Pinjaman Semula Kereta Terpakai & Membeli dan Menjual Kereta Baru dan Terpakai. Cciss CTOS AKPK, Tiada Dokumen Layak Memohon. 6/1/2018
Mohd Idzham 3 - Sat 6/Jan/2018 9:52am [Last Comment]
Pinjaman Semula Kereta Terpakai & Membeli dan Menjual Kereta Baru dan Terpakai. Cciss CTOS AKPK, Tiada Dokumen Layak Memohon.

Kami menyediakan pinjaman dan pinjaman semula kenderaan khas untuk kereta terpakai dan kereta baru.

Servis kami sediakan:
1) Jual/Beli Kereta Terpakai
3) Trade-in kereta terpakai
4) Jual Kereta Baru (semua jenama)
5) Bank Loan untuk New Car Dealer, Used Car Dealer, Personal & Company
6) Credit Loan untuk Used Car Dealer & Blacklisted
7) Untuk kereta berumur sehingga 15 Thn

Pinjaman melalui bank dan kredit.

Cimb Bank Berhad
Hong Leong Bank Berhad
Am Bank (M) Berhad
Public Bank Berhad
Affin Bank Berhad
Maybank Berhad

Elk-Desa Capital Sdn Bhd
Boustead Credit Sdn Bhd
AEON Credit Service (M) Berhad.
BSNC Leasing (M) Sdn Bhd
M&F Credit Sdn Bhd

Kelebihan kami:

- Pinjaman 100% lulus
- Faedah serendah 4.25%
- Pinjaman sehingga 9 tahun
- Panel kepada Semua Bank untuk Hire Purchase Loan
- Panel Syarikat Kredit yang terpilih
- Perbankan islam
- wang Tunai dari RM5000
- Bayaran Bulanan Rendah
- Model kereta dari Tahun
- Kelulusan segera
- Bonus 100k PA Insurance bagi pemohon yg layak

Siapa yang boleh Apply:
a) Individual yang Blacklist/CTOS/CCRIS/AKPK
b) Berniaga Sendiri/ Tak bekerja/ Suri Rumah
c) Gaji yang rendah
d) Pelajar

Document yang perlu anda sediakan:

Worker
1) Salinan Ic & Lesen
2) Penyata gaji/Slip Voucher 3 Bulan
3) Bank Statement 3 Bulan
4) Kwsp
5) BIL AIR/API/ASTRO/TELEKOM

Company
1) Ic & lesen
2) Ssm company
3) 6 bln bank statement

Individual (Fixed Income Earner)

1. NRIC
2. Driving License(applicant only)
3. Passport and employment / Contract Letter for foreigners
4. Latest 3 months' Salary Slips
5. Latest EA or EPF Statement or Employment Confirmation
6. 3 months Bank/Passbook Statement or ASB/ASN.

Local guarantor is compulsory for foreigners and guarantor need to submit documents as per item 1, 3, 4, 5 and 6.

Sole Proprietorship / Partnership / Self Employed

1. NRIC
2. Driving License(applicant only)
3. Certificate of Business Registration (Form A or Form B plus Form D)
4. Relevant document as proof of income of business
5. Profit and Loss Account and Balance Sheet of the firm (if available)
6. Latest 3 months Bank Statement

Berhad & Sendirian Berhad Company

1. Form 9,13, 24 & 49
2. Latest 3 months' Bank Statement
3. Guarantor(s) NRIC
4. Latest Profit and Loss Account and Balance Sheetf
5. Guarantor(s) documents as per individual applicant

Untuk keterengan lanjut boleh hubungi kami:-

012-6298214 Idzham
017-4363611 Mat B
012-6346942 Rahmat
019-2391749 Zahar

Whatsapp juga bole..

Nirwana Motor Trading Sdn Bhd

A306-1 Jalan Au3/4 Taman Sepakat 54200
Hulu Kelang Selangor

Niche: Kereta Terpakai | Pinjaman Kereta | Kereta Baru
Video: Pinjaman Berlesen Kuala Lumpur

Top Pioneer Capital Sdn Bhd menawarkan pinjaman dengan kadar faedah 1.5% mengikut akta yang telah ditetapkan. Datanglah untuk mendapatkan khidmat nasihat secara percuma.
     
