Loan Kereta 100%, Tiada Wang Muka, Tiada Lesen, Tiada Penjamin, Komitment Tinggi, Bank Reject Banyak Kali, Gaji Kecil, Umur 18, Nama Blacklist dan Sebagainya.
Feivivian - Wed 15/Aug/2018 10:12am [Last Comment]
Semua Layak Loan Lulus utk Semenanjung Malaysia

***WANG BOOKING TIDAK DIPERLUKAN***
***WANG DEPOSIT TIDAK DIPERLUKAN ***

***HANYA PERLU WHATAPP ATAU EMAIL DOCUMENT YANG ADA SAHAJA, LOAN SIAP, TERUS AMBIL KERETA ***

Salam, Nak beli kereta ??? Nak LOAN 100%, Rm0 wang muka, bulanan ansuran dari Rm2XX...... Tapi ada masalah gaji kecil, tiada lesen, umur 18, tiada guarantor, tiada document, bank sudah rejected, commintment tinggi ??? Saya boleh bantu dapatkan kereta seperti di bawah :

Kereta model ansuran bulanan
#waja auto/manual dari rm3xx
#gen2 auto/manual dari rm3xx
#persona auto dari rm4xx
#proton BLMauto/manual dari rm3xx
#iswara LMST manual dari rm2xx
#myvi auto/manual dari rm3xx
#exora auto dari rm5xx
#alza auto dari rm5xx
#kelisa auto/manual dari rm3xx
#kenari auto/manual dari rm3xx
#viva auto/manual dari rm3xx
#kancil auto/manual dari rm2xx
#hyudai getz auto dari rm3xx
#hyudai accent auto dari rm3xx
#Toyota camry auto dari rm5xx
#Toyota vios auto/manual dari rm5xx
#Honda city auto dari rm4xx
#Honda civic auto dari rm6xx
#Honda stream auto dari rm6xx
#Suzuki sx4 dari rm4xx
#Suzuki swife auto dari rm4xx
#Nissan sentra auto dari rm5xx
#Nissan xtrail auto dari rm6xx
#Nissan latio auto dari rm4xx
#Bmw 318 dari rm6xx
#Lancer GT auto dari rm7xx
#Naza Forte auto dari rm6xx
#Innova auto dari Rm5xx
dan lain lain kereta.......
#utk masalah blacklist (KL, SELANGOR, N. SEMBILAN, PAHANG, PERAK, MELAKA DIUTAMAKAN) boleh dibantu juga.....
***loan dilulus dari BANK, CREDIT, FINANCE COMPANY, semua adalah legal & berdaftar bawah BANK NEGARA MALAYSIA
***CASE TO CASE BASIS
Berminat sila whatapp/sms/call 0126358582

Niche: Pinjaman Kereta
 
1. Nurjanna 2 - Wed 15/Aug/2018, 10:12am
Perlukan Wang Dengan Segera ?
Sedang Cari Sumber Wang Yg Cepat , Mudah Lulus & Terjamin?
* Documents Mesti Lengkap
* Proses Dijamin Cepat & Selesa
Kelayakan Yg Perlu Ada ::
Lokasi Area kl,sel dan n9
Bekerja 3 Bulan Ke atas
Ada Slip Gaji
Gaji Masuk Melalui Bank
Blacklist / ctos / ccris pun boleh mohon
tertakluk terma & syarat

Call / Wechat / Whatsapp / Sms :
011-27721885-Janna
014-279 3303-sky lim
Untuk respond lebih cepat boleh whatsapp terus nombor di atas Tq  
2. Loan Fatiha - Wed 15/Aug/2018, 10:13am
SYARIKAT FATIHA BERDAFTAR
PROSES DALAM MASA 30MINIT WAKTU BEKERJA!!
DOKUMEN YANG RINGKAS
* SLIP GAJI 3 BULAN
* STATEMENT BANK 3 BULAN
* IC DEPAN BELAKANG
* BIL API/AIR
BEKERJA DAN GAJI AUTODEBIT!!
BLACKLIST LAYAK MEMOHON!!
BEKERJA LEBIH DARI 1 BULAN!!
SENANG LULUS!!

