Loan Kereta 100%, RM0 Wang Muka, Tiada Lesen Kereta, Umur 18 Tahun, Tiada Penjamin, Komitment Tinggi, Tiada Document, Sangkut Ptptn Loan, Sangkut CTOS, Sangkut CCRIS
Feivivian - Wed 24/Jul/2019 11:45am [Last Comment]
Semua Layak Loan Lulus utk Semenanjung Malaysia

***WANG BOOKING TIDAK DIPERLUKAN***
***WANG DEPOSIT TIDAK DIPERLUKAN ***

***HANYA PERLU WHATAPP ATAU EMAIL DOCUMENT YANG ADA SAHAJA, LOAN SIAP, TERUS AMBIL KERETA ***

* SILA HUBUNGI DIRECT 0126358582

Salam, Nak beli kereta ??? Nak LOAN 100%, Rm0 wang muka, bulanan ansuran dari Rm2XX...... Tapi ada masalah gaji kecil, tiada lesen, umur 18, tiada guarantor, tiada document, bank sudah rejected, sangkut PTPTN loan, blacklist CTOS, blacklist CCRIS, kerja di Singapore, commintment tinggi ??? Saya boleh bantu dapatkan kereta seperti di bawah :

Kereta model ansuran bulanan
#waja auto/manual dari rm2xx
#gen2 auto/manual dari rm2xx
#persona auto dari rm3xx
#proton BLMauto/manual dari rm2xx
#iswara LMST manual dari rm2xx
#myvi auto/manual dari rm3xx
#exora auto dari rm4xx
#alza auto dari rm4xx
#kelisa auto/manual dari rm3xx
#kenari auto/manual dari rm3xx
#viva auto/manual dari rm2xx
#hyudai getz auto dari rm2xx
#hyudai accent auto dari rm2xx
#Toyota camry auto dari rm3xx
#Toyota vios auto/manual dari rm4xx
#Honda city auto dari rm4xx
#Honda civic auto dari rm6xx
#Honda stream auto dari rm6xx
#Suzuki sx4 dari rm4xx
#Suzuki swife auto dari rm4xx
#Nissan sentra auto dari rm3xx
#Nissan xtrail auto dari rm5xx
#Nissan latio auto dari rm4xx
#Bmw 318 dari rm6xx
#Lancer GT auto dari rm7xx
#Naza Forte auto dari rm4xx
#Innova auto dari Rm4xx
Dan lain lain kereta.......

#utk masalah blacklist (KL, SELANGOR, N. SEMBILAN, PAHANG, PERAK, MELAKA DIUTAMAKAN) boleh dibantu juga.....
***loan dilulus dari BANK, CREDIT, FINANCE COMPANY, semua adalah legal & berdaftar bawah BANK NEGARA MALAYSIA
***CASE TO CASE BASIS

Berminat sila whatapp/sms/call 0126358582

Niche: Pinjaman Kereta
 
1. Norazura Loan - Wed 24/Jul/2019, 11:45am
CIK NK APPLY LOAN BOLEH CALL SAYA TRISYA / TOMMY
URGENT NAK PAKAI DUIT ?
TAKUT KENA TIPU BOLEH WHATSAPP SAYA TRISYA / TOMMY

TOMMY 012 780 9598 / NANA DIANA 011-1684 2052
TOMMY 012-780 9598 / NANA DIANA 011-1684 2052
TOMMY 012-780 9598 / NANA DIANA 011-1684 2052
TOMMY 012-780 9598 / NANA DIANA 011-1684 2052

PINJAM 1000 BAYA 1060 SAJA
PINJAM 2000 BAYA 2120 SAJA
PINJAM 3000 BAYA 3180 SAJA  
2. Sitisarimah5550 - Wed 24/Jul/2019, 11:45am
LOAN Company yang blh dipercayai

1) Sblm jumpa,kita akan buat plan utk customer dulu….
2) Lps u setuju plan perbayaran, baru kita aturkan masa jumpa
3) Masa jumpa,kita akan jelaskan lagi…..
4) Lps u fahamkan semua,baru kita sign document
5) Dlm 2 jam u akan dpt wang

## Ingat---Semua yang minta jumpa dulu, semua ialah ahlong atau penipu….Mereka akan kira bunga yang tinggi dan paksakan u sign document ##
## ELAK DITIPU. Jgn membuat pembayaran dengan alasan proses pinjaman. ##

