Kereta Sambung Bayar & Cash. D/P Rendah, Surat Hitam Putih, Already Stock!
Halimah 24 - Mon 28/Oct/2013 12:41pm [Last Comment]
HYE semua..kereta sambung bayar dan beli cash ada di sini..

Produa :-
1. myvi ( sambung bayar )
2. viva ( sambung bayar )
3. alza ( sambung bayar )
4. Kancil ( cash )
5. Kenari ( cash )

Proton :-
1. Saga ( sambung bayar )
2. Preve' ( sambung bayar )
3. Exora ( sambung bayar )
4. Pesona ( sambung bayar )
5. Satria Neo ( Sambung Bayar )
6. Gen2 ( sambung bayar & cash )
7. Wira ( Cash )
8. Satria ( cash )

stock Terhad bg model tertentu, email saya dgn segera bg info lebih lanjut / booking atau pembelian segera.
:- Penghantaran percuma bagi Semenanjung M/sia.
:- Penghantaran Sabah Sarawak ada caj bergantung pada jenis kereta, bermula dari RM250++.

halimah1919@gmail.com

Niche: Kereta Terpakai
 
1. Cik Killa Cuty - Mon 28/Oct/2013, 6:07pm
bagi senarai harga untuk smua jenis kereta.tq  
2. Khairulj - Tue 29/Oct/2013, 8:25am
email kan harga smue..n detail..
khairullj@yahoo.com  
3. Pn Seindah Pelangi - Tue 29/Oct/2013, 9:12am
berminat...senarai hrga utk perodua shja..

please email...watie_laici86@yahoo.com.my  
4. Suhada 9 - Tue 29/Oct/2013, 10:34am
brminat..email semua hrga kreta..

norsuhadahassan@gmail.com  
5. Kamarul 16 - Tue 29/Oct/2013, 10:40am
saya berminat utk tahu semua harga yg cik tawarkan. Sila email saya di mardiyah76@yahoo.com  
6. Noordin 4 - Tue 29/Oct/2013, 12:09pm
saya berminat utk kereta MYVI dan PERSONA sambung bayar, sila email saya senarai harga di noordin73@yahoo.com.my  
7. Norsuraya 2 - Tue 29/Oct/2013, 12:34pm
Salam sy nak tumpang iklan, wira 13.01 manual nak jual RM12500 harga boleh nego lg di puchong 0173622350 call wassp..  
8. Rieca - Tue 29/Oct/2013, 2:06pm
tlg email hrga bg semua jenis krta...tq..  
9. Khairshan - Tue 29/Oct/2013, 2:46pm
e mailkan saya..berminat dengan preve sambung bayar ke rosshanc@yahoo.com  
10. Nelly 14 - Wed 30/Oct/2013, 9:30am
tlg email kn semua jnis kereta yg ade..tq..nellyabadi82@gmail.com  
11. Suhaimi 149 - Wed 30/Oct/2013, 11:14am
Email sy juga : mie6555@gmail.com semua gmbr dan harga  
12. Skyjuz - Wed 30/Oct/2013, 11:50am
tumpang iklan..saya ada persona(M) 2012 sambung bayar d/p rm7700 kereta cantik berminat call 0135903084 (not agent)..  
13. Halimah 24 - Wed 30/Oct/2013, 3:18pm
Pada semua buyers yang berminat, kereta PROTON WIRA dan PERODUA KENARI sudah dijual..  
14. Eza Ermie 2 - Wed 30/Oct/2013, 3:43pm
Pls email to me also for price, produa and proton.izaermie2408@gmail.com  
15. Zal 15 - Wed 30/Oct/2013, 9:58pm
saya berminat utk sambung bayar kereta Alza @ Myvi.. Please email saya dgn detail.. soodasan@yahoo.com  
16. Herry 11 - Thu 31/Oct/2013, 2:03am
tolong emailkan saya details harga kereta viva, myvi, kenari dan saga. terima kasih.  
17. Samwhoopz - Thu 31/Oct/2013, 4:27am
Salam..
Tumpang iklan..
Estima aeres sambung bayar
DP - RM16k
Monthly - RM15++

Sms/whatsapp : 0129470203

Tq tuan tanah :)  
18. Halimah 24 - Thu 31/Oct/2013, 10:40pm
HYE SEMUA....