PM FATIHA DENGAN SEGERA JIKA BERMINAT!!
http://www.wasap.my/60178855218
http://www.wasap.my/60178855218
http://www.wasap.my/60178855218

JIKA BERMINAT KITE JUMPA BINCANG DAN SIGN AGGREEMENT, JIKA TAK BERMINAT TAK APA KAMI TAK PAKSA..  
3. Upfront Resources Sdn Bhd - Wed 15/Aug/2018, 10:13am
EASY LOAN / PERSONAL LOAN / PINJAMAN PERIBADI
DAPAT DUIT CEPAT (LOAN KECIL2 RM500 PUN BLH)
http://www.wasap.my/601123181468
http://www.wasap.my/601123181468
*GAJI MESTILAH MELALUI BANK
RM1000 byr 1070 shj (utk 1BLN)
RM2000 byr 2140 shj (utk 1BLN)
RM3000 byr 3210 shj (utk 1BLN)
011-2318 1468(24 jam) NADIYAH
👉 Faedahpastiterendah
👉 Tanpapenjamindancagaran
👉 Pinjamandiluluskandalamtempoh 30 minit
👉 PembayaranBalik yang fleksibel
👉 Maklumat di rahsiakan
👉 Yang bekerjadanmenetap area Selangor sahaja
👉 Introducer peminjamkepadasyarikat kami jugabolehmendapatkomisenjikapermohonanpinjamanitudiluluskanoleh kami.
☑Ape2 kerja blh jg janji gaji melalui bank
**KLAU abg/cik ade kawan nak buat loan blh rekement nadia.. abg/cik tak perlu pen-jamin apa2.. ada income lg…
$LOAN 1000///50 COMMISSION
$LOAN 3000///150 COMMISSION
$LOAN 5000///250 COMMISSION
Silahubungi / SMS / Whatsapp :
011-2318 1468 NADIYAH
011-2318 1468 NADIYAH  
4. Sitisarimah5550 - Wed 15/Aug/2018, 10:14am
LOAN Company yang blh dipercayai

Plan A
1000 bayar balik 1050
3000 bayar balik 3150
5000 bayar balik 5250

Plan B
1000,dpt 950, bayar 430x3
1000,dpt 950, bayar 250x6
2000,dpt 1900, bayar 510x6
**T&C—UTK KALI PERTAMA JER

1) Sblm jumpa,kita akan buat plan utk customer dulu….
2) Lps u setuju plan perbayaran, baru kita aturkan masa jumpa
3) Masa jumpa,kita akan jelaskan lagi…..
4) Lps u fahamkan semua,baru kita sign document
5) Dlm 2 jam u akan dpt wang

## Ingat---Semua yang minta jumpa dulu, semua ialah ahlong atau penipu….Mereka akan kira bunga yang tinggi dan paksakan u sign document ##
## ELAK DITIPU. Jgn membuat pembayaran dengan alasan proses pinjaman. ##

Whatapps: www.wasap.my/0178855283


Company saya Link dengan syarikat pinjaman berlesen sebanyak 238 buah office yang boleh dipercayai. (KL - SEL - N9 – MELAKA)

*Call & Whatsapp 017-8855283
http://www.wasap.my/60178855283
http://www.wasap.my/60166508776
http://www.wasap.my/60178855283
..  
5. Qiqiaverlyn - Wed 15/Aug/2018, 10:14am
>>> Syarikat Pinjaman Wang Peribadi Berlesen Yang Boleh Dipercayai !!!
CALL / SMS / WHATSAPP : 011- 2180 1592 / 016 -901 0117 ( QIQI )
Ada masalah kewangan ? Perlukan wang dengan kadar segera ? Personal loan dengan bank X lulus ?
KAMI sedia membantu ANDA !!!

Kenapa ANDA perlu memilih KAMI ??
> Permohonan CEPAT & MUDAH !!
> Tanpa penjamin
> Pinjaman diluluskan dalam tempoh ½ jam shj **
> Maklumat ANDA adalah SULIT
> Area KL , SELANGOR & MELAKA**

Khas untuk :
> kakitangan KERAJAAN / SWASTA
> Pesara / pencen
> Perkeso / Socso
> Pekerja yang menerima gaji melalui auto kredit terus ke bank

Ramai orang sudah lulus dengan KAMI , ANDA bila lagi ??
Hubungi KAMI dengan kadar segera !!!
011- 2180 1592 / 016 -901 0117 ( QIQI )
( CALL / WHATSAPP / SMS )
KOMISYEN TINGGI JIKA MEMBAWA RAKAN KEPADA KAMI !!!  
6. Norazura Loan - Wed 15/Aug/2018, 10:15am
_______ 012-780 9598 YANTI / TOMMY ________
_______ 012-780 9598 YANTI / TOMMY ________
_______ 012-780 9598 YANTI / TOMMY ________
_______ 012780 9598 YANTI / TOMMY ________