*Call & Whatsapp
014-3606022
011-25415585

Plan A
1000 bayar balik 1050
3000 bayar balik 3150
5000 bayar balik 5250

Plan B
1000,dpt 950, bayar 410x3
1000,dpt 950, bayar 250x6
2000,dpt 1900, bayar 510x6
**T&C—UTK KALI PERTAMA JER

Company saya Link dengan syarikat pinjaman berlesen sebanyak 238 buah office yang boleh dipercayai. (KL - SEL - N9 – MELAKA)

*Call & Whatsapp
014-3606022
011-25415585

Niche: Pinjaman Peribadi  
3. Nurjanna 2 - Wed 24/Jul/2019, 11:48am
Pinjaman Gaji Rendah
Bergaji bersih 1k dan Ke atas layak memohon pinjaman daripada kami!
- Kakitangan Kerajaan/ Swasta/ Socso/ Pencen
- Lokasi Kl , Sel & N.sembilan
- Bergaji Autokredit
- Bekerja 3 bulan dan ke atas
Blacklist/ Ctoss/ Ccris dialu-alukan!
**TERTAKLUK TERMA & SYARAT
Berminat boleh hubungi saya
011-27721885
011-27721885
011-27721885  
4. Aishah Top - Wed 24/Jul/2019, 11:54am
Kami adalah Syarikat Pinjaman Wang Berlesen yang diberikan oleh Kementerian Kesejahteraan Bandar, Perumahan dan Kerajaan Tempatan di bawah Akta Pinjam Wang 1951🏢

- Tiada bayaran deposit atau upfront masa pemprosesan
- Dapatkan wang tunai/bank transfer dalam 1 jam
-CTOS / CCRIS / AKPK / BLACKLIST / SAA / PTPTN boleh memohon
- Tidak perlu kad ATM
- Tidak perlu Penjamin
-kadar faedah terendah 1.5% sebulan .
-pakej mengikut bajet dan kemampuan bayar balik .

anda mempunyai masalah kewangan , masalah hutang yang banyak ? hubung cik nur

talian : 016-4476706
Whatapps: http://www.wasap.my/60164476706
email : nurtopfinance.bankloan@gmail.com
company : Top Pioneer Capital Sdn Bhd
Alamat: NO.60B, Jalan Wawasan Ampang 2/3, Bandar Baru Ampang
Website : https:pinjamantunai.com.my
UNTUK DAPATKAN KHIDMAT NASIHAT KEWANGAN DARI KAMI🤗  
5. Yns Resources Sdn Bhd 2 - Wed 24/Jul/2019, 12:02pm
[AREA SELANGOR & KUALA LUMPUR SAHAJA ]

LINK WHATSAPP > www.wasap.my/60183666438/semakpinjaman

Keistimewaan syarikat kami:

✩ interest yg rendah
★ tempoh bayaran bulanan

✩ tanpa penjamin & cagaran
★ blacklist bank, CTOS, CCRIS layak memohon

✩ proses pinjaman segera, mudah, mesra dan selamat
★ pelan ansuran bayaran yg fleksible

✩ proses dalam 1 jam sekiranya dokumen lengkap
★ selesaikan pinjaman di tempat lain

✩ diskaun penyelesaian awal
★ dapat tunai segera

Syarat-syarat kelayakan:

» kerja swasta dan kerajaan
» pencen, perkeso, CTOS, CCRIS
» gaji melalui bank auto credit

Dokumen Yang Diperlukan:

> slip gaji 3 bln terkini
>penyata akaun 3 bln terkini
> bil eletrik dan air 1 bln terkini
> epf
018 - 366 6438 (Call)(Whatsapp)
018 - 399 9935 (Whatsapp)  
6. Sitti Izriah - Wed 24/Jul/2019, 12:08pm
PINJAMAN WANG BERLESEN

