Pinjaman Kereta & Pinjaman Peribadi & Pinjaman Koperasi
Loan Fatiha @ Upfront Resources Sdn Bhd
Sun 22/Oct/2017 1:06pm [Last Comment]
Pinjaman Kereta & Pinjaman Peribadi & Pinjaman KOPERASI

NAK BERI KERETA,Tapi Xda downpayment? Sekarang kita ada Plan utk Menolong anda selesaikan masalah anda.
FULL LOAN !!! TIDAK PERLU KELUARKAN DUIT MUKA
--Pilih mana mana brand & model yang kesukaan anda????????????????
--Wassap /Email dokumen ??????????????
--DAPAT OFFER YANG TERTINGGI
whatsp sekarang '' CAR LOAN '' ke 017-8855283 utk dapat best offer

KOPERASI BANTUAN & Pinjaman Peribadi
KOPERASI BANTUAN & Pinjaman Peribadi
*Call l& Whatsapp ????017-8855283 for more infomation .

Jauhkan Ahlong , menyelamatkan mangsa yang diugut oleh Ahlong

Ramai orang yang memohon Pinjaman Peribadi & Koperasi BANTUAN ni untuk:
? Langsaikan hutang Ahlong

? Langsaikan hutang PTPTN.
? Renovate/buat rumah/beli rumah auciton.
? Downpayment pinjaman rumah/kereta.
? Belanja perkahwinan.
*Call l& Whatsapp ????017-8855283

Apa pun sebab dan kegunaannya, Koperasi BANTUAN tetap menjadi pilihan UTAMA dari dulu hingga SEKARANG kerana sebab- sebab utama berikut:
(?) SELAMAT & TERJAMIN - Berdaftar di bawah KEMENTERIAN PERUMAHAN DAN KERAJAAN TEMPATAN(KPKT).
(?) MURAH - Kadar interest yang paling rendah paling murah di pasaran berbanding pekej pinjaman lain.
(?) PLAN ANSURAN BAYARAN FLEKSIBLE - Anda tidak perlu risau kena bayar lebih setiap bulan mengikut BLR.
(?) TANPA PENJAMIN @ CAGARAN - Memudahkan bakal Peminjam untuk membuat permohonan.
(?) OVERLAPPING – Pembiayaan Bertindih amat-amat digalakkan dan kami sedia membantu.
(?) MUDAH LULUS - CCRIS (contohnya lewat bayar kredit kad, loan kereta dan pinjaman PTPTN) layak memohon. 99% yang ada masalah CCRIS telah berjaya mendapat pinjaman.
(?) TEMPOH BAYARAN FLEKSIBEL – Tempoh maksimum ialah 2 tahun.
(?) KES BLACKLIST - Blacklist bank, CTOS, CCRIS layak memohon.
(?) SENANG BERURUSAN - Kita ada Pakar Perancang Kewangan & Marketing Officer yang berpengalaman dalam sector Perbankan & juga Legal. Mereka akan membantu anda dikendalikan dan membiayai kewangan anda.
(?) TERJAMIN & DIYAKINI - Trusted oleh Kakitangan Kerajaan, Pekerja Swasta & GLC seluruh Malaysia
*Call l& Whatsapp ????017-8855283

KOPERASI BANTUAN & Pinjaman Peribadi
===========
?Interest yg paling rendah di pasaran
?Diskaun utk penyelesaian awal
?Selesaikan pinjaman di tempat lain
? Pelan ansuran bayaran yg fleksible
? Rekomen kawan blh dapat komisen
? Bayaran yg cantic dpt diskaun
?Blacklist bank, CTOS, CCRIS layak memohon
? Tempoh bayaran bulanan sehingga 2 TAHUN

SYARAT UTAMA
==========
- Kakitangan Kerajaan, Pekerja Swasta & GLC
- Berstatus tetap
- Telah disahkan dalam perkhidmatan
- Gaji auto debit melalui bank
Share dgn rakan anda di sector yang mungkin perlukan bantuan kewangan ini(KL - SEL - N9 - MELAKA

Sekali lagi kami ingatkan, KOPERASI BANTUAN & Pinjaman Peribadi
ini khas untuk Kakitangan Kerajaan, Pekerja Swasta & GLC di area KL - SEL - N9 – MELAKA sahaja.
whatsp sekarang '' LOAN '' ke 017-8855283
nak cepat klik link ni terus
Whatapps: www.wasap.my/0178855283

PINJAMAN KECEMASAN
???? RM3000 ~ ~ ~ ???? RM10000???
Hubungi saya ~ ????011-33999 128

anda ingin mendirikan rmh tangga ??
anda ingin buat persiapan utk anak ??
anda ingin berbelanja lbh utk bulan ini ??

pinjaman senang lulus dengan faedah terendah..
contoh:
pinjam 1000 bayar balik 1030
pinjam 3000 bayar balik 3090
pinjam 6000 bayar balik 6150

Keistimewaan syarikat kami:
?Interest yg paling rendah di pasaran
?Diskaun utk penyelesaian awal
?Selesaikan pinjaman di tempat lain
? Pelan ansuran bayaran yg fleksible
? Rekomen kawan blh dapat komisen
? Bayaran yg cantic dpt diskaun
?Blacklist bank, CTOS, CCRIS layak memohon
? Tempoh bayaran bulanan sehingga 3 TAHUN

TAWARAN ini terbuka utk BENAR-BENAR memerlukan PERTOLONGAN!!!

Kita ada Pakar Perancang Kewangan & Marketing Officer yang berpengalaman dalam sector Perbankan & juga Legal. Mereka akan membantu anda dikendalikan dan membiayai kewangan anda.

Whatsapp
* 3 bulan slip gaji terbaru
* 3 bulan penyata bank terbaru
* 1 bulan bil elektrik terbaru
utk semak KELAYAKAN secara PERCUMA (????017-8855283)

MOTTO KAMI * ?KAMI SEDIA MEMBANTU ANDA

Untuk pertanyaan lanjut
Hubungi saya ~ ????017-8855283
Hubungi saya ~ ????017-8855283
Hubungi saya ~ ????017-8855283
Hubungi saya ~ ????017-8855283

Pinjaman Peribadi ini khas untuk Kakitangan Kerajaan, Pekerja Swasta & GLC di area KL - SEL - N9 – MELAKA sahaja.

Kita ada Pakar Perancang Kewangan & Marketing Officer yang berpengalaman dalam sector Perbankan & juga Legal. Mereka akan membantu anda dikendalikan dan membiayai kewangan anda.

Whatsapp
* 3 bulan slip gaji terbaru
* 3 bulan penyata bank terbaru
* 1 bulan bil elektrik terbaru
utk semak KELAYAKAN secara PERCUMA (????017-8855283)

MOTTO KAMI * ?KAMI SEDIA MEMBANTU ANDA

Untuk pertanyaan lanjut
Hubungi saya ~ ????017-8855283
Hubungi saya ~ ????017-8855283

KOPERASI BANTUAN & Pinjaman Peribadi ini khas untuk Kakitangan Kerajaan, Pekerja Swasta & GLC di area KL - SEL - N9 – MELAKA sahaja.

NAK BERI KERETA,TAPI X ADA DOWNPAYMENT?
*Call l& Whatsapp ????017-8855283
Sekarang kita ada Plan utk Menolong anda selesaikan masalah anda.

Kami juga ada Pajak / Gadai pelbagai barang IT Gajet pada harga yang berpatutan dengan pasaran. Antara barang yang kami pajak
- HandPhones
- Tablets
Tuan boleh JUAL SEMENTARA barang IT Gajet lepas tu beli balik dengan harga yang rendah dan berpatutan. Anda tidak perlu risau, harta anda akan selamat tanpa apa-apa dokumen atau informasi akan dipadam.