jangan RISAU KITA BUKAN ALONG..segala urusan hanya dilakukan di dalam Salam..hai saya boleh membantu mendapatkan pinjaman dengan syarikat saya walaupun anda dihantui dengan
- CTOS..
-AKPK..
-BLACKLIST..
-MUFLIS..
anda bekerja di sektor
=KERAJAAN..
=SWASTA..
=KILANG..
=HOTEL..
=PENCEN..
=HOSPITAL.
=SOSCO..
=PERUNTUKKAN..
=MENUNGGU KELUARAN EPF..
kerja dan dan duduk di NEGERI SEMBILAN dan SELANGOR...anda layak meminjam dengan kami..jom apa tunggu lagi..hebohkan berita gembira ini....
jom hubungi saya
_______ 012-780 9598 YANTI / TOMMY ________
_______ 012-780 9598 YANTI / TOMMY ________
_______ 012-780 9598 YANTI / TOMMY ________
_______ 012780 9598 YANTI / TOM..  
7. Kishalaila - Wed 15/Aug/2018, 10:18am
Harini Jumpa ! Harini Submit Loan ! Harini dapat DUIT FAST ! 😍'' PROMO PROMO 🎉🎉
Pinjaman TUNAI Berdaftar mengikut Pada GAJI,DOKUMEN&KEMAMPUAN !!!

Rm1000 Byr Blk 1050(1bln)
Rm3000 Byr Blk 3150(1bln)
Rm5000 Byr Blk 5250 (1bln)

0166508776 0166508776 0176508776 (MIESYA)
💰 Mudah & Selamat
💰Perjumpaan di Luar disediakan Tanpa Caj !
💰Semakan Kelayakan Percuma
Tanpa Wang Pendahuluan & Grentor
💰Pinjaman Akan Dirahsiakan
💰Tak Perlu Penjamin  
8. Kudatsa - Wed 15/Aug/2018, 10:21am
KUDAT ENTERPRISE ..

👉 kakitangan kerajaan
� pekerja swasta
👉 penerima pencen,sokso & oku
� blacklist ctos /ccris

~ proses mudah dan cepat (2jam)
~ jadual pembayaran fleksibel
~ tak perlu pendahuan @ deposit
~ mudah lulus dan cepat
~ boleh overlap hutang tempat lain

pertanyaan lanjut ..
03-5541 9699/03-5542 9899
013-997 8989

SELURUH LEMBAH KLANG
(shah alam ,klang ,kuala lumpur ,putrajaya,
sepang ,klia & lain-lain.)  
9. Ewt - Wed 15/Aug/2018, 10:36am
✌Adakah anda risau kerana DUIT setip bulan TIDAK mencukupi??
✌JANGAN risau anda boleh cari kmi untuk menyelesaikan masalah anda!!!
✌KAMI daripada PINJAMAN WANG BERLESEN💲

INTEREST SERENDAH 1.5%💲

tiada PENJAMIN & WANG PENDAHULUAN.

💲💰Pinjam RM1000 dapat RM1000💰💲

Keistimewaan syarikat kami:
👉👉tempoh bayaran bulanan
👉👉blacklist bank, CTOS, CCRIS layak memohon
👉👉proses pinjaman segera, mudah, mesra dan selamat
👉👉 pelan ansuran bayaran yg fleksible
👉👉 selesaikan pinjaman di tempat lain
👉👉 diskaun penyelesaian awal
👉👉dapat tunai segera


Hubungi Kami Di Talian:
📲📲📲📲📲📲HP:017-877 7587 SITI AISYAH 📲📲📲📲📲📲
📲📲📲📲📲📲HP:017-877 7587 SITI AISYAH📲📲📲📲📲📲
📲📲📲📲📲📲HP:017-877 7587 SITI AISYAH📲📲📲📲📲📲
☎(SMS,WHATSAPP,Call)  
10. Pjpinjaman - Wed 15/Aug/2018, 10:38am
PINJAMAN SEGERA 1.5% INTEREST PER MONTH..

PINJAMAN 3 X GAJI BERSIH ANDA.-(PERSONAL LOAN)

KAMI PEMBERI PINJAMAN BERLESEN BEROPERASI DI BAWAH LESEN KPKT.
LAYARI (www.kpkt.gov.my) UNTUK SEMAK LESEN KAMI.

#KHAS SWASTA / GOV / PENCEN / CRISS / CTOS
# PROMOSI 90 HARI TANPA FAEDAH ( SETTLE AWAL)

👍MUDAH & CEPAT – 1-4 JAM APPROVAL & PROCESS LOAN
👍TIADA UPFRONT / DEPOSIT / CAGARAN / PENJAMIN / GST.

SEGALA URUSAN SULIT / PROFESSIONAL / LEGAL.