👉🏻Proses Cepat 👉🏻 👉🏻Bincang Pembayaran 👉🏻 👉🏻Tunai Segera 👉🏻 👉🏻Bayar Ansuran 👉🏻 👉🏻Selesai Masalah Anda!!!
🌟 🌟 REBUT PELUANG dan JIMAT duit anda, MOHONLAH SEKARANG !!! 🌟
🌟 SELESAIKAN BAKI PINJAMAN SYARIKAT LAIN,anda akan boleh DAPAT TUNAI YANG SELEBIHNYA !! 😏 😏 🌟
🚩Seluruh Kuala Lumpur 🚩Selangor 🚩Bangi 🚩Nilai 🚩Seremban 🚩 N.Sembilan 🚩 Melaka
Khas utk 👉🏻
✔Kakitangan kerajaan 👮🏻 👩🏻 ✈️ 👨🏻 🚒 👩🏼 🏫 👨🏻 ⚕️
✔Pesara 👴🏻 👵🏻
✔Perkeso 👨🏻 👩🏻
✔Swasta 🤵🏻 👩🏼 💻 👨🏻 🍳
✔Pekerja Kilang 👷🏻 👨🏻 🔧 👩🏻 🔬 👩🏻 💼 👨🏻 🏭
Dokumen diperlukan 👉🏻
🔎PAYSLIP 3BLN TERKINI, Bil Api atau Air Terkini
🔎PENYATA BANK 3BLN TERKINI

ELAK DITIPU. Sila hubungi melalui no-telefon/email yang dinyatakan untuk pengesahan !!!
Hubungi kami : 010-2055 099 ..  
7. Qiqiaverlyn - Wed 24/Jul/2019, 12:38pm
PROMOSI HARI RAYA PINJAMAN TANPA BUNGA!

PROMOSI!! PROMOSI!! PROMOSI!!

SYARIKAT YANG BOLEH DIPERCAYAI
PROMOSI!!

PINJAM SEBANYAK RM1000 HANYA BAYAR RM1000

HUBUNGI KAMI DENGAN SEGERA UNTUK PINJAMAN YANG SANGAT MURAH! JANGAN LEPASKAN PELUANG ANDA!!

CALL/WHATSAPP/SMS : 010 2055 066!!  
8. Norazura Loan - Wed 24/Jul/2019, 12:50pm
MURAH !! MURAH !! DIJAMIN MUDAH !!
ANDA NAK BUAT PINJAMAN SEGERA ?
*NAK BAYARAN MURAH SETIAP BULAN !!
*DI SYARIKAT KAMI .. KAMI MENAWARKAN PINJAMAN DENGAN TEMPOH BAYARAN BALIK YANG PANJANG.. SEHINGGA 60 BULAN
*PINJAMAN BERNILAI TINGGI, SEHINGGA 8x GANDA GAJI ANDA
LOAN RM1000 BYA RM1060
LOAN RM2000 BAYA RM2120
LOAN RM3000 BAYA RM3180
LOAN RM4000 BAYA RM4240
LOAN RM5000 BAYA RM5300
*BAYARAN YANG FLEXIBLE
*MUDAH , CEPAT , MESRA & SELAMAT
*HANYA PERLUKAN DOKUMEN RINGKAS UNTUK SEMAK KELAYAKAN (free)
BOLEH WHATSAPP SAYA UNTUK SEBARANG SEMAKAN DAN APPLY .
www.wasap.my/011-16842052/loannana
www.wasap.my/011-16842052/loannana
www.wasap.my/011-16842052/loannana  
9. Sitti Izriah - Wed 24/Jul/2019, 2:12pm
SYARIKAT KAMI MENAWARKAN PINJAMAN KHAS BUAT :

* Kaki Tangan Kerajaan , Swasta , Pencen , Perkeso dan Kebajikan..
* CCRIS , CTOS , BLACKLIST boleh mohon..
* Gaji melalui bank ( autopay )
* Pinjaman Penuh.
* Proses hanya 15 minit sahaja..
* Tidak perlu PENJAMIN / CAGARAN..
* Semakkan percuma..
* Hanya 3 dokumen penting dan ringkas di perlukan..
* Hari ini datang hari ini dapat CASH !!

BERMINAT DAN UNTUK KETERANGAN LANJUT BOLEH HUBUNGI SAYA DI :
010-2055 099 SITTI
010-2055 099 SITTI
010-2055 099 SITTI  
10. Qiqiaverlyn - Wed 24/Jul/2019, 3:52pm
PROMOSI HARI RAYA PINJAMAN TANPA BUNGA!

PROMOSI!! PROMOSI!! PROMOSI!!

SYARIKAT YANG BOLEH DIPERCAYAI
PROMOSI!!

PINJAM SEBANYAK RM1000 HANYA BAYAR RM1000

HUBUNGI KAMI DENGAN SEGERA UNTUK PINJAMAN YANG SANGAT MURAH! JANGAN LEPASKAN PELUANG ANDA!!

