Loan Dijamin Lulus untuk Pembelian Kereta Baru!
Msaerodea - Mon 7/Feb/2011 8:15pm [Last Comment]
Salam sejahtera warga majalah.com.Tawaran ini dibuka kepada mereka yang berminat untuk membeli kereta baru(mereka yang blacklist juga boleh memohon)dan pinjaman 100% dijamin lulus tanpa menunggu tempoh yang agak lama!
Email saya dan keterangan lanjut akan diberikan.

Niche: Kereta Baru
 
1. Sery - Mon 7/Feb/2011, 8:27pm
saya nak tradin kia sorento kepada toyota harrier 2.4.

boleh ke?  
2. Nizam 65 - Mon 7/Feb/2011, 8:33pm
takde alamat email la...tapi saya nak nizampeniaga@yahoo.com  
3. Sugie99 - Mon 7/Feb/2011, 8:38pm
betul ke bro....
email kat sugie99@yahoo.com
details  
4. Hasnan Harun - Mon 7/Feb/2011, 8:38pm
email saya hasnan02@yahoo.com  
5. Zamharizad Sakhib - Mon 7/Feb/2011, 8:51pm
m2r669@gmail.com  
6. Msaerodea - Mon 7/Feb/2011, 8:54pm
Saya akan email one by one details dan dokumen yang perlu disediakan.Terima kasih.  
7. Msaerodea - Mon 7/Feb/2011, 8:57pm
Sery,maaf,tawaran untuk kereta baru sahaja..  
8. Peniaga 3 - Mon 7/Feb/2011, 9:48pm
http://www.prelaunchmalaysia.com/niagamalaysia
jom join ni..saya pun baru je join sebab free je..die kata leh wat duit tai kalo kena bayar saya pun taknak hehe..jom la tengok sama2..kot2 la ada nasib..tapi kalo tak nak join jngan kutuk dah la k..saya nak try je.  
9. Ruzaini Bin Hamit - Mon 7/Feb/2011, 9:49pm
inspira bole ke 100%
mcm mn tu
eme ke ruzaini_hamit@yahoo.com  
10. Haleem - Mon 7/Feb/2011, 10:03pm
saya minat

marha9831@yahoo.com  
11. Zairee - Mon 7/Feb/2011, 10:12pm
saya berminat..email zairee.mohd@gmail.com  
12. Zairol - Mon 7/Feb/2011, 10:38pm
emailkan detail pada saya

zash99@yahoo.com  
13. Nurul81 2 - Mon 7/Feb/2011, 10:56pm
email pada zz_nurul@yahoo.com.my  
14. Umi Salma - Mon 7/Feb/2011, 11:03pm
berminat.email sbt7679@yahoo.com 0172369643 tqvm  
15. Shakeme - Mon 7/Feb/2011, 11:23pm
emel sy : shakeme27@yahoo.com,  
16. Sam 19 - Mon 7/Feb/2011, 11:46pm
minat mailto eeqal@yahoo.com tq.
Peniaga 3 pe hal ko ni bnyk iklan org ko menyibuk..  
17. Papa Nakal - Mon 7/Feb/2011, 11:54pm
email ke suckD_kids@yahoo.com  
18. Soulnine - Tue 8/Feb/2011, 12:55am
emel sy dgtal.creative@gmail.com  
19. Ekiing - Tue 8/Feb/2011, 2:09am
ekiing@yahoo.com.my  
20. Mohd Roslan Said - Tue 8/Feb/2011, 2:11am
biar betul ni....email saya mohdroslansaid@gmail.com  
21. M Yusof M Nor - Tue 8/Feb/2011, 3:02am
yusmnor@gmail.com  
22. Halias Bin Jusoh - Tue 8/Feb/2011, 9:09am
saya nak trade in wira 1.5 2001 dengan ezora...boleh 100% loan? tolong email saya, haliasjusoh@yahoo.com  
23. Ifahman - Tue 8/Feb/2011, 12:17pm
pls email kat saya..ifahman@gmail.com  
24. Azizah 11 - Tue 8/Feb/2011, 1:15pm
email saya aj730925@yahoo.com  
25. Iezach1972 - Tue 8/Feb/2011, 1:21pm
pls email to me
iezach1972@yahoo.com  
26. Shahbiz - Tue 8/Feb/2011, 1:31pm
emailkan kpd saya
shahmvoice@gmail.com
Saya mmg brminat sbb sy blacklist  
27. Syima 6 - Tue 8/Feb/2011, 1:41pm
Email details pd sy...
syimaryza_83@yahoo.com  
28. Matnabil - Tue 8/Feb/2011, 1:48pm
pls email saya jugak,
nabilbinabdullah@yahoo.com  
29. Boy Jb - Tue 8/Feb/2011, 2:34pm
sy pn nk,
boy_la@rocketmail.com  
30. Mohd Shah - Tue 8/Feb/2011, 4:17pm
emeil ke kemaspack@gmail.com  
31. Jessica 6 - Tue 8/Feb/2011, 10:41pm
Hai...Sy fresh graduate,baru start keje febuary ni,xda slip gaji lagi,lesen sedang dlm proses..nk keluarkn keta 0 dp...please email me what to do..L_ladylove88@yahoo.com  
32. Zamzam 4 - Wed 9/Feb/2011, 12:39am
email detail ke kumbanghitam1@gmail.com  
33. Norrizah Ngadini - Wed 9/Feb/2011, 9:39am
emel kat sy..
izza_insyirah@yahoo.com  
34. Abong8 - Wed 9/Feb/2011, 10:15am
email details pada sy.tq
mohd.izwan8@gmail.com  
35. Azlinaothman - Wed 9/Feb/2011, 10:53am
saya berminat
azlinaothman@rocketmail.com  
36. Azman Mohamad - Wed 9/Feb/2011, 3:14pm
email to: md.azman71@yahoo.com..nk cri 4wd  
37. Chazy82 - Wed 9/Feb/2011, 4:30pm
email pls..nk carik inspira.tp bru je keje 3month.tkde loan apa2 before.hehe..chasz.ozil@hotmail.com  
38. Haslina Binti Hashim 2 - Wed 9/Feb/2011, 5:33pm
email me details
at leena1708@hotmail.com  
39. Mat Lan 2 - Wed 9/Feb/2011, 9:51pm
sy berminat..
masha1718@yahoo.com  
40. Warisan 2 - Thu 10/Feb/2011, 12:37am
saya berminat minta hantar details ke ebbyraza@gmail.com  
41. Rauman - Thu 10/Feb/2011, 8:59am
saya minat.. hantar details ke alimyusoff@gmail.com  
42. Syukur 2 - Thu 10/Feb/2011, 10:50am
email ke saya jugak..
filk_05@yahoo.com.my  
43. Ijat 5 - Thu 10/Feb/2011, 1:16pm
saya nak juga..ab_ambankgroup@yahoo.com  
44. Ezat 2 - Thu 10/Feb/2011, 3:01pm
email ke saya..
ezat_9245@yahoo.com.my  
45. Gengbiz - Thu 10/Feb/2011, 3:28pm
sy pn nk gak..
sy br keje 3 bln..
nama sy clear g..bleh ke?
email detail mustakim.zulkipli@apiic.com.my  
46. Midi 2 - Fri 11/Feb/2011, 2:53pm
salam.