*BOLEH SETTLE AWAL & TOPUP LOAN
*BOLEH TUTUP HUTANG TEMPAT LAIN
*PELBAGAI CARA BAYARAN BALIK

SYARAT KELAYAKAN:

-KERJA & TINGGAL AREA KL & SELANGOR
-KERJA BUKAN BADAN BERKANUN/BERUNITFORM
-KERJA LEBIH 3 BULAN & CONFIRM
-GAJI AUTOCREADIT-CHEQUE
-GAJI BERSIH 1.7K KE ATAS

JIKA ANDA INGIN SEMAK KELAYAKAN ANDA BOLEH EMAIL DAHULU DOCUMENT KEPADA KAMI.

MAKLUMAT LANJUT:

http://www.wasap.my/+60164458544

http://www.wasap.my/+60162182544

http://www.wasap.my/+60162183644

https://www.wasap.m..  
11. Multigain Entity Sdn Bhd 3 - Wed 15/Aug/2018, 10:41am
500 BAYAR BALIK 530
1000 BAYAR BALIK 1050
2000 BAYAR BALIK 2090
3000 BAYAR BALIK 3130
5000 BAYAR BALIK 5210



500 , DAPAT 450, BAYAR 170x4
1000 , DAPAT 930, BAYAR 330x4
1000 , DAPAT 930, BAYAR 220x7
2000 , DAPAT 1900, BAYAR 450x7
2000 , DAPAT 1900, BAYAR 330x12

BANYAK PLAN LAGI . PROSES PERCUMA TANPA DEPOSIT . TIADA CAJ TERSEMBUNYI

❌GAJI CASH TAK AMBIL

📍MELAKA , N.SEMBILAN , SELANGOR , K.LUMPUR

SILA CALL/WS www.wasap.my/60142923809/EASYLOAN  
12. Norhayati Loan - Wed 15/Aug/2018, 10:47am
PINJAMAN PERIBADI...
ANDA BLACKLIST,CTOS,CCRIS, KOMITMENT
.
❗❗❗TANPA BAYARAN PENDAHULUAN ❗❗❗
(company no:1046811-P)
018-4623550 aisyah
www.wasap.my/60184623550
012-3361885 fara
www.wsap.my/60123361885
018-4623550 aisyah
www.wasap.my/60184623550
012-3361885 fara
www.wsap.my/60123361885

DOCUMENT RINGKAS!!!
>payslip gaji
>penyata bank
>kad pengenalan

KERJA 2 BULAN KEATAS DAN GAJI MELALUI BANK
PENERIMA PENCEN,SOKSO,PERUNTUKAN
KAKITANGAN KERAJAAN DAN SWASTA
AREA SELANGOR/KL/N9/MELAKA

Area👉🚩KL🚩SELANGOR🚩SEREMBAN🚩NILAI🚩dan MELAKA
❗❗❗LOAN LULUS DALAM MASA 1/2JAM SAHAJA ❗❗❗

018-4623550 aisyah www.wasap.my/60184623550
012-3361885 fara www.wsap.my/60123361885
018-4623550 aisyah www.wasap.my/60184623550
012-3361885 fara www.wsap.my/60123361885  
13. Sitti Izriah - Wed 15/Aug/2018, 10:47am
EASY LOAN BY SITTI 010-2055066

🔊Sesiapa yang sedang mengalami masalah kewangan, boleh hubungi saya untuk pinjaman kecemasan.

⚫Blacklisted/CCRIS/CTOS/Gaji Rendah layak memohon (Based on document)

📜Hanya sediakan document lengkap :
🔖 3 Bulan slip gaji terkini
🔖 3 Bulan Bank statement terkini
🌀Bil Elektrik/Air terkini
🌀 Kad Pengenalan

📍 AREA KL/SELANGOR/NEGERI SEMBILAN/MELAKA

☎CALL / Whatsapp Sitti : 010-2055066 untuk sebarang pertanyaan/ rundingan/ khidmat nasihat  
14. Sitti Izriah - Wed 15/Aug/2018, 10:47am
PINJAMAN WANG BERLESEN
✌Adakah anda mempunyai komitmen yang tinggi?
✌Memerlukan wang dalam masa singkat?

