Promosi Merdeka Loan Kereta Senang Lulus 100% Sukses
Shanon Isaac 2 - Mon 19/Aug/2019 2:27pm [Last Comment]
Salam sejahtera warga majalah,

Kami menyediakan lebih 300unit kereta terpakai utk dipilih, tip top condition, low mileage, one owner, accident free, full servis & warranty setahun, beli pakai shja... area kl & jb fully covered tetapi customer drpd seluruh semenanjung boleh mohon n beli kereta drpd kami....

Pelbagai free gifts menanti anda, full servis, full tank & free tinted, jam tangan g shock, perfume kereta, hamper, huawei p30pro, iphone 8 & bnyk lgi (first come first serve basis)

- blacklist ptptn boleh apply 100% lulus
- tiada epf boleh apply
- tiada lesen boleh apply
- gaji cash boleh apply (wajib ada caruman epf)
- tiada dokumen boleh apply, bekerja sendiri spt freelancer, kontrak, tukang masak, peniaga psr mlm, krew produksi & dll ada income masuk, mampu beli kereta tetapi tak ada dokumen langsung utk beli kereta ??jgn risau dokumen full set boleh buat (ada caj utk buat docs ye bkn foc ye hrp maklum)

- pemandu grab boleh apply loan (wajib ada deposit kereta & penjamin)
- blacklist ctos, ccris, akpk & saa boleh apply loan 100% lulus, loan kereta atas nama anda sendiri bkn sambung bayar ye) fast approval 3hari bekerja shja.... utk kes blacklist wajib ada deposit kereta& penjamin)
- kerja govt nama bersih tetapi gaji bersih rendah, jgn risau loan 100% lulus docs blh ejas (ada caj bkn foc ye)

Ready stok
Honda city ivtec 2014 auto
Nissan almera 2012 auto full spec push start
Nissan almera 2014 auto
Nissan grand livina 1.6 auto 2010
Toyota vios 1.5 e 2009 auto
Toyota vios 1.5e 2011 auto
Proton exora 2009 auto
Perodua alza 2012 auto
Perodua bezza 1.3x 2016 auto
Toyota camry 2.0 2009 auto
Toyota rush 1.5g 2009 auto
Toyota vellfire 2010 auto
Toyota estima 2010
Bmw 320 2010 auto
Proton preve turbo 2012 auto
Proton persona 1.6 2011 auto
Proton persona 1.6 2016 auto
Nissan navara4×4 doublecab 2.5 auto 2012
& bnyk lgi kereta ready stok...

Buyer yg mencari kereta import recond pun blh roger sy....
Serious buyers only plz no time wasters, jika tak berminat nk beli jgn buang masa.....

Serious buyers yg berminat nak beli kereta sediakan dlu dokumen lengkap yg diperlukan dlm file pdf n whatsapp kpd sy utk semak kelayakan....

Whatsapp only ke
0176275629

****fast action fast result *****

Niche: Pinjaman Kereta
     
  1. Nurjanna 2 - Mon 19/Aug/2019, 2:28pm
    Pinjaman Berlesen KL, SEL, N9 & MEL.

    Loan jangka pendek untuk pekerja gov, swasta dan pencen. - Blacklist, ctos dan ccris juga blh apply. - Mesti ada slip gaji, epf socso dan bank statement gaji masuk. - Min loan rm500 - rm5K (tnc). - Tak perlu bayar upfront atau cagar barang.

    Wasap untuk fast approval.
    01127721885
    01127721885
    01127721885  
  2. Top88 - Mon 19/Aug/2019, 2:33pm
    www.pinjamantunai.com

    call/ws ms Alya - 016-3226706
    call/ws ms Alya - 016-3226706
    http://www.wasap.my/60163226706/berminat

    PINJAMAN PERIBADI (SYARIKAT PINJAMAN WANG BERLESEN) (TRUSTED MONEY LENDER)