Hubungi saya ~ ????017-8855283
Hubungi saya ~ ????017-8855283
Hubungi saya ~ ????017-8855283
whatsp sekarang '' LOAN '' ke 017-8855283
nak cepat klik link ni terus
Whatapps: www.wasap.my/0178855283

Sampaikan cinta,percaya saya,biar saya tolong u.

Niche: Pinjaman Peribadi | Pinjaman Kereta
 
1. Personal Loan 2066 - Sat 30/Sep/2017, 2:41pm
*Call l& Whatsapp ????017-8855283 for more infomation .
*Call l& Whatsapp ????017-8855283 for more infomation .
KL, SELANGOR, NILAI,N9 & MLK

SIAPA YANG LAYAK MEMOHON:

* KAKITANGAN KERAJAAN
* GOLONGAN BERPENCEN

- Berumur 18 tahun ke atas dan tidak melebihi 60 tahun semasa tamat pembiayaan
- Blacklist/ CTOS/ CCRIS boleh memohon
- Potongan lebih 60%
- OVERLAP dibenarkan
- Tanpa penjamin

*Call l& Whatsapp ????017-8855283 for more infomation .
*Call l& Whatsapp ????017-8855283 for more infomation .
KL, SELANGOR, NILAI,N9 & MLK







*Call l& Whatsapp ????017-8855283 for more infomation .
*Call l& Whatsapp ????017-8855283 for more infomation .
KL, SELANGOR, NILAI,N9 & MLK
Anda perlukan wang segera?
Anda ada hutang di syarikat lain tapi nak settle di syarikat lain yang interest tinggi?

Jangan risau kami boleh tolong settle masalah anda di syarikat lain juga supaya anda boleh dapat bayaran yang lebih fleksibel dan dapat offer pailing cantik

KAMI AKAN PROSES SEGERA SUPAYA TIDAK BAZIR MASA HARGAI ANDA


Offer-Offer
~serendah 1.5% interest
~free 3 bulan interest
~senarai hitam boleh dapat juga
~boleh tolong settle di syarikat lain
~proses serta merta
~12 x kali ganda gaji
~pinjaman rm1000-rm100000
~bayaran flesibel

Dokumen Yang Diperlukan :-
> Slip Gaji 3 bln Terkini
> Penyata Bank 3 bln Terkini
> Bil Api & Air
> SURAT PENGESAHAN KERJA
> IC

*Call l& Whatsapp ????017-8855283 for more infomation .
*Call l& Whatsapp ????017-8855283 for more infomation .
KL, SELANGOR, NILAI,N9 & MLK













*Call l& Whatsapp ????017-8855283 for more infomation .
*Call l& Whatsapp ????017-8855283 for more infomation .
KL, SELANGOR, NILAI,N9 & MLK

ADA PINJAMAN TEMPAT LAIN...????

BUAT PINJAMAN DI BANK TAK LULUS....????

JANGAN RISAU..DENGAN KAMI PASTI TIADA MASALAH UNTUK LULUS LOAN...


YANG PENTING DOKUMEN MESTI LENGKAP...


NAK TAHU FAEDAH-FAEDAH MENARIK..???

KENELAH DATANG PEJABAT KAMI...

LENGKAPKAN BORANG PERMOHONAN...

HUBUNGI KAMI YER...

ANDA MESTI DAPAT OFFER MENARIK...


*Call l& Whatsapp ????017-8855283 for more infomation .
*Call l& Whatsapp ????017-8855283 for more infomation .
KL, SELANGOR, NILAI,N9 & MLK











*Call l& Whatsapp ????017-8855283 for more infomation .
*Call l& Whatsapp ????017-8855283 for more infomation .
KL, SELANGOR, NILAI,N9 & MLK

Kami menyediakan perkhidmatan pinjaman segera yang mudah, ringkas dan fleksibel untuk kakitangan swasta dan kerajaan.

Keistimewaan Pinjaman Kami Adalah :

*TANPA PENJAMIN
*KELULUSAN SEGERA
*PINJAMAN SEHINGGA 1-30K
*TEMPOH PEMBAYARAN BALIK SEHINGGA 3 TAHUN
*BLACKLISTED (CTOS & CCRIS) LAYAK MEMOHON
*PENGELUARAN KWSP (UMUR 50 & 55)


*Call l& Whatsapp ????017-8855283 for more infomation .
*Call l& Whatsapp ????017-8855283 for more infomation .
KL, SELANGOR, NILAI,N9 & MLK  
2. Feivivian - Mon 2/Oct/2017, 8:22am
Loan 100%, RM0 Wang Muka, Tiada Penjamin, Tiada Lesen, Tiada Document Lengkap, Komitment Tinggi, Bank Sudah Rejected, Umur 18, Nama Blacklist & Etc.

Semua Layak Loan Lulus utk Semenanjung Malaysia

#TIDAK PERLU UPFRONT WANG & WANG DEPOSIT #


Salam, Nak beli kereta ??? Nak LOAN 100%, Rm0 wang muka, bulanan ansuran dari Rm2XX......Tapi ada masalah gaji kecil, tiada lesen, umur 18, tiada guarantor, tiada document, bank sudah rejected, commintment tinggi ??? Saya boleh bantu dapatkan kereta seperti di bawah :
Kereta model ansuran bulanan
#waja auto/manual dari rm3xx
#gen2 auto/manual dari rm3xx
#persona auto dari rm4xx
#proton BLMauto/manual dari rm3xx
#iswara LMST manual dari rm2xx
#myvi auto/manual dari rm3xx
#exora auto dari rm5xx
#alza auto dari rm5xx
#kelisa auto/manual dari rm3xx
#kenari auto/manual dari rm3xx
#viva auto/manual dari rm3xx
#kancil auto/manual dari rm2xx
#hyudai getz auto dari rm3xx
#hyudai accent auto dari rm3xx
#Toyota camry auto dari rm5xx
#Toyota vios auto/manual dari rm5xx
#Honda city auto dari rm4xx
#Honda civic auto dari rm6xx
#Honda stream auto dari rm6xx
#Suzuki sx4 dari rm4xx
#Suzuki swife auto dari rm4xx
#Nissan sentra auto dari rm5xx
#Nissan xtrail auto dari rm6xx
#Nissan latio auto dari rm4xx
#Bmw 318 dari rm6xx
dan lain lain kereta.......
#KERETA SECONDHAND SAHAJA
#utk masalah blacklist (KL &SELANGOR SAHAJA) boleh dibantu juga.....
***loan dilulus dari BANK, CREDIT, FINANCE COMPANY, semua adalah legal & berdaftar bawah BANK NEGARA MALAYSIA
###term&condition apply
###case to case basis
Berminat sila whatapp/sms/call 0126358582  
3. Lisa 253 - Mon 2/Oct/2017, 9:42am
Anda memerlukan wang pinjaman tapi sukar untuk mendapatkan pinjaman?
Hah, mari call saya.
Macam mane?
Senang je. Dengan kelayakkan yang ringkas dan mudah kami boleh membantu anda!
• 3bulan gaji terbaru
• 3bulan bank statement (online)
• Kwsp
• Bil air / api terbaru
• Ic copy
Whatsapp&Call 0105025255 (Lisa)
Untuk Area KL&Selangor?  
4. Gigie - Mon 2/Oct/2017, 10:03am
????? Loan Peribadi KL / Selangor ?????
Anda mengalami masalah kewangan pada masa kini?? Tak tahu dimana tempat yang terbaik untuk memohon pinjaman peribadi? 
Jangan risau, kami disini sedia membantu anda selesaikan masalah kewangan anda
Kelayakan Pemohonan : 
? Kakitangan Kerajaan 
? Kakitangan Swasta Seperti :Kilang / Hotel / Pasaraya 
? PENCEN & SOCSO Juga Layak Memohon 
? Blacklist Bank , CTOS , CRISS Juga Layak Memohon

Document Yang Diperlukan : 
? Slip Gaji Terbaru 3 Bulan 
? Bil Air / Api Terkini 
? Buku Bank Kemaskini / Penyata Bank 3 Bulan Terkini 
? Surat Pengesahan Kerja (jika ada) 
? KWSP (jika ada) 
? Salinan ic muka depan & belakang

Jika anda berminat sila hubungi : saya Cik Lyana 0124098441
LOKASI KAMI WISMA COSWAY JALAN RAJA CHULAN BELAKANG PAVILION  
5. Nurida Fatini - Mon 2/Oct/2017, 10:10am
???? PERLUKAN TUNAI SEGERA ??
???? CEPAT MOHON DENGAN SYARIKAT KAMI !!
???? KAMI ADALAH SYARIKAT PINJAMAN BERLESEN YANG DILULUSKAN KPKT !!

