Agen Al Rajhi Bank (Pinjaman Peribadi, Rumah, Kereta)
Firdaus Ishak @ Nurfaz Jaya
Sat 2/Oct/2010 5:32pm [Last Comment]
kepada sesiapa yang berminat untuk menjadi agen Al Rajhi Bank(pinjaman peribadi,rumah,kereta)boleh tinggalkan email anda disini dan saya akan follow up secepat mungkin..

Niche: Pinjaman Peribadi | Pinjaman Hartanah | Kerja Sales | Jobs & Vacancies in Malaysia
 
1. Madana - Sat 2/Oct/2010, 5:58pm
madana4ever@yahoo.com  
2. Din 19 - Sat 2/Oct/2010, 6:07pm
daenss_80@hotmail.com  
3. Sazali 8 - Sat 2/Oct/2010, 6:19pm
sila hantar maklumat : zali71@yahoo.com  
4. Amir Hanifa - Sat 2/Oct/2010, 7:11pm
amirhanifahussin@gmail.com  
5. Ijamzairul Jamaluddin - Sat 2/Oct/2010, 7:21pm
sila hantar detail tentang iklan kepada ijamzairul@yahoo.com  
6. Peija - Sat 2/Oct/2010, 7:27pm
peija_my@yahoo.com  
7. Zuan Fendi - Sat 2/Oct/2010, 8:17pm
zuan_starz@yahoo.com  
8. Stormreaders - Sat 2/Oct/2010, 8:30pm
hf_awib@yahoo.com.my .Thanks  
9. Momo - Sat 2/Oct/2010, 8:36pm
Maklumat lanjut ke Zamrishoib@yahoo.com  
10. Peluang 007 - Sat 2/Oct/2010, 9:14pm
nk tau gak...peluang007@gmail.com  
11. Syeed Mukhriz - Sat 2/Oct/2010, 9:22pm
saya dari sarawak plz give detail

shmukhriz@gmail.com  
12. Cheazoo - Sat 2/Oct/2010, 10:31pm
askum daus..
Ni program under company ape?

email detail k..
farhahnz87@yahoo.com  
13. Ab 2 - Sat 2/Oct/2010, 10:45pm
email sy jg... abskybluess@gmail.com  
14. Nazrizad Bin Jasman - Sat 2/Oct/2010, 11:49pm
Nazri_9633@yahoo.com.my  
15. Zahari Network - Sun 3/Oct/2010, 12:10am
zaharinetwork@gmail.com  
16. Nasim - Sun 3/Oct/2010, 12:19am
nasimjailani@yahoo.com.my  
17. Ieda 8 - Sun 3/Oct/2010, 12:38am
ieda_harisaqil@yahoo.com.my  
18. Farris Iskandar - Sun 3/Oct/2010, 12:49am
myiphoneitune@yahoo.com  
19. Encik Beruang - Sun 3/Oct/2010, 1:06am
lokman365@gmail.com  
20. Mr Miezan - Sun 3/Oct/2010, 1:08am
mrmiezan38@gmail.com tq  
21. Sani 5 - Sun 3/Oct/2010, 1:35am
sanyguaqq@gmail.com.tq  
22. Syasya 4 - Sun 3/Oct/2010, 3:15am
syalovehewit85@yahoo.com  
23. Ahmad 39 - Sun 3/Oct/2010, 3:29am
kakarot_supersaya@yahoo.com.my  
24. Mohammad Rafi Abu Bakar - Sun 3/Oct/2010, 7:14am
nk tahu byk. smarterboyz@yahoo.com  
25. Mohd Khairul Naim - Sun 3/Oct/2010, 11:11am
hellhammeroldtimer@gmail.com  
26. Melorlover - Sun 3/Oct/2010, 12:54pm
nasahnuj@gmail.com  
27. Deeznutz O2 - Sun 3/Oct/2010, 5:55pm
nurtamia@yahoo.com  
28. Faizul 7 - Sun 3/Oct/2010, 8:27pm
fai_zoleh@yahoo.com  
29. Mieymarya - Mon 4/Oct/2010, 1:24am
email me. mieytryers@gmailcom  
30. Fazly - Mon 4/Oct/2010, 9:31am
nak gak...fazly_mppd@yahoo.com.my  
31. Om Nika - Mon 4/Oct/2010, 9:52am
email me plz
omoiyari.andronika@gmail.com  
32. Ezecom - Mon 4/Oct/2010, 12:27pm
email me that info to ezecom@gmail.com  
33. Hasmawi Harun - Mon 4/Oct/2010, 12:44pm
mawilifestyle@gmail.com  
34. Azrul 19 - Mon 4/Oct/2010, 2:33pm
ayulmizan@yahoo.com  
35. Nazri 20 - Mon 4/Oct/2010, 4:10pm
nazri_um@yahoo.com  
36. Myaakub - Mon 4/Oct/2010, 4:46pm
myaakub@morzasolution.com  
37. Azlina 20 - Mon 4/Oct/2010, 9:53pm
zarinbalqis@yahoo.com  
38. Jafri - Mon 4/Oct/2010, 10:22pm
jeff25626@hotmail.com  
39. Rezana - Tue 5/Oct/2010, 10:43am
mecap_jan@yahoo.com  
40. Zainal Othman 2 - Tue 5/Oct/2010, 12:21pm
saya berminat
email : OnZ_kanopi@yahoo.com  
41. Sukri 3 - Wed 6/Oct/2010, 2:53am
sy pn minat jgk.

