Kereta Import Jimat 40% Dari Harga Pasaran!
Bizcar4u - Wed 10/Nov/2010 1:15am [Last Comment]
salam rakan2 majalah.com, sape2 yg nak beli kereta import dan JIMAT sehingga 40% dari harga pasaran, boleh email kpd sy, bizcar4u@yahoo.com

Niche: Kereta Terpakai | Kereta Baru
 
1. Mr Miezan - Wed 10/Nov/2010, 4:49am
sila email detail mrmiezan38@gmail.com  
2. Mohd Jamaluddin Jusoh - Wed 10/Nov/2010, 7:56am
tolong email saya boleh tak

mal2011@yahoo.com  
3. Baem 2 - Wed 10/Nov/2010, 8:23am
email saya!
loveaimz@yahoo.com.au  
4. Bizcar4u - Wed 10/Nov/2010, 9:32am
mr miezan & Baem2, sy dah email info kat anda semua, tk  
5. Bizcar4u - Wed 10/Nov/2010, 9:38am
en jamal, sy dah reply email anda, tk  
6. Samsulbahari - Wed 10/Nov/2010, 9:51am
contat saya samsul 0196002289  
7. Bizcar4u - Wed 10/Nov/2010, 11:04am
en samsulbahari, jika ada pertanyaan, sila email kpd sy, tk  
8. Aishah 13 - Wed 10/Nov/2010, 10:19pm
nk gak tgk kete pe yg de...
capri_girlz87@yahoo.com  
9. Pro Rilek - Wed 10/Nov/2010, 10:49pm
email kat saya gak.
prorileksolution@yahoo.com.

Ini sekali dgn geran Malaysia & Loans ker?  
10. Bizcar4u - Wed 10/Nov/2010, 11:49pm
Pro Rilek,
yup, geran msia, lihat email anda, tk  
11. Bizcar4u - Wed 10/Nov/2010, 11:56pm
aishah 13, sila lihat email anda, tk  
12. Faridasyraf7 - Thu 11/Nov/2010, 3:08am
hi, saya brmnat.. kenshinhimura2005@hotmail.com..  
13. Bizcar4u - Thu 11/Nov/2010, 7:43am
Faridasyraf7,
sila lihat email anda, tk  
14. Zul 44 - Thu 11/Nov/2010, 11:43am
Bizcar4u,

Boleh emailkan detail kepada saya zulsidek@gmail.com

Senarai kereta SUV dan MPV  
15. Syah Putra - Thu 11/Nov/2010, 1:42pm
erm...sy pon berminat....
mintak tolong emailkan pd sy....
syah_putra2020@yahoo.com.....  
16. Arie 3 - Thu 11/Nov/2010, 4:13pm
sila anta detail...
arilastic@yahoo.com  
17. Michael 6 - Thu 11/Nov/2010, 6:42pm
bro email ke rudyshahshah@gmail.com.. nnt bg no awk utk dihubungi k. 10q  
18. Bizcar4u - Thu 11/Nov/2010, 11:11pm
Zul 44, Syah Putra, Arie 3, Michael 6, sila lihat email anda, tk  
19. Dawie Dan Ida - Thu 11/Nov/2010, 11:50pm
bro.....saya minat...botaxfirdaus@yahoo.com  
20. Nor Faizah - Fri 12/Nov/2010, 12:26am
emelkan sy indah_aksara29@yahoo.com  
21. Carirezki - Fri 12/Nov/2010, 10:00am
Boleh emailkan detail kepada saya amiecool75@yahoo.com

Senarai kereta sedan& mpV serta price skali..  
22. Bizcar4u - Fri 12/Nov/2010, 5:28pm
Dawie Dan Ida, Nor Faizah, Carirezki, sila lihat email anda, tk  
23. Bahtiar 4 - Fri 12/Nov/2010, 9:06pm
mail me at : bbmbermuda@gmail.com  
24. Ramley - Sat 13/Nov/2010, 12:20am
sy berminat MPV  
25. Nizawati - Sat 13/Nov/2010, 12:02pm
email me ok tgh cari keta ho
nda civic  
26. Sarpen - Sat 13/Nov/2010, 12:38pm
tlg email kpd saya johnmeagher_82@yahoo.com  
27. Asyraf 5 - Sun 14/Nov/2010, 2:28am
email me :-
teras_5@yahoo.com

tq..  
28. Kamarul 21 - Sun 14/Nov/2010, 2:48pm
mintak e-mail senarai kereta dan harga yg ade,
mkamarul@gmail.com  
29. Cardio82 - Sun 14/Nov/2010, 7:45pm
Bizcar4u,