???? HANYA BEBERAPA DOKUMEN MUDAH SAJA YANG DIPERLUKAN :

- 3 BULAN SLIP GAJI TERKINI
- 3 BULAN BANK STATEMENT TERKINI
- CONFIRMATION LETTER
- PENYATA EPF
- BIL UTILITI (ELEKTRIK/AIR)

* BLACKLIST/CTOSS/CCRIS LAYAK MEMOHON !!????
* KHAS UNTUK WARGA KL & SELANGOR !!

SILA HUBUNGI KAMI DI TALIAN:
OFFICE : 03-51228445 / 8446 ?
HP : 013-3513845 (PUAN DAYAH) ????
~SMS, WASAP~ ????

EMAIL : ayuanida90@gmail.com ????
WEBSITE : www.twomax.com.my  
6. Nafisah 11 - Mon 2/Oct/2017, 10:12am
SYARIKAT PINJAMAN WANG BERLESEN TOP PIONEER CAPITAL BOLEH BANTU UNTUK MENGATASI MASALAH ANDA .KAMI CUBA YANG TERBAIK UNTUK MEMBANTU ANDA

*PERSONAL LOAN(*approve 30min)
* BUSINESS LOAN
* REFINANCE HOUSE

SYILA NAFISAH
CALL/SMS: 012 6796706/03 42875085
EMAIL:seroja.top@gmail.com
WEB SITE: www.pinjamantunai.com  
7. Top88 - Mon 2/Oct/2017, 10:26am
Anda perlukan wang segera??
Pinjaman bank anda tak lulus kerana anda ada BLACKLIST/CTOS/CCRIS???
Nak buat pinjaman tapi takut di tipu??

Dokumen yang diperlukan:-
-3 bulan slip gaji terkini
-3 bulan statement bank terkini
-surat pengesahan kerja
-Penyata KWSP
-Bil air/elektrik

Call Fasha sekarang 016 4441174!!
Email : toppioneer88@gmail.com  
8. Smart R M Enterprise 8 - Mon 2/Oct/2017, 10:28am
PROMOSI DEEPAVALI 2017 KINI KEMBALI!!!
BLACKLIST /CTOS /CCRIS LAYAK MEMINJAM
MAKLUMAT DIJAMIN SULIT
SIAPA YANG LAYAK MEMOHON??
*KAKITANGAN KERAJAAN
*KAKITANGAN SWASTA
*GOLONGAN PENCEN
*GOLONGAN PERKESO
TIDAK PERLU UPFRONT PAYMENT/TIDAK PERLU PENJAMIN /JAMINAN
SEMUA URUSAN AKAN DIJALANKAN DI OFFICE SAHAJA
KOMISEN AKAN DIBERIKAN KEPADA SESIAPA YANG MEMBAWA PEMINJAM
KOMISEN SEBANYAK 5% BAGI SETIAP PINJAMAN YANG LULUS...
JIKA BERMINAT HUBUNGI KAMI SEGERA DI TALIAN:
03-55488913/ 03-55418913/ 016-2094888
EMAIL: mysmartenterprise88@hotmail.com  
9. Pinjaman KL Selangor dan Nilai - Mon 2/Oct/2017, 12:09pm
-> ????Yang Penting Tu Kami Syarikat Pinjaman Wang Berlesen Bukan Along
->???? Kami Menawarkan Pinjaman Peribadi Kepada Sesiapa Yang Bekerja
->???? Kerajaan,Swasta,Perkilangan,Perhotelan Dan Golongan Berpencen!
->???? Interest kami Rendah Dan Proses Kami Cepat!
->???? (OUTDOOR SERVICE ADE) Kami Juga Boleh Jumpa Di Tempat Anda Jika Anda Tak Dapat Datang Office Kami!
Sila Hubungi Saya @call@WHATSAPP
014-2924855
Anda Perlu Pinjaman Segera?
Ada Hal Urgent Perlu Pakai Wang?
Anda Bekerja Kerajaan/Swasta!
Anda Telah Bekerja 3 bulan Ke Atas?
DOKUMEN YANG DIPERLUKAN :
? SLIP GAJI 3 BULAN TERKINI
? PENYATA BANK 3 BULAN TERKINI
? BIL API @ BIL AIR
? GAJI MELALUI BANK SAHAJA
COVER AREA
* KUALA LUMPUR
* SELANGOR
APPLY SEKARANG!!!!!!!
Shidah 0142924855
www.wasap.my/60142924855  
10. Oval Enterprise 3 - Mon 2/Oct/2017, 12:50pm
MASALAH KEWANGAN ? KAMI SEDIA MEMBANTU ????

**PINJAMAN PERIBADI UNTUK SEMENANJUNG MALAYSIA**
LUAR KUALA LUMPUR BERGANTUNG PADA GAJI
HANYA YANG KERJA DAN TINGGAL DI KL/SELANGOR DAN NILAI SAHAJA

???? kakitangan kerajaan
???? peruntukan (kerajaan)
???? perkerja swasta
???? pekerja swasta
???? pekerja kilang / restoran / stesen minyak
???? pencen / pesara / socso
???? epf / kwsp

DOKUMEN YANG DIPERLUKAN :-
??3 BULAN PENYATA GAJI TERBARU
??3 BULAN STATEMENT BANK TERKINI
??2 TAHUN KWSP
??BIL AIR/ELEKTRIK

APA TUNGGU LAGI BERMINAT ? BOLEH HUBUNGI KAMI SEGERA …
???? WHATSAPP/SMS/CALL 016-6589916
?? 03-5524 1333 / 03-5524 2333
EMAIL???? info@ovalenterprise.com
*Alamat : NO.37A (TINGKAT 1),JALAN UTAS B, 15/B SEKSYEN 15, 40000 SHAH ALAM, SELANGOR DARUL EHSAN.

www.wasap.my/60166589916  
11. Pinjaman Mudah Dan Murah - Mon 2/Oct/2017, 4:33pm
Loan Peribadi Tanpa Cagaran / Tanpa Penjamin!!
Tiada UPFRONT!!

dah penat nk cari syarikat pinjaman WANG yg boleh DIPERCAYAI??
Hubungilah kami SEGERA!!
Kami sediakan pakej2 yg menarik dan sesuai kpd setiap CUSTOMER!!
Kami pun bole tolong settlekan hutang syarikat pinjaman wang tmpt lain!!

Khas utk golongan:-
1) Pekerja2 kilang, Ofis dan GOV
2) Pencen, Socso

Ccris / Ctos bole cuba mohon loan juga!!
Segala maklumat dirahsiakan!!

Loan kami cover:-
KL, Selangor, dan N9!!