    1.TANPA PEGANG KAD ATM
    2.TIADA UPFRONT/BAYARAN PENDAHULUAN
    3.GAJI BERSIH MINIMUM RM1300
    4.INTEREST FIX 1.5%
    5.BLACKLIST, AKPK, CTOS, CCRIS LAYAK MEMOHON
    6.GOV, SWASTA BOLEH MOHON
    7.LOAN LULUS 10x GANDA GAJI BERSIH
    8.BOLEH SETTLE HUTANG/LOAN TEMPAT LAIN

    call/ws ms Alya - 016-3226706
    call/ws ms Alya - 016-3226706

    http://www.wasap.my/60163226706/berminat  
  3. Najwa 86 - Mon 19/Aug/2019, 2:40pm
    🇲🇾PROMOSI !!! PROMOSI !!! PROMOSI !!! 🇲🇾
    🇲🇾BULAN TEGAKKAN BENDERA KITA !!!🇲🇾

    www.wasap.my/60163206821
    www.wasap.my/60163206821

    Pinjaman mengikut kemampuan anda.Hubungi kami untuk maklumat lanjut
    *Perlukan wang untuk kahwin?
    Tak cukup wang untuk buat loan beli rumah?
    Ada masalah Blacklist/Cris/Ctos?
    Tiada masalah untuk apply loan..

    CALL: 016-3206821 (AYNA)
    FORM: https://goo.gl/forms/aj77e8IRXhhB2Niv2 (COPY)
    WEBSITE: www.lexusfastloan.com
    EMAIL: lexusmoneylenders@yahoo.com.my  
  4. Pjpinjaman - Mon 19/Aug/2019, 3:32pm
    Promosi
    1.5% INTEREST
    30 HARI TANPA FAEDAH
    BOLEH OVERLAP 3@4 BULAN
    POTONGAN INTEREST ( FULL SETTELMENT )
    PERLINDUNGAN INSURAN



    MUDAH!! ANDA CUMA SEDIAKAN :
    ~Salinan IC
    ~3 bulan Payslip terbaru
    ~3 bulan Penyata Bank terbaru
    ~Bil air/elektrik/ (pengesahan alamat)
    ~Surat Pengesahan/Tawaran jawatan ATAU Penyata EPF (jika ada lebih baik)

    Terus datang ke pejabat saya bersama dokumen lengkap
    ATAU

    SEGERA HUBUNGI SAYA !!
    Whatsapp / call -0164458544 aishah
    email : aishahlncc@gmail.com
    ~~DIJAMIN MUDAH, SELAMAT, DAN SYARIKAT KAMI KERANA KAMI MENJALANKAN PERNIAGAAN SEPERTI YANG DITETAPKAN PIHAK BERKUASA DAN DI BAWAH AKTA PEMBERI PINJAM WANG 1951~~  
  5. Starloan - Tue 20/Aug/2019, 9:18am
    Contact : 016-2972319 (fieda)
    OFFICE : 03-41078887 (fieda)
    Website : http://www.deltastar2u.com.my
    Email : delta_starloan@yahoo.com
    WHATSAPP: http://www.wasap.my/60162972319

    Pinjaman bagi golongan BLACKLIST, CTOS, CCRIS, KERJA SWASTA & KERAJAAN (BUKAN BADAN BERKANUN)
    * INTERSET SERENDAH 1.5%
    * MAX PINJAMAN 8X GANDA
    * TEMPOH PINJAMAN SEHINGGA 60BULAN
    * PROSES 1-2JAM SAHAJA
    * TANPA PENJAMIN
    * TANPA BAYARAN PENDAHULUAN
    * TANPA CAGARAN
    * BOLEH SETTLEKAN PINJAMAN DENGAN SYARIKAT LAIN

    Sila hubungi saya
    0162972319 (fieda)
    0162972319 (fieda)
    0162972319 (fieda)

    Click link whatsapp
    http://www.wasap.my/60162972319
    http://www.wasap.my/60162972319
    http://www.wasap.my/60162972319  
  6. Feivivian - Fri 23/Aug/2019, 10:17am
    Semua Layak Loan Lulus utk Semenanjung Malaysia

