Sesiapa yang Masih Lagi Bayar Kereta Setiap Bulan Dengan Menggunakan Duit Gaji, Anda Dipelawa Bersama-Sama Saya untuk Bayar Kereta Dengan Menggunakan Dividen yang Anda Bakal Terima Setiap Bulan. Sudah Terbukti, Memang Puas Hati, Duit Gaji Pun Tak Habis, J
Ismail Mohamad - Mon 7/May/2012 2:57pm [Last Comment]
First sekali anda mestilah positif..bagi yang negatif, sila abaikan saja..

Buat pertama kalinya EXCLUSIVE GOLD TRADING ACCOUNT menawarkan peluang kepada sesiapa saja yang berminat menceburkan diri dalam EMAS

Antara faedah membuka akaun emas :

1) Terima dividen bulanan antara 10%-15% / setiap bulan - YA setiap bulan bukan setiap tahun (bergantung pada harga emas semasa)
2) Trading gold di platform MT4 / keuntungan harian (no margin call/no fees/no swap/no rollover charge) sebab apa? Sebab fully Islamic Account
3) Sekiranya anda menjadi intriducer kepada orang lain dapat 10% - sekiranya anda buat
4) Bonus group 10% - sekiranya aktif anda buat dalam bula tersebut

Kesimpulannya mudah saja, anda daftar/anda deposit/tunggu dividen setiap bulan. Ini bukan MLM, kena cari orang baru dapat bonus, kalau anda tidak buat perkara 2,3, dan 4 seperti di atas pun tak mengapa sebab anda dah dapat dividen setiap bulan seperti perkara 1 di atas..mudah bukan??? YA memang mudah pun, hehehe..

Modal minimum Cuma RM510 untuk 0.1 lot, layak terima dividen bulanan lebih kurang RM50+
Modal 1 lot RM5100, layak terima dividen bulanan lebih kurang RM500+ (kan dah lepas bayar kereta)
Nak masuk banyak mana ikut kemampuan, anda yang tentukan..

Info lanjut : sila sms NAMA/LOKASI/EMAIL dan hantar ke 019-4725157
@
Call : 019-4725157 (mael916)
Email : im_5157@yahoo.com

Niche: Pelaburan Emas
 
1. Delima 8 - Mon 27/Feb/2012, 3:15pm
fazlimustafa@gmail.com  
2. Roy 17 - Mon 27/Feb/2012, 3:19pm
email kat mrroy5827@gmail.com  
3. Ali 12 - Mon 27/Feb/2012, 3:32pm
email kat alismtbp@gmail.com  
4. Zul 264 - Mon 27/Feb/2012, 3:54pm
email zulhelmi_a@yahoo.com.my  
5. Mohamad Bin Yussuf - Mon 27/Feb/2012, 4:03pm
detail..mhdyussuf@yahoo.com  
6. Ismail Mohamad - Mon 27/Feb/2012, 4:05pm
no 1-5 sy dah email  
7. Syed Nizam 2 - Mon 27/Feb/2012, 4:12pm
email saya...
cristiano_nizam@yahoo.com  
8. Din11 5 - Mon 27/Feb/2012, 4:20pm
mizzuddin11@gmail.com  
9. Zainal 28 - Mon 27/Feb/2012, 4:29pm
getmakio@yahoo.com  
10. Ctsuraya - Mon 27/Feb/2012, 4:31pm
salam tuan,
emelkan details kepada sy..
tq

ssma_kancilmerah@yahoo.com  
11. Rohaizey - Mon 27/Feb/2012, 4:36pm
saya nak try emailkn detail ke deroyhaizey@yahoo.com  
12. Puteri85 - Mon 27/Feb/2012, 4:48pm
email sy detail ctmuslihah_kl@yahoo.com  
13. Zikry - Mon 27/Feb/2012, 5:20pm
zikrysaihani09@gmail.com  
14. Mie 18 - Mon 27/Feb/2012, 5:28pm
leh share info