017-8855 850 Chong
017-8855 850 Chong
017-8855 850 Chong
Call / SMS / Wssap  
12. Pinjaman Peribadi 011 33999128 2 - Mon 2/Oct/2017, 9:23pm
MURAH !! MURAH !! DIJAMIN MUDAH !!

ANDA NAK BUAT PINJAMAN SEGERA ?

NAK BAYARAN MURAH SETIAP BULAN !!

DI SYARIKAT KAMI .. KAMI MENAWARKAN PINJAMAN DENGAN TEMPOH BAYARAN BALIK YANG PANJANG.. SEHINGGA 60 BULAN

PINJAMAN BERNILAI TINGGI, SEHINGGA 8x GANDA GAJI ANDA

DOKUMEN DIPERLUKAN:-

- 3 BULAN SLIP GAJI TERKINI
- 3 BULAN BANK STATEMENT TERKINI(JIDA ADA)
- BIL ELEKTRIK / AIR

Hubungi segera: 014-9334599 tenny
Hubungi segera: 014-9334599 tenny
Hubungi segera: 014-9334599 tenny  
13. Oval Enterprise 3 - Tue 3/Oct/2017, 10:31am
MASALAH KEWANGAN ? KAMI SEDIA MEMBANTU ????

**PINJAMAN PERIBADI UNTUK SEMENANJUNG MALAYSIA**
LUAR KUALA LUMPUR BERGANTUNG PADA GAJI
HANYA YANG KERJA DAN TINGGAL DI KL/SELANGOR DAN NILAI SAHAJA

???? kakitangan kerajaan
???? peruntukan (kerajaan)
???? perkerja swasta
???? pekerja swasta
???? pekerja kilang / restoran / stesen minyak
???? pencen / pesara / socso
???? epf / kwsp

DOKUMEN YANG DIPERLUKAN :-
??3 BULAN PENYATA GAJI TERBARU
??3 BULAN STATEMENT BANK TERKINI
??2 TAHUN KWSP
??BIL AIR/ELEKTRIK
??SURAT PENGESAHAN JAWATAN

APA TUNGGU LAGI BERMINAT ? BOLEH HUBUNGI KAMI SEGERA …
???? WHATSAPP/SMS/CALL 016-6589916
?? 03-5524 1333 / 03-5524 2333
EMAIL???? info@ovalenterprise.com
*Alamat : NO.37A (TINGKAT 1),JALAN UTAS B, 15/B SEKSYEN 15, 40000 SHAH ALAM, SELANGOR DARUL EHSAN.

www.wasap.my/60166589916  
14. Fai 16 - Wed 4/Oct/2017, 11:00am
ssalammualaikum/selamat sejahtera
Pening memikirkan masalah kewangan?
Tidak tahu mohon loan di mana ?
0176683129 hang
rm1000 byr 1070 (utk 1bln)
rm2000 byr 2140 (utk 1bln)
rm3000 byr 3210 (utk 1bln)
dan banyak lagi pakej!!
Anda hanya perlu menyediakan dokumen ini sahaja:
-slip gaji 3 bulan terkini
-bankstatment 3 bulan
-ic
-bil api
-gaji melalui bank
-tidak perlu deposit,penjamin dan cagaran!
Area KL,SELANGOR,N9 DAN MELAKA SHJ
kalau berminat sila whatapps/hubungi
0176683129hang  
15. Alia 241 - Sun 8/Oct/2017, 5:02pm
?????? ????? ????? ???? ???????
Dan Salam Sejahtera

Nak duit cash, tapi tiada masa hendak ke Bank???

Saya bersedia membantu anda kerana proses sangat mudah, hanya perlu emel / fax / pos dokumen dan tunggu kelulusan untuk menandatangani perjanjian dimana2 cawangan Aeon Credit Service terdekat

Kenapa Aeon Credit?

????????Tak Perlu Kebenaran dan Pengesahan dri Majikan
????????Byran Balik melalui Potongan bank/ tak Potong slip gaji
????????Kadar keuntungan tetap dan tidak berubah
????????Kadar terendah bagi kakitangan swasta
????????Pinjaman patuh syariah konsep Bai Al Inah


Syarat-syarat;
- Swasta / Kerajaan / Polis / Tentera / kontrak
- Minimum gaji bersih RM800
- Sudah bekerja lebih 6 bulan

Ramai pelanggan telah saya bantu. Mungkin selepas ini giliran anda? Saya cuba servis yang terbaik!

Whatsapp Alia di

0199591930
0199591930
0199591930

Sales Exec
AEON CREDIT SERVICES

???? ????????????????????????
MOHON SHARE!!!
Tlg sebarkan berita baik. Kalau bukan utk kita, mungkin ada rakan2, saudara mara kita yang memerlukan bantuan kewangan. Jgn tutup pintu peluang mereka.Satu pintu kita buka utk org lain, inshaaAllah 7 pintu Allah buka utk kita....Aminnn  
16. Dayaa 3 - Mon 9/Oct/2017, 8:52am
???? Dayaaaa : 0197308155 ????
???? Dayaaaa : 0197308155 ????
???? Dayaaaa : 0197308155 ????

MASIH MENCARI TEMPAT NAK BUAT PINJAMAN PERIBADI ? SYARIKAT KAMI AKAN MEMBANTU ANDA .. KELULUSAN SEGERA TANPA PENJAMIN , CEPAT MUDAH , DOKUMEN RINGKAS , SERVICE OUTDOOR DISEDIAKAN TANPA SEBARANG CAJ DIKENAKAN .. TERBUKA UNTUK SEMUA SEKTOR KERAJAAN / SWASTA /HOTEL / KILANG .. PAKEJ BAYARAN YANG FLEXIBLE TANPA MEMBEBAN PELANGGAN ,
SEGERA HUBUNGI SAYA
#Jb #Kulai #MoneyLender #PinjamanWangBerlesen

???? Dayaaaa : 0197308155 ????
???? Dayaaaa : 0197308155 ????
???? Dayaaaa : 0197308155 ????  
17. Coconutshake - Mon 9/Oct/2017, 10:34am
* Anda gagal mendapat pinjaman bank?
* Ada masalah blacklist?
* Masih ada baki pinjaman di syarikat lain?
* Perlukan wang tunai cepat?
> Jangan anda pening lagi!
> Kami akan bantu masalah anda!
?Layak untuk sektor:-
- Kerajaan
- Swasta
- Pencen
- Bantuan Kebajikan
- Ada Kwsp umur 50 & 55
?Hanya sediakan dokumen:-
- Salinan mykad
- Slip gaji 3 bulan terbaru
- Penyata bank 3 bulan terbaru
- Bil air atau bil elektrik terbaru
# Pinjaman dari RM500-RM30,000(ikut terma & syarat)
# TANPA PENJAMIN & TIADA UPFRONT!
# Gaji AUTOPAYBANK sahaja
# KL, SELANGOR, MELAKA, NEGERI SEMBILAN
# Syarikat ada pejabat & berlesen
# Berminat? WhatsApp terus 017-772 3163 CARSON  
18. Aini 22 - Mon 9/Oct/2017, 10:49am
SELAMAT PAGI DAN SALAM SEJAHTERA
BOLE BACA IKLAN SAYA MANALAH TAHU ANDA MEMERLUKAN PINJAMAN SEMENTARA

????Pinjaman Peribadi ini hanya tawaran kepada rakyat Malaysia yang bekerja kerajaan, swasta, kilang, dan socso pencen.
????Tujuan syarikat kami menolong golongan yang menghadapi masalah kewangan yang sementara.
????Pinjaman adalah kecil-kecilan.
????Tanpa pendahuluan dan Caj tambahan.
????Pinjaman yang telus dan mudah
????Proses kelulusan hanya 30 Minit
????Document ringkas yang diperlukan
????3 bulan slip gaji terkini
????3 bulan penyata bank terkini
????Siapa yang layak? Kakitangan kerajaan, swasta, kilang socso pencen
????Syarat wajib adalah gaji melalui bank.

