Pinjaman Semula Kereta Terpakai & Membeli dan Menjual Kereta Baru dan Terpakai. Cciss CTOS AKPK, Tiada Dokumen Layak Memohon. 6/1/2018
Mohd Idzham 3 - Sat 6/Jan/2018 9:52am [Last Comment]
Pinjaman Semula Kereta Terpakai & Membeli dan Menjual Kereta Baru dan Terpakai. Cciss CTOS AKPK, Tiada Dokumen Layak Memohon.

Kami menyediakan pinjaman dan pinjaman semula kenderaan khas untuk kereta terpakai dan kereta baru.

Servis kami sediakan:
1) Jual/Beli Kereta Terpakai
3) Trade-in kereta terpakai
4) Jual Kereta Baru (semua jenama)
5) Bank Loan untuk New Car Dealer, Used Car Dealer, Personal & Company
6) Credit Loan untuk Used Car Dealer & Blacklisted
7) Untuk kereta berumur sehingga 15 Thn

Pinjaman melalui bank dan kredit.

Cimb Bank Berhad
Hong Leong Bank Berhad
Am Bank (M) Berhad
Public Bank Berhad
Affin Bank Berhad
Maybank Berhad

Elk-Desa Capital Sdn Bhd
Boustead Credit Sdn Bhd
AEON Credit Service (M) Berhad.
BSNC Leasing (M) Sdn Bhd
M&F Credit Sdn Bhd

Kelebihan kami:

- Pinjaman 100% lulus
- Faedah serendah 4.25%
- Pinjaman sehingga 9 tahun
- Panel kepada Semua Bank untuk Hire Purchase Loan
- Panel Syarikat Kredit yang terpilih
- Perbankan islam
- wang Tunai dari RM5000
- Bayaran Bulanan Rendah
- Model kereta dari Tahun
- Kelulusan segera
- Bonus 100k PA Insurance bagi pemohon yg layak

Siapa yang boleh Apply:
a) Individual yang Blacklist/CTOS/CCRIS/AKPK
b) Berniaga Sendiri/ Tak bekerja/ Suri Rumah
c) Gaji yang rendah
d) Pelajar

Document yang perlu anda sediakan:

Worker
1) Salinan Ic & Lesen
2) Penyata gaji/Slip Voucher 3 Bulan
3) Bank Statement 3 Bulan
4) Kwsp
5) BIL AIR/API/ASTRO/TELEKOM

Company
1) Ic & lesen
2) Ssm company
3) 6 bln bank statement

Individual (Fixed Income Earner)

1. NRIC
2. Driving License(applicant only)
3. Passport and employment / Contract Letter for foreigners
4. Latest 3 months' Salary Slips
5. Latest EA or EPF Statement or Employment Confirmation
6. 3 months Bank/Passbook Statement or ASB/ASN.

Local guarantor is compulsory for foreigners and guarantor need to submit documents as per item 1, 3, 4, 5 and 6.

Sole Proprietorship / Partnership / Self Employed

1. NRIC
2. Driving License(applicant only)
3. Certificate of Business Registration (Form A or Form B plus Form D)
4. Relevant document as proof of income of business
5. Profit and Loss Account and Balance Sheet of the firm (if available)
6. Latest 3 months Bank Statement

Berhad & Sendirian Berhad Company

1. Form 9,13, 24 & 49
2. Latest 3 months' Bank Statement
3. Guarantor(s) NRIC
4. Latest Profit and Loss Account and Balance Sheetf
5. Guarantor(s) documents as per individual applicant

Untuk keterengan lanjut boleh hubungi kami:-

012-6298214 Idzham
017-4363611 Mat B
012-6346942 Rahmat
019-2391749 Zahar

Whatsapp juga bole..

Nirwana Motor Trading Sdn Bhd

A306-1 Jalan Au3/4 Taman Sepakat 54200
Hulu Kelang Selangor

Niche: Kereta Terpakai | Pinjaman Kereta | Kereta Baru
Lawati Youtube Channel Krew Majalah.com. Fokus saluran video ini adalah untuk memaparkan idea-idea perniagaan jangka panjang yang boleh anda mulakan!

Terbaru 16 Jan 2018: Warung Bunian di Putrajaya - Mengapa Sentiasa Penuh Dengan Pelanggan?
     
  1. Norazura Loan - Sat 6/Jan/2018, 9:53am
    LOAN EMERGENCY/PINJAMAN PERIBADI
    NAK CEPAT KLIK LINK NIE
    www.wasap.my/60149334599
    www.wasap.my/60149334599

    Gaji melalui bank / x ada hutang lain tempat dah boleh apply

    Pinjam Rm1000 bayar rm1050 saja
    Pinjam Rm2000 bayar rm2100 saja
    Tak ada penalty ..Tak ada extra caj

    Jangan risau ni bukan penipuan
    Syarikat kami dah beroperasi lebih dari 18 tahun
    >>>AREA>>>

    📍NILAI
    📍SEREMBAN
    📍SEPANG
    📍SHAH ALAM

    📍KL
    📍BANGI
    📍KLANG
    📍SELANGOR

    PINJAMAN PERIBADI / PERSONAL LOAN
    * 8X Ganda Gaji
    * Lulus Dalam Tempoh 30 Minit ( DOKUMEN LENGKAP )
    * Pantas, Mudah dan Mesra
    * Komisen Diberi Kepada Pembawa Peminjam
    * Bersedia Tolong Menyelesaikan Pinjaman Di Syarikat Lain
    * Tiada pembayaran deposit / No upfront payment

    ( KAMI PROSES DI OFFICE SAHAJA JANGAN TERPEDAYA DENGAN PENIPU )

    Kenapa Memilih KITA ?

    HAD PINJAMAN LEBIH TINGGI
    TANPA PENJAMIN.
    JAMINAN KELULUSAN 30 MINIT ! ! !
    BLACKLIST (CTOS / CCRIS) DIALU-ALUKAN.
    SELESAIKAN PINJAMAN ANDA DI MONEY LENDER LAIN DENGAN CARA BAYARAN YANG LEBIH FLEKSIBEL DAN TEMPOH PEMBAYARAN BALIK YANG LEBIH PANJANG

    Pinjaman Perniagaan, Stesen Minyak, Pasaraya , Pemborong, Kakitangan Kerajaan, Pekerja Kilang, Pencen dan Socso, KWSP, Swasta.