mie_77@yahoo.com  
15. Ismail Mohamad - Mon 27/Feb/2012, 5:28pm
no 7-13 sy dah email  
16. Dun - Mon 27/Feb/2012, 5:37pm
saya juga; wantoberich@yahoo.com  
17. Yus 7 - Mon 27/Feb/2012, 5:45pm
VGMC ni???  
18. Bigjebat - Mon 27/Feb/2012, 5:54pm
email sy gak ye mrzakry@hotmail.com  
19. Rezeki 10 - Mon 27/Feb/2012, 5:58pm
email sya jgk la_lung@yahoo.com  
20. Syamrte3 - Mon 27/Feb/2012, 6:03pm
emailkan juga; syam_rte@yahoo.com  
21. Hari2wang - Mon 27/Feb/2012, 7:03pm
emailkan juga
hari2wang@gmail.com
tksih  
22. Fatahiyah - Mon 27/Feb/2012, 7:14pm
email ke fa_tieya@yahoo.com  
23. Mahassan 2 - Mon 27/Feb/2012, 7:15pm
af3_6@hotmail.com  
24. Mohd Ghazali - Mon 27/Feb/2012, 7:22pm
srilati@ymail.com  
25. Eman - Mon 27/Feb/2012, 7:25pm
emel ke emanyu83@yahoo.com  
26. Gee86 - Mon 27/Feb/2012, 7:56pm
Gee_sha86@yahoo.com  
27. Roseni - Mon 27/Feb/2012, 8:00pm
Email ke rosjasmira@yahoo.com  
28. Jariemas - Mon 27/Feb/2012, 8:04pm
untuk fizikal bisnes. Pelbagai produk angrybirds dan smurf bermula dari
80 sen.! sila lawat www.kedaiempre.blogspot.com  
29. Azman 52 - Mon 27/Feb/2012, 8:54pm
cukup menarik ni..
emil saya rr4u@rocketmail.com  
30. Rezzuan - Mon 27/Feb/2012, 9:01pm
email mrezzuan@yahoo.com  
31. Fauziah 32 - Mon 27/Feb/2012, 9:06pm
email ke yugee88@yahoo.com  
32. Zaharudin - Mon 27/Feb/2012, 9:19pm
zaharudinzamzam@yahoo.com  
33. Arel651 - Mon 27/Feb/2012, 9:36pm
emil ke saya..
arel651@yahoo.com  
34. Shah Suhaidee - Mon 27/Feb/2012, 9:36pm
email sy shahsuhaidee@yahoo.com  
35. Kanggomat - Mon 27/Feb/2012, 9:47pm
hantar kat kanggomat@yahoo.com  
36. Mohd Faizal Bin Mat Sahat - Mon 27/Feb/2012, 9:47pm
email saya utuk keterangan lanjut faizal_matsahat@yahoo.com  
37. Joolyss - Mon 27/Feb/2012, 9:53pm
emelkan joolyss@gmail.com  
38. Noordin 4 - Mon 27/Feb/2012, 10:03pm
emaikan noordin73@yahoo.com.my  
39. Amiey 2 - Mon 27/Feb/2012, 10:15pm
email ke amiey_z@yahoo.com  
40. Awangkushahrey - Mon 27/Feb/2012, 10:21pm
salam saya berminat...plz emailkan kepada saya secara terperinci..?
akshahrey@yahoo.com  
41. Hafiz 52 - Mon 27/Feb/2012, 10:40pm
emailkan sya detail ke bizman26@yahoo.com  
42. Mohd Azman 2 - Mon 27/Feb/2012, 10:50pm
email azmankamari2000@yahoo.com  
43. Erol89 - Mon 27/Feb/2012, 11:28pm
email....khai_amy1781@yahoo.com  
44. Sahrul - Mon 27/Feb/2012, 11:34pm
emailkan saya jugak sahrul2u@gmail.com  
45. Taha 3 - Mon 27/Feb/2012, 11:49pm
emailkan saya tahaselamat@gmail.com  
46. Zamos 2 - Tue 28/Feb/2012, 12:35am
saya tidak faham dan sangat berminat untuk mengetahuinya., emailkan saya ke mohdrohaizam@yahoo.com.sg  
47. Sudishop - Tue 28/Feb/2012, 12:56am
email sudishop@gmail.com  
48. Mummycut - Tue 28/Feb/2012, 12:59am
hdeqaseh@yahoo.com, sila email saya.tq  
49. Hisham 7 - Tue 28/Feb/2012, 1:10am
emailkan saya kapthisham@yahoo.com  
50. Intan9548 - Tue 28/Feb/2012, 1:52am
tolong email pada saya juga : zanita_ly@yahoo.com.my  

Start | Page 1 | Next >                  FirstPage ¤ LastPage   (Total 149 comments)
Your Comment: Max 1000 characters.
Login Email:
Password:
Tips: Free Registration ¤ Lost Password?
Warning!
1. NEVER give UPFRONT PAYMENT (deposit) to any Money Lenders. Upfront Payment is 100% scam!
2. NEVER give advance payment to sellers you don't know or sellers with no office/home address.
3. NEVER pay for any products or services with CASH except for C.O.D!
4. Majalah.com NEVER send any business offers to anyone and we never offer our users' details for sale.
Disclaimer. Messages posted to our forum are solely the opinion and responsibility of the person posting the message. We assumes absolutely no responsibility for any loss (time/money/energy) as a result of using the information posted in this forum. We do not endorse, support, represent or guarantee the truthfulness, accuracy or reliability of any topics/messages posted here. We reserve the right to delete or edit your topics or comments. Your visiting of this site shall be deemed as your acceptance of this disclaimer.

Youtube Link

Tebang Balak Pokok Getah Boleh Dapat Duit kah?? Episod 4 Usahawan Desa
Pertama kali tengok orang tebang balak pokok getah. Ada orang kata boleh dapat RM6,000 utk setiap 1 ekar getah.. ada yg kata langsung tak dapat apa-apa.. Pelik mana satu kan?
Mencari Umbut Kelapa Di Kebun - Episod 3 Usahawan Desa
Sebenarnya dimana letaknya umbut kelapa ni? Susah nak makan umbut kelapa sekarang.. waktu kenduri di kampung pun belum tentu ada.. Kalau dulu umbut kelapa adalah hidangan wajib kenduri kahwin.
Membuat Markas Di Kebun.. ala-ala Markas Komunis - Episod 2 Usahawan Desa
Perkara awal yg perlu dibuat untuk meneroka kebun.. adalah membuat markas tempat berehat. Kemudian mengorek telaga ala kampung untuk sumber air pelbagai kegunaan. Jom timba air telaga cara kampung dulu-dulu!
Buat Jalan Batu Kasar Di Kebun - Episod 1 Usahawan Desa
Perkara pertama sekali yg perlu dibuat utk membuat kebun adalah membuat jalan batu kasar. Supaya tak lecak bila hari hujan.Berapa kosnya agaknya ya..