Hubungi talian hotline kami
????019-7721655
KHALISHA  
19. Energy Capital 48 - Mon 9/Oct/2017, 11:14am
PINJAMAN UNTUK KAKITANGAN KERAJAAN & SWASTA
Terbuka kepada:
-Pekerja Sekstor Awam @ Swasta
-Tinggal dan bekerja di sekitar KL dan Selangor
-Blacklist Ctos Ccris Bank
-Ada pinjaman di syarikat lain

Kepada anda yang BERMINAT dengan Pinjaman 
sila hubungi:-

HP:- 0166393189/0166393199
office :- 0355423308/0355453308
EMAIL:- energycapital88@gmail.com
website http://energyml.com.my  
20. Smart R M Enterprise 8 - Mon 9/Oct/2017, 11:24am
PROMOSI DEEPAVALI 2017 KINI KEMBALI!!!
BLACKLIST /CTOS /CCRIS LAYAK MEMINJAM
MAKLUMAT DIJAMIN SULIT
SIAPA YANG LAYAK MEMOHON??
*KAKITANGAN KERAJAAN
*KAKITANGAN SWASTA
*GOLONGAN PENCEN
*GOLONGAN PERKESO
TIDAK PERLU UPFRONT PAYMENT/TIDAK PERLU PENJAMIN /JAMINAN
SEMUA URUSAN AKAN DIJALANKAN DI OFFICE SAHAJA
KOMISEN AKAN DIBERIKAN KEPADA SESIAPA YANG MEMBAWA PEMINJAM
KOMISEN SEBANYAK 5% BAGI SETIAP PINJAMAN YANG LULUS...
JIKA BERMINAT HUBUNGI KAMI SEGERA DI TALIAN:
03-55488913/ 03-55418913/ 016-2094888
EMAIL: mysmartenterprise88@hotmail.com  
21. Anna 499 - Mon 9/Oct/2017, 12:18pm
ANDA MENGHADAPI MASALAH KEWANGAN?
KAMI DARI DAYA MEGAH SEDIA MEMBANTU ANDA DARI SEGI KEWANGAN ANDA..
KELEBIHAN YANG ADA PADA KAMI:-
*PEMPROSESAN SEGERA (1JAM)
*KOMISYEN YANG TINGGI DI BERIKAN
*PENJAMAN SEHINGGA 5 KALI GAJI
LAYAK MEMOHON :-
*PENCEN
*MENUNGGU KWSP
*SOCSO
*KAKITANGAN KERAJAAN & SWASTA
*BLACKLIST,C-TOS & C-CRIS
DOKUMEN YANG DIPERLUKAN :
*3 BULAN SLIP GAJI
*3 BULAN PENYATA BANK
*BIL API / AIR
Berminat?? Hubungi kami sekarang
HP : 016-6688296 (CALL/SMS/WSAPP)
OFFICE : 03-78872755
EMAIL : pioneerpj1881@gmail.com
Perkhidmatan kami hanya disekitar Selangor,Kl & Putrajaya, Seremban dan Nilai  
22. Syarikat Pinjaman Berlesen 8 - Mon 9/Oct/2017, 1:35pm
PINJAMAN PERIBADI TANPA UPFRONT PAYMENT(company no:615896-k)

ANDA URGENT NAK GUNA DUIT UNTUK PERBELANJAAN HARIAN DAN SELESAIKAN BIL2 TERTUNGGAK???
ANDA BOLEH HUBUNGI SAYA ATAU WALK IN KE OFFICE KAMI..
http://syarikatpinjamanberlesen.wasap.my/

PINJAM 1K BAYAR 1070
PINJAM 2K BAYAR 2140
PINJAM 3K BAYAR 3210
PINJAM 5K BAYAR 5350  
23. Zul 838 - Mon 9/Oct/2017, 2:12pm
RUNSING PASAL PINJAMAN PERIBADI ??
NAMA SUDAH BLACKLIST / CTOS / CCRIS ??
KENA REJECT BANK @ KOPERASI DLL ??
MEMERLUKAN WANG SEGERA ??

PAKEJ - PAKEJ YANG MENARIK :-
- FAEDAH SERENDAH 1.5% SAHAJA 
- PERCUMA 60HARI TANPA FAEDAH
- TEMPOH BAYARAN YANG FLEKSIBEL (36 BULAN)-MENGIKUT PAKEJ DAN KELAYAKAN

MENGAPA PILIH SYARIKAT KITA ??
- TANPA PENJAMIN
- TIADA UPFRONT/DEPOSITPAYMENT
- KELULUSAN SEGERA ( JIKA MAKLUMAT LENGKAP )
- BLACKLIST / CTOS / CCRIS LAYAK MEMINJAM
- MAKLUMAT DIJAMIN 100% SULIT
- PEMBAWA PEMINJAM AKAN DIBERIKAN KOMISEN TINGGI

DOKUMEN APA YANG DIPERLUKAN ??
- 3 BULAN SLIP GAJI TERBARU
- 3 BULAN BANK STATEMENT TERBARU
- BIL AIR API
- IC
- SURAT PENGESAHAN KERJA
-PNYATA KWSP

CARA MEMOHON ?? ATAU PERTANYAAN ??
HANYA HUBUNGI :
0162296544-MIYA
CALL/SMS/WHATSAPP
EMAIL:miyamusthafa95@gmail.com  
24. Norazura Loan - Tue 10/Oct/2017, 4:07pm
ASSALAMUALAIKUM SEMUA PELANGGAN !!

DOKUMEN YANG DIPERLUKAN :
? PENYATA GAJI SLIP TERKINI 3 BULAN
? BIL AIR / API
? PENYATA BANK TERKINI 3 BULAN
? KWSP (JIKA ADA)
? SURAT PENGESAHAN KERJA

SYARAT SYARAT MEMOHON :
?PEKERJA KILANG / SWASTA /DAN KAKITANGAN KERAJAAN
?.GOLONGAN PENCEN / PERKESO
? ONLINE BUSINESS
? BLACKLIST / CCRISS / CTOS LAYAK MOHON

KENAPA ANDA PERLU MEMILIK KAMI ???
? TANPA PENJAMIN DAN CAGARAN
? PINJAMAN DILULUSKAN SEGERA
? TANPA PEMBAYARAN UPFRONT SEHINGGA DILULUSKAN LOAN
?MAKLUMAT PEMINJAM DIRAHSIAKAN

JIKA ANDA BERMINAT SILA HUBUNGI :
( SMS ? / WHATSAPP ? / SMS )
? 014-9334599
? 014-9334599
? 014-9334599  
25. Ainiayuni - Mon 23/Oct/2017, 8:52am
Ada MASALAH KEWANGAN Yang Belum Selesai ?
Ejen KEWANGAN PROFESIONAL Kami Sedia Membantu bagi mereka yang memerlukan bantuan Hanya siap dalam masa yang singkat (call / sms / whatsapp)
019-7296855 (bella)
Untuk Dapatkan Maklumat serta pertanyaan lebih lanjut..
(Area Johor Bahru )
? Dokumen :
• Slip gaji 3 bulan
• Bil api/ air/ utility
• Fotokopi kad pengenalan ( 2 keping)
Jangan lepaskan peluang anda ?  
26. Pinjaman Delta 2 - Mon 23/Oct/2017, 9:44am
PINJAMAN PERIBADI FAST APPROVAL PERTAMA DI MALAYSIA