    Dokumen Yang Perlu Dibawa :

    * Slip Gaji 3 bln Terkini
    * Penyata Bank 3 bln Terkini (JIKA ADA)
    * Bil Api & Air
    * Surat pengesahan kerja ( JIKA ADA )
    SYARIKAT KAMI JUGA MEMBERIKAN SEMUA ORANG PELUANG UNTUK MENDAPATKAN WANG TAMBAHAN HANYA REKEMEN CUSTOMERS TANPA JAMINAN KOMISEN KURANG2 ADA 7~10%
    ‪AREA
    -‎salaktinggi‬-bandarbaru-nilai-sepang-klia-cempaka-seremban-puchong-pinjamanwangberlesen-moneylender-gemas-senawang-interestmurah-loanperibadi-personalloan-koperasi-mantin-labu-pekannilai-nilai3-pajam-semenyih-kajang-kepong-dengkil-kotawarisan-easyloan-fastloan-negerisembilan

    Untuk Maklumat Lebih Lanjut, Sila Call / Wasap /
    TEL : 014-933 4599 tenny
    TEL : 014-933 4599 tenny
    TEL : 014-933 4599 tenny
    TEL : 014-933 4599 tenny

    pinjaman segera,mudah dan mesra!
    $kelulusan 30 MINIT sahaja (dokumen lengkap)
    $pinjaman penuh
    $interest rendah
    $tempoh pembayaran yang fleksibel
    $tiada penjamin
    berminat boleh hubungi saya~~
    TENNY 014-933 4599

    SYARIKAT KAMI ADA PROMOSI !!!

    MUDAH:-
    Dokumen yang perlu disediakan :- ORIGINAL
    * Penyata gaji 3 bulan (terkini)
    * Penyata bank 3 bulan(JIKA ADA)
    * Bil Elektrik & Bil Air
    * Surat Pengesahan Jawatan (JIKA ADA)

    KELAYAKAN:
    *menetap dan bekerja di NEGERI SEMBILAN & SELANGOR area
    *gaji auto credit melalui bank
    *sudah di sahkan jawatan,untuk yang swasta mestilah bekerja 3 bulan ke atas
    *layak untuk kakitangan kerajaan,swasta,pencen,kilang dan hotel

    * KOMISYEN akan diberikan SEBANYAK 6%~10% dari TOTAL loan yang diluluskan kepada anda yang memperkenalkan rakan kepada kami...

    HUBUNGI SAYA SEKARANG :

    NO HP : 014-933 4599 (TENNY)

    ** Laptop & Handphone boleh menukar wang !! **
    ** Laptop & Handphone boleh menukar wang !! **
    ** Laptop & Handphone boleh menukar wang !! **
    Istimewa kepada anda yang gaji melalui bank (auto-credit) ! Anda layak membuat pinjaman di syarikat kami !

    ** Berita baik bagi anda yang sudah ada pinjaman di syarikat lain , kami menawarkan satu PINJAMAN KHAS !

    KELEBIHAN KAMI ::>
    ::- Syarat pinjaman yang MUDAH ( dokumen ringkas )
    ::- Tanpa UPFRONT ::- Tanpa PENJAMIN
    ::- Kelulusan SEGERA ( 30 MINIT )
    ::- Jumlah dan tempoh bayaran yang FLEKSIBEL !

    Hubungi kami untuk pertanyaan selanjutnya !!

    ***** 014-933 4599 tenny*****
    ***** 014-933 4599 tenny*****
    ***** 014-933 4599 tenny*****

    - 100% Kadar Kelulusan.

    - Semua jalani secara Selamat & Rahsia

    - Kami akan menghubungi anda dalam masa 30 MINIT

    DILULUSKAN DENGAN SERTA-MERTA :
    - Permohonan Mudah

    - Keperluan minimum
    NEGERI SEMBILAN,SELANGOR AREA ! ! !

    HUBUNGILAH SAYA SEKARANG :

    NO HP : 014-933 4599 (WECHAT/WHATSAPP/SMS/CALL) tenny !!!

    Area SELANGOR/KL/NEGERI SEMBILAN
    SYARIKAT PINJAMAN WANG BERLESEN

    ** FAEDAH PASTI TERENDAH DI PASARAN
    ** PINJAMAN SEHINGGA MAX 8 GANDA GAJI
    ** TEMPOH BAYARAN SEHINGGA 5 TAHUN
    ** PROSES PERMOHONAN DALAM 30 MINIT SAHAJA
    ** PINJAMAN YANG TANPA PENJAMIN
    ** PINJAMAN YANG TIADA UPFRONT PAYMENT
    ** BAYARAN FLEKSIBEL AKAN DIBERIKAN
    ** BLACKLIST PUN LAYAK PINJAM
    ** MAKLUMAT PEMINJAM DIJAMIN SULIT
    ** PEMBAWA PEMINJAM AKAN DIBERIKAN KOMISEN

    (BOLEH TOLONG SELESAI HUTANG DI TEMPAT LAIN)

    PINJAMAN TERBUKA KEPADA :

    - KAKITANGAN KERAJAAN
    - KAKITANGAN SWASTA
    - GOLONGAN PENCEN
    - GOLONGAN PERKESO
    - UMUR 21 KEATAS
    - MENETAP DI AREA KL / SELANGOR / NEGERI SEMBILAN

    DOKUMEN APA YANG DIPERLU ?

    1) 3 BULAN PENYATA GAJI TERKINI
    2) 3 BULAN PENYATA BANK TERKINI (JIKA ADA)
    3) I.C (JIKA ADA)
    4) BIL AIR / API
    5) SURAT PENGESAHAN KERJA (JIKA ADA)

    ANDA BERMINAT, INGIN CARI PINJAMAN YANG MURAH ?

    BOLEH HUBUNGI SAYA SEKARANG !!!
    TEL :014-933 4599 TENNY (WASSUP,CALL N SMS)
    TEL :014-933 4599 TENNY (WASSUP,CALL N SMS)
    TEL :014-933 4599 TENNY (WASSUP,CALL N SMS)
    TEL :014-933 4599 TENNY (WASSUP,CALL N SMS)
    TEL :014-933 4599 TENNY (WASSUP,CALL N SMS)

    PERHATIAN !!!
    Wujud sekumpulan ‘SINDIKET PENIPUAN’ menyamar sebagai PEKERJA kami untuk meminta peminjam membuat pembayaran (PROCESSING FEE/WANG PENDAHULUAN) dengan alasan proses pinjaman.

    Ciri-ciri syarikat yang sah:
    ** mempunyai label / papan tanda Nama Syarikat.
    ** Lesen syarikat akan dipamerkan di dinding sebagai rujukan pelanggan.