Boleh emailkan detail kepada saya chest_tube82@yahoo.com

Senarai kereta SUV dan MPV  
30. Idelfitri - Sun 14/Nov/2010, 11:37pm
email kpd sy detail mpv toyota : idelfitri@yahoo.com  
31. Mohd Ghazali - Mon 15/Nov/2010, 12:15am
email kpd saya mpv.
srilati@ymail.com  
32. Machine - Mon 15/Nov/2010, 3:59pm
Berminat.. sila email ke gfizam@gmail.com  
33. Bizcar4u - Tue 16/Nov/2010, 12:11am
Bahtiar 4, Sarpen, Asyraf5, Kamarul21, Cardio82, Idelfitri, Mohd Ghazali, Machine, sila lihat email anda, tk  
34. Suria 16 - Tue 16/Nov/2010, 10:16am
Boleh emailkan detail kepada saya suria5160@yahoo.com
Tk.  
35. Nizam 62 - Tue 16/Nov/2010, 4:08pm
email kat saya
kesangresources@gmail.com  
36. Azizul Bin Abbas - Tue 16/Nov/2010, 10:19pm
tlong emailkn kat sy kete pe yg ada n hrganya..tq.. gjoy_1261@yahoo.com  
37. Mohd Zamneir Bin Mohd Noor - Wed 17/Nov/2010, 12:50am
Sila emailkan detail pada saya - zamneir@yahoo.com tq  
38. Paksi - Thu 18/Nov/2010, 5:51pm
Sila emailkan detail pada saya - amalmutawasil@yahoo.com  
39. Maxtorque Speedzone - Thu 18/Nov/2010, 10:04pm
Sila Email Kepada saya : chronic_darkness05@yahoo.com  
40. Jeff 6 - Thu 18/Nov/2010, 10:23pm
sila emailkan kpd saya
senarai mpv dan suv serta dgn harganya sekali... tq
madsjeff80@gmail.com  
41. Rosli 15 - Fri 19/Nov/2010, 10:09am
sila email kpd saya rusellrusell198@yahoo.co.uk. TQVM  
42. Matzerk - Fri 19/Nov/2010, 12:15pm
tlg email kat saye...mat_zerky@yahoo.com.my  
43. Lan 14 - Fri 19/Nov/2010, 4:41pm
salam semua.
pda mereka yg mempunyai Saman Trafic PDRM boleh la hubungi sya utk urusan semakan dn urusan pembayaran.
Insyaallah masaalah anda akan dapat sya atasi.
016-3784825 Lan  
44. Zi - Sat 20/Nov/2010, 7:12am
email pada sy list harga kereta n mpv  
45. Zi - Sat 20/Nov/2010, 7:15am
email me :rohziah@yahoo.com  
46. Afiqah 2 - Sat 20/Nov/2010, 12:46pm
boleh email kt sy kereta ap yg ad..
afiqahsulaiman@ymail.com  
47. Zairul 3 - Sun 21/Nov/2010, 3:42am
boleh email saya..

zrul2005@yahoo.co.uk  
48. Nizam 36 - Sun 21/Nov/2010, 11:19am
bagi detail harga kat saya cg_nizam80@yahoo.com  
49. Ah Liao - Sun 21/Nov/2010, 8:40pm
evo 9 brapa lu bley kasi??  
50. Bizcar4u - Mon 22/Nov/2010, 8:40am
Suria 16, Nizam 62, Azizul Bin Abbas, Mohd Zamnier, Paksi, Maxtorque, Jeff 6, Rosli 15, Matzerk, Lan 14, Zi, Afiqah 2, Zairul 3, Nizam 36, Ah Liao, sila lihat email anda, tk  

Start | Page 1 | Next >                  FirstPage ¤ LastPage   (Total 144 comments)
Your Comment: Max 1000 characters.
Login Email:
Password:
Tips: Free Registration ¤ Lost Password?
Warning!
1. NEVER give UPFRONT PAYMENT (deposit) to any Money Lenders. Upfront Payment is 100% scam!
2. NEVER give advance payment to sellers you don't know or sellers with no office/home address.
3. NEVER pay for any products or services with CASH except for C.O.D!
4. Majalah.com NEVER send any business offers to anyone and we never offer our users' details for sale.
Disclaimer. Messages posted to our forum are solely the opinion and responsibility of the person posting the message. We assumes absolutely no responsibility for any loss (time/money/energy) as a result of using the information posted in this forum. We do not endorse, support, represent or guarantee the truthfulness, accuracy or reliability of any topics/messages posted here. We reserve the right to delete or edit your topics or comments. Your visiting of this site shall be deemed as your acceptance of this disclaimer.

Youtube Link

Tebang Balak Pokok Getah Boleh Dapat Duit kah?? Episod 4 Usahawan Desa
Pertama kali tengok orang tebang balak pokok getah. Ada orang kata boleh dapat RM6,000 utk setiap 1 ekar getah.. ada yg kata langsung tak dapat apa-apa.. Pelik mana satu kan?
Mencari Umbut Kelapa Di Kebun - Episod 3 Usahawan Desa
Sebenarnya dimana letaknya umbut kelapa ni? Susah nak makan umbut kelapa sekarang.. waktu kenduri di kampung pun belum tentu ada.. Kalau dulu umbut kelapa adalah hidangan wajib kenduri kahwin.
Membuat Markas Di Kebun.. ala-ala Markas Komunis - Episod 2 Usahawan Desa
Perkara awal yg perlu dibuat untuk meneroka kebun.. adalah membuat markas tempat berehat. Kemudian mengorek telaga ala kampung untuk sumber air pelbagai kegunaan. Jom timba air telaga cara kampung dulu-dulu!
Buat Jalan Batu Kasar Di Kebun - Episod 1 Usahawan Desa
Perkara pertama sekali yg perlu dibuat utk membuat kebun adalah membuat jalan batu kasar. Supaya tak lecak bila hari hujan.Berapa kosnya agaknya ya..