    ***WANG BOOKING TIDAK DIPERLUKAN***
    ***WANG DEPOSIT TIDAK DIPERLUKAN ***

    ***HANYA PERLU WHATAPP ATAU EMAIL DOCUMENT YANG ADA SAHAJA, LOAN SIAP, TERUS AMBIL KERETA ***

    * SILA HUBUNGI DIRECT 0126358582

    Salam, Nak beli kereta ??? Nak LOAN 100%, Rm0 wang muka, bulanan ansuran dari Rm2XX...... Tapi ada masalah gaji kecil, tiada lesen, umur 18, tiada guarantor, tiada document, bank sudah rejected, sangkut PTPTN loan, blacklist CTOS, blacklist CCRIS, kerja di Singapore, commintment tinggi ??? Saya boleh bantu dapatkan kereta seperti di bawah :

    Kereta model ansuran bulanan
    #waja auto/manual dari rm2xx
    #gen2 auto/manual dari rm2xx
    #persona auto dari rm3xx
    #proton BLMauto/manual dari rm2xx
    #iswara LMST manual dari rm2xx
    #myvi auto/manual dari rm3xx
    #exora auto dari rm4xx
    #alza auto dari rm4xx
    #kelisa auto/manual dari rm3xx
    #kenari auto/manual dari rm3xx
    #viva auto/manual dari rm2xx
    #hyudai getz auto dar..  
  7. Wmt - Fri 23/Aug/2019, 12:05pm
    MENYELESAIKAN HUTANG ANDA DI SYARIKAT LAIN!!!!

    1.PINJAMAN KOPERASI
    2.PINJAMAN PERIBADI
    3.FLEKSIBLE
    4.BLACKLIST & CTOS JUGA DIPELAWA.(TANPA PENJAMIN)
    5.HAD PINJAMAN LEBIH TINGGI

    UNTUK MAKLUMAT LANJUT SILA HUBUNGI-019 399 3191/ 03-55481909 ATAU 03-55481919

    EMAIL:wangmajutrading@ymail.com


    LAMAN WEB KAMI-http://www.wangmajutrading.com/

    PROMOSI HEBAT UNTUK SEMUA KAKI TANGAN KERAJAAN / SWASTA
    CONTOH : PINJAM 1K BAYAR 1K (UNTUK BULAN PERTAMA)
    TOLONG SETTLE TEMPAT LAMA DENGAN INTEREST RENDAH BERBANDING YANG LAMA
    CTOS,CCRIS AND BLACKLIST TAK ADA MASALAH MASIH LAYAK MEMOHON

    ANDA HANYA PERLU MENYEDIAKAN:
    3 bulan payslip gaji (terkini)
    3 bulan statement bank (terkini)
    2 tahun kwsp
    1 bulan bil air & api (terkini)
    Contact : 019-6979393
    Website : http://www.wangmajutrading.com/
    Email : wangmajutrading@ymail.com  
  8. Fast Loan Pinjaman Berlesen - Fri 23/Aug/2019, 10:49pm
    Nak pakai duit 500-20k? Dokumen ringkas, Lulus serta merta!
    Semak kelayakan 30min
    WHATSAPP 0143606022

    Whatapps: https://wa.me/60143606022
    Whatapps: https://wa.me/60143606022
    Whatapps: https://wa.me/60143606022

    1) Sblm jumpa,kita akan buat plan utk customer dulu….
    2) Lps u setuju plan perbayaran, baru kita aturkan masa jumpa
    3) Masa jumpa,kita akan jelaskan lagi…..
    4) Lps u fahamkan semua,baru kita sign document
    5) Dlm 2 jam u akan dpt wang

    ## Ingat---Semua yang minta jumpa dulu, semua ialah ahlong atau penipu….Mereka akan kira bunga yang tinggi dan paksakan u sign document ##
    ## ELAK DITIPU. Jgn membuat pembayaran dengan alasan proses pinjaman. ##

    Whatapps: https://wa.me/60143606022
    Whatapps: https://wa.me/60143606022
    Whatapps: https://wa.me/60143606022  
  9. Feivivian - Wed 28/Aug/2019, 11:53am
    Semua Layak Loan Lulus utk Semenanjung Malaysia