Contact : 016-2972319 / 03-41078887/ (ms kris)
Fb : https://www.facebook.com/eida.ds
Website : www.deltastar2u.com.my
Email :delta_starloan@yahoo.com
FB FORM: https://goo.gl/forms/XZWOOvJq0cwjqPfz2
WECHAT FORM : goo.gl/forms/4BE2ehiVNHJ6bvLL2
MAJALAH FORM : https://goo.gl/forms/Do70tKfuB0gcUU343

?? Kakitangan Kerajaan, Swasta, Kilang, GLC terpilih
??Kuala Lumpur & Selangor sahaja (bekerja & menetap) .
??Blacklist, CTOS/CCRIS layak meminjam .
??PENCEN JUGA DIALU-ALUKAN  
27. Nafisah 11 - Mon 23/Oct/2017, 9:47am
? ? ?PERSONAL DIRECT BANK LOAN ? ? ?
(PERSONAL LOAN & PINJAMAN PERNIAGAAN REFINANCE/COLLATERAL)

PINJAMAN SUMMIT DIRECT BANK LOAN
KAMI AKAN BANTU ANDA MENYELESAI MASALAH KEWANGAN.
KAMI MEMBERI PERKHIDMATAN
? CEPAT! ? MUDAH! ?RAHSIA!
* TEMPOH PINJAMAN JANGKA MASA PANJANG
* BAYARAN BULANAN YANG FLEKSIBEL DAN IKUT BAJET ANDA
* TERBUKA KEPADA KAKITANGAN KERAJAAN / SWASTA
* BLACKLISTED / CTOS / CCRIS LAYAK MEMOHON
*KAMI AKAN BANTU CLEARKAN PINJAMAN YG LAMA..

(AREA KUALA LUMPUR & SELANGOR)

CONTOH DOKUMEN DIPERLUKAN
*3 SALINAN P/SLIP GAJI 3 BULAN TERKINI
*PENYATA BANK 3 BULAN TERKINI ( WAJIB ADA
INTERNET BANKING)
*SURAT PENGESAHAN JAWATAN
*BIL API / AIR YANG TERKINI
*PENYATA KWSP 2 TAHUN 2016/2017
*1 SALINAN KAD PENGENALAN

JIKA BERMINAT SEGERA HUBUNGI SAYA :
Hubungi saya ~ ????016-4476706 (NUR)
Whatapps: ~ ????016-4476706 (NUR)
Web Site ~ www.pinjamantunai.com  
28. Top88 - Mon 23/Oct/2017, 9:51am
? ? ?PERSONAL DIRECT BANK LOAN ? ? ?
(PERSONAL LOAN & PINJAMAN PERNIAGAAN REFINANCE/COLLATERAL)

PINJAMAN SUMMIT DIRECT BANK LOAN
KAMI AKAN BANTU ANDA MENYELESAI MASALAH KEWANGAN.
KAMI MEMBERI PERKHIDMATAN
? CEPAT! ? MUDAH! ?RAHSIA!
* TEMPOH PINJAMAN JANGKA MASA PANJANG
* BAYARAN BULANAN YANG FLEKSIBEL DAN IKUT BAJET ANDA
* TERBUKA KEPADA KAKITANGAN KERAJAAN / SWASTA
* BLACKLISTED / CTOS / CCRIS LAYAK MEMOHON
*KAMI AKAN BANTU CLEARKAN PINJAMAN YG LAMA..

(AREA KUALA LUMPUR & SELANGOR)

CONTOH DOKUMEN DIPERLUKAN
*3 SALINAN P/SLIP GAJI 3 BULAN TERKINI
*PENYATA BANK 3 BULAN TERKINI ( WAJIB ADA
INTERNET BANKING)
*SURAT PENGESAHAN JAWATAN
*BIL API / AIR YANG TERKINI
*PENYATA KWSP 2 TAHUN 2016/2017
*1 SALINAN KAD PENGENALAN

JIKA BERMINAT SEGERA HUBUNGI SAYA :
Hubungi saya ~ ????016-4476706 (NUR)
Whatapps: ~ ????016-4476706 (NUR)
Web Site ~ www.pinjamantunai.com  
29. Aishah Top - Mon 23/Oct/2017, 9:56am
KAMI PEMBERI PINJAMAN WANG BERLESEN DIBWH KPKT !!

anda mungkin sedang mengalami tekanan sakit kepala akibat :
- memikirkan wang yang banyak
- memikirkan hutang keliling pinggang yg byk
- memikirkan masalah perbelanjaan ekonomi sekaran
- memikirkan mana mahu cari wang utk perbelanjaan anak-anak sekolah

JANGA PENING KEPALA LAGI !! KAMI BOLEH MENGATASI MASALAH ANDA SEKARANG ..

CEPAT !! AYUH !! MARI !!

DPTKAN BEBERAPA PACKAGE YG MENARIK UTK ANDA SEMUA !!

HUBUNGI KAMI UTK KETERANGAN LANJUT :
0162292554 (EMA )
0179835554 ( ZUL )  
30. Easy Loan 36 - Mon 23/Oct/2017, 10:44am
Assalamualaikum dan salam sejahtera.
Berhati-hati ketika anda berurusan dengan mana-mana syarikat pinjaman wang berlesen kerana ada di antara mereka yang dengan mudahnya ''menyenarai hitamkan'' nama anda walaupun, anda membuat bayaran tanpa ada sedikit kelewatan setiap bulan.
Ini kerana, mereka tak nak anda buat pinjaman di tempat lain dan selesaikan pinjaman di tempat mereka.
Ada beberapa orang customer saya yang menghadapi masalah ini dan akhirnya, mereka tidak boleh buat pinjaman dengan bank atau syarikat pinjaman wang berlesen. Terikat dengan mereka tanpa ada pilihan.
Nak tanya apa2 maklumat berkenaan dengan pinjaman,
boleh whatsapp saya. InsyaALLAH saya cuba bantu walaupun anda sekadar bertanya saja.
012-7414622 (Teh)
016-4305428 (Nore)
016-4305390 (Razman)  
31. Coconutshake - Mon 23/Oct/2017, 11:51am
Berminat nak buat pinjaman Wang tunai! Nak selesaikan hutang lama! Terdesak nak pakai duit kerana hal kecemasan! Nak kahwin,nak kirim duit ke kampung! Atau whatever you problem need cash money! Saya boleh bantu anda! Kelulusan adalah segera! Saya bukan Ejen yang mewakili mana-mana pihak! Saya adalah staf pinjaman Wang berlesen! Semua urusan dijalankan Di pejabat! Saya membantu mereka benar-benar memerlukan!
Syarat kelayakan peminjam :
• Warganegara Malaysia
• Kakitangan kerajaan/ swasta/ Pencen
• Bekerja *Dokumen diperlukan :
• 3 bulan slip gaji terbaru
• 3 bulan bank statement
• Bil utilities
• salinan kad pengenalan **

SILA HUBUNGI : 017-772 3163 Carson (SMS /WHATSAPP AVAILABLE)

COVER AREA:-KL/SELANGOR/N9/Seremban  
32. Fai 16 - Mon 23/Oct/2017, 2:30pm
Promosi Hebat Pinjaman Wang Berlesen
AREA N9, KL, SELANGOR DAN MELAKA
0176683129 SITI
???????? Interest Serendah 1.5%.
???????? Pinjaman RM 1000 - RM 15000 (tnc)
???????? Lulus Dalam Tempoh 1 Jam
???????? Pantas, Mudah dan Mesra
???????? Bersedia Tolong Menyelesaikan Pinjaman Di Syarikat Lain dn dapat cash di tangan
???????? Gaji mestilah melalui bank
???????? Tanpa penjamin & tanpa cagaran
???????? BLACKLIST (CTOS / CCRIS) DIALU . -ALUKAN
Dokumen Yang Kami perlukan:
? 3 bulan SLIP Gaji terbaru
? 3 bulan penyata Bank terbaru
? 1 bulan BIL Elektrik terbaru
* SITI 0176683129whats app  
33. Norhayati Loan - Mon 23/Oct/2017, 2:54pm
????PINJAMAN WANG BERLESEN ????
017-6215557
[KL,SELANGOR,NEGERI SEMBILAN DN MELAKA]
Keistimewaan syarikat kami:
? interest yg rendah
? tempoh bayaran bulanan
? tanpa penjamin & cagaran
? blacklist bank, CTOS, CCRIS layak memohon
? proses pinjaman segera, mudah, mesra dan selamat
? pelan ansuran bayaran yg fleksible
? proses dalam 1/2 jam sekiranya documents lengkap
? selesaikan pinjaman di tempat lain
? diskaun penyelesaian awal
? dapat tunai segera

