Nak Kereta Tapi Anda Blacklisted? Ada Masalah? Sy Bantu
Hyszura - Fri 25/Feb/2011 8:46pm [Last Comment]
Salam,

Anda sedang mencari kereta baru/terpakai??

Mempunyai masalah utk mendapatkan pinjaman kenderaan?

atau anda adalah graduan/lepasan??

Kami juga sedia membantu kepada sesiapa yang bermasalah Terutama utk kereta import/recond..

Loan khas utk para graduab/lepasan .....mudah dan senang

terus hubungi kami.

di : bantuanbersama@gmail.com

sila tinggalkan nama,email dan phone number anda untuk
memudahkan urusan...

Niche: Kereta Baru | Kereta Terpakai
 
1. Umi Salma - Fri 25/Feb/2011, 8:48pm
e mail kt sy sbt7679@yahoo.com tqvm  
2. Wan 73 - Fri 25/Feb/2011, 8:56pm
email saya wannurazka@gmail.com  
3. Haleem - Fri 25/Feb/2011, 8:59pm
Halim , marha9831@yahoo.com, 017-6395970  
4. Hyszura - Fri 25/Feb/2011, 9:31pm
sy dah email  
5. Mohd Ezham - Fri 25/Feb/2011, 9:33pm
salam..
sesiapa yg mahukn kereta???
sy ada GEN2 tahun 2005 yg nk let go..
tiada outstanding..balance tinggal lg 30k shj..bkn smbung byr tp u all apply loan bru n then terus tukar nama..
kereta colour dark grey..tiada saman.. tiada bayaran yg sy ambil..senang ckp yg berminat just apply loan baru n then terus ambil kereta(x perlu bayar satu sen pn dkt sy)..kl berminat sila hubungi saya 0195564936(ezham) utk further discussion..tq..  
6. Mohd Raziq - Fri 25/Feb/2011, 9:50pm
kalau ade masalah, layari:
http://ilmutarikduitghaib.blogspot.com  
7. Hafizuddin 2 - Fri 25/Feb/2011, 9:52pm
hdeen2u@gmail.com  
8. Kocha - Fri 25/Feb/2011, 10:59pm
botaksc@gmail.com  
9. Adamnurul - Fri 25/Feb/2011, 11:09pm
adamnurul8381@yahoo.com.my  
10. Wawa 19 - Fri 25/Feb/2011, 11:55pm
salam
ayumira81@gmail.com  
11. Firdaus Ishak - Fri 25/Feb/2011, 11:57pm
abefird1234@yahoo.com  
12. Rabiahtu Adawiyah - Sat 26/Feb/2011, 2:02am
veeyah@ymail.com  
13. Sue Hafim - Sat 26/Feb/2011, 2:03am
email : mybisnez@ymail.com  
14. Ehzan - Sat 26/Feb/2011, 6:53am
salam all, peluang memiliki keta mewah cth wish,estime,merch,bmw dll dgn )0 dwnpymt, blklist dialu2kan utk memohon call 012-3712934  
15. Safwan - Sat 26/Feb/2011, 12:58pm
sy nak beli kete proton baru..info sy tentang perkhidmatan awk ni. wan_chin87@yahoo.com  
16. Fadil Zuni - Sat 26/Feb/2011, 1:39pm
sy nak cr krete waja atau matrix 2nd... sekarang ade masalah sedikit sebab kredit kad tp tak byk,, loan krete masih ade tp krete skarang dah total los sebab excident sebln sy bayar rm610.00, tgh tggu claim insuran,, boleh tolong tak kes sy ni... tolong emailkan ke yopcyber@yahoo.com  
17. Muhammad Isa Harun - Sat 26/Feb/2011, 2:46pm
e-mail : fieka2412@hotmail.com
tel :0195076748  
18. Zarif 7 - Sat 26/Feb/2011, 3:22pm
please email me at zamani_jssb@yahoo.com ASAP.....saya nak lego waja 1.6(A) 01...nak cari cherry ke naza ke ...quantity dah bertambah..  
19. Shahbiz - Sat 26/Feb/2011, 4:35pm
Shah 017-6693037  
20. Ayang 2 - Sat 26/Feb/2011, 7:17pm
ayang19_sm@yahoo.com.my  
21. Adenan 2 - Sat 26/Feb/2011, 10:14pm
pakcik boleh bagi tahu ke syarat2 juga bayarannya untuk membolehkan membuat pinjaman