    ***WANG BOOKING TIDAK DIPERLUKAN***
    ***WANG DEPOSIT TIDAK DIPERLUKAN ***

    ***HANYA PERLU WHATAPP ATAU EMAIL DOCUMENT YANG ADA SAHAJA, LOAN SIAP, TERUS AMBIL KERETA ***

    * SILA HUBUNGI DIRECT 0126358582

    Salam, Nak beli kereta ??? Nak LOAN 100%, Rm0 wang muka, bulanan ansuran dari Rm2XX...... Tapi ada masalah gaji kecil, tiada lesen, umur 18, tiada guarantor, tiada document, bank sudah rejected, sangkut PTPTN loan, blacklist CTOS, blacklist CCRIS, kerja di Singapore, commintment tinggi ??? Saya boleh bantu dapatkan kereta seperti di bawah :

    Kereta model ansuran bulanan
    #waja auto/manual dari rm2xx
    #gen2 auto/manual dari rm2xx
    #persona auto dari rm3xx
    #proton BLMauto/manual dari rm2xx
    #iswara LMST manual dari rm2xx
    #myvi auto/manual dari rm3xx
    #exora auto dari rm4xx
    #alza auto dari rm4xx
    #kelisa auto/manual dari rm3xx
    #kenari auto/manual dari rm3xx
    #viva auto/manual dari rm2xx
    #hyudai getz auto dar..  
  10. Norazura Loan - Fri 30/Aug/2019, 10:04am
    PROMOSI MERDEKA !! PROMOSI MERDEKA !!
    CEPAT wasap saya sekarng kepada yang mane nak buat loan untuk cuti merdeka , tutup loan lama atau kegunaan peribadi boleh wasap saya segera !!
    Loan mudah , Senang , Cepat DAN Selamat .
    * JAMINAN 100%
    Boleh wasap saya sekarang www.wasap.my/01116842052/naksemakkelayakan
    Kita ada promosi raya haji 😆
    pinjam 1000 bayar 1060
    pinjam 2000 bayar 2120
    pinjam 3000 bayar 3180
    MURAH KAN 😉 CEPAT WASAP SEKARANG..
    CEPAT !!! CEPAT !!! CEPAT !!!  
  11. Wang Maju Trading - Mon 2/Sep/2019, 11:26am
    MENYELESAIKAN HUTANG ANDA DI SYARIKAT LAIN!!!!

    1.PINJAMAN KOPERASI
    2.PINJAMAN PERIBADI
    3.FLEKSIBLE
    4.BLACKLIST & CTOS JUGA DIPELAWA.(TANPA PENJAMIN)
    5.HAD PINJAMAN LEBIH TINGGI

    EMAIL:wangmajutrading@ymail.com

    LAMAN WEB KAMI-http://www.wangmajutrading.com/

    PROMOSI HEBAT UNTUK SEMUA KAKI TANGAN KERAJAAN / SWASTA / SOCSO / PENCEN / KWSP(50,55)
    CONTOH : PINJAM 1K BAYAR 1K (UNTUK BULAN PERTAMA)
    TOLONG SETTLE TEMPAT LAMA DENGAN INTEREST RENDAH BERBANDING YANG LAMA
    CTOS,CCRIS AND BLACKLIST TAK ADA MASALAH MASIH LAYAK MEMOHON

    ANDA HANYA PERLU MENYEDIAKAN:
    3 bulan payslip gaji
    3 bulan statement bank
    Contact : 019-6979393
    Website : http://www.wangmajutrading.com/
    Email : wangmajutrading@ymail.com  
  12. Qiqiaverlyn - Tue 3/Sep/2019, 2:42pm
    PINJAMAN PERIBADI klik segera : http://bit.ly/2OkfEDm

    Syarikat Pinjaman Wang Peribadi Berlesen Yang Boleh Dipercayai!!
    Ada masalah kewangan ?
    Perlukan wang dengan kadar segera ?
    Personal loan dengan bank X lulus ?
    KAMI sedia membantu ANDA!!!

