Belajar Cara Membuat, Memproses & Menghasilkan Serbuk Perisa Ice Blend.
Noorasiah 4 - Wed 21/Sep/2022 7:48am
Boleh Gunakan Serbuk Perisa yang Dihasilkan Sendiri Itu Samada untuk Jualan atau Kegunaan Sendiri

السلام عليكم ورحمة الله وبركاته

📌 Mesej Penting Untuk Yang Serius Menjana Pendapatan Melalui Perniagaan Ice Blend.

📌 Buku Formula Cara Memproses & Membuat Serbuk Perisa Ice Blend.

🥤PELUANG PERNIAGAAN ICE BLEND🍇🍓

⁉️ Apakah PENENTU KEUNTUNGAN Dalam perniagaan ice blend ⁉️

📌 Jawapan yang mungkin ramai akan berikan ialah JENAMA Sesuatu perniagaan itu, Saiz Cup Digunakan, Jenis Topping Digunakan ataupun Lokasi Perniagaan.

📌 Tetapi, sedarkah kita jawapan paling tepat dalam menentukan keuntungan perniagaan ice blend adalah SERBUK PERISA ICE BLEND ❗‼️

✅ HARGA PEMBELIAN Serbuk perisa ice blend akan jadi penentu margin keuntungan perniagaan ini.

✅ HARGA JUALAN Serbuk perisa ice blend tahun 2022 antara rm17/kg hingga rm25/kg (Semenanjung + Sabah & Sarawak).

✅ Manakala kos apabila diri sendiri menghasilkan 1 kg serbuk perisa hanyalah RM8 - RM10 bergantung jenis perisa.

✅ Puraya dapat JIMAT sekurang2nya RM10 untuk setiap 1 kg yang dihasilkan sendiri berbanding jika masih membeli serbuk perisa di pasaran.

✅ Apabila kita ketahui rahsia @ resepi untuk hasilkan serbuk perisa, selepas itu bolehlah buat serbuk perisa sendiri samada untuk kegunaan sendiri ATAU jika ingin memaksimumkan keuntungan, boleh juga jual serbuk perisa ice blend itu kepada mereka yang ingin berniaga ice blend.

💖 Wow menarik kan idea ni 👍

📌 Oleh itu, saya buka peluang kepada :

1) Bakal peniaga ice blend di rumah.

2) Peniaga-peniaga ice blend sedia ada sekarang

3) Bakal usahawan yang ingin menjadi pembekal serbuk perisa ice blend JENAMA SENDIRI.

* ️ Untuk memliki BUKU PANDUAN MEMPROSES & MENGHASILKAN SERBUK PERISA ICE BLEND.

✅ Di dalam buku ini akan diterangkan maklumat lengkap & gambar seperti berikut :

1) Bahan mentah yang digunakan untuk menghasilkan serbuk perisa ice blend.

2) Harga & tempat untuk mendapatkan bahan mentah tersebut.

3) Harga bahan mentah untuk setiap gram.

4) Peralatan yang digunakan untuk menghasilkan serbuk ice blend.

5) Formula, kaedah & kos untuk menghasilkan serbuk ice blend.

📌 Buku tersebut mengandungi resepi untuk menghasilkan 6 serbuk perisa ice blend iaitu :

Chocolate
Dark chocolate
Latte
Cappuccino
Mocha
Vanilla

✅ Harga buku Panduan Menghasilkan Serbuk Perisa Ice Blend Ini hanyalah RM180.

✅ Penghantaran Buku Resepi :
Semenanjung RM10.
Sabah / Sarawak RM15.

📌 Anda serius untuk menggandakan rezeki melalui perniagaan ice blend,
Segera Whatsapp ke 010-7104365 &
Taip BUKU FORMULA ICE BLEND.

Klik link ini untuk pembelian buku formula ice blend 👇
https://wasap.my/60107104365/buku-formula-ice-blend

✅ Saya akan berikan maklumat cara pembayaran.

Terima kasih.🌹

💞 Dari ummah untuk ummah.
Semoga ekonomi umat Islam bertambah maju.

آمِيّنْ آمِيّنْ آمِيّنْ يَا رَ بَّ الْعَلَمِيّن
وَالْحَمْدُ ِللهِ رَبِّ الْعَالَمِيْنَ. 🤲

Niche: Bisnes Ice Blended | Bisnes Ebook | Ingin Berniaga
 
  1. No comment yet!
Your Comment: Max 1000 characters.
Login Email:
Password:
Tips: Free Registration ¤ Lost Password?
Warning!
1. NEVER give UPFRONT PAYMENT (deposit) to any Money Lenders. Upfront Payment is 100% scam!
2. NEVER give advance payment to sellers you don't know or sellers with no office/home address.
3. NEVER pay for any products or services with CASH except for C.O.D!
4. Majalah.com NEVER send any business offers to anyone and we never offer our users' details for sale.
Disclaimer. Messages posted to our forum are solely the opinion and responsibility of the person posting the message. We assumes absolutely no responsibility for any loss (time/money/energy) as a result of using the information posted in this forum. We do not endorse, support, represent or guarantee the truthfulness, accuracy or reliability of any topics/messages posted here. We reserve the right to delete or edit your topics or comments. Your visiting of this site shall be deemed as your acceptance of this disclaimer.

Youtube Link

Tebang Balak Pokok Getah Boleh Dapat Duit kah?? Episod 4 Usahawan Desa
Pertama kali tengok orang tebang balak pokok getah. Ada orang kata boleh dapat RM6,000 utk setiap 1 ekar getah.. ada yg kata langsung tak dapat apa-apa.. Pelik mana satu kan?
Mencari Umbut Kelapa Di Kebun - Episod 3 Usahawan Desa
Sebenarnya dimana letaknya umbut kelapa ni? Susah nak makan umbut kelapa sekarang.. waktu kenduri di kampung pun belum tentu ada.. Kalau dulu umbut kelapa adalah hidangan wajib kenduri kahwin.
Membuat Markas Di Kebun.. ala-ala Markas Komunis - Episod 2 Usahawan Desa
Perkara awal yg perlu dibuat untuk meneroka kebun.. adalah membuat markas tempat berehat. Kemudian mengorek telaga ala kampung untuk sumber air pelbagai kegunaan. Jom timba air telaga cara kampung dulu-dulu!
Buat Jalan Batu Kasar Di Kebun - Episod 1 Usahawan Desa
Perkara pertama sekali yg perlu dibuat utk membuat kebun adalah membuat jalan batu kasar. Supaya tak lecak bila hari hujan.Berapa kosnya agaknya ya..