MYVI ORANGE COLOR DAH ADA BUYERS..

YG TGGAL HANYA MYVI AUTO, STANDARD BLACK COLOR SAHAJA..

EMAIL SECEPAT MGKIN..  
19. Muzrudy - Fri 1/Nov/2013, 3:49pm
kalau saya nk tred-in wira saya kemudian sambung bayar alza blh tak? wira saya menual tahun 2003,1.5 sedan, kalau boleh buat email kn pada saya muzrudy82@gmail.com.. atau wasapp 0172578925  
20. Yazrul - Sat 2/Nov/2013, 11:11pm
berminat dgn gen2 / persona auto tlg email detail at dyaz_nadia@yahoo.com atau whatsapp 0193786793  
21. Husnanadiah - Mon 4/Nov/2013, 1:35am
berminat dengan kancil.,. pls email me asap.. nana_cute9393@yahoo.com..  
22. Iza 79 - Mon 4/Nov/2013, 5:03pm
hi, alza ada lg x? bape d/p? mthly bape?  
23. Zulkifli Sahak - Tue 5/Nov/2013, 11:02am
Email harga alza, preve dan exora
Tq  
24. Halimah 24 - Tue 5/Nov/2013, 2:41pm
PREVE dah ade buyers...so kete yg available skrg :-
1. MYVI AUTO,
2. VIVA 850CC AUTO,
3. ALZA ( STILL PENDING)
4. KANCIL AUTO
5. KENARI MANUAL.
6.SAGA
7. EXORA
8, SATRIA NEO AUTO.
9. GEN2. CASH ONLY.  
25. Dinsyu Enterprise - Tue 5/Nov/2013, 3:30pm
berminat sila emailkan kpd sharklah@yahoo.com  
26. Wan Rafi - Wed 6/Nov/2013, 4:57am
Asslm . sy berminat bole email detail pada onerafiz@gmail.com .
Terima kasih  
27. Halimah 24 - Fri 8/Nov/2013, 4:55pm
TOYOTA INNOVA 2.0
kete sambung bayar,
email sye segera utk maklumat lanjut, atau tinggalkan hp.num.utk sye hubungi. tq.  
28. Halimah 24 - Sat 9/Nov/2013, 9:06am
pada customer yg dah deal directly with owner kete plzz being serious, sbb totally customer nak hantar kete dengan segera, n xnak ada tangguhan,

utk kete yg still pending, plzz double confirm with me today ok...tq.

then hp num. i akan bg pd serious buyers only..tq.

halimah1919@gmail.com  
29. Nelly 14 - Sun 10/Nov/2013, 4:21pm
Tlg c0l sy atau wssp.sy berminat n serius nk..0139720229 nelly.  
30. Halimah 24 - Sun 10/Nov/2013, 6:36pm
all buyers...kereta ALZA still open,, plzz email me cepat utk jd buyers kete ALZA neh..TQ  
31. Halimah 24 - Wed 13/Nov/2013, 1:19am
Proton Preve still ade..available..black color 2012..

Email me for more detail. TQ  
32. Eldi - Thu 14/Nov/2013, 12:46pm
Toyota WISH ade tak..boleh pm saya price n deposited for proton PREVE n EXORA..TQ.  
33. Hybrid91 - Fri 15/Nov/2013, 1:47pm
Pm harga kancil auto n myvi auto hanissyazni@ymail.com  
34. Eika94 2 - Sun 17/Nov/2013, 8:38pm
Email saya ttg keta viva dan kancil..
supergirl_eika94@yahoo.com  
35. Gee 17 - Mon 18/Nov/2013, 8:22am
salam saya nak cari kereta wira secondhand area selangor,manual atau auto,sambung byr atau cash,janji kena dgn harga,body & enjin ok saya setuju.jgn mahal sgt2 ya..email saya ke-gee.goldcat@gmail.com  
36. Boboy 8 - Wed 20/Nov/2013, 2:18pm
bleh email kan detail tntg kereta satria...
nescafe_original44@yahoo.com  
37. Riena 28 - Sat 23/Nov/2013, 12:04am
blh bg detail kereta viva...
nursadrina90@yahoo.co.uk  
38. Delima 14 - Sat 23/Nov/2013, 7:12pm
blh bg details utk myvi..ASAP  
39. Halimah 24 - Sat 23/Nov/2013, 10:20pm
Delima 14...email me. TQ  
40. Halimah 24 - Tue 26/Nov/2013, 10:47am
Salam semua warga majalah.com