  1. Norhayati Loan - Sat 6/Jan/2018, 9:53am
    Pinjaman Gaji Rendah
    Bergaji bersih 1k dan Ke atas layak memohon pinjaman daripada kami!
    - Kakitangan Kerajaan/ Swasta/ Socso/ Pencen
    - Lokasi Kl , Sel & N.sembilan
    - Bergaji Autokredit
    - Bekerja 3 bulan dan ke atas
    Blacklist/ Ctoss/ Ccris dialu-alukan!
    Boleh membantu anda selesaikan hutang di Syarikat lain!
    Dengan kadar interest yang terendah!
    Berminat boleh hubungi saya Aisyah (018-4623550)
    ''berhutanglah mengikut kemampuan, bukan mengikut kata hati''

    Cover area KL,SEL, N.SEMBILAN dan MELAKA
    PINJAM:-
    ????1000 – 1070
    ????2000 – 2140
    ????3000 – 3210
    DOCUMENT YG DIPERLUKAN :
    **slip gaji 3 bulan yg trkini
    **statement bank 3 bulan yg trkini
    **bil api/air
    ????Hubungi sy sekarang !!
    No h/p : 018-4623550 aisyah  
  2. Norazura Loan - Sat 6/Jan/2018, 9:53am
    PERSONAL LOAN SENANG LULUS DAN MURAH INTEREST
    *GAJI MESTILAH MELALUI BANK
    RM1000 byr 1070 shj (utk 1BLN)
    RM2000 byr 2140 shj (utk 1BLN)
    RM3000 byr 3210 shj (utk 1BLN)
    $$$ 014-933 4599 $$$
    $$$ 014-933 4599 $$$$

    ????????Proses Cepat ???????? ????????Bincang Pembayaran ???????? ????????Tunai Segera ???????? ????????Bayar Ansuran ???????? ????????Selesai Masalah Anda!!!
    ???? ???? REBUT PELUANG dan JIMAT duit anda, MOHONLAH SEKARANG !!! ????
    ???? SELESAIKAN BAKI PINJAMAN SYARIKAT LAIN,anda akan boleh DAPAT TUNAI YANG SELEBIHNYA !! ???? ???? ????
    ????Seluruh Kuala Lumpur ????Cheras ????Selangor ????Kajang ????Bangi ????Nilai ????Seremban
    ????Negeri Sembilan ????Melaka

    Khas utk ????????
    ?Kakitangan kerajaan ???????? ???????? ?? ???????? ???? ???????? ???? ???????? ??
    ?Badan Berkanun ???????? ?? ???????? ?? ???????? ????
    ?Pesara ???????? ????????
    ?Perkeso ???????? ????????
    ?Swasta ???????? ???????? ???? ???????? ????
    ?Pekerja Kilang ???????? ???????? ???? ???????? ???? ???????? ???? ???????? ????
    Dokumen diperlukan ????????
    ????PAYSLIP 3BLN TERKINI
    ????API AIR ATAU API TERKINI
    ????PENYATA BANK 3BLN TERKINI
    ????Sebarang pertanyaan boleh hubungi terus..

    014-933 4599 (24JAM)
    014-933 4599 (24JAM)
    014-933 4599 (24JAM)

    PERHATIAN !!!
    Wujud sekumpulan ‘SINDIKET PENIPUAN’ menyamar sebagai PEKERJA kami untuk meminta peminjam membuat pembayaran (PROCESSING FEE/WANG PENDAHULUAN) dengan alasan proses pinjaman.

    Ciri-ciri syarikat yang sah:
    ** mempunyai label / papan tanda Nama Syarikat.
    ** Lesen syarikat akan dipamerkan di dinding sebagai rujukan pelanggan.

    ELAK DITIPU. Sila hubungi melalui no-telefon/email yang dinyatakan untuk pengesahan !!!
    Email : upfrontresourcessdnbhd@gmail.com
    Hubungi kami : 014-933 4599 TENNY  
  3. Nurjanna 2 - Sat 6/Jan/2018, 9:54am
    ????????CREDIT LOAN????????
    *** PROMOSI HEBAT ***
    ????Pinjam RM1000 byar RM1070
    ????Pinjam RM2000 byr RM2140
    ????Pinjam RM3000 byr RM3210
    ?Interest murah...cepat...cash dpt tangan segera (tnc)!!!
    ?Apa yang diperlukan ???
    Anda cuma perlu call je,tunggu apa lagi call hari ini juga !!!
    Jangan pm... terus call / whatsapp / sms
    ?????Kami bukan Along,semak nama kelayakkan percuma !!
    ???? AREA ????
    ? selangor
    ? K.L
    ? n.sembilan
    ? melaka
    011-27721885 ????
    whatsapp / sms / call
    ????011-27721885  
  4. Norhayati Loan - Sat 6/Jan/2018, 9:54am
    ????PINJAMAN BERLESEN????