MOHON SEKARANG DAN REBUT PELUANG YANG TERBAIK UNTUK ANDA!!
✔BLACKLIST / CTOS / CCRIS LAYAK MOHON
✔KERAJAAN / SWASTA /PENCEN LAIN2
✔GAJI AUTOCREDIT SAHAJA
✔TEMPOH PEKERJAAN 4BLN KEATAS
✔PROSES 15 MINIT SAHAJA

Area👉🚩KL🚩SELANGOR🚩SEREMBAN🚩NILAI🚩dan MELAKA

Hanya 5 Langkah Mudah:-
📌PENYATA GAJI 3BLN TERKINI
📌PENYATA BANK 3BLN TERKINI
📌BIL API @ AIR @ ASTRO
📌PENYATA EPF
📌SALINAN IC

BOLEH HUBUNGI/WHATSAPP:
*** SITTI 010-2055 066 ***
*** SITTI 010-2055 066 ***  
15. Upfront Resources Loan - Wed 15/Aug/2018, 10:49am
KEHABISAN DUIT!!! 1JAM APPROVE
SELESAIKAN MASALAH ANDA DENGAN SEGERA
UNTUK SEMUA SEKTOR KERAJAAN /SWASTA/BERSARA

Pinjam rm1000 byr balik rm1070
Pinjam rm2000 byr balik rm2140
Pinjam rm3000 byr balik rm3210


Kami, adalah Syarikat Kewangan Berlesen ingin menawarkan pinjaman wang tunai segera yang bersesuaian dengan keperluan kewangan anda. Kami akan pastikan anda berpuas hati dengan perkhidmatan kami.
Kenapa anda perlu memilih syarikat kami????

* TIADA PENJAMIN & TIADA PEMUNGUT HUTANG
* JANGKA MASA PEMBAYARAN YANG FLEXSIBEL
* SEGALA MAKLUMAT DI RAHSIAKAN
* PINJAMAN LULUS DLM 1 JAM SAJA
* BOLEH MEMOHON JIKA MASIH BERHUTANG
******** BERITA BAIK !!! *******
Jika berminat document yang diperlukan:
*3 Bulan slip gaji terbaru
*3 Bulan penyata bank yang terkini
*Area KL,SEL,N9,MELAKA
*Bil Electrik/Air yang terkini

016-9523632 TIONG
016-9523632 TIONG
011-2122 2990 NAD
011-2122 2990 NAD  
16. Mesdnbhd - Wed 15/Aug/2018, 10:54am
Syarikat kami sudah beroperasi selama 17 tahun dalam menyediakan perkhidmatan pinjaman peribadi berlesen . Anda fikir scammer ? Boleh pm saya details untuk dapatkan bukti berkenaan Syarikat kami telah didaftar dan berlesen dibawah KPKT 😄

Dan awal bulan ni sahaja dah 5 orang berjaya dapatkan pinjaman dari saya. Anda ada masalah seperti :
✔ Tiada modal untuk bayar hutang lain?
✔ Ctos , CCRIS dan blacklist dari bank?
✔Perlukan wang segera untuk persediaan Hari Raya Haji ?

Boleh call atau whatapps saya sekarang 📲
Sebab bulan ni kepada 10 orang terawal akan dapat promosi sempena Hari Raya Haji 💥

CALL / WHATAPPS
014-2799726
014-2799726
014-2799726
QAISARAH IRDINA  
17. Farisya 12 - Wed 15/Aug/2018, 11:16am
Promosi sempena hari raya ..raya da dekat ?perlukan cash segera ?da cuba apply bank tapi ditolak /lambat ?disini kita menyediakn promosi pinjaman peribadi menjelang AIDILADHA tidak lama lagi ..proses hanya dalam tempoh ½ jam ,dokumen yang ringkas ..menyediakn outdoor service tanpa sebarang caj dikenakan ,segera HUBUNGI saya :016-535 9588 (FARISYA)CALL /SMS /WHATSAPP ON 24HOURS!!terbuka untuk semua ssektor kerja ,blacklist ctoss/ccris juga layak ..pencen socso juga layak..terbuka untuk semua yang menetap atau berkerja di area KL /SEL/SEREMBAN /N9 /MELAKA SHJ  
18. Top88 - Wed 15/Aug/2018, 11:42am
Perlukan wang segera tunai??
Perlukan wang untuk bayar roadtax kereta atau moto??
Anda ada blacklist? Cris? Atau Ctos?