    ELAK DITIPU. Sila hubungi melalui no-telefon/email yang dinyatakan untuk pengesahan !!!
    Email : upfrontresourcessdnbhd@gmail.com
    Hubungi kami : 014-933 4599 TENNY  
  2. Norhayati Loan - Sat 6/Jan/2018, 9:53am
    Pinjaman Gaji Rendah
    Bergaji bersih 1k dan Ke atas layak memohon pinjaman daripada kami!
    - Kakitangan Kerajaan/ Swasta/ Socso/ Pencen
    - Lokasi Kl , Sel & N.sembilan
    - Bergaji Autokredit
    - Bekerja 3 bulan dan ke atas
    Blacklist/ Ctoss/ Ccris dialu-alukan!
    Boleh membantu anda selesaikan hutang di Syarikat lain!
    Dengan kadar interest yang terendah!
    Berminat boleh hubungi saya Aisyah (018-4623550)
    ''berhutanglah mengikut kemampuan, bukan mengikut kata hati''

    Cover area KL,SEL, N.SEMBILAN dan MELAKA
    PINJAM:-
    📍1000 – 1070
    📍2000 – 2140
    📍3000 – 3210
    DOCUMENT YG DIPERLUKAN :
    **slip gaji 3 bulan yg trkini
    **statement bank 3 bulan yg trkini
    **bil api/air
    📲Hubungi sy sekarang !!
    No h/p : 018-4623550 aisyah  
  3. Norazura Loan - Sat 6/Jan/2018, 9:53am
    PERSONAL LOAN SENANG LULUS DAN MURAH INTEREST
    *GAJI MESTILAH MELALUI BANK
    RM1000 byr 1070 shj (utk 1BLN)
    RM2000 byr 2140 shj (utk 1BLN)
    RM3000 byr 3210 shj (utk 1BLN)
    $$$ 014-933 4599 $$$
    $$$ 014-933 4599 $$$$

    👉🏻Proses Cepat 👉🏻 👉🏻Bincang Pembayaran 👉🏻 👉🏻Tunai Segera 👉🏻 👉🏻Bayar Ansuran 👉🏻 👉🏻Selesai Masalah Anda!!!
    🌟 🌟 REBUT PELUANG dan JIMAT duit anda, MOHONLAH SEKARANG !!! 🌟
    🌟 SELESAIKAN BAKI PINJAMAN SYARIKAT LAIN,anda akan boleh DAPAT TUNAI YANG SELEBIHNYA !! 😏 😏 🌟
    🚩Seluruh Kuala Lumpur 🚩Cheras 🚩Selangor 🚩Kajang 🚩Bangi 🚩Nilai 🚩Seremban
    🚩Negeri Sembilan 🚩Melaka

    Khas utk 👉🏻
    ✔Kakitangan kerajaan 👮🏻 👩🏻 ✈️ 👨🏻 🚒 👩🏼 🏫 👨🏻 ⚕️
    ✔Badan Berkanun 👨🏻 ⚖️ 👩🏼 ⚖️ 👨🏻 💼
    ✔Pesara 👴🏻 👵🏻
    ✔Perkeso 👨🏻 👩🏻
    ✔Swasta 🤵🏻 👩🏼 💻 👨🏻 🍳
    ✔Pekerja Kilang 👷🏻 👨🏻 🔧 👩🏻 🔬 👩🏻 💼 👨🏻 🏭
    Dokumen diperlukan 👉🏻
    🔎PAYSLIP 3BLN TERKINI
    🔎API AIR ATAU API TERKINI
    🔎PENYATA BANK 3BLN TERKINI
    😊Sebarang pertanyaan boleh hubungi terus..

    014-933 4599 (24JAM)
    014-933 4599 (24JAM)
    014-933 4599 (24JAM)

    PERHATIAN !!!
    Wujud sekumpulan ‘SINDIKET PENIPUAN’ menyamar sebagai PEKERJA kami untuk meminta peminjam membuat pembayaran (PROCESSING FEE/WANG PENDAHULUAN) dengan alasan proses pinjaman.

    Ciri-ciri syarikat yang sah:
    ** mempunyai label / papan tanda Nama Syarikat.
    ** Lesen syarikat akan dipamerkan di dinding sebagai rujukan pelanggan.

    ELAK DITIPU. Sila hubungi melalui no-telefon/email yang dinyatakan untuk pengesahan !!!
    Email : upfrontresourcessdnbhd@gmail.com
    Hubungi kami : 014-933 4599 TENNY  
  4. Nurjanna 2 - Sat 6/Jan/2018, 9:54am
    📌📌CREDIT LOAN📌📌
    *** PROMOSI HEBAT ***
    📍Pinjam RM1000 byar RM1070
    📍Pinjam RM2000 byr RM2140
    📍Pinjam RM3000 byr RM3210
    ♐Interest murah...cepat...cash dpt tangan segera (tnc)!!!
    ♐Apa yang diperlukan ???
    Anda cuma perlu call je,tunggu apa lagi call hari ini juga !!!
    Jangan pm... terus call / whatsapp / sms
    ♐💋Kami bukan Along,semak nama kelayakkan percuma !!
    💋 AREA 💋
    ✅ selangor
    ✅ K.L
    ✅ n.sembilan
    ✅ melaka
    011-27721885 😘
    whatsapp / sms / call
    💋011-27721885  
  5. Norhayati Loan - Sat 6/Jan/2018, 9:54am
    💰PINJAMAN BERLESEN💰

    ✌Adakah anda mempunyai komitmen yang tinggi?
    ✌Memerlukan wang dalam masa singkat?

    MOHON SEKARANG DAN REBUT PELUANG YANG TERBAIK UNTUK ANDA!!

    ✔BLACKLIST / CTOS / CCRIS LAYAK MOHON
    ✔KERAJAAN / SWASTA /PENCEN LAIN2
    ✔GAJI AUTOCREDIT SAHAJA
    ✔TEMPOH PEKERJAAN 4BLN KEATAS
    ✔PROSES 2JAM SHJA

    Area👉🚩KL🚩SELANGOR🚩SEREMBAN🚩NILAI🚩dan MELAKA

    Hanya 5 Langkah Mudah:-
    📌PENYATA GAJI 3BLN TERKINI
    📌PENYATA BANK 3BLN TERKINI
    📌BIL API @ AIR @ ASTRO
    📌PENYATA EPF
    📌SALINAN IC

    BOLEH HUBUNGI/WHATSAPP:
    📱📲 0123361885 FARAH

    Wujud sekumpulan ‘SINDIKET PENIPUAN’ menyamar sebagai PEKERJA kami untuk meminta peminjam membuat pembayaran (PROCESSING FEE/WANG PENDAHULUAN) dengan alasan proses pinjaman.

    Ciri-ciri syarikat yang sah:
    ** mempunyai label / papan tanda Nama Syarikat.
    ** Lesen syarikat akan dipamerkan di dinding sebagai rujukan pelanggan.