saya nak submit loan myvi utk adik. dah 2 showroom pergi tapi hampeh..saya nak cuba dgn u..  
47. Midi 2 - Fri 11/Feb/2011, 2:58pm
oppsss.lupe..email midi5757@gmail.com  
48. Sham Shinoda - Fri 11/Feb/2011, 3:20pm
fazrysham@hotmail.com.tq  
49. Ayu Agen Detox - Sat 12/Feb/2011, 3:53pm
salam.....tlg emailkan yer..

ayuaniess@gmail.com
tq.  
50. Khan 3 - Sat 12/Feb/2011, 6:04pm
emel kan saya juga khanfadil87@yahoo.com  

Start | Page 1 | Next >                  FirstPage ¤ LastPage   (Total 114 comments)
Your Comment: Max 1000 characters.
Login Email:
Password:
Tips: Free Registration ¤ Lost Password?
Warning!
1. NEVER give UPFRONT PAYMENT (deposit) to any Money Lenders. Upfront Payment is 100% scam!
2. NEVER give advance payment to sellers you don't know or sellers with no office/home address.
3. NEVER pay for any products or services with CASH except for C.O.D!
4. Majalah.com NEVER send any business offers to anyone and we never offer our users' details for sale.
Disclaimer. Messages posted to our forum are solely the opinion and responsibility of the person posting the message. We assumes absolutely no responsibility for any loss (time/money/energy) as a result of using the information posted in this forum. We do not endorse, support, represent or guarantee the truthfulness, accuracy or reliability of any topics/messages posted here. We reserve the right to delete or edit your topics or comments. Your visiting of this site shall be deemed as your acceptance of this disclaimer.

Youtube Link

Tebang Balak Pokok Getah Boleh Dapat Duit kah?? Episod 4 Usahawan Desa
Pertama kali tengok orang tebang balak pokok getah. Ada orang kata boleh dapat RM6,000 utk setiap 1 ekar getah.. ada yg kata langsung tak dapat apa-apa.. Pelik mana satu kan?
Mencari Umbut Kelapa Di Kebun - Episod 3 Usahawan Desa
Sebenarnya dimana letaknya umbut kelapa ni? Susah nak makan umbut kelapa sekarang.. waktu kenduri di kampung pun belum tentu ada.. Kalau dulu umbut kelapa adalah hidangan wajib kenduri kahwin.
Membuat Markas Di Kebun.. ala-ala Markas Komunis - Episod 2 Usahawan Desa
Perkara awal yg perlu dibuat untuk meneroka kebun.. adalah membuat markas tempat berehat. Kemudian mengorek telaga ala kampung untuk sumber air pelbagai kegunaan. Jom timba air telaga cara kampung dulu-dulu!
Buat Jalan Batu Kasar Di Kebun - Episod 1 Usahawan Desa
Perkara pertama sekali yg perlu dibuat utk membuat kebun adalah membuat jalan batu kasar. Supaya tak lecak bila hari hujan.Berapa kosnya agaknya ya..