Syarat² kelayakan:
» kerja swasta dan kerajaan
» pencen, perkeso atau OKU
» gaji melalui bank auto credit

Documents yg perlu:
> bank sttment 3bln
> gaji slip 3 bln terkini
>ic photocopy
> bil letrik dan air 1 bln terkini
> surat pengesahan jawatan

Kami akan bagi komisyen sekiranya anda memperkenalkan kepada rakan² selepas lulus pinjaman.

Whatsapp/call:
0176215557
{KL,SELANGOR,NEGERI SEMBILAN DN MELAKA}  
34. Gigie - Mon 23/Oct/2017, 4:44pm
LOKASI KAMI DI WISMA COSWAY BELAKANG PAVILION
ANDA SEORANG :
????Swasta 
????Kerajaan 
????Gaji Bank 
????Blacklist / ctos /ccris
????Pencen 
????Perkeso 
????Berniaga 
????Bercagaran Pajak

PROMOSI KAMI:
????1.5% INTEREST PERMONTH
????20% REBATE P.FEES
????50% POTONGAN INSURANCE
????3@4 BULAN BOLEH OVERLAP
????90 HARI FREE INTEREST(%)

Kita boleh tolong anda settle kan tempat yang hutang dan juga boleh menambah pinjam kepada anda.
Kita boleh APPROVE kan loan kepada anda walaupun atas nama blacklisted dari CTOS_CCRIS_PTPTN_AKPK.
Syarikat yang boleh dipercayai.
Kita mengalu-alukan pertanyaan anda.
Ada apa pertanyaan sila hubungi yang dibawah, kita akan cuba untuk membantu anda selesai kan masalah kewangan yang pening.
????Sila hubung016 215 8441 016 216 8441 ( cik MAWAR )
???? Whatapps 016 215 8441/ 016 216 8441 ( cik mawar )  
35. Pinjaman KL Selangor dan Nilai - Tue 24/Oct/2017, 2:22pm
CEPAT DAN PANTAS ! ! !
BLACKLIST BANK , CTOS , CCRIS BOLEH MEMOHON!!
PINJAMAN SERENDAH RM500-RM 7000
TANPA UPFRONT !
TANPA PENJAMIN !
MAKLUMAT DIRAHSIAKAN !
PROSES LULUS & TUNAI DALAM 1 JAM SAHAJA ! ! !
#SYARAT2 :
-Khas buat kakitangan Kerajaan/Swasta/Kilang/Pasaraya/Hotel dan lain2 yang telah bekerja lebih 1 bulan
-Gaji AUTOKREDIT ke bank
-Menetap dan bekerja sekitar Melaka KL Selangor & Negeri Sembilan

CALL : 017-2790385
OFFICE : 03-55245385
KLIK LINK INI UTK TERUS BERHUBUNG DGN SAYA
www.wasap.my/60172790385 maria (tanpa perlu save no saya)  
36. Nurida Fatini - Wed 25/Oct/2017, 8:58am
Pinjaman & Tawaran Terbaik di Shah Alam !!

Pinjam 5000 !! ????????
Serta Dapat 20% Pulangan Tunai !! ????????
Sah Sehingga 30 Okt 2017 ????????

-PINJAMAN PERIBADI-

Memohon Pinjaman 5k Hingga 50k Dan Nikmati Kadar Interest Serendah 2.99% Hingga 3.2% !!

????* Tertakluk Terma & Syarat*????

Pelbagai Tujuan Pinjaman Seperti :
-Kegunaan Sementara ????
-Pengubahsuaian Rumah ????????
-Pendidikan ????????
-Kegunaan Peribadi Lain ????

CALL / WASAP / SMS SAYA SEKARANG :
Office : 03-51228445 /8446 ?
Hp : 013-3513845 (Puan Dayah) ????
Email : ayuanida90@gmail.com ????
Website : www.twomax.com.my ????  
37. Lisa 253 - Wed 25/Oct/2017, 10:10am
KAMI ADALAH SYARIKAT PEMBERI PINJAMAN BERDAFTAR DIBAWAH KELULUSAN KPKT.
JANGAN BIMBANG DAN RAGU-RAGU UNTUK MEMOHON PINJAMAN DI SYARIKAT KAMI.
DISINI KAMI INGIN MEMPROMOSIKAN BEBERAPA TAWARAN YG ISTIMEWA BUAT ANDA.
** WANG TUNAI SEGERA..
** LULUS 1/2 JAM
** TANPA CAGARAN
** TANPA PENJAMIN
** CTOS,BLACKLIST BOLEH MOHON
** BOLEH SETTLE HUTANG TEMPAT LAMA
DOKUMEN YANG DIPERLUKAN HANYA MUDAH:
** 3 BULAN PAYSLIP TERKINI
** 3 BULAN PENYATA BANK TERKINI
** PENYATA KWSP
** BIL API/AIR
** SURAT PENGESAHAN JAWATAN
Call/whtsapp 0105025255 (Lisa)
Untuk Area KL & Selangor  
38. Easy Loan 36 - Wed 25/Oct/2017, 11:16am
PINJAMAN UNTUK KAKITANGAN KERAJAAN & SWASTA
Terbuka kepada:
-Pekerja Sekstor Awam @ Swasta
-Tinggal dan bekerja di sekitar KL dan Selangor
-Blacklist Ctos Ccris Bank
-Ada pinjaman di syarikat lain

Kepada anda yang BERMINAT dengan Pinjaman 
sila hubungi:-

HP:- 0166393189/0166393199
office :- 0355423308/0355453308
EMAIL:- energycapital88@gmail.com
website http://energyml.com.my  
39. Farisya 12 - Fri 27/Oct/2017, 11:26am
SYARIKAT KAMI ADA PROMOSI !!!

MUDAH:-
Dokumen yang perlu disediakan :- ORIGINAL
* Penyata gaji 3 bulan (terkini)
* Penyata bank 3 bulan (terkini) * Bil Elektrik & Bil Air
KELAYAKAN:
*menetap dan bekerja di KL/SEL /SEREMBAN /NEGERI SEMBILAN DAN MELAKA
*gaji auto credit melalui bank
*layak untuk kakitangan kerajaan,swasta,pencen,kilang dan hotel

COMPANY KAMI DAH BEROPERASI 15THN !!!!! COMPANY NO : 06-799-0885 CALL /SMS /WHATSAPP :016-5359588 FARISYA
AREA:KL /SELANGOR /SEREMBAN /NEGERI SEMBILAN /MELAKA  
40. Pinjaman Peribadi 199 - Fri 3/Nov/2017, 12:09pm
Perlukan Pinjaman ekspress ??
Kami di PINJAMAN EKSPRESS boleh membantu !!
Lulus dalam 2 jam sahaja !!
-INTEREST RENDAH
-PINJAMAN TINGGI
-TEMPOH BAYARAN 48 BULAN BAYARAN FLEKSIBEL
Kenapa memilih kami??
-Free interest sebulan
-Interest serendah 1.5%
-Proses dalam masa yang singkat
-Boleh settlekan pinjaman di tempat lain
-Boleh topup dan reloan
CALL/WHATSAPP
0177040564(whatsapp)
01111646614(call)
CIKK NURUL  
41. Chellelo - Wed 29/Nov/2017, 3:22pm
Adakah anda di luar sana menghadapi masalah kewangan? Perlukan wang dalam jumlah yang banyak? Sudah penat cuba MEMINJAM sana sini tapi tak dapat?Jangan pening lagi! Kami akan cuba bantu masalah anda!
Anda yang ingin membuat pinjaman dengan secepat mungkin untuk menyelesaikan masalah kewangan, hutang bil, tunggakkan kereta dan masalah lain-lain, anda boleh menghubungi syarikat kami sekarang dan sila berikan kerjasama dengan kami agar memudahkan urusan pinjaman.