jualanterus@gmail.com  
22. Kamarul Arifin Bin Ahmad - Sat 26/Feb/2011, 11:54pm
warecare@silversigngroup.com 0197143973 ( full loan and blacklist )  
23. Yusma 2 - Sun 27/Feb/2011, 10:28pm
berminat. email me: yus_ayuni@yahoo.com  
24. Vetozz 2 - Tue 1/Mar/2011, 3:17pm
saya un berminat...vetozz@hotmail.my  
25. Ain 46 - Tue 1/Mar/2011, 5:55pm
berminat call sy :0163822950  
26. Amineann - Wed 2/Mar/2011, 6:31am
brminat n nk info... pls reply email....  
27. Tajudin Che Yusof - Wed 2/Mar/2011, 10:21pm
email >tajudincy@yahoo.com  
28. Faizmim - Fri 4/Mar/2011, 7:22pm
sya ingin mencari kereta terpakai... tapi nama saya blacklist... bolehkah en/cik membantu?  
29. Safwan - Sat 5/Mar/2011, 1:21am
wan_chin87@yahoo.com  
30. Wan Hazli - Sat 5/Mar/2011, 3:56pm
wanhazli_polo@yahoo.com..
urgent  
31. Anisa 3 - Sun 6/Mar/2011, 11:21pm
annisaa_man@yahoo.com  
32. Helmi 22 - Tue 8/Mar/2011, 12:27am
berminat..sila hubungi saya 0127352369 helmi.
email;helmict@yahoo.com.my  
33. Adamnurul - Mon 14/Mar/2011, 12:26pm
berminat email adamnurul8381@yahoo.com.my  
34. Azmi Mustapah - Tue 15/Mar/2011, 10:17am
aslum sy nak kereta exora m line auto
kalau blh nak fual loan la 0124001590
borakombak77s@ymail.com
sy blacklist cm mane blh bantu  
35. Hmizan - Sun 20/Mar/2011, 12:11pm
email info kat saya yednetwork@gmail.com  
36. Bunmat - Sun 20/Mar/2011, 1:21pm
email sy adiwira_77@yahoo.com  
37. Mizinns - Mon 21/Mar/2011, 3:45pm
email : mizi.nns@gmail.com  
38. Syasyieda - Wed 23/Mar/2011, 5:23pm
klw nama ada blacklist@citos disebabkan kad credit@personal loan, tapi nak beli kereta baru (bukan 2nd car@kereta sambung bayar), senang ke nk dapat loan semula untuk beli kereta baru tu? bagaimana caranya? syasyieda85@gmail.com  
39. Zue 28 - Fri 8/Apr/2011, 9:00am
bagaimana nak wat loan kete klu nama blacklist? (kad kredit / payment kete tertunggak)  
40. Zue 28 - Fri 8/Apr/2011, 9:04am
zue_ra08yahoo.com  
41. Nazira - Sun 10/Apr/2011, 5:31am
tlg email kt sy....cuteviolet82@yahoo.com...tq  
42. Izzati87 - Mon 11/Apr/2011, 12:16pm
Name blacklist, plz email info izzati87@gmail.com  
43. Rose 55 - Tue 19/Apr/2011, 3:49pm
Nama blacklist...plz bantu sya...email sya : rose.ramlan@gmail.com  
44. Ieyka 2 - Sat 23/Apr/2011, 9:51am
tlg email sya ieykaerieyka@yahoo.com
saya lesen bru L  
45. Suri 8 - Sat 23/Apr/2011, 1:30pm
nama blist,keje swasta blh ke?email sy ayieto31@yahoo.com  
46. Kahmadi - Tue 26/Apr/2011, 5:03pm
nama blacklist. tlg bagi info skit macamana nak apply. TQ ahmadizzatbinkhalid@yahoo.com  
47. Nikisha82 - Tue 21/Jun/2011, 12:17pm
name blcklist.tp nk pkai kete,urgent.....mcm mne nk apply.please email detail pd sy nikisha821@gmail.com  
48. Dino75 - Wed 13/Jul/2011, 10:57am
Hello semua,
sya penjawat awam memerlukan sebuah kereta kedua sama ada sewa atau sambung bayar selama 2 bln tpi jika sewaan menarik mgkin 3 bln
kereta pilihan myv/viva/saga 1.3/pesona/neo
hbgi segera sms/email
014 5410750
danbayu77@yahoo.com  
49. Mazlan 26 - Tue 2/Aug/2011, 11:51pm
sy blacklist nak pakai keta pesona baru boleh ka???? maz1791@yahoo.com  
50. Eewan - Wed 3/Aug/2011, 7:26pm
saya dh dapat kereta tp nk loan x lepas , blh bantu x ,' keta wira a'back dh habis bayar' lokasi JB tel;0107011722  

Start | Page 1 | Next >                     (Total 56 comments)
Your Comment: Max 1000 characters.
Login Email:
Password:
Tips: Free Registration ¤ Lost Password?
Warning!
1. NEVER give UPFRONT PAYMENT (deposit) to any Money Lenders. Upfront Payment is 100% scam!
2. NEVER give advance payment to sellers you don't know or sellers with no office/home address.
3. NEVER pay for any products or services with CASH except for C.O.D!
4. Majalah.com NEVER send any business offers to anyone and we never offer our users' details for sale.
Disclaimer. Messages posted to our forum are solely the opinion and responsibility of the person posting the message. We assumes absolutely no responsibility for any loss (time/money/energy) as a result of using the information posted in this forum. We do not endorse, support, represent or guarantee the truthfulness, accuracy or reliability of any topics/messages posted here. We reserve the right to delete or edit your topics or comments. Your visiting of this site shall be deemed as your acceptance of this disclaimer.

Youtube Link

Tebang Balak Pokok Getah Boleh Dapat Duit kah?? Episod 4 Usahawan Desa
Pertama kali tengok orang tebang balak pokok getah. Ada orang kata boleh dapat RM6,000 utk setiap 1 ekar getah.. ada yg kata langsung tak dapat apa-apa.. Pelik mana satu kan?
Mencari Umbut Kelapa Di Kebun - Episod 3 Usahawan Desa
Sebenarnya dimana letaknya umbut kelapa ni? Susah nak makan umbut kelapa sekarang.. waktu kenduri di kampung pun belum tentu ada.. Kalau dulu umbut kelapa adalah hidangan wajib kenduri kahwin.
Membuat Markas Di Kebun.. ala-ala Markas Komunis - Episod 2 Usahawan Desa
Perkara awal yg perlu dibuat untuk meneroka kebun.. adalah membuat markas tempat berehat. Kemudian mengorek telaga ala kampung untuk sumber air pelbagai kegunaan. Jom timba air telaga cara kampung dulu-dulu!
Buat Jalan Batu Kasar Di Kebun - Episod 1 Usahawan Desa
Perkara pertama sekali yg perlu dibuat utk membuat kebun adalah membuat jalan batu kasar. Supaya tak lecak bila hari hujan.Berapa kosnya agaknya ya..