Jgn risau, anda layak mohon dgn syarikat kami..
Khas untuk warga KL & Selangor
Promosi 60 hari tanpa faedah
Interest 1.5% sebulan
Tiada up front

http://www.wasap.my/60164441174
Email : toppioneer88@gmail.com
Website : www.pinjamankredit.com  
19. Fairul 35 - Wed 15/Aug/2018, 5:12pm
*SYARIKAT KAMI ADA MENAWARKAN PINJAMAN PERIBADI UNTUK PN/EN...DARI RM 1000-RM300.000.00
*URGENT NAK GUNA WANG? SETIAP BULAN GAJI TAK CUKUP?ADA MASALAH KEWANGAN?
*KITA PROSES DALAM 24JAM
*JANGAN RISAU KITA MESTI BAGI SATU PLAN SAMPAI KAMU PUAS HATI
AREA: KL, PJ, SUBANG, SHAH ALAM, KLANG, PUTRA JAYA, SELANGOR, NILAI, SEREMBAN, MELAKA

MUDAH!! ANDA CUMA SEDIAKAN :
~Salinan IC
~3 bulan Payslip terbaru
~3 bulan Penyata Bank terbaru
~Bil air/elektrik (pengesahan alamat)
~Surat Pengesahan/Tawaran jawatan
❌GAJI CASH TAK BUAT
❌FUND TRASFER TAK BUAT
✔SERENDAH % /BAYARAN SEMUA IKUT DOKUMEN
SEGERA HUBUNGI SAYA !! (Nana)

0199502287- Whatsapp/SMS
Atau Tekan Sini ( http://www.wasap.my/60199502287 )  
20. Norhayati Loan - Thu 16/Aug/2018, 10:24am
PINJAMAN PERIBADI...
ANDA BLACKLIST,CTOS,CCRIS, KOMITMENT
.
❗❗❗TANPA BAYARAN PENDAHULUAN ❗❗❗
(company no:1046811-P)
018-4623550 AISYAH www.wasap.my/60184623550/LOAN
012-3361885 FARA www.wsap.my/60123361885/LOAN

DOCUMENT RINGKAS!!!
>payslip gaji
>penyata bank ATAU online banking
>kad pengenalan/permit kerja(foreigner)

KERJA 2 BULAN KEATAS DAN GAJI MELALUI BANK
PENERIMA PENCEN,SOKSO,PERUNTUKAN
KAKITANGAN KERAJAAN DAN SWASTA
AREA SELANGOR/KL/N9/MELAKA

❗❗❗LOAN LULUS DALAM MASA 1/2JAM SAHAJA ❗❗❗

018-4623550 aisyah www.wasap.my/60184623550
012-3361885 fara www.wsap.my/60123361885  
21. Oval Enterprise 4 - Thu 16/Aug/2018, 11:38am
Kami ada menawarkan khidmat pinjaman duit dari serendah RM500.
Syarikat dipercayai, alternatif jika individu sudah tidak layak membuat pinjaman di bank/koperasi.
Syarikat kami tertakluk di bawah Akta Pemberi Pinjam Wang 1951 & mendapatkan lesen daripada Kementerian Perumahan & Kerajaan Tempatan (KPKT). BOLEH CARI COMPANY NAME
OVAL ENTERPRISE
http://emaps.kpkt.gov.my/emaps/emaps/umum/cari_ppw.cfm

Ada pejabat berdaftar dan lesen dipamerkan.
Tiada caj tersembunyi, tiada pembayaran pendahuluan.

KL, Selangor, & Nilai,Seremban,Kajang,Cheras,Sungai Buloh,Putrajaya,Ampang,Pahang,Negeri Sembilan

Document yang perlu disertakan:
👉Slip gaji (3 bulan terkini)
👉Penyata bank (3 bulan terkini)
👉KWSP 2017&2018
👉Bil api/air terkini

Hubungi kami untuk maklumat lanjut:
whatsapp: https://api.whatsapp.com/send?phone=60166589916&text=
📞016-658 9916

1) Website Form : http://www.ovalenterprise.com/mohon.html
2) Phone Form : https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLS..  
22. Loan Fatiha - Fri 17/Aug/2018, 5:15pm
SYARIKAT FATIHA BERDAFTAR
PROSES DALAM MASA 30MINIT WAKTU BEKERJA!!
DOKUMEN YANG RINGKAS
* SLIP GAJI 3 BULAN
* STATEMENT BANK 3 BULAN
* IC DEPAN BELAKANG
* BIL API/AIR
BEKERJA DAN GAJI AUTODEBIT!!
BLACKLIST LAYAK MEMOHON!!
BEKERJA LEBIH DARI 1 BULAN!!
SENANG LULUS!!