    ELAK DITIPU. Sila hubungi melalui no-telefon/email yang dinyatakan untuk pengesahan !!!
    Email : upfrontresourcessdnbhd@gmail.com
    Hubungi kami : 06- 799 1885  
  6. Loan Fatiha - Sat 6/Jan/2018, 9:55am
    Hai semua..
    Promosi pinjaman awal tahun..
    😍BERITA BAIK UTK WARGA
    ✔ KUALA LUMPUR
    ✔ NEGERI SEMBILAN
    ✔ MELAKA
    ✔ SELANGOR
    PROMOSI INTEREST RENDAH!!
    📌BAYARAN BALIK BULANAN FLEKSIBEL MENGIKUT KEMAMPUAN ANDA
    📌TERBUKA UTK PEKERJA SWASTA/KERAJAAN/PEKERJA KILANG/HOTEL/PENCEN
    📌PINJAMAN MAKSIMA
    📌TIADA CAS UPFRONT
    📌PROSES CEPAT
    📌DOKUMEN RINGKAS
    📱 : 0178855218 FATIHA
    Hubungi kami sekarang atau perlu whtsapp sahaja tekan link dibawah
    http://www.wasap.my/60178855218
    http://www.wasap.my/60178855218
    ELAK DITIPU. Sila hubungi melalui no-telefon/email yang dinyatakan untuk pengesahan !!!
    Email : upfrontresourcessdnbhd@gmail.com
    Hubungi kami : 06- 799 1885  
  7. Sw Gemilang 4 - Sat 6/Jan/2018, 9:55am
    **Pinjaman PERIBADI
    **Pinjaman MELALUI KWSP
    **Selesaikan baki pinjaman di syarikat lain & DAPAT BAKI TUNAI YANG SELEBIHNYA
    **Ansurans 1BLN-24BLN untuk anda MEMILIH
    **CTOS juga layak / TANPA penjamin
    **Maklumat DIRAHSIAKAN
    **CAGARAN / PEMBELIAN
    Perkhidmatan kami hanya disekitar Selangor,Kl & Putrajaya, Seremban dan Nilai
    Kakitangan kerajaan / Badan Berkanun / Pesara / Perkeso / Swasta / Perkerja Kilang
    (Doc diperlukan : Payslip 3BLN terkini,Bil Api&Air 2BLN terkini,Penyata Bank 3BLN terkini)

    SILA HUBUNGI KAMI SEKARANG !! 
    03-89259399 HP: 016-6084933 (SMS/WTSAPP) ZARA
    (OUTDOOR SERVICE)
    EMAIL :swgemilang@yahoo.com
    KOMISYEN TINGGI UNTUK AGEN
    http://www.swgemilang.com.my/  
  8. Mastura 118 - Sat 6/Jan/2018, 10:04am
    PROMOSI PINJAMAN

    *Free INTEREST 30 Hari?
    *kadar FAEDAH RENDAH .?
    * Tempoh Ansuran Bulanan Sehingga 60BULAN?
    * 8 X Ganda Gaji?
    * Lulus Dalam Tempoh 1-2JAM?
    * Pantas, Mudah dan Mesra?
    * Komisen Diberi Kepada Pembawa Peminjam?( tidak perlu jadi penjamin )
    * Bersedia Tolong Menyelesaikan Pinjaman Di Syarikat Lain dn dapat DUIT di atas tangan *Terbuka kepada semua sector?
    *gaji mestilah melalui bank?
    *tanpa penjamin?


    ~ SENARAI HITAM (CTOS / CCRIS / AKPK) DIALU-ALUKAN.?
    ~ SELESAIKAN PINJAMAN ANDA DI SYARIKAT LAIN DENGAN CARA BAYARAN YANG LEBIH FLEKSIBEL DAN TEMPOH PEMBAYARAN BALIK YANG LEBIH PANJANG?(T&C)

    CALL: 011-10027296 (ILA) / 016-3206821 (DIRA) ? 03-40322388
    FORM: https://goo.gl/forms/aj77e8IRXhhB2Niv2 (COPY)
    WEBSITE: www.lexusfastloan.com
    EMAIL: lexusmoneylenders@yahoo.com.my
    WECHAT: lexusfastloanlexus  
  9. Nieza 50 - Sat 6/Jan/2018, 10:06am
    anda gaji cash ? gaji kecik ? ada masalah ccris tak lebih 2 bulan ? nak buat loan amount besar tapi tak lepas kerana sebab2 mcm tu ? mari cuba dengan saya . inshaallah jika saya boleh bantu saya bantu , whatsapp saya 0177205158 . “Fast action fast cash”  
  10. Sitisarimah5550 - Sat 6/Jan/2018, 10:17am
    💥 Agents Company Loan yang boleh Percayai 💥

    pinjam 1000 bayar balik 1040
    pinjam 3000 bayar balik 3120
    pinjam 6000 bayar balik 6240

    Company saya ialah sebuah Agents Company Loan yang bergabungan dengan beberapa syarikat pinjaman yang boleh dipercayai. (KL - SEL - N9 – MELAKA)
    *Call & Whatsapp 📞017-8855 283/017-8855 218/012-237 2763 for more infomation*

    APA kebaikan anda pilih kami
    1- jimat masa untuk survey banyak tempat,
    2- mengelakkan kes tipu yang minta pembayaran upfront payment
    3- mengelakkan dari ditipu dengan ahlong yang menyamakan identiti sebagai pinjaman wang berlesen
    4- boleh dapatkan offer yang terbaik daripada beberapa syarikat pinjaman yang kami bergabung.

    Kita juga ada Pakar Perancang Kewangan & Marketing Officer yang berpengalaman dalam sector Perbankan & juga Legal. Mereka akan membantu anda dikendalikan dan membiayai kewangan anda. (KL - SEL - N9 – MELAKA)




    *Call & Whatsapp 📞017-8855 283/017-8855 218/012-237 2763 for more infomation*
    *Call & Whatsapp 📞017-8855 283/017-8855 218/012-237 2763 for more infomation*

    ELAK DITIPU. Jgn membuat pembayaran (PROCESSING FEE/WANG PENDAHULUAN) dengan alasan proses pinjaman.
    Sekiranya terdapat sebarang titik keraguan…sila hubungi melalui no-telefon/email yang dinyatakan untuk pengesahan !!!






    💥KOPERASI BANTUAN & Pinjaman Peribadi 💥
    *Call l& Whatsapp 📞017-8855 283/017-8855 218/012-237 2763 for more infomation .

    Jauhkan Ahlong , menyelamatkan mangsa yang diugut oleh Ahlong

    Ramai orang yang memohon Koperasi BANTUAN ni untuk:
    ⚑ Langsaikan hutang Ahlong
    ⚑ Langsaikan hutang PTPTN.
    ⚑ Renovate/buat rumah/beli rumah auciton.
    ⚑ Downpayment pinjaman rumah/kereta.
    ⚑ Belanja perkahwinan.
    *Call & Whatsapp 📞017-8855283

    Apa pun sebab dan kegunaannya, Koperasi BANTUAN tetap menjadi pilihan UTAMA dari dulu hingga SEKARANG kerana sebab- sebab utama berikut:
    [✔] SELAMAT & TERJAMIN - Berdaftar di bawah KEMENTERIAN PERUMAHAN DAN KERAJAAN TEMPATAN(KPKT).
    [✔] MURAH - Kadar interest yang paling rendah paling murah di pasaran berbanding pekej pinjaman lain.
    [✔] PLAN ANSURAN BAYARAN FLEKSIBLE - Anda tidak perlu risau kena bayar lebih setiap bulan mengikut BLR.
    [✔] TANPA PENJAMIN @ CAGARAN - Memudahkan bakal Peminjam untuk membuat permohonan.
    [✔] OVERLAPPING – Pembiayaan Bertindih amat-amat digalakkan dan kami sedia membantu.
    [✔] MUDAH LULUS - CCRIS (contohnya lewat bayar kredit kad, loan kereta dan pinjaman PTPTN) layak memohon. 99% yang ada masalah CCRIS telah berjaya mendapat pinjaman.
    [✔] TEMPOH BAYARAN FLEKSIBEL – Tempoh maksimum ialah 2 tahun.
    [✔] KES BLACKLIST - Blacklist bank, CTOS, CCRIS layak memohon.
    [✔] SENANG BERURUSAN - Kita ada Pakar Perancang Kewangan & Marketing Officer yang berpengalaman dalam sector Perbankan & juga Legal. Mereka akan membantu anda dikendalikan dan membiayai kewangan anda.