    Kenapa ANDA perlu memilih KAMI ??
    > Permohonan CEPAT & MUDAH!!
    > Tanpa penjamin
    > Pinjaman diluluskan dalam tempoh ½ jam shj **
    > Maklumat ANDA adalah SULIT
    > KOMISYEN TINGGI jika anad membawa rakan kepada kami
    > Area KL, SELANGOR, N9 & MELAKA**

    Khas untuk :
    > kakitangan KERAJAAN / SWASTA
    > Pesara / pencen
    > Perkeso / Socso
    > Pekerja yang menerima gaji melalui auto kredit terus ke bank
    > Pekerja Kilang, Hotel

    Ramai orang sudah lulus dengan KAMI, ANDA bila lagi ??
    Hubungi KAMI dengan kadar segera!!!
    H/P : http://bit.ly/2OkfEDm
    OFFICE : 0361892323 (QIQI)
    Email : atiqahabdullah69@gmail.com
    KOMISYEN TINGGI jika anda membawa RAKAN kepada kami!!
    NO TEL : 010 5055 066  
  13. Starloan - Wed 4/Sep/2019, 9:12am
    Contact : 016-2972319 (fieda)
    OFFICE : 03-41078887 (fieda)
    Website : http://www.deltastar2u.com.my
    Email : delta_starloan@yahoo.com
    WHATSAPP: http://www.wasap.my/60162972319

    PINJAMAN WANG BERLESEN UNTUK WARGA KL & SELANGOR
    - KAKITANGAN KERAJAAN
    - SWASTA
    - PENCEN
    - INTEREST SERENDAH 1.5%
    - TEMPOH BAYARAN YANG FLEKSIBEL
    - TIADA BAYARAN PENDAHULUAN
    - TANPA PENJAMIN
    - TANPA CAGARAN
    - CTOS / CCRIS LAYAK MEMOHON
    - MAKLUMAT PELANGGAN DIJAMIN SULIT
    - LULUS DALAM MASA 1-2JAM SHJ
    - TOLONG SELESAIKAN HUTANG TEMPAT LAIN
    Sila hubungi saya
    0162972319 (fieda)
    0162972319 (fieda)
    0162972319 (fieda)

    Click link whatsapp
    http://www.wasap.my/60162972319
    http://www.wasap.my/60162972319
    http://www.wasap.my/60162972319  
  14. Yns Resources Sdn Bhd 2 - Wed 4/Sep/2019, 2:34pm
    LOAN ANDA KENA REJECT BANK ?? 🏦
    ANDA ADA CTOS / CCRIS ?? ☠️
    INGINKAN PINJAMAN SEGERA?? 💵
    UNTUK AREA KLANG , SELANGOR & KUALA LUMPUR SAHAJA.. 🙂😊

    BOLEH WHATSAPP DOKUMEN BERIKUT :
    - SLIP GAJI 3 BULAN TERBARU
    - PENYATA BANK 3 BULAN TERBARU
    - SURAT PENGESAHAN JAWATAN
    - PENYATA KWSP
    - BIL ELEKTRIK TERBARU

    SILA HUBUNGI SAYA DI TALIAN :
    OFFICE : 018 - 366 6438 ☎
    HP : 018 - 366 6438 (PUAN LIZA) 📲
    ~SMS, WASAP~ 📨

    WASAP LINK http://www.wasap.my/0183666438/loantoufb 📠  
  15. Nurjanna 2 - Wed 4/Sep/2019, 3:00pm
    Pinjaman Gaji Rendah

    Bergaji bersih 1k dan Ke atas layak memohon pinjaman daripada kami!
    - Kakitangan Kerajaan/ Swasta/ Socso/ Pencen
    - Lokasi Kl, Sel & N. sembilan
    - Bergaji Autokredit
    - Bekerja 3 bulan dan ke atas

    Blacklist/ Ctoss/ Ccris dialu-alukan!
    * *TERTAKLUK TERMA & SYARAT

    Berminat boleh hubungi saya
    011-27721885
    011-27721885
    011-27721885  
  16. Zura 319 - Wed 4/Sep/2019, 3:03pm
    KAMI ADALAH SYARIKAT PINJAMAN WANG BERLESEN YANG PROFESIONAL DAN BERPENGALAMAN.
    KAMI TERUS MEMBERI ANDA YANG TERBAIK, AGAR ANDA BOLEH MENIKMATI KESTABILAN KEWANGAN.
    SEMUA MAKLUMAT PERIBADI AKAN DIRAHSIAKAN.