Di sini ada berlaku salah faham, sekiranya ada kereta yg TAK SAMPAI tanpa feedback..

Tu bukan sye...kerana KORANG SEMUE DAH TGGLKAN EMAIL THEN BKEMUNGKINAN SOMEONE ELSE ADE TRICK N USED MY NAME..COZ NOW ONLY 4PERSON SAHAJA YG DEAL DGN SYE..LAGI SATU SYE JARANG BUKA SITE NEH,,,

ITS BETTER ALL OF U DIRECT EMAIL ME N JANGAN TGGLKAN EMAIL.

TQ.  
41. Boy 78 - Tue 10/Dec/2013, 3:56am
Halimah,

Ada Satria neo?  
42. Rita 33 - Sat 11/Jan/2014, 6:35am
Alza sambung bayar tolong email harga.sy nk trend in wira  
43. Amni Global - Sun 12/Jan/2014, 10:55am
Honda accord 2.0 ivtec
Tahun 2007
Sambung bayar
Dep 20k

Hubungi sy jika berminat..
Bole dtg tgok keta..

0133052186  
44. Salleh Othman 2 - Sun 23/Mar/2014, 10:46pm
halimah, ada tak kereta innova sambung bayar. Call me 0168013965 salleh  

Page 1   (Total 44 comments)
Your Comment: Max 1000 characters.
Login Email:
Password:
Tips: Free Registration ¤ Lost Password?
Warning!
1. NEVER give UPFRONT PAYMENT (deposit) to any Money Lenders. Upfront Payment is 100% scam!
2. NEVER give advance payment to sellers you don't know or sellers with no office/home address.
3. NEVER pay for any products or services with CASH except for C.O.D!
4. Majalah.com NEVER send any business offers to anyone and we never offer our users' details for sale.
Disclaimer. Messages posted to our forum are solely the opinion and responsibility of the person posting the message. We assumes absolutely no responsibility for any loss (time/money/energy) as a result of using the information posted in this forum. We do not endorse, support, represent or guarantee the truthfulness, accuracy or reliability of any topics/messages posted here. We reserve the right to delete or edit your topics or comments. Your visiting of this site shall be deemed as your acceptance of this disclaimer.

Youtube Link

Tebang Balak Pokok Getah Boleh Dapat Duit kah?? Episod 4 Usahawan Desa
Pertama kali tengok orang tebang balak pokok getah. Ada orang kata boleh dapat RM6,000 utk setiap 1 ekar getah.. ada yg kata langsung tak dapat apa-apa.. Pelik mana satu kan?
Mencari Umbut Kelapa Di Kebun - Episod 3 Usahawan Desa
Sebenarnya dimana letaknya umbut kelapa ni? Susah nak makan umbut kelapa sekarang.. waktu kenduri di kampung pun belum tentu ada.. Kalau dulu umbut kelapa adalah hidangan wajib kenduri kahwin.
Membuat Markas Di Kebun.. ala-ala Markas Komunis - Episod 2 Usahawan Desa
Perkara awal yg perlu dibuat untuk meneroka kebun.. adalah membuat markas tempat berehat. Kemudian mengorek telaga ala kampung untuk sumber air pelbagai kegunaan. Jom timba air telaga cara kampung dulu-dulu!
Buat Jalan Batu Kasar Di Kebun - Episod 1 Usahawan Desa
Perkara pertama sekali yg perlu dibuat utk membuat kebun adalah membuat jalan batu kasar. Supaya tak lecak bila hari hujan.Berapa kosnya agaknya ya..