    *Call & Whatsapp 📞017-8855283
    *Call & Whatsapp 📞017-8855218
    *Call & Whatsapp 📞012-237 2763




    Pinjaman Peribadi
    ===========

    pinjam 1000 bayar balik 1040
    pinjam 3000 bayar balik 3120
    pinjam 6000 bayar balik 6240

    ✩Interest yg paling rendah di pasaran
    ★Diskaun utk penyelesaian awal
    ✩Selesaikan pinjaman di tempat lain
    ★ Pelan ansuran bayaran yg fleksible
    ✩ Rekomen kawan blh dapat komisen
    ★ Bayaran yg cantik dpt diskaun
    ✩Blacklist bank, CTOS, CCRIS layak memohon
    ★ Tempoh bayaran bulanan sehingga 2 TAHUN

    SYARAT UTAMA
    ==========
    - Kakitangan Kerajaan, Pekerja Swasta & GLC
    - Berstatus tetap
    - Telah disahkan dalam perkhidmatan
    - Gaji auto debit melalui bank
    Share dgn rakan anda di sector yang mungkin perlukan bantuan kewangan ini(KL - SEL - N9 – MELAKA)


    Sekali lagi kami ingatkan, KOPERASI BANTUAN & Pinjaman Peribadi & Pinjaman Kecemasan ini khas untuk Kakitangan Kerajaan, Pekerja Swasta & GLC di area KL - SEL - N9 – MELAKA sahaja.
    whatsp sekarang '' LOAN '' ke 017-8855283
    nak cepat klik link ni terus
    Whatapps: www.wasap.my/0178855283





    Cari Extra Income?

    Rekomen rakan rakan yang keperlukan wang utk dptkan komisen sehingga 7%.





    PINJAMAN KECEMASAN
    💵 RM1000 ~ ~ ~ 💵 RM10000???
    Hubungi saya ~ 📞017-8855283
    Hubungi saya ~ 📞017-8855218
    Hubungi saya ~ 📞012-2372763

    anda ingin mendirikan rmh tangga ??
    anda ingin buat persiapan utk anak ??
    anda ingin berbelanja lbh utk bulan ini ??

    pinjaman senang lulus dengan faedah terendah..
    contoh:
    pinjam 1000 bayar balik 1040
    pinjam 3000 bayar balik 3120
    pinjam 6000 bayar balik 6240



    Keistimewaan syarikat kami:
    ✩Interest yg paling rendah di pasaran
    ★Diskaun utk penyelesaian awal
    ✩Selesaikan pinjaman di tempat lain
    ★ Pelan ansuran bayaran yg fleksible
    ✩ Rekomen kawan blh dapat komisen
    ★ Bayaran yg cantic dpt diskaun
    ✩Blacklist bank, CTOS, CCRIS layak memohon
    ★ Tempoh bayaran bulanan sehingga 2 TAHUN

    TAWARAN ini terbuka utk BENAR-BENAR memerlukan PERTOLONGAN!!!

    Kita ada Pakar Perancang Kewangan & Marketing Officer yang berpengalaman dalam sector Perbankan & juga Legal. Mereka akan membantu anda dikendalikan dan membiayai kewangan anda.



    Untuk pertanyaan lanjut
    Hubungi saya ~ 📞017-8855283
    Hubungi saya ~ 📞017-8855283
    Hubungi saya ~ 📞017-8855218
    Hubungi saya ~ 📞012-2372763

    Pinjaman Peribadi ini khas untuk Kakitangan Kerajaan, Pekerja Swasta & GLC di area KL - SEL - N9 – MELAKA sahaja.

    Wujud sekumpulan ‘SINDIKET PENIPUAN’ menyamar sebagai PEKERJA kami untuk meminta peminjam membuat pembayaran (PROCESSING FEE/WANG PENDAHULUAN) dengan alasan proses pinjaman
    ELAK DITIPU. Sila hubungi melalui no-telefon/email yang dinyatakan untuk pengesahan !!!




    *Call & Whatsapp 📞017-8855 283/017-8855 218/012-237 2763 for more infomation*
    *Call & Whatsapp 📞017-8855 283/017-8855 218/012-237 2763 for more infomation*








    Senarai nama majikan yang boleh mohon :

    1 Staff Kakitangan Awam dan Badan Berkanun

    1 Amanah Raya Berhad
    2 Amanah Saham Pahang
    3 Borneo Development Corporation Sdn Bhd
    4 Borneo Housing Mortgage & Finance Bhd
    5 CRAUN Research
    6 Dunia Melayu Dunia Islam
    7 Kinabalu Hostel
    8 Kolej Islam Darul Ridzuan
    9 Kolej Universiti Islam Antarabangsa Selangor
    10 Koperasi Serbaguna Sanya Bhd
    11 Kumpulan Darul Ehsan Berhad
    12 Kumpulan Hartanah Selangor Berhad
    13 Kumpulan Melaka Berhad
    14 Kumpulan Pendidikan YPJ Sdn Bhd
    15 Kumpulan Perangsang Selangor Berhad
    16 Lembaga Kemajuan Tanah Negeri Sabah
    17 Lembaga Kemajuan Tanah Sarawak
    18 Melaka Hari Ini - Akhbar Rasmi Negeri Melaka
    19 Melaka ICT Holding Sdn Bhd
    20 Melaka International Trade Center
    21 Melaka State Investment Center
    22 Pengurusan Air Pahang Berhad
    23 Perbadanan Islam Johor
    24 Perbadanan Johor
    25 Perbadanan Kemajuan Ekonomi Islam Negeri Perak
    26 Perbadanan Kemajuan Negeri Kedah
    27 Perbadanan Pembangunan Ladang Rakyat Negeri Kelantan
    28 Perbadanan Perumahan dan Pembangunan Sarawak
    29 Perbadanan Stadium Negeri Johor
    30 Perbadanan Stadium Negeri Kedah
    31 Perbadanan Taman Negeri Perak
    32 Perbadanan Usahawan Johor
    33 PERISIND Holdings Sdn Bhd
    34 Permodalan Darul Ta?zim Sdn Bhd
    35 Permodalan Negeri Selangor Berhad
    36 Persatuan Suri & Wanita Perkhidmatan Awam Malaysia Sabah
    37 Pusat Latihan Industri Perkayuan Terengganu
    38 Pusat Pembangunan Kemahiran Terengganu
    39 Putra Hospital Sdn Bhd
    40 Royal College of Medicine Perak
    41 Sabah Net Sdn Bhd
    42 Selangor State Investment Centre Berhad
    43 Tourism Selangor Sdn Bhd
    44 Universiti Selangor (UNISEL)
    45 Yayasan Negeri Perak
    46 Yayasan Selangor
    47 YPJ Holdings Sdn Bhd