    SIAPA YANG LAYAK MOHON ?

    * BLACKLIST LAYAK !
    * PENCEN , PERKESO JUGA DIPELAWA .
    * HANYA DI AREA KL / SELANGOR SAHAJA !
    * SWASTA , KERAJAAN , JUGA DI ALUKAN .
    * TANPA PENJAMIN .

    DOKUMENT :

    ~BIL AIR & BIL API
    ~ SLIP GAJI 3BULAN
    ~ BANK STATEMENT 3BULAN
    ~ EPF 2TAHUN
    ~ PHOTOSTAT IC/KAD PENGENALAN

    UNTUK KETERANGAN LANJUT HUBUNGI :

    OFFICE : 03 4143 3399
    EMAIL : dayamegah1881@yahoo.com ( ATTENTION ZURA )
    WECHAT ID : dayamegah1881
    NO HP : 012 696 7530 (WHATSAPP/SMS/CALL) (ATTENTION ZURA)
    FAX : 03 4143 1881
    WEBSITE : http://www.dayamegah.com/
    (“SINDIKET PENIPUAN” Wujud sekumpulan “S..  
  17. Fast Loan Pinjaman Berlesen - Wed 4/Sep/2019, 3:05pm
    Nak pakai duit 500-20k? Dokumen ringkas, Lulus serta merta!
    Semak kelayakan 30min
    WHATSAPP 0143606022

    Whatapps: https://wa.me/60143606022
    Whatapps: https://wa.me/60143606022
    Whatapps: https://wa.me/60143606022

    1) Sblm jumpa,kita akan buat plan utk customer dulu….
    2) Lps u setuju plan perbayaran, baru kita aturkan masa jumpa
    3) Masa jumpa,kita akan jelaskan lagi…..
    4) Lps u fahamkan semua,baru kita sign document
    5) Dlm 2 jam u akan dpt wang

    ## Ingat---Semua yang minta jumpa dulu, semua ialah ahlong atau penipu….Mereka akan kira bunga yang tinggi dan paksakan u sign document ##
    ## ELAK DITIPU. Jgn membuat pembayaran dengan alasan proses pinjaman. ##

    Whatapps: https://wa.me/60143606022
    Whatapps: https://wa.me/60143606022
    Whatapps: https://wa.me/60143606022  
  18. Amirashafiqah - Wed 4/Sep/2019, 3:42pm
    PERSONAL LOAN CONSALTANT

    MERDEKA SALE, TERBUKA UTK AREA SELANGOR & KUALA LUMPUR SAHAJA. PROMOSI SERENDAH 1.5%

    SEMAK KELAYAKAN ANDA SECARA PERCUMA
    wasap.my/60147183026/PERSONAL_LOAN  
  19. Tambah Income Online - Wed 4/Sep/2019, 4:36pm
    👆👆👆👆
    Klik di atas..
    Install app shj... free..
    Tanpa modal... jana income hari2...  
  20. Sitti Izriah - Wed 4/Sep/2019, 4:37pm
    PINJAMAN WANG BERLESEN