PM FATIHA DENGAN SEGERA JIKA BERMINAT!!
http://www.wasap.my/60178855218
http://www.wasap.my/60178855218
http://www.wasap.my/60178855218

JIKA BERMINAT KITE JUMPA BINCANG DAN SIGN AGGREEMENT, JIKA TAK BERMINAT TAK APA KAMI TAK PAKSA..  
23. Top88 - Sat 18/Aug/2018, 1:37pm
Adakah anda perlukan WANG SEGERA? 
Anda BLACKLIST/CTOS/CCRIS? 
Anda juga dibebani HUTANG di Syarikat Pinjaman Berlesen yg lain? 
Kami boleh menyelesaikanya untuk anda!! 
Pinjaman peribadi khas utk kakitangan KERAJAAN/SWASTA/PENCEN/KWSP (50 & 55 TAHUN) 

# TANPA PENJAMIN/PENJAMIN 
# TANPA UPFRONT 
# KELULUSAN 1 JAM 
# PEMBAYARAN BALIK YANG FLEKSIBLE 

DOKUMEN YANG MUDAH .. 
* Slip gaji 3 bulan terkini (Original) 
* Statement bank 3 bulan terkini 
* Bil api terkini 
* Penyata KWSP 
* Surat pengesahan jawatan

http://www.wasap.my/60164441174  
24. Nazmi 13 - Fri 31/Aug/2018, 6:16pm
NK KERETA SCD/HAND LOAN FINANCE,3 HARI KOMPOM LULUS,MUKA RM4000...CALL NAZ 0108814376  
25. Norazura Loan - Sat 1/Sep/2018, 1:59pm
_______ 012-780 9598 YANTI / TOMMY ________
_______ 012-780 9598 YANTI / TOMMY ________
_______ 012-780 9598 YANTI / TOMMY ________
_______ 012780 9598 YANTI / TOMMY ________

jangan RISAU KITA BUKAN ALONG..segala urusan hanya dilakukan di dalam Salam..hai saya boleh membantu mendapatkan pinjaman dengan syarikat saya walaupun anda dihantui dengan
- CTOS..
-AKPK..
-BLACKLIST..
-MUFLIS..
anda bekerja di sektor
=KERAJAAN..
=SWASTA..
=KILANG..
=HOTEL..
=PENCEN..
=HOSPITAL.
=SOSCO..
=PERUNTUKKAN..
=MENUNGGU KELUARAN EPF..
kerja dan dan duduk di NEGERI SEMBILAN dan SELANGOR...anda layak meminjam dengan kami..jom apa tunggu lagi..hebohkan berita gembira ini....
jom hubungi saya
_______ 012-780 9598 YANTI / TOMMY ________
_______ 012-780 9598 YANTI / TOMMY ________
_______ 012-780 9598 YANTI / TOMMY ________
_______ 012780 9598 YANTI / TOM..  
26. Humaira 2 - Thu 27/Sep/2018, 12:47pm
PROMOSI FAST CASH ..FAST CASH ..FAST CASH
SYARAT-SYARAT:
- GAJI BERSIH 1500 KE ATAS
- PROSES 1 JAM
- ADA BLACKLIST DGN BANK/SAA/AKPK/CCRIS
KL/SELANGOR SAHAJA
SYILA NAFISAH
TEL: 012 679 6706/034287 5085
EMAIL: seroja.top@gmail.com
Wassap : http://www.wasap.my/60126796706/loanbank
*terms & condition apply  
27. Kenangan Mewah Resources - Fri 21/Dec/2018, 4:51pm
PROMOSI YANG DITAWARKAN KEPADA ANDA :-

* Hanya 1.5% sebulan
* 30 hari tanpa faedah 
* Kadar bayaran fleksibel
* Boleh overlap 
* Tanpa penjamin / cagaran
* Tiada upfront payment

Kelayakan:- 

* Warganeraga Malaysia 
* Berumur 18 tahun ke atas 
* Kakitangan kerajaan 
* Pekerja swasta 
* Penerima Pencen
* Gaji melalui bank 
* Blacklist / CTOS / CCRIS layak memohon 
* Bekerja melebihi 3 bulan (sudah comfirm)  

Pertanyaan lanjut boleh hubungi :-
03 -8760 1989
013-993 8989 (whatsapp/wechat/sms)
Email : kemr.dengkil@outlook.com
FB PAGE : Kenangan Mewah Resources Sdn Bhd 
PAGE KWSP FB : Pinjaman KWSP Selangor & KL  
28. Senang Jaya Services - Wed 23/Jan/2019, 10:52am
ANDA RASA ANDA ADA MASA UNTUK SAKIT KEPALA???? SEBAB GAJI TAK CUKUP UNTUK KOS BULANAN....

Anda memerlukan WANG SEGERA?
Anda BLACKLIST/CTOS/CCRIS?
Anda juga dibebani HUTANG di Syarikat Pinjaman Berlesen yg lain?
KAMI boleh menyelesaikanya untuk anda...