    *Call & Whatsapp 📞017-8855 283/017-8855 218/012-237 2763 for more infomation*
    *Call & Whatsapp 📞017-8855 283/017-8855 218/012-237 2763 for more infomation*


    Senarai Syarikat Berkaitan Kerajaan (GLC) Di Bawah Kementerian Kewangan

    Social Sector
    1 Bakun Hydro-Electric Corporation Sdn Bhd
    2 Boustead Naval Shipyard Sdn Bhd
    3 Dataran Perdana Sdn Bhd
    4 Institut Jantung Negara Sdn Bhd
    5 Institut Terjemahan Negara Malaysia Berhad
    6 Irat Hotels & Resorts Sdn Bhd
    7 JKP Sdn Bhd
    8 Medical Online Sdn Bhd
    9 Pembinaan BLT Sdn Bhd
    10 Pengurusan Aset Air Berhad
    11 Percetakan Nasional Malaysia Berhad
    12 Rangkaian Hotel Seri Malaysia Sdn Bhd
    13 Sabah Electricity Sdn Bhd
    14 Sarawak Hidro Sdn Bhd
    15 Sepang International Circuit Sdn Bhd
    16 Syarikat Perumahan Negara Berhad
    17 Syarikat Perumahan Pegawai Kerajaan Sdn Bhd

    Infrastructure And Public Facilities Sector

    18 Assets Global Network Sdn Bhd
    19 Bintulu Port Holdings Berhad
    20 Bintulu Port Sdn Bhd
    21 DanaInfra Nasional Berhad
    22 Jambatan Kedua Sdn Bhd
    23 Johor Port Berhad
    24 KL International Airport Berhad
    25 Konsortium Pelabuhan Kemaman Sdn Bhd
    26 Kuantan Port Consortium Sdn Bhd
    27 Malaysia Airports (Sepang) Sdn Bhd
    28 Malaysia Airports Holdings Berhad
    29 Malaysia Airports Sdn Bhd
    30 Malaysian Airline System Berhad
    31 Malaysian Maritime Academy Sdn Bhd
    32 MISC Berhad
    33 NECC Sdn Bhd
    34 Northport (M) Berhad
    35 Pelabuhan Tanjung Pelepas Sdn Bhd
    36 Pembinaan PFI Sdn Bhd
    37 Penang Port Holdings Berhad
    38 Penang Port Sdn Bhd
    39 Senai Airport Terminal Services Sdn Bhd
    40 Syarikat Prasarana Negara Berhad
    41 Westport (M) Sdn Bhd

    Economy Sector

    42 1Malaysia Development Berhad
    43 1Malaysia Sukuk Global Berhad
    44 Amanah Raya Berhad
    45 Asean Potash Public Mining Co. Ltd. (Thailand)
    46 Aset Tanah Nasional Berhad
    47 Bank Pembangunan Malaysia Berhad
    48 Bursa Malaysia Berhad
    49 Danajamin Nasional Berhad
    50 Export-Import Bank of Malaysia Berhad
    51 FELCRA Berhad
    52 Felda Holdings Berhad
    53 Halal Industry Development Corporation Sdn Bhd
    54 International Rubber Consolidated Limited (IRCO)
    55 Kedah Aquaculture Sdn Bhd
    56 Konsortium Baja Nasional Sdn Bhd
    57 KUB Malaysia Berhad
    58 Kumpulan Modal Perdana Sdn Bhd
    59 Malaysia Debt Ventures Berhad
    60 Malaysia Development Holdings Berhad
    61 Malaysia Kuwaiti Investment Corporation Berhad
    62 Malaysia Venture Capital Management Sdn Bhd
    63 MARDEC Berhad
    64 National Feedlot Corporation Sdn Bhd
    65 Padiberas Nasional Berhad
    66 Pengurusan Danaharta Nasional Berhad
    67 Perbadanan Nasional Berhad
    68 Permodalan Nasional Berhad
    69 Petroliam Nasional Berhad
    70 Prokhas Sdn Bhd
    71 Prokhas Managers Sdn Bhd
    72 Syarikat Jaminan Kredit Perumahan Berhad
    73 Syarikat Jaminan Pembiayaan Perniagaan Berhad
    74 Syarikat Tanah Dan Harta Sdn Bhd
    75 UDA Holdings Berhad

    Technology Sector

    76 Aerospace Technology System Corporation Sdn Bhd
    77 Astronautic Technology (M) Sdn Bhd
    78 Commerce Dot Com Sdn Bhd
    79 Composites Technology Research Malaysia Sdn Bhd
    80 Cyberview Sdn Bhd
    81 GovCo Holdings Berhad
    82 HICOM Holdings Berhad
    83 Inno Bio Ventures Sdn Bhd
    84 Jaring Communications Sdn Bhd
    85 Khazanah Nasional Berhad
    86 Malaysian Biotechnology Corporation Sdn Bhd
    87 MIMOS Berhad
    88 Multimedia Development Corporation Sdn Bhd
    89 National Aerospace & Defence Industries Berhad
    90 PDX.Com Sdn Bhd
    91 Perwaja Terengganu Sdn Bhd
    92 Piramid Pertama Sdn Bhd
    93 Pos Malaysia Berhad
    94 Technology Park Malaysia Corporation Sdn Bhd

    *Call & Whatsapp 📞017-8855 283 for more infomation*
    *Call & Whatsapp 📞017-8855 283 for more infomation*

    Senarai GLC Di Bawah MOSTI

    No Company
    1 Malaysia Design Council (MRM)
    2 Technology Park Malaysia Corporation Sdn. Bhd. (TPM)
    3 Malaysia Biotechnology Corporation (MBC)
    4 Astronautic Technology (M) Sdn. Bhd. (ATSB)
    5 CyberSecurity Malaysia (CSM)
    6 Malaysia Venture Capital (MAVCAP)
    7 Malaysia Debt Ventures Berhad (MDV)
    8 Kumpulan Modal Perdana Sdn. Bhd
    9 Malaysian Technology Development Corporation (MTDC)
    10 Academy of Sciences Malaysia (ASM)
    11 Inno Biologics Sdn. Bhd.
    12 Yayasan Inovasi Malaysia (YIM)
    13 Yayasan Angkasawan Malaysia

    Senarai GLC Di Bawah Kementerian Perdagangan Antarabangsa & Industri

    No Company
    1 Malaysian Industrial Development Authority (MIDA)
    2 Malaysia External Trade Development Corporation
    3 Malaysia Productivity Corporation (MPC)
    4 SME Corporation Malaysia
    5 Halal Industry Development Corporation
    6 Malaysia Automotive Institute

    *Call & Whatsapp 📞017-8855 283/017-8855 218/018-2763 550 for more infomation*
    *Call & Whatsapp 📞017-8855 283/017-8855 218/018-2763 550 for more infomation*
    _____________________________





    Kami juga ada Pajak / Gadai pelbagai barang IT Gajet pada harga yang berpatutan dengan pasaran. Antara barang yang kami pajak
    - HandPhones
    - Tablets
    Tuan boleh JUAL SEMENTARA barang IT Gajet lepas tu beli balik dengan harga yang rendah dan berpatutan. Anda tidak perlu risau, harta anda akan selamat tanpa apa-apa dokumen atau informasi akan dipadam.