    👉🏻Proses Cepat 👉🏻 👉🏻Bincang Pembayaran 👉🏻 👉🏻Tunai Segera 👉🏻 👉🏻Bayar Ansuran 👉🏻 👉🏻Selesai Masalah Anda!!!
    🌟 🌟 REBUT PELUANG dan JIMAT duit anda, MOHONLAH SEKARANG !!! 🌟
    🌟 SELESAIKAN BAKI PINJAMAN SYARIKAT LAIN,anda akan boleh DAPAT TUNAI YANG SELEBIHNYA !! 😏 😏 🌟
    🚩Seluruh Kuala Lumpur 🚩Selangor 🚩Bangi 🚩Nilai 🚩Seremban 🚩 N.Sembilan 🚩 Melaka
    Khas utk 👉🏻
    ✔Kakitangan kerajaan 👮🏻 👩🏻 ✈️ 👨🏻 🚒 👩🏼 🏫 👨🏻 ⚕️
    ✔Pesara 👴🏻 👵🏻
    ✔Perkeso 👨🏻 👩🏻
    ✔Swasta 🤵🏻 👩🏼 💻 👨🏻 🍳
    ✔Pekerja Kilang 👷🏻 👨🏻 🔧 👩🏻 🔬 👩🏻 💼 👨🏻 🏭
    Dokumen diperlukan 👉🏻
    🔎PAYSLIP 3BLN TERKINI, Bil Api atau Air Terkini
    🔎PENYATA BANK 3BLN TERKINI

    ELAK DITIPU. Sila hubungi melalui no-telefon/email yang dinyatakan untuk pengesahan !!!
    Hubungi kami : 010-2055 099  
  21. Sitti Izriah - Wed 4/Sep/2019, 4:39pm
    SYARIKAT KAMI MENAWARKAN PINJAMAN KHAS BUAT :

    * Kaki Tangan Kerajaan , Swasta , Pencen , Perkeso dan Kebajikan..
    * CCRIS , CTOS , BLACKLIST boleh mohon..
    * Gaji melalui bank ( autopay )
    * Pinjaman Penuh.
    * Proses hanya 15 minit sahaja..
    * Tidak perlu PENJAMIN / CAGARAN..
    * Semakkan percuma..
    * Hanya 3 dokumen penting dan ringkas di perlukan..
    * Hari ini datang hari ini dapat CASH !!

    BERMINAT DAN UNTUK KETERANGAN LANJUT BOLEH HUBUNGI SAYA DI :
    010-2055 099 SITTI
    010-2055 099 SITTI
    010-2055 099 SITTI    
  22. Norazura Loan - Wed 4/Sep/2019, 4:48pm
    URGENT NAK GUNA DUIT ?
    BAJET HARIAN LARI LEPAS CUTI NI ? ATAU UNTUK KEGUNAAN PERIBADI ?
    Boleh WhatsApp saya untuk semakan dan pertanyaan loan anda ..
    DIANA - 011-1684 2052
    DIANA - 011-1684 2052
    DIANA - 011-1684 2052

    PINJAM 1000 BAYAR 1060 SAHAJA
    PINJAM 2000 BAYAR 2120 SAHAJA
    PINJAM 3000 BAYAR 3180 SAHAJA

    Untuk Area : ➖N. SEMBILAN ➖KUALA LUMPUR ➖SELANGOR ➖MELAKA  
  23. Pjpinjaman - Wed 4/Sep/2019, 5:02pm
    Assalamualaikum …
    PERLUKAN PINJAMAN SEGERA ? SEGERA TELEFON KAMI
    BLACKLIST, CCTOS, CCRIS ATAU MEMPUNYAI PINJAMAN DENGAN SYARIKAT PINJAMAN WANG BERLESEN YANG LAIN ??

    AREA KL & SELANGOR

    KEISTIMEWAAN:
    ~PINJAMAN DILULUSKAN SEGERA
    ~MAKLUMAT PEMINJAM DIRAHSIAKAN
    ~YANG BEKERJA DAN MENETAP AREA KL DAN SELANGOR SAHAJA
    ~BAYARAN BALIK FLEKSIBEL
    ~KAMI AKAN PASTIKAN PERKHIDMATAN TERBAIK UNTUK ANDA
    ~PERLINDUNGAN INSURAN
    ~INTEREST 1.5% SAHAJA

    PERLU DOKUMEN :
    ~PENYATA GAJI 3 BULAN
    ~PENYATA BANK 3 BULAN
    ~SURAT PENGESAHAN JAWATAN
    ~PENYATA KWSP
    ~UTILITI BIL API / AIR

    HUBUNGI SEGERA:
    NO TEL : 0164458544(AISHAH)
    EMAIL : aishahlncc@gmail.com
    03-78030622(OFIS)
    PJ CAPITAL SDN BHD / LNCC SDN BHD  
  24. Humaira 2 - Wed 4/Sep/2019, 5:05pm
    KAMI MENAWARKAN PERKHIDMATAN KEWANGAN SEPERTI PERSONAL LOAN / CAGARAN / BUSINESS LOAN & REFINANCE.