    ?Adakah anda mempunyai komitmen yang tinggi?
    ?Memerlukan wang dalam masa singkat?

    MOHON SEKARANG DAN REBUT PELUANG YANG TERBAIK UNTUK ANDA!!

    ?BLACKLIST / CTOS / CCRIS LAYAK MOHON
    ?KERAJAAN / SWASTA /PENCEN LAIN2
    ?GAJI AUTOCREDIT SAHAJA
    ?TEMPOH PEKERJAAN 4BLN KEATAS
    ?PROSES 2JAM SHJA

    Area????????KL????SELANGOR????SEREMBAN????NILAI????dan MELAKA

    Hanya 5 Langkah Mudah:-
    ????PENYATA GAJI 3BLN TERKINI
    ????PENYATA BANK 3BLN TERKINI
    ????BIL API @ AIR @ ASTRO
    ????PENYATA EPF
    ????SALINAN IC

    BOLEH HUBUNGI/WHATSAPP:
    ???????? 0123361885 FARAH

    Wujud sekumpulan ‘SINDIKET PENIPUAN’ menyamar sebagai PEKERJA kami untuk meminta peminjam membuat pembayaran (PROCESSING FEE/WANG PENDAHULUAN) dengan alasan proses pinjaman.

    Ciri-ciri syarikat yang sah:
    ** mempunyai label / papan tanda Nama Syarikat.
    ** Lesen syarikat akan dipamerkan di dinding sebagai rujukan pelanggan.

    ELAK DITIPU. Sila hubungi melalui no-telefon/email yang dinyatakan untuk pengesahan !!!
    Email : upfrontresourcessdnbhd@gmail.com
    Hubungi kami : 06- 799 1885  
  5. Loan Fatiha - Sat 6/Jan/2018, 9:55am
    Hai semua..
    Promosi pinjaman awal tahun..
    ????BERITA BAIK UTK WARGA
    ? KUALA LUMPUR
    ? NEGERI SEMBILAN
    ? MELAKA
    ? SELANGOR
    PROMOSI INTEREST RENDAH!!
    ????BAYARAN BALIK BULANAN FLEKSIBEL MENGIKUT KEMAMPUAN ANDA
    ????TERBUKA UTK PEKERJA SWASTA/KERAJAAN/PEKERJA KILANG/HOTEL/PENCEN
    ????PINJAMAN MAKSIMA
    ????TIADA CAS UPFRONT
    ????PROSES CEPAT
    ????DOKUMEN RINGKAS
    ???? : 0178855218 FATIHA
    Hubungi kami sekarang atau perlu whtsapp sahaja tekan link dibawah
    http://www.wasap.my/60178855218
    http://www.wasap.my/60178855218
    ELAK DITIPU. Sila hubungi melalui no-telefon/email yang dinyatakan untuk pengesahan !!!
    Email : upfrontresourcessdnbhd@gmail.com
    Hubungi kami : 06- 799 1885  
  6. Sw Gemilang 4 - Sat 6/Jan/2018, 9:55am
    **Pinjaman PERIBADI
    **Pinjaman MELALUI KWSP
    **Selesaikan baki pinjaman di syarikat lain & DAPAT BAKI TUNAI YANG SELEBIHNYA
    **Ansurans 1BLN-24BLN untuk anda MEMILIH
    **CTOS juga layak / TANPA penjamin
    **Maklumat DIRAHSIAKAN
    **CAGARAN / PEMBELIAN
    Perkhidmatan kami hanya disekitar Selangor,Kl & Putrajaya, Seremban dan Nilai
    Kakitangan kerajaan / Badan Berkanun / Pesara / Perkeso / Swasta / Perkerja Kilang
    (Doc diperlukan : Payslip 3BLN terkini,Bil Api&Air 2BLN terkini,Penyata Bank 3BLN terkini)

