Kereta Baru, Bank Loan Senang, Senang Proses dan Lulus!
Psh 5 - Mon 3/Jul/2017 9:47am [Last Comment]
๐Ÿš—๐Ÿš™๐Ÿšš๐Ÿš›๐Ÿ’ญ๐Ÿ’ญ

๐Ÿšถ๐Ÿผ๐Ÿšถ๐ŸผPerlukan kereta baru??
๐Ÿ‘€ Anda mahu beli kereta tetapi tak tahu caranya?
๐ŸŽฏ Gaji tidak mencukupi syarat kelayakan bank
๐ŸŽฏ Gaji tidak masuk bank
๐ŸŽฏ Masalah penjamin
๐ŸŽฏ Tidak ada slip gaji
๐ŸŽฏ Tidak bekerja
๐ŸŽฏ Tidak ada komitment
โž–โž–โž–โž–โž–โž–โž–โž–โž–โž–โž–โž–โž–โž–
๐Ÿ™‡๐ŸผKami boleh bantu anda untuk dapatkan kereta dengan cara mudah...
๐ŸŽ‰ hanya utk Semenajung Malaysia
๐ŸŽ‰ Kereta: Proton, Perodua, Honda, Toyota, Nissan, Ford, Kia
๐ŸŽ‰ pinjaman dengan bank
๐ŸŽ‰ Process cepat dan memuaskan hati

๐ŸŒธ๐ŸŒธ๐ŸŒธ
Welcome WHATSAP: EDMUND (014-2348052)
Welcome WHATSAP: EDMUND (014-2348052)


๐Ÿ”‘๐Ÿ”‘Ramai pelanggan yang sudah berjaya. Macam mana dengan anda?

Niche: Kereta Baru | Pinjaman Kereta
Shopping di Majalah.com!
Portal jualan 'Dari Peniaga Malaysia untuk Rakyat Malaysia'

Innovative and Creative in Dealing With Business Disruption
Invitation to JPMI International Exhibition 2017
10-12 Dec 2017 in Bali Indonesia
     
  1. Upfront Resources Loan - Mon 3/Jul/2017, 9:49am
    AMANDA 017-3454588
    PROMOSI HARI RAYA๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ
    CALL SEKARANG๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ๐Ÿ’ฅ
    AREA N9,KL,SELANGOR DAN MELAKA
    017-3454588
    (call whatsapp dan sms)
    ๐Ÿ’ฐTawaran % rendah
    ๐Ÿ’ฐ Pinjaman RM
    ๐Ÿ’ฐ 1000 - RM 15000 (tnc)
    ๐Ÿ’ฐLulus Dalam Tempoh 1 Jam
    ๐Ÿ’ฐPantas, Mudah dan Mesra
    ๐Ÿ‘Bersedia Tolong Menyelesaikan Pinjaman Di Syarikat Lain dn dapat cash ๐Ÿ’ฐdi tangan
    ๐Ÿ’ฐ Gaji mestilah melalui bank
    ๐Ÿ’ฐTanpa penjamin & tanpa cagaran
    ๐Ÿ‘BLACKLIST (CTOS / CCRIS) DIALU-ALUKAN.
    Dokumen yang kami perlukan :
    โœ…3 bulan slip gaji terbaru
    โœ… 3 bulan penyata bank terbaru
    โœ…1 bulan bil elektrik terbaru..  
  2. Siti Sakinah 2 - Mon 3/Jul/2017, 9:51am
    ADAKAH ANDA TENGAH TERSESAK DUIT ?
    TAK CUKUP PAKAI ?
    NAK BAYAR RUMAH/SEWA ?
    BAYAR LOAN KERETA ?
    ATAU HUTANG BANK/ KAD KREDIT NAK BAYAR ?
    NAK SELESAIKAN HUTANG TEMPAT LAIN ?