    *Call l& Whatsapp 📞017-8855283
    whatsp sekarang '' LOAN '' ke 017-8855283



    Sampaikan cinta,percaya saya,biar saya tolong u.

    ELAK DITIPU. Jgn membuat pembayaran (PROCESSING FEE/WANG PENDAHULUAN) dengan alasan proses pinjaman.
    Sekiranya terdapat sebarang titik keraguan…sila hubungi melalui no-telefon/email yang dinyatakan untuk pengesahan !!!




    *Call & Whatsapp 📞017-8855 283/017-8855 218/012-237 2763 for more infomation*
    *Call & Whatsapp 📞017-8855 283/017-8855 218/012-237 2763 for more infomation*  
  11. Zulfid - Sat 6/Jan/2018, 10:22am
    Senarai Hitam Diterima dan Pinjaman Segera Diluluskan. Pinjaman Dari RM1000-RM80000. Mohon Online atau Hubungi/Wssp Kami 016-5782288 Interest Serendah 6% Diberi

    Twomax Enterprise (syarikat pinjaman peribadi berlesen)
    No.12A Jalan Jernai 3 Medan Idaman Batu 5 Gombak 53100 KL

    PROMOSI TERHAD! INTEREST SERENDAH 6%
    !!FREE INTEREST SEBULAN, PEMBAYARAN AKAN BERMULA PADA BULAN KEDUA!!

    #Kadar faedah yang rendah
    #lulus dalam 24jam
    #terima senarai hitam/ccris ctos/akpk/bankrup
    #pekerjaan swasta &kerajaan layak
    #pembayaran balik fleksibel mengikut kemampuan
    #boleh menolong menyelesaikan pinjaman disyarikat lain
    #dapat duit atas tangan selepas buat settlement

    website; http://www.twomax2u.com

    hubungi kami skrg atau perlu wssp sahaja link dibawah

    http://www.wasap.my/60165782288
    http://www.wasap.my/60165782288
    http://www.wasap.my/60165782288  
  12. Upfront Resources Sdn Bhd - Sat 6/Jan/2018, 10:32am
    EASY LOAN / PERSONAL LOAN
    *GAJI MESTILAH MELALUI BANK
    RM1000 byr 1070 shj (utk 1BLN)
    RM2000 byr 2140 shj (utk 1BLN)
    RM3000 byr 3210 shj (utk 1BLN)

    011-2318 1468(24 jam) NORVI
    011-2318 1468(24 jam) NORVI
    Lokasi: KL,PJ, Ampang, Cheras, Kepong, Bangi, Nilai, Cyberjaya, Putrajaya, Puchong, Shah Alam, Klang, Banting…..
    Salam sejahtera,
    Kami adalah Syarikat KewanganBerleseninginmenawarkanpinjamanwangtunaisegera yang bersesuaiandengankeperluankewangananda. Kami akanpastikanandaberpuashatidenganperkhidmatan kami.
    Kenapaandaperlumemilihsyarikatkami ???
    👉 Pinjamandapatpenuh
    👉 Faedahpastiterendah
    👉 Tanpapenjamindancagaran
    👉 Pinjamandiluluskandalamtempoh 30 minit
    👉 PembayaranBalik yang fleksibel
    👉 Maklumat di rahsiakan
    👉 Yang bekerjadanmenetap area Selangor sahaja
    👉 Introducer peminjamkepadasyarikat kami jugabolehmendapatkomisenjikapermohonanpinjamanitudiluluskanoleh kami.
    BagiGolongan :
    ☑KakitanganKerajaan
    ☑PekerjaKilang
    ☑PekerjaSwasta
    ☑Perkeso
    ☑Pencen
    ☑Ape2 kerja blh jg janji gaji melalui bank
    Jikaandaberminat, dokumen yang di perlukan :
    ✔ 3 bulan slip gajiterbaru
    ✔ 3 bulanpenyata bank yang terkini
    ✔Penyata EPF (Sekiranyaada)
    ✔BilElektrik / Air yang terkini
    ✔Salinankadpengenalan (2 keping)
    Silahubungi / SMS / Whatsapp :
    011-2318 1468 NORVI
    011-2318 1468 NORVI  
  13. Farisya 12 - Sat 6/Jan/2018, 10:52am
    ANDA MEMERLUKAN PINJAMAN SEGERA TAPI BUKAN DENGAN AH LONG ???
    TERBUKA PADA SEMUA SEKTOR KERAJAAN /SWATSA /KILANG /HOTEL /PENCEN /SOCSO YANG MENETAP ATAU BERKERJA DIAREA KL /SELANGOR /SEREMBAN /NEGERI SEMBILAN DAAN MELAKA ANDA BERKERJA ??
    ANDA CCRIS ??
    ANDA CTOSS ??
    BANK REJECT PERMOHONAN ANDA ??
    ANDA BERHUTANG DENGAN KREDIT KAD/LOAN KERETA ??

    JOM TRY BUAT PINJAMAN DENGAN COMPANY KAMI !!!
    DOKUMEN YANG DI PERLUKAN :-
    % 3 BULAN SLIP GAJI
    % 3 BULAN BANK STATEMENT
    % BIL API /AIR
    CALL/ SMS /WHATSAPP SEGERA !!
    H/P :016-5359588 FARISYA (CALL /SMS /WHATSAPP)ON 24HOUR!!
    OFFICE :06-7990885  
  14. Oval Enterprise 4 - Sat 6/Jan/2018, 11:13am
    🎇Promosi Untuk Tahun Baru 2018 🎉
    🧔👩 Pinjaman Untuk Kakitangan Khas Kerajaan,Swasta
    Menghadapi Masalah Kewangan? Whatsapp 0166589916 Siti  
  15. Top88 - Sat 6/Jan/2018, 1:08pm
    PINJAMAN KL & SELANGOR..
    PINJAMAN PERIBADI

    KAMI HANYA PERLUKAN :
    3 BULAN SLIP GAJI TERBARU
    3 BULAN PENYATA BANK TERBARU
    BIL ELEKTRIK DAN BIL AIR TERBARU
    PENYATA KWSP
    SURAT PENGESAHAN JAWATAN

    DIJAMIN RATE TERENDAH! HANYA 1.5..