    SILA HUBUNGI KAMI SEKARANG !! 
    03-89259399 HP: 016-6084933 (SMS/WTSAPP) ZARA
    (OUTDOOR SERVICE)
    EMAIL :swgemilang@yahoo.com
    KOMISYEN TINGGI UNTUK AGEN
    http://www.swgemilang.com.my/  
  7. Mastura 118 - Sat 6/Jan/2018, 10:04am
    PROMOSI PINJAMAN

    *Free INTEREST 30 Hari?
    *kadar FAEDAH RENDAH .?
    * Tempoh Ansuran Bulanan Sehingga 60BULAN?
    * 8 X Ganda Gaji?
    * Lulus Dalam Tempoh 1-2JAM?
    * Pantas, Mudah dan Mesra?
    * Komisen Diberi Kepada Pembawa Peminjam?( tidak perlu jadi penjamin )
    * Bersedia Tolong Menyelesaikan Pinjaman Di Syarikat Lain dn dapat DUIT di atas tangan *Terbuka kepada semua sector?
    *gaji mestilah melalui bank?
    *tanpa penjamin?


    ~ SENARAI HITAM (CTOS / CCRIS / AKPK) DIALU-ALUKAN.?
    ~ SELESAIKAN PINJAMAN ANDA DI SYARIKAT LAIN DENGAN CARA BAYARAN YANG LEBIH FLEKSIBEL DAN TEMPOH PEMBAYARAN BALIK YANG LEBIH PANJANG?(T&C)

    CALL: 011-10027296 (ILA) / 016-3206821 (DIRA) ? 03-40322388
    FORM: https://goo.gl/forms/aj77e8IRXhhB2Niv2 (COPY)
    WEBSITE: www.lexusfastloan.com
    EMAIL: lexusmoneylenders@yahoo.com.my
    WECHAT: lexusfastloanlexus  
  8. Nieza 50 - Sat 6/Jan/2018, 10:06am
    anda gaji cash ? gaji kecik ? ada masalah ccris tak lebih 2 bulan ? nak buat loan amount besar tapi tak lepas kerana sebab2 mcm tu ? mari cuba dengan saya . inshaallah jika saya boleh bantu saya bantu , whatsapp saya 0177205158 . “Fast action fast cash”  
  9. Zulfid - Sat 6/Jan/2018, 10:22am
    Senarai Hitam Diterima dan Pinjaman Segera Diluluskan. Pinjaman Dari RM1000-RM80000. Mohon Online atau Hubungi/Wssp Kami 016-5782288 Interest Serendah 6% Diberi

    Twomax Enterprise (syarikat pinjaman peribadi berlesen)
    No.12A Jalan Jernai 3 Medan Idaman Batu 5 Gombak 53100 KL

    PROMOSI TERHAD! INTEREST SERENDAH 6%
    !!FREE INTEREST SEBULAN, PEMBAYARAN AKAN BERMULA PADA BULAN KEDUA!!

    #Kadar faedah yang rendah
    #lulus dalam 24jam
    #terima senarai hitam/ccris ctos/akpk/bankrup
    #pekerjaan swasta &kerajaan layak
    #pembayaran balik fleksibel mengikut kemampuan
    #boleh menolong menyelesaikan pinjaman disyarikat lain
    #dapat duit atas tangan selepas buat settlement

    website; http://www.twomax2u.com

    hubungi kami skrg atau perlu wssp sahaja link dibawah

    http://www.wasap.my/60165782288
    http://www.wasap.my/60165782288
    http://www.wasap.my/60165782288  
  10. Upfront Resources Sdn Bhd - Sat 6/Jan/2018, 10:32am
    EASY LOAN / PERSONAL LOAN
    *GAJI MESTILAH MELALUI BANK
    RM1000 byr 1070 shj (utk 1BLN)
    RM2000 byr 2140 shj (utk 1BLN)
    RM3000 byr 3210 shj (utk 1BLN)