CALL/WHATSAPP/SMS : 010 2055 066!!  
11. Nafisah 11 - Thu 25/Jul/2019, 2:15pm
KAMI SYARIKAT PINJAMAN WANG BERLESEN KL,SELANGOR AREA ! ! !

*PEMBAYARAN YG FLEXIBLE 
*MESRA,MUDAH N CEPAT. 
*1 JAM PROSES ( ANDAI DOCUMENT LENGKAP ) 

HANYA PERLU DOC SEPERTI:- 

PENYATA GAJI 3 BULAN
PENYATA BANK 3 BULAN
BIL API & BIL AIR
EPF 2TAHUN
SURAT PENGESAHAN JAWATAN

UNTUK KETERANGAN LANJUT HUBUNGI : 
016 218 4666 ANISA
EMAIL : anisatoppioneer@gmail.com
WEBSITE : www.pinjamanxpress.com  
12. Multigain Entity Sdn Bhd 3 - Mon 19/Aug/2019, 2:25pm
cash money hari ini!!!!
Terbuka pada semua jenis pekerjaan
Gaji melalui bank
Kerja 1 bulan dah boleh apply Tak perlu dolomeng lengkap Hanya 30minit urusan!!!
Untuk area selangor,kl,N9,dan melaka Whats i 0173533911  
13. Fast Loan Pinjaman Berlesen - Fri 23/Aug/2019, 10:51pm
Nak pakai duit 500-20k? Dokumen ringkas, Lulus serta merta!
Semak kelayakan 30min
WHATSAPP 0143606022

Whatapps: https://wa.me/60143606022
Whatapps: https://wa.me/60143606022
Whatapps: https://wa.me/60143606022

1) Sblm jumpa,kita akan buat plan utk customer dulu….
2) Lps u setuju plan perbayaran, baru kita aturkan masa jumpa
3) Masa jumpa,kita akan jelaskan lagi…..
4) Lps u fahamkan semua,baru kita sign document
5) Dlm 2 jam u akan dpt wang

## Ingat---Semua yang minta jumpa dulu, semua ialah ahlong atau penipu….Mereka akan kira bunga yang tinggi dan paksakan u sign document ##
## ELAK DITIPU. Jgn membuat pembayaran dengan alasan proses pinjaman. ##

Whatapps: https://wa.me/60143606022
Whatapps: https://wa.me/60143606022
Whatapps: https://wa.me/60143606022  
14. Wang Maju Trading - Mon 26/Aug/2019, 5:00pm
MENYELESAIKAN HUTANG ANDA DI SYARIKAT LAIN!!!!

1.PINJAMAN KOPERASI
2.PINJAMAN PERIBADI
3.FLEKSIBLE
4.BLACKLIST & CTOS JUGA DIPELAWA.(TANPA PENJAMIN)
5.HAD PINJAMAN LEBIH TINGGI

EMAIL:wangmajutrading@ymail.com

LAMAN WEB KAMI-http://www.wangmajutrading.com/

PROMOSI HEBAT UNTUK SEMUA KAKI TANGAN KERAJAAN / SWASTA / SOCSO / PENCEN / KWSP(50,55)
CONTOH : PINJAM 1K BAYAR 1K (UNTUK BULAN PERTAMA)
TOLONG SETTLE TEMPAT LAMA DENGAN INTEREST RENDAH BERBANDING YANG LAMA
CTOS,CCRIS AND BLACKLIST TAK ADA MASALAH MASIH LAYAK MEMOHON

