307@yahoo.com  
  5. Akualza - Sat 24/Nov/2012, 6:09pm
    menarik...email tigerr night@yahoo.com  
  6. Imranalif - Sat 24/Nov/2012, 8:04pm
    tertarik...emailkan ke mnn_aura@yahoo.com  
  7. Shaarim - Sat 24/Nov/2012, 8:08pm
    tolong emailkan pada saya...
    shaari_noor@yahoo.com  
  8. Salbiahtaj - Sat 24/Nov/2012, 10:11pm
    tampal iklan apa dan bagaimana caranya?
    tolong email keterangan lanjut ke richworldst@gmail.com.
    tq  
  9. Jzmin81 - Sat 24/Nov/2012, 10:58pm
    Sgt menarik! Blh email detail kt sy
    j_min1903@yahoo.com
    TQ.  
  10. Pejal 8 - Sat 24/Nov/2012, 11:10pm
    Bleh email ke nfansolutions@gmail.com iklan apa ya?  
  11. Saifulnizam 3 - Sat 24/Nov/2012, 11:15pm
    tolong email kt sy d nizam41320@yahoo.com  
  12. Rizal Zainal Abidin - Sun 25/Nov/2012, 8:29am
    tampal iklan apa dan bagaimana caranya?
    tolong email keterangan lanjut ke
    rizalza70@gmail.com t.kasih  
  13. Khan 5 - Sun 25/Nov/2012, 4:59pm
    bebola roti canai 100 biji rm 35 penghantaran percuma, area kajang, nilai, serdang, bangi, putra jaya.  
  14. Jamaludin Ahmad - Sun 25/Nov/2012, 11:38pm
    email saya jamalwrf@yahoo.com  
  15. Hasyam - Sun 25/Nov/2012, 11:56pm
    email ke eezlinrazalienterprise@yahoo.com tq  
  16. Remybangsar1 - Mon 26/Nov/2012, 11:40am
    email remyazamy@yahoo.com  
  17. Shahril 121 - Thu 3/Jan/2013, 7:48pm
    saya berminat sila email saya aril_ahmad76@yahoo.com  
  18. Dicky 3 - Sat 5/Jan/2013, 6:44pm
    tampal iklan pelaburanduit@yahoo.com  
  19. Fadhil 57 - Tue 24/Dec/2013, 5:12pm
    ada lagi? email saya lanun_ocean@yahoo.com.my  
Page 1   (Total 19 comments)
Your Comment: Max 1000 characters.
Login Email:
Password:
Tips: Free Registration ¤ Lost Password?
Warning!
1. NEVER give UPFRONT PAYMENT (deposit) to any Money Lenders. Upfront Payment is 100% scam!
2. NEVER give advance payment to sellers you don't know or sellers with no office/home address.
3. NEVER pay for any products or services with CASH except for C.O.D!
4. Majalah.com NEVER send any business offers to anyone and we never offer our users' details for sale.
Disclaimer. Messages posted to our forum are solely the opinion and responsibility of the person posting the message. We assumes absolutely no responsibility for any loss (time/money/energy) as a result of using the information posted in this forum. We do not endorse, support, represent or guarantee the truthfulness, accuracy or reliability of any topics/messages posted here. We reserve the right to delete or edit your topics or comments. Your visiting of this site shall be deemed as your acceptance of this disclaimer.

Youtube Link

Saya Cuba 3 Mee Calong di Beserah Kuantan ! (Memang best)
Bandar Beserah di Kuantan mempunyai karakternya yang tersendiri dengan sejarah sejak zaman British lagi. Ada bepuluh-puluh warung menjual Mee Calong disana. Apa Keistimewaan Mee Calong ni sebenarnya?
(Drone) Menjejaki 12 Kubu WW2 British di Kuantan, Pahang
Kami medapat tahu terdapat 12 kubu lama British yang dibina pada zaman Perang Dunia Kedua di Kuantan Pahang. Ada yang masih tegak, ada yang sudah senget, ada yg dah tenggelam dalam air dan ada yang dah tenggelam dalam pasir. Ikuti Perjalanan Kami di video ini :-)
11 Hotel Menarik Area Genting Highlands Premium Outlets (GPO) Sesuai Untuk Semua Bajet
Dengan pembukaan Genting Highlands Premium Outlets (GPO) dan beberapa hotel baru di sekitar Gohtong Jaya (Genting Permai), kita dapat pilihan yang lebih banyak dan sesuai dengan semua golongan.
Mencari Makam Pahlawan Islam di Tengah Kubur Cina
Kami mendapat tahu terdapat beberapa makam Pahlawan Islam di Bukit Cina, Melaka. Berbekalkan maklumat dari beberapa sumber, kami memulakan pencarian. Kali pertama dan kedua gagal. Akhirnya pencarian kali ke 3 baru berjumpa.