    011-2318 1468(24 jam) NORVI
    011-2318 1468(24 jam) NORVI
    Lokasi: KL,PJ, Ampang, Cheras, Kepong, Bangi, Nilai, Cyberjaya, Putrajaya, Puchong, Shah Alam, Klang, Banting…..
    Salam sejahtera,
    Kami adalah Syarikat KewanganBerleseninginmenawarkanpinjamanwangtunaisegera yang bersesuaiandengankeperluankewangananda. Kami akanpastikanandaberpuashatidenganperkhidmatan kami.
    Kenapaandaperlumemilihsyarikatkami ???
    ???? Pinjamandapatpenuh
    ???? Faedahpastiterendah
    ???? Tanpapenjamindancagaran
    ???? Pinjamandiluluskandalamtempoh 30 minit
    ???? PembayaranBalik yang fleksibel
    ???? Maklumat di rahsiakan
    ???? Yang bekerjadanmenetap area Selangor sahaja
    ???? Introducer peminjamkepadasyarikat kami jugabolehmendapatkomisenjikapermohonanpinjamanitudiluluskanoleh kami.
    BagiGolongan :
    ?KakitanganKerajaan
    ?PekerjaKilang
    ?PekerjaSwasta
    ?Perkeso
    ?Pencen
    ?Ape2 kerja blh jg janji gaji melalui bank
    Jikaandaberminat, dokumen yang di perlukan :
    ? 3 bulan slip gajiterbaru
    ? 3 bulanpenyata bank yang terkini
    ?Penyata EPF (Sekiranyaada)
    ?BilElektrik / Air yang terkini
    ?Salinankadpengenalan (2 keping)
    Silahubungi / SMS / Whatsapp :
    011-2318 1468 NORVI
    011-2318 1468 NORVI  
  11. Farisya 12 - Sat 6/Jan/2018, 10:52am
    ANDA MEMERLUKAN PINJAMAN SEGERA TAPI BUKAN DENGAN AH LONG ???
    TERBUKA PADA SEMUA SEKTOR KERAJAAN /SWATSA /KILANG /HOTEL /PENCEN /SOCSO YANG MENETAP ATAU BERKERJA DIAREA KL /SELANGOR /SEREMBAN /NEGERI SEMBILAN DAAN MELAKA ANDA BERKERJA ??
    ANDA CCRIS ??
    ANDA CTOSS ??
    BANK REJECT PERMOHONAN ANDA ??
    ANDA BERHUTANG DENGAN KREDIT KAD/LOAN KERETA ??

    JOM TRY BUAT PINJAMAN DENGAN COMPANY KAMI !!!
    DOKUMEN YANG DI PERLUKAN :-
    % 3 BULAN SLIP GAJI
    % 3 BULAN BANK STATEMENT
    % BIL API /AIR
    CALL/ SMS /WHATSAPP SEGERA !!
    H/P :016-5359588 FARISYA (CALL /SMS /WHATSAPP)ON 24HOUR!!
    OFFICE :06-7990885  
  12. Oval Enterprise 4 - Sat 6/Jan/2018, 11:13am
    ????Promosi Untuk Tahun Baru 2018 ????
    ???????? Pinjaman Untuk Kakitangan Khas Kerajaan,Swasta
    Menghadapi Masalah Kewangan? Whatsapp 0166589916 Siti  
  13. Top88 - Sat 6/Jan/2018, 1:08pm
    PINJAMAN KL & SELANGOR..
    PINJAMAN PERIBADI

    KAMI HANYA PERLUKAN :
    3 BULAN SLIP GAJI TERBARU
    3 BULAN PENYATA BANK TERBARU
    BIL ELEKTRIK DAN BIL AIR TERBARU
    PENYATA KWSP
    SURAT PENGESAHAN JAWATAN

    DIJAMIN RATE TERENDAH! HANYA 1.5..

    EMAIL : toppioneer88@gmail.com
    CALL/WHATS APP : FASHA 016 4441174  
  14. Upfront Resources Sdn Bhd - Sun 7/Jan/2018, 9:15am
    EASY LOAN / PERSONAL LOAN
    *GAJI MESTILAH MELALUI BANK
    RM1000 byr 1070 shj (utk 1BLN)
    RM2000 byr 2140 shj (utk 1BLN)
    RM3000 byr 3210 shj (utk 1BLN)