nsajaya7@yahoo.com  
42. Alief - Wed 6/Oct/2010, 11:27am
sy berminat...

alief_alin10@yahoo.com  
43. Shazanisha - Wed 6/Oct/2010, 1:38pm
shacha143@live.com  
44. Zumaini - Wed 6/Oct/2010, 2:57pm
zumaini_81@yahoo.com  
45. Nazrin 3 - Thu 7/Oct/2010, 1:57am
berminat bolh email and explain how to go about  
46. Bellakafe - Thu 7/Oct/2010, 12:50pm
saya berminat
bellakafe@gmail.com  
47. Ahmad 12 - Thu 7/Oct/2010, 1:36pm
email saya...
amuliadi.malik@gmail.com  
48. Sufian 5 - Thu 7/Oct/2010, 2:55pm
email me...
pyan_3623@yahoo.com  
49. Hana 20 - Fri 8/Oct/2010, 6:06am
alisyaalya10@yahoo.com  
50. Zulkifli A Z - Fri 8/Oct/2010, 8:23am
plz email maklumat
zulkifli_az@celcom.com.my  

Start | Page 1 | Next >                  FirstPage ¤ LastPage   (Total 150 comments)
Your Comment: Max 1000 characters.
Login Email:
Password:
Tips: Free Registration ¤ Lost Password?
Warning!
1. NEVER give UPFRONT PAYMENT (deposit) to any Money Lenders. Upfront Payment is 100% scam!
2. NEVER give advance payment to sellers you don't know or sellers with no office/home address.
3. NEVER pay for any products or services with CASH except for C.O.D!
4. Majalah.com NEVER send any business offers to anyone and we never offer our users' details for sale.
Disclaimer. Messages posted to our forum are solely the opinion and responsibility of the person posting the message. We assumes absolutely no responsibility for any loss (time/money/energy) as a result of using the information posted in this forum. We do not endorse, support, represent or guarantee the truthfulness, accuracy or reliability of any topics/messages posted here. We reserve the right to delete or edit your topics or comments. Your visiting of this site shall be deemed as your acceptance of this disclaimer.

Youtube Link

Tebang Balak Pokok Getah Boleh Dapat Duit kah?? Episod 4 Usahawan Desa
Pertama kali tengok orang tebang balak pokok getah. Ada orang kata boleh dapat RM6,000 utk setiap 1 ekar getah.. ada yg kata langsung tak dapat apa-apa.. Pelik mana satu kan?
Mencari Umbut Kelapa Di Kebun - Episod 3 Usahawan Desa
Sebenarnya dimana letaknya umbut kelapa ni? Susah nak makan umbut kelapa sekarang.. waktu kenduri di kampung pun belum tentu ada.. Kalau dulu umbut kelapa adalah hidangan wajib kenduri kahwin.
Membuat Markas Di Kebun.. ala-ala Markas Komunis - Episod 2 Usahawan Desa
Perkara awal yg perlu dibuat untuk meneroka kebun.. adalah membuat markas tempat berehat. Kemudian mengorek telaga ala kampung untuk sumber air pelbagai kegunaan. Jom timba air telaga cara kampung dulu-dulu!
Buat Jalan Batu Kasar Di Kebun - Episod 1 Usahawan Desa
Perkara pertama sekali yg perlu dibuat utk membuat kebun adalah membuat jalan batu kasar. Supaya tak lecak bila hari hujan.Berapa kosnya agaknya ya..