    PERSONAL LOAN - 1.5% PER MONTH / 1-4 HOURS PROCESS / 90 HARI TANPA FAEDAH / TANPA UPFRONT / DEPOSIT / CAGARAN & PENJAMIN.

    *PELBAGAI CARA BAYARAN BALIK*
    *DISKAUN TINGGI UNTUK SETTLEMENT AWAL*
    *BOLEH OVERLAP & TOPUP LOAN*

    KL N SELANGOR AREA ONLY..

    maklumat lanjut:

    http://www.wasap.my/+60167907316

    no office: 03-42969585

    www.pinjamantunai.com  
Page 1   (Total 24 comments)
Your Comment: Max 1000 characters.
Login Email:
Password:
Tips: Free Registration ¤ Lost Password?
Warning!
1. NEVER give UPFRONT PAYMENT (deposit) to any Money Lenders. Upfront Payment is 100% scam!
2. NEVER give advance payment to sellers you don't know or sellers with no office/home address.
3. NEVER pay for any products or services with CASH except for C.O.D!
4. Majalah.com NEVER send any business offers to anyone and we never offer our users' details for sale.
Disclaimer. Messages posted to our forum are solely the opinion and responsibility of the person posting the message. We assumes absolutely no responsibility for any loss (time/money/energy) as a result of using the information posted in this forum. We do not endorse, support, represent or guarantee the truthfulness, accuracy or reliability of any topics/messages posted here. We reserve the right to delete or edit your topics or comments. Your visiting of this site shall be deemed as your acceptance of this disclaimer.

Youtube Channel - Idea Bisnes


https://www.youtube.com/c/YaniInTheHouse

Kami akan memaparkan senarai idea perniagaan yang menarik di Malaysia. Klik link diatas untuk melihat senarai video di Youtube.com dan jangan lupa LIKE dan SUBSCRIBE untuk mendapatkan makluman video terbaru dari kami!
Cuti Putrajaya Naik Basikal Memang Epic!
Kami ke tepi tasik di Putrajaya berhampiran Masjid Besi. Asalnya nak mencuba menu masakan panas di restoran Umai Cafe. Makanan disana sedap belaka. Di sebelah cafe ada Monumen Alaf Baru yang unik. Kemudian kami mengelilingi Pulau Putrajaya menaiki basikal dgn pemandangan yg amat mempesonakan dan menyusup dibawah 8 jambatan ikonik :-)
Terbongkar! Lokasi 8 Sate Sedap di Kajang
Bandar Kajang tempat bermulanya perniagaan sate di Semenanjung Malaysia. Dipelopori oleh Hj Tasmin dan Hj Rono bin Sakiban (adik beradik) yang datang dari Pulau Jawa sekitar 1911-1917. Ikuti pengembaraan kami menerjah beberapa lokasi sate yang sedap di Kajang dan menyingkap sejarah silam satay nya.
Cara Niaga Nasi Lemak RM1 yang Paling Betul - CT Garden KL
Ramai peniaga menjual nasi lemak RM1. Tetapi tidak ramai yang mengetahui cara yang betul untuk menghasilkan keuntungan. Lihat bagaimana restoran ini berjaya menarik pelanggan pelbagai peringkat bajet untuk menikmati keenakan nasi lemak dan pilihan lauk pauknya.
Berniaga Kuih dari Rumah dengan Instagram
Zaman media sosial tak perlu lagi menjual kuih di tepi jalan. Berniaga dari rumah pun pelanggan datang berduyun-duyun. Lihat bagaimana Kak Zu menggunakan Instagram untuk menarik pelanggan datang membeli. Habis licin setiap hari :-)