    011-2318 1468(24 jam) NORVI
    011-2318 1468(24 jam) NORVI
    Lokasi: KL,PJ, Ampang, Cheras, Kepong, Bangi, Nilai, Cyberjaya, Putrajaya, Puchong, Shah Alam, Klang, Banting…..
    Salam sejahtera,
    Kami adalah Syarikat KewanganBerleseninginmenawarkanpinjamanwangtunaisegera yang bersesuaiandengankeperluankewangananda. Kami akanpastikanandaberpuashatidenganperkhidmatan kami.
    Kenapaandaperlumemilihsyarikatkami ???
    ???? Pinjamandapatpenuh
    ???? Faedahpastiterendah
    ???? Tanpapenjamindancagaran
    ???? Pinjamandiluluskandalamtempoh 30 minit
    ???? PembayaranBalik yang fleksibel
    ???? Maklumat di rahsiakan
    ???? Yang bekerjadanmenetap area Selangor sahaja
    ???? Introducer peminjamkepadasyarikat kami jugabolehmendapatkomisenjikapermohonanpinjamanitudiluluskanoleh kami.
    BagiGolongan :
    ?KakitanganKerajaan
    ?PekerjaKilang
    ?PekerjaSwasta
    ?Perkeso
    ?Pencen
    ?Ape2 kerja blh jg janji gaji melalui bank
    Jikaandaberminat, dokumen yang di perlukan :
    ? 3 bulan slip gajiterbaru
    ? 3 bulanpenyata bank yang terkini
    ?Penyata EPF (Sekiranyaada)
    ?BilElektrik / Air yang terkini
    ?Salinankadpengenalan (2 keping)
    Silahubungi / SMS / Whatsapp :
    011-2318 1468 NORVI
    011-2318 1468 NORVI  
  15. Easy Loan 36 - Mon 8/Jan/2018, 11:27am
    Assalamualaikum dan salam sejahtera
    Pinjaman Peribadi
    Terbuka untuk sektor awam/swasta
    Tidak memerlukan wang pendahuluan
    Urusan 100% di office saja
    Maklumat peribadi akan dirahsiakan
    Tidak memerlukan penjamin
    Ansuran bulanan dari 6 bulan hingga 36 bulan
    Boleh selesaikan pinjaman di tempat lain
    Blacklist Ctos Ccris layak memohon

    Boleh hubungi kami untuk maklumat lanjut atau layari laman website kami

    http://energyml.com.my

    016-6393189 (Nore)
    016-6393199 (Yaya)
    016-4305428 (Shida)
    012-7414622 (Teh)  
  16. Ainiayuni - Wed 10/Jan/2018, 10:13am
    ASSALAMUALAIKUM..
    SEMOGA HARI INI LEBIH BAIK DARI SEMALAM…
    PINJAMAN PERIBADI…
    KAMI DARI SYARIKAT SWASTA YANG BERDAFTAR DI BAWAH KPKT..
    APA YANG PENTING KAMI BUKAN AHLONG…
    KAMI MEMBERI PINJAMAN IKOT PADA KEMAMPUAN GAJI CUSTOMER..
    PINJAMAN DI SINI TIDAK SAMA SEKALI MEMBEBANKAN CUSTOMER KAMI..
    RAMAI DAH YANG PILIH KAMI SEBAGAI PERUNDING KEWANGAN MEREKA..
    PILIH KAMI KERANA INI ADALAH BIDANG KAMI..
    JANGAN BIMBANG KAMI BANTU SAMPAI LULUS…
    TERTAKLUK PADA TERMA DAN SYARAT PASTI AKAN LULUS
    SLIP GAJI 3 BULAN
    BIL API ATAU AIR SEBULAN
    STATEMENT BANK JIKA ADA
    BERGAJI AUTOKREDIT ITU YANG PENTING..
    JANGAN BUANG MASA UNTUK FIKIR DI MANA ANDA NAK APPLY ..
    JIKA BERMINAT BOLEH TERUS HUBUNGI SAYA DI :
    0197296855 BELLA
    0197296855 BELLA
    0197296855 BELLA  
  17. Ewt - Mon 15/Jan/2018, 10:18am
    ????ANDA PINJAM DI SYARIKAT PINJAMAN WANG BERLESEN (KAMI BOLEH SETTLEKAN HUTANG ANDA)
    ???? INTEREST HANYA 1.5% SEBULAN
    ???? JIKA ANDA ADA KENALAN NAK BUAT PINJAMAN REKEMEN PADA KAMI, ANDA AKAN DAPAT KOMISEN 10% (BOLEH JADI AGENT)
    ???? JANGAN RISAU TANPA PENJAMIN
    ????PROCESS HANYA 2JAM

    KENAPA ANDA TAK MEMILIH PIHAK KITA ????