    KAMI DARIPADA SYARIKAT PINJAMAN WANG BERLESEN BERSEDIA MEMBANTU ANDA.
    TANPA DEPOSIT
    TANPA PENJAMIN
    HUBUNGI SAYA UNTUK MAKLUMAT LANJUT
    016-3151885 FARAH (whatsapp,call)  
  3. Upfront Resources Sdn Bhd - Mon 3/Jul/2017, 10:03am
    SYARIKAT PINJAMAN WANG PERIBADI BERLESEN !!
    YANG BOLEH DIPERCAYAI
    SAFIYA - 017 8855 218

    โœ”Kami Ada Office Tetap & Berdaftar
    โœ”Kami Menyediakan Agreement
    โœ”Pinjaman Berdasarkan Gaji & Kemampuan
    โœ”Anda Setuju Baru Pinjaman Lulus & Sign Agreement...

    SEKTOR :-
    โœ” Swasta / Kerajaan
    โœ” Pencen / Socso
    โœ” Blacklist/CTOS/CCRIS Layak Apply
    โœ” Pinjaman Wang MUDAH LULUS

    AREA/NEGERI :-
    โœ” KUALA LUMPUR
    โœ” SELANGOR
    โœ” NEGERI SEMBILAN
    โœ” SEREMBAN
    โœ” PORT DICKSON
    โœ” MELAKA

    DOKUMEN : -
    โœ” Payslip 3 Bulan Terkini
    โœ” Bank Statement 3 Bulan Terkini
    โœ” Bil Air / Elektrik

    Note: Pinjaman ini tiada kaitan dgn Ah Long..Ini adalah Pinjaman Alternatif selain dari Bank..Kita adalah syarikat Pinjaman Wang Berlesen yang SAH & Berdaftar..

    Hubungi Kami Dengan Segera !!
    HP : SAFIYA - - 017 8855 218
    OFFICE : 06-799 1885
    EMAIL : saraasafiya88@gmail.com
    WEBSITE : www.upfront2u.com  
  4. Pinjaman Delta 2 - Mon 3/Jul/2017, 10:38am
    PROMOSI PINJAMAN PERIBADI UNTUK AREA KL DAN SEL!!

    KEUTAMAAN DIBERI KEPADA:
    -KAKITANGAN KERAJAAN SWASTA (HOTEL,KILANG PASARAYA,MCD,KFC) area : KL dan SELANGOR sahaja
    -PENCEN KWSP DAN SOCSO KENAPA PERLU MEMILIH KAMI??????
    -TANPA PENJAMIN CEPAT DAN MUDAH LULUS(1JAM)
    -KELULUSAN 5 KALI GAJI

    CALL: 010-2400046 (MS KRIS) / 010-2392547 (MS YAN)
    Contact : 016-2972319 / 010-2400046 / 03-41078887/ 016-3928746
    Fb : https://www.facebook.com/eida.ds
    Website : www.deltastar2u.com.my
    Email :delta_starloan@yahoo.com
    FB FORM: https://goo.gl/forms/XZWOOvJq0cwjqPfz2
    WECHAT FORM : goo.gl/forms/4BE2ehiVNHJ6bvLL2
    MAJALAH FORM : https://goo.gl/forms/Do70tKfuB0gcUU343  
  5. Starloan - Mon 3/Jul/2017, 10:46am
    PINJAMAN PERIBADI FAST APPROVAL PERTAMA DI MALAYSIA
    Contact : 016-2972319 / 010-2400046 / 03-41078887/ 016-3928746
    Fb : https://www.facebook.com/eida.ds
    Website : www.deltastar2u.com.my
    Email :delta_starloan@yahoo.com
    FB FORM: https://goo.gl/forms/XZWOOvJq0cwjqPfz2
    WECHAT FORM : goo.gl/forms/4BE2ehiVNHJ6bvLL2
    MAJALAH FORM : https://goo.gl/forms/Do70tKfuB0gcUU343