    EMAIL : toppioneer88@gmail.com
    CALL/WHATS APP : FASHA 016 4441174  
  16. Upfront Resources Sdn Bhd - Sun 7/Jan/2018, 9:15am
    EASY LOAN / PERSONAL LOAN
    *GAJI MESTILAH MELALUI BANK
    RM1000 byr 1070 shj (utk 1BLN)
    RM2000 byr 2140 shj (utk 1BLN)
    RM3000 byr 3210 shj (utk 1BLN)

    011-2318 1468(24 jam) NORVI
    011-2318 1468(24 jam) NORVI
    Lokasi: KL,PJ, Ampang, Cheras, Kepong, Bangi, Nilai, Cyberjaya, Putrajaya, Puchong, Shah Alam, Klang, Banting…..
    Salam sejahtera,
    Kami adalah Syarikat KewanganBerleseninginmenawarkanpinjamanwangtunaisegera yang bersesuaiandengankeperluankewangananda. Kami akanpastikanandaberpuashatidenganperkhidmatan kami.
    Kenapaandaperlumemilihsyarikatkami ???
    👉 Pinjamandapatpenuh
    👉 Faedahpastiterendah
    👉 Tanpapenjamindancagaran
    👉 Pinjamandiluluskandalamtempoh 30 minit
    👉 PembayaranBalik yang fleksibel
    👉 Maklumat di rahsiakan
    👉 Yang bekerjadanmenetap area Selangor sahaja
    👉 Introducer peminjamkepadasyarikat kami jugabolehmendapatkomisenjikapermohonanpinjamanitudiluluskanoleh kami.
    BagiGolongan :
    ☑KakitanganKerajaan
    ☑PekerjaKilang
    ☑PekerjaSwasta
    ☑Perkeso
    ☑Pencen
    ☑Ape2 kerja blh jg janji gaji melalui bank
    Jikaandaberminat, dokumen yang di perlukan :
    ✔ 3 bulan slip gajiterbaru
    ✔ 3 bulanpenyata bank yang terkini
    ✔Penyata EPF (Sekiranyaada)
    ✔BilElektrik / Air yang terkini
    ✔Salinankadpengenalan (2 keping)
    Silahubungi / SMS / Whatsapp :
    011-2318 1468 NORVI
    011-2318 1468 NORVI  
  17. Easy Loan 36 - Mon 8/Jan/2018, 11:27am
    Assalamualaikum dan salam sejahtera
    Pinjaman Peribadi
    Terbuka untuk sektor awam/swasta
    Tidak memerlukan wang pendahuluan
    Urusan 100% di office saja
    Maklumat peribadi akan dirahsiakan
    Tidak memerlukan penjamin
    Ansuran bulanan dari 6 bulan hingga 36 bulan
    Boleh selesaikan pinjaman di tempat lain
    Blacklist Ctos Ccris layak memohon

    Boleh hubungi kami untuk maklumat lanjut atau layari laman website kami

    http://energyml.com.my

    016-6393189 (Nore)
    016-6393199 (Yaya)
    016-4305428 (Shida)
    012-7414622 (Teh)  
  18. Ainiayuni - Wed 10/Jan/2018, 10:13am
    ASSALAMUALAIKUM..
    SEMOGA HARI INI LEBIH BAIK DARI SEMALAM…
    PINJAMAN PERIBADI…
    KAMI DARI SYARIKAT SWASTA YANG BERDAFTAR DI BAWAH KPKT..
    APA YANG PENTING KAMI BUKAN AHLONG…
    KAMI MEMBERI PINJAMAN IKOT PADA KEMAMPUAN GAJI CUSTOMER..
    PINJAMAN DI SINI TIDAK SAMA SEKALI MEMBEBANKAN CUSTOMER KAMI..
    RAMAI DAH YANG PILIH KAMI SEBAGAI PERUNDING KEWANGAN MEREKA..
    PILIH KAMI KERANA INI ADALAH BIDANG KAMI..
    JANGAN BIMBANG KAMI BANTU SAMPAI LULUS…
    TERTAKLUK PADA TERMA DAN SYARAT PASTI AKAN LULUS
    SLIP GAJI 3 BULAN
    BIL API ATAU AIR SEBULAN
    STATEMENT BANK JIKA ADA
    BERGAJI AUTOKREDIT ITU YANG PENTING..
    JANGAN BUANG MASA UNTUK FIKIR DI MANA ANDA NAK APPLY ..
    JIKA BERMINAT BOLEH TERUS HUBUNGI SAYA DI :
    0197296855 BELLA
    0197296855 BELLA
    0197296855 BELLA  
  19. Ewt - Mon 15/Jan/2018, 10:18am
    🌻ANDA PINJAM DI SYARIKAT PINJAMAN WANG BERLESEN (KAMI BOLEH SETTLEKAN HUTANG ANDA)
    🌻 INTEREST HANYA 1.5% SEBULAN
    🌻 JIKA ANDA ADA KENALAN NAK BUAT PINJAMAN REKEMEN PADA KAMI, ANDA AKAN DAPAT KOMISEN 10% (BOLEH JADI AGENT)
    🌻 JANGAN RISAU TANPA PENJAMIN
    🌻PROCESS HANYA 2JAM

    KENAPA ANDA TAK MEMILIH PIHAK KITA ????

    🌻 KAMI MEMBERI KHIDMAT YANG MESRA
    🌻 KAMI MEMBERI ANDA BAYARAN YANG PUAS HATI 
    🌻 SEMUA ,MASALAH BOLEH DIBINCANG DAN DISELESAIKAN
    🌻 TEMPOH BAYARAN PALING LAMA 5TAHUN

    SYARAT-SYARAT PEMOHONAN :
    🌻 PEKERJA KILANG / SWASTA / KERAJAAN/HOTEL/RESTORAN
    🌻 GOLONGAN PENCEN DAN PERKESO 
    🌻 BLACKLIST BANK,CCRIS DAN CTOS LAYAK MOHON

    DOCUMENT DIPERLUKAN :
    ✅ 3 BULAN SLIP GAJI TERKINI
    ✅3 BULAN PENYATA BANK TERKINI
    ✅ BIL AIR / API 
    ✅ PENYATA KWSP 2TAHUN TERKINI
    ✅SURAT PENGESAHAN KERJA / CONFIRMATION (JIKA ADA)

    CEPAT CALL MOHON SUPAYA ANDA TIDAK BAZIRKAN PELUANG HUBUNGI KITA SEGERA UNTUK PERTANYAAN LEBIH LANJUT

    📲TEL : 017-877 7587 (CIK SITI)
    ( WHATSAPP / SMS / CALL )   
Page 1   (Total 19 comments)
Your Comment:
Login Email:
Password:
Tips: Free Registration ¤ Lost Password?
Warning!
1. NEVER give UPFRONT PAYMENT (deposit) to any Money Lenders. Upfront Payment is 100% scam!
2. NEVER give advance payment to sellers you don't know or sellers with no office/home address.
3. NEVER pay for any products or services with CASH except for C.O.D!
4. Majalah.com NEVER send any business offers to anyone and we never offer our users' details for sale.


Disclaimer. Messages posted to our forum are solely the opinion and responsibility of the person posting the message. We assumes absolutely no responsibility for any loss (time/money/energy) as a result of using the information posted in this forum. We do not endorse, support, represent or guarantee the truthfulness, accuracy or reliability of any topics/messages posted here. We reserve the right to delete or edit your topics or comments. Your visiting of this site shall be deemed as your acceptance of this disclaimer.