    ???? KAMI MEMBERI KHIDMAT YANG MESRA
    ???? KAMI MEMBERI ANDA BAYARAN YANG PUAS HATI 
    ???? SEMUA ,MASALAH BOLEH DIBINCANG DAN DISELESAIKAN
    ???? TEMPOH BAYARAN PALING LAMA 5TAHUN

    SYARAT-SYARAT PEMOHONAN :
    ???? PEKERJA KILANG / SWASTA / KERAJAAN/HOTEL/RESTORAN
    ???? GOLONGAN PENCEN DAN PERKESO 
    ???? BLACKLIST BANK,CCRIS DAN CTOS LAYAK MOHON

    DOCUMENT DIPERLUKAN :
    ? 3 BULAN SLIP GAJI TERKINI
    ?3 BULAN PENYATA BANK TERKINI
    ? BIL AIR / API 
    ? PENYATA KWSP 2TAHUN TERKINI
    ?SURAT PENGESAHAN KERJA / CONFIRMATION (JIKA ADA)

    CEPAT CALL MOHON SUPAYA ANDA TIDAK BAZIRKAN PELUANG HUBUNGI KITA SEGERA UNTUK PERTANYAAN LEBIH LANJUT

    ????TEL : 017-877 7587 (CIK SITI)
    ( WHATSAPP / SMS / CALL )   
  18. Hc Enterprise - Fri 19/Jan/2018, 2:55pm
    UNTUK WARGA KL & SELANGOR / N9 & BERDEKATAN !!!!

    ANDA ADA MSLAH KEWANGAN?
    NAK PAKAI DUIT CEPAT?

    ???? MEH PM SAYA SEGERA,SAYA BUKAN AHLONG!
    ???? TAPI PINJAMAN WANG BERLESEN ????

    ???? UNTUK KAWAN KAWAN YG URGENT NKK PAKAI DUIT
    ???? WANG DALAM 30MIN DALAM

    ???? ANDA HANYA PRLU SEDIAKAN DOC BERIKUT????
    ????? 3BLN BANK STATEMENT TERBARU
    ????? 3BLN PAYSLIP TERBARU
    ????? SALINAN PHOTOSTAT IC

    ???? 0167049485  
  19. Kenangan Mewah Resources - Mon 26/Feb/2018, 12:54pm
    PROMOSI HEBAT!!?

    INTEREST SERENDAH 1.5%?

    KENAPA PILIH KAMI???

    ~ TANPA SEBARANG CAJ PERKHIMATAN ATAU PENGURUSAN?
    ~ PINJAMAN DAPAT PENUH?
    ~ ADA CTOS / CCRIS BOLEH MEMOHON?
    ~ FAEDAH RENDAH?
    ~ TANPA CAGARAN?
    ~ TEMPOH PEMBAYARAN PANJANG & FLEKSIBEL?
    ~ MELANSAIKAN HUTANG ANDA DI SYARIKAT LAIN?
    ~ LULUS DALAM 30 MINIT?
    ~ SELAMAT, SULIT, MAKLUMAT DIRAHSIAKAN.

    ~ KOMISYEN AKAN DIBERIKAN JIKA ANDA MEMPERKENALKAN
    KAWAN KEPADA KAMI (JIKA LOAN DILULUSKAN)?

    Berminat ?? Call now !!

    03 -8760 1989
    013-993 8989 (wechat/whatsapp/sms)
    kemr.dengkil@outlook.com
    FB PAGE : Kenangan Mewah Resources Sdn Bhd 

    Perkhidmatan kami hanya area Lembah Klang shj!!
    (kuala lumpur ,putrajaya,selangor)  
Page 1   (Total 19 comments)
Your Comment: Max 1000 characters.
Login Email:
Password:
Tips: Free Registration ¤ Lost Password?
Warning!
1. NEVER give UPFRONT PAYMENT (deposit) to any Money Lenders. Upfront Payment is 100% scam!
2. NEVER give advance payment to sellers you don't know or sellers with no office/home address.
3. NEVER pay for any products or services with CASH except for C.O.D!
4. Majalah.com NEVER send any business offers to anyone and we never offer our users' details for sale.
Disclaimer. Messages posted to our forum are solely the opinion and responsibility of the person posting the message. We assumes absolutely no responsibility for any loss (time/money/energy) as a result of using the information posted in this forum. We do not endorse, support, represent or guarantee the truthfulness, accuracy or reliability of any topics/messages posted here. We reserve the right to delete or edit your topics or comments. Your visiting of this site shall be deemed as your acceptance of this disclaimer.