ANDA HANYA PERLU MENYEDIAKAN:
3 bulan payslip gaji
3 bulan statement bank
Contact : 019-6979393
Website : http://www.wangmajutrading.com/
Email : wangmajutrading@ymail.com  
15. Norazura Loan - Fri 30/Aug/2019, 10:04am
PROMOSI MERDEKA !! PROMOSI MERDEKA !!
CEPAT wasap saya sekarng kepada yang mane nak buat loan untuk cuti merdeka , tutup loan lama atau kegunaan peribadi boleh wasap saya segera !!
Loan mudah , Senang , Cepat DAN Selamat .
* JAMINAN 100%
Boleh wasap saya sekarang www.wasap.my/01116842052/naksemakkelayakan
Kita ada promosi raya haji 😆
pinjam 1000 bayar 1060
pinjam 2000 bayar 2120
pinjam 3000 bayar 3180
MURAH KAN 😉 CEPAT WASAP SEKARANG..
CEPAT !!! CEPAT !!! CEPAT !!!  
16. Jomloan 2 - Thu 7/Jan/2021, 12:42pm
URGENT NAK BUAT LOAN TAPI TAKUT SCAMMER & AHLONG??
PINJAMAN PERIBADI SEGERA TANPA CAS & TANPA DEPOSIT (TRUSTED 100%)
*Harini Mohon Harini Lulus (duit terus ditransfer ke akaun)
*Tidak Perlu Duit Pendahuluan / Upfront / Deposit
*Boleh datang walk in ke office atau jika tiada masa .Kami Boleh Datang Segera Berjumpa Di Tempat Anda.
*Kami tidak memegang kad ATM pelanggan dan tidak meminta wang pendahuluan.
*Jika document lengkap , kelulusan boleh diketahui dalam masa sejam sahaja.
*Boleh lawati website kami di www.jomloan.my untuk memohon secara online.
*Boleh whatsapp atau call saya untuk apply loan H/P : 0107880515

CLICK UNTUK DIRECT WHATSAPP:
www.wassap.my/0107880515/pmloanMona
www.wassap.my/0107880515/pmloanMona
www.wassap.my/0107880515/pmloanMona
www.wassap.my/0107880515/pmloanMona  
17. Jomloan1 - Wed 20/Jan/2021, 11:19am
📛 PERSONAL LOAN by $JOMLOAN$📛
❌Tak Perlu Deposit
❌Tak Pegang Kad ATM
❌Tiada Upfront Payment
✅ Jom Cuba Pinjaman Peribadi Dari Syarikat Kami, Kami Akan Bantu Anda
✅ Permohonan Dengan Dokumen Lengkap Approve Dlm 1Jam
✅ Gaji Melalui Bank
✅ Semua Sektor Pekerjaan,Kerajaan,Swasta,Security,Kilang
✅ Slip Gaji 3 Bulan
✅ Penyata Bank 3 bulan
📍 Area : KL, SELANGOR, SEPANG, NILAI, SEREMBAN, SENAWANG, N.9 .
http://www.wasap.my/60107880515/NAKLOANNIENA
http://www.jomloan.my  

Page 1   (Total 17 comments)
Your Comment: Max 1000 characters.
Login Email:
Password:
Tips: Free Registration ¤ Lost Password?
Warning!
1. NEVER give UPFRONT PAYMENT (deposit) to any Money Lenders. Upfront Payment is 100% scam!
2. NEVER give advance payment to sellers you don't know or sellers with no office/home address.
3. NEVER pay for any products or services with CASH except for C.O.D!
4. Majalah.com NEVER send any business offers to anyone and we never offer our users' details for sale.
Disclaimer. Messages posted to our forum are solely the opinion and responsibility of the person posting the message. We assumes absolutely no responsibility for any loss (time/money/energy) as a result of using the information posted in this forum. We do not endorse, support, represent or guarantee the truthfulness, accuracy or reliability of any topics/messages posted here. We reserve the right to delete or edit your topics or comments. Your visiting of this site shall be deemed as your acceptance of this disclaimer.

Youtube Link

Tebang Balak Pokok Getah Boleh Dapat Duit kah?? Episod 4 Usahawan Desa
Pertama kali tengok orang tebang balak pokok getah. Ada orang kata boleh dapat RM6,000 utk setiap 1 ekar getah.. ada yg kata langsung tak dapat apa-apa.. Pelik mana satu kan?
Mencari Umbut Kelapa Di Kebun - Episod 3 Usahawan Desa
Sebenarnya dimana letaknya umbut kelapa ni? Susah nak makan umbut kelapa sekarang.. waktu kenduri di kampung pun belum tentu ada.. Kalau dulu umbut kelapa adalah hidangan wajib kenduri kahwin.
Membuat Markas Di Kebun.. ala-ala Markas Komunis - Episod 2 Usahawan Desa
Perkara awal yg perlu dibuat untuk meneroka kebun.. adalah membuat markas tempat berehat. Kemudian mengorek telaga ala kampung untuk sumber air pelbagai kegunaan. Jom timba air telaga cara kampung dulu-dulu!
Buat Jalan Batu Kasar Di Kebun - Episod 1 Usahawan Desa
Perkara pertama sekali yg perlu dibuat utk membuat kebun adalah membuat jalan batu kasar. Supaya tak lecak bila hari hujan.Berapa kosnya agaknya ya..