Syarat-syarat:-
?i/c Photostat, bank statement 3 bulan terkini, penyata gaji 3 bulan terkini, bil air& bil elektrik terkini

Siapa yang layak?
?Kakitangan kerajaan, golongan pencen & perkeso
?kakitangan swasta(TETAP), badan beruniforM
?pekerja kilang gaji melalui bank

:-KOMISEN AKAN DI BERIKAN KEPADA ANDA YANG MEMPERKENALKAN KAWAN2 KEPADA KAMI
:-JAMINAN KELULUSAN KREDIT PADA HARI YANG SAMA(BERGANTUNG PADA STATUS

CAL/WHATSAPP: 016-3393468 (MR CHAMPION)
CAL/WHATSAPP: 016-3393468 (MR CHAMPION)
CAL/WHATSAPP: 016-3393468 (MR CHAMPION)  
29. Wmt - Fri 22/Mar/2019, 10:30am
MENYELESAIKAN HUTANG ANDA DI SYARIKAT LAIN!!!!

1.PINJAMAN KOPERASI
2.PINJAMAN PERIBADI
3.FLEKSIBLE
4.BLACKLIST & CTOS JUGA DIPELAWA.(TANPA PENJAMIN)
5.HAD PINJAMAN LEBIH TINGGI


EMAIL:wangmajutrading@ymail.com


http://www.wangmajutrading.com


PROMOSI HEBAT UNTUK SEMUA KAKI TANGAN KERAJAAN / SWASTA
CONTOH : PINJAM 1K BAYAR 1K (UNTUK BULAN PERTAMA)
TOLONG SETTLE TEMPAT LAMA DENGAN INTEREST RENDAH BERBANDING YANG LAMA
CTOS,CCRIS AND BLACKLIST TAK ADA MASALAH MASIH LAYAK MEMOHON

ANDA HANYA PERLU MENYEDIAKAN:
3 bulan payslip gaji (terkini)
3 bulan statement bank (terkini)
2 tahun kwsp
1 bulan bil air & api (terkini)

Contact : whatshap/wechat 013-7009393 (EZAH)
OFFICE : 03-55429199
Website : http://www.wangmajutrading.com
Email : wangmajutrading@ymail.com  
30. Jomloan1 - Mon 8/Feb/2021, 1:41pm
Cari pinjaman berlesen hubungi saya segera..trusted company 💯jgn risau bukan ah long bukan scammer . asal kan gaji masuk bank dan kerjasama anda dgn sy..
https://www.wasap.my/60107880515/nakloanNiena
http://www.jomloan.my  

Page 1   (Total 30 comments)
Your Comment: Max 1000 characters.
Login Email:
Password:
Tips: Free Registration ¤ Lost Password?
Warning!
1. NEVER give UPFRONT PAYMENT (deposit) to any Money Lenders. Upfront Payment is 100% scam!
2. NEVER give advance payment to sellers you don't know or sellers with no office/home address.
3. NEVER pay for any products or services with CASH except for C.O.D!
4. Majalah.com NEVER send any business offers to anyone and we never offer our users' details for sale.
Disclaimer. Messages posted to our forum are solely the opinion and responsibility of the person posting the message. We assumes absolutely no responsibility for any loss (time/money/energy) as a result of using the information posted in this forum. We do not endorse, support, represent or guarantee the truthfulness, accuracy or reliability of any topics/messages posted here. We reserve the right to delete or edit your topics or comments. Your visiting of this site shall be deemed as your acceptance of this disclaimer.

Youtube Link

Tebang Balak Pokok Getah Boleh Dapat Duit kah?? Episod 4 Usahawan Desa
Pertama kali tengok orang tebang balak pokok getah. Ada orang kata boleh dapat RM6,000 utk setiap 1 ekar getah.. ada yg kata langsung tak dapat apa-apa.. Pelik mana satu kan?
Mencari Umbut Kelapa Di Kebun - Episod 3 Usahawan Desa
Sebenarnya dimana letaknya umbut kelapa ni? Susah nak makan umbut kelapa sekarang.. waktu kenduri di kampung pun belum tentu ada.. Kalau dulu umbut kelapa adalah hidangan wajib kenduri kahwin.
Membuat Markas Di Kebun.. ala-ala Markas Komunis - Episod 2 Usahawan Desa
Perkara awal yg perlu dibuat untuk meneroka kebun.. adalah membuat markas tempat berehat. Kemudian mengorek telaga ala kampung untuk sumber air pelbagai kegunaan. Jom timba air telaga cara kampung dulu-dulu!
Buat Jalan Batu Kasar Di Kebun - Episod 1 Usahawan Desa
Perkara pertama sekali yg perlu dibuat utk membuat kebun adalah membuat jalan batu kasar. Supaya tak lecak bila hari hujan.Berapa kosnya agaknya ya..