Kelebihan kami….
:: Membantu anda menyelesaikan masalah kewangan yang
anda hadapi
:: Had Pinjaman lebih tinggi
:: Bayaran bulanan yang fleksibel dengan kadar rendah
:: Tempoh dan jumlah pinjaman boleh dirunding mengikut
kemampuan anda
:: tanpa PENJAMIN! :: tanpa UPFRONT!

PINJAMAN TERBUKA KEPADA :
??GAJI WAJIB AUTOKREDIT??
- KAKITANGAN KERAJAAN
- KAKITANGAN SWASTA
- GOLONGAN PENCEN
- GOLONGAN PERKESO
- WARGA MALAYSIA SAHAJA

Perkhidmatan kami ada di seluruh KUALA LUMPUR, SELANGOR & NEGERI SEMBILAN
Hubungi kami jika ada sebarang pertanyaan

HP: 018-3961473/012-2727178 (SMS/WTSAPP) ESHA
http://www.wasap.my/60183961473
http://www.wasap.my/60122727178

Sila layari page di facebook kami
https://www.facebook.com/UrbanCash-554228731595893/  
42. Hc Enterprise - Thu 18/Jan/2018, 1:15pm
Memerlukan wang segera ??
?Dah apply dengan bank tapi tak lulus ??
?Minta tolong dengan saudara-mara tapi tak dapat bantu ?
?Ada hutang kat tempat lain nak settle ??

Jangan bimbang kita sedia membantu menyelesai
masalah anda ....??????

??Proses hanya dalam 1-2 jam .
??Pinjaman dapat penuh .
??Tanpa sebarang charges (Prosessing FREE)
??Bayaran ikut budget/kemampuan anda .

Pinjaman terbuka bagi golongan pekerja swasta .

Jika anda berminat sila sediakan dokumen-dokumen seperti dibawah ??????
? 3 bulan slip gaji terbaru
? 3 bulan penyata bank yang terkini
? Bil Api kalau ada
? Salinan kad pengenalan

Untuk maklumat selanjutnya sila PM atau SMS / Watsapp ke 016 7049485 ??????

????Hanya untuk area KL / Selangor /n9  
43. Pjpinjaman - Mon 12/Feb/2018, 3:51pm
DI JAMIN CEPAT! MURAH! MUDAH! & TERBAIK!

PROMOSI TERHEBAT KAMI BERIKAN UNTUK ANDA SEPERTI!

*90 HARI TANPA FAEDAH @ FREE INTEREST

*REBATE @ DISKAUN HINGGA MAX UNTUK PEMBAYARAN PENUH!

* FAEDAH TERENDAH 1.5% PER BULAN & TETAP!!

KELEBIHAN SYARIKAT KAMI:!
? NO UPFRONT
? NO DEPOSIT
? TIADA PENJAMIN
? TIADA CAGARAN
? TIADA PAKSAAN????

-PELBAGAI CARA BAYARAN BALIK & FLEKSIBLE LOAN!
-APPROVAL CEPAT 1-4 JAM WAKTU BERKERJA!
-REGISTER UNDER KPKT BUKAN ALONG,KOPERASI ATAU CETI!KAMI BERLESEN SAH!
-OPEN FOR CTOSS/CCRIS-(CREDIT CARD,PTPTN) ,PENCEN , SWASTA & GOV..
*AREA KL & SELANGOR SAJA!

(**PINJAMAN DENGAN BANK KAMI TURUT SEDIAKAN**)

PERKHIDMATAN LAIN:

-CAGARAN RUMAH
-REFINANCE RUMAH
-BUSINESS LOAN BERCAGAR
-PINJAMAN DGN KWSP (54-55 TAHUN)
-PINJAMAN UNTUK WARGA PENCEN SERENDAH RM98)

MAKLUMAT LANJUT:

NURUL IMAN 016 4458544

LINDA 016 2182544

AISHAH 016 2183644

OFFICE 03-78030622

WEB=WWW.PINJAMANMURAH.COM  
44. Kenangan Mewah Resources - Tue 27/Feb/2018, 1:06pm
Keistimewaan Pinjaman Kami Adalah :

?Proses mudah dan cepat
?Tanpa wang pendahuluan
?Tanpa penjamin dan cagaran
?Dokumen yang ringkas
?1~2 jam lulus
?Maklumat peminjam dirahsiakan
?Pakar kewangan kami sedia membantu anda

Pertanyaan lanjut boleh hubungi :
03 -8760 1989
013-993 8989 (whatsapp/wechat/sms)
atau emailkan ke kemr.dengkil@outlook.com
FB PAGE : Kenangan Mewah Resources Sdn Bhd   

Page 1   (Total 53 comments)
Your Comment: Max 1000 characters.
Login Email:
Password:
Tips: Free Registration ¤ Lost Password?
Warning!
1. NEVER give UPFRONT PAYMENT (deposit) to any Money Lenders. Upfront Payment is 100% scam!
2. NEVER give advance payment to sellers you don't know or sellers with no office/home address.
3. NEVER pay for any products or services with CASH except for C.O.D!
4. Majalah.com NEVER send any business offers to anyone and we never offer our users' details for sale.
Disclaimer. Messages posted to our forum are solely the opinion and responsibility of the person posting the message. We assumes absolutely no responsibility for any loss (time/money/energy) as a result of using the information posted in this forum. We do not endorse, support, represent or guarantee the truthfulness, accuracy or reliability of any topics/messages posted here. We reserve the right to delete or edit your topics or comments. Your visiting of this site shall be deemed as your acceptance of this disclaimer.

Youtube Link

Tebang Balak Pokok Getah Boleh Dapat Duit kah?? Episod 4 Usahawan Desa
Pertama kali tengok orang tebang balak pokok getah. Ada orang kata boleh dapat RM6,000 utk setiap 1 ekar getah.. ada yg kata langsung tak dapat apa-apa.. Pelik mana satu kan?
Mencari Umbut Kelapa Di Kebun - Episod 3 Usahawan Desa
Sebenarnya dimana letaknya umbut kelapa ni? Susah nak makan umbut kelapa sekarang.. waktu kenduri di kampung pun belum tentu ada.. Kalau dulu umbut kelapa adalah hidangan wajib kenduri kahwin.
Membuat Markas Di Kebun.. ala-ala Markas Komunis - Episod 2 Usahawan Desa
Perkara awal yg perlu dibuat untuk meneroka kebun.. adalah membuat markas tempat berehat. Kemudian mengorek telaga ala kampung untuk sumber air pelbagai kegunaan. Jom timba air telaga cara kampung dulu-dulu!
Buat Jalan Batu Kasar Di Kebun - Episod 1 Usahawan Desa
Perkara pertama sekali yg perlu dibuat utk membuat kebun adalah membuat jalan batu kasar. Supaya tak lecak bila hari hujan.Berapa kosnya agaknya ya..