    โ–ถ๏ธ Kakitangan Kerajaan, Swasta, Kilang, GLC terpilih
    โ–ถ๏ธKuala Lumpur & Selangor sahaja (bekerja & menetap) .
    โ–ถ๏ธBlacklist, CTOS/CCRIS layak meminjam .
    โ–ถ๏ธPENCEN JUGA DIALU-ALUKAN
    >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>  
  6. Upfront Resources Sdn Bhd - Mon 3/Jul/2017, 12:28pm
    PINJAMAN KECEMASAN
    ๐Ÿ’ต RM3000 ~ ~ ~ ๐Ÿ’ต RM10000???
    Hubungi saya ~ ๐Ÿ“ž017-8855 283
    Whatapps: www.wasap.my/0178855283
    Whatapps: www.wasap.my/0178855283

    anda ingin mendirikan rmh tangga ??
    anda ingin buat persiapan utk anak ??
    anda ingin berbelanja lbh utk bulan ini ??

    pinjaman senang lulus dengan faedah terendah..
    contoh:
    pinjam 1000 bayar balik 1050
    pinjam 3000 bayar balik 3150
    pinjam 6000 bayar balik 6300

    Keistimewaan syarikat kami:
    โœฉInterest yg paling rendah di pasaran
    โ˜…Diskaun utk penyelesaian awal
    โœฉSelesaikan pinjaman di tempat lain
    โ˜… Pelan ansuran bayaran yg fleksible
    โœฉ Rekomen kawan blh dapat komisen
    โ˜… Bayaran yg cantic dpt diskaun
    โœฉBlacklist bank, CTOS, CCRIS layak memohon
    โ˜… Tempoh bayaran bulanan sehingga 3 TAHUN

    TAWARAN ini terbuka utk BENAR-BENAR memerlukan PERTOLONGAN!!!


    Kita ada Pakar Perancang Kewangan & Marketing Officer yang berpengalaman dalam sector Perbankan & juga Legal. Mereka akan membantu anda dikendalikan dan membiayai kewangan anda.



    Whatsapp
    โ–ถ3 bulan slip gaji terbaru
    โ–ถ3 bulan penyata bank terbaru
    โ–ถ1 bulan bil elektrik terbaru
    utk semak KELAYAKAN secara PERCUMA (๐Ÿ“ž017-8855283)

    MOTTO KAMI โ–ถ๏ธKAMI SEDIA MEMBANTU ANDA

    Untuk pertanyaan lanjut
    Hubungi saya ~ ๐Ÿ“ž017-8855283
    Hubungi saya ~ ๐Ÿ“ž017-8855283
    Whatapps: www.wasap.my/0178855283
    Whatapps: www.wasap.my/0178855283

    Pinjaman Peribadi ini khas untuk Kakitangan Kerajaan, Pekerja Swasta & GLC di area KL - SEL - N9 โ€“ MELAKA sahaja.





    NAK BERI KERETA,TAPI X ADA DOWNPAYMENT?
    *Call l& Whatsapp ๐Ÿ“ž017-8855283
    Sekarang kita ada Plan utk Menolong anda selesaikan masalah anda.



    Kami juga ada Pajak / Gadai pelbagai barang IT Gajet pada harga yang berpatutan dengan pasaran. Antara barang yang kami pajak
    - HandPhones
    - Tablets
    Tuan boleh JUAL SEMENTARA barang IT Gajet lepas tu beli balik dengan harga yang rendah dan berpatutan. Anda tidak perlu risau, harta anda akan selamat tanpa apa-apa dokumen atau informasi akan dipadam.
    Hubungi saya ~ ๐Ÿ“ž017-8855283
    Hubungi saya ~ ๐Ÿ“ž017-8855283
    Whatapps: www.wasap.my/0178855283
    Whatapps: www.wasap.my/0178855283


    Sampaikan cinta,percaya saya,biar saya tolong u.  
  7. Loan 017 8855283 - Mon 3/Jul/2017, 12:29pm
    *Call l& Whatsapp ๐Ÿ“ž017-8855283 for more infomation .
    *Call l& Whatsapp ๐Ÿ“ž017-8855283 for more infomation .
    KL, SELANGOR, NILAI,N9 & MLK

    PINJAMAN PERIBADI KHAS KEPADA SEMUA PELANGGAN DAN
    NIKMATI FAEDAH SERENDAH 1.5% INTREST SEBULAN!

    ( PASTI ANDA NIKMATI SPECIAL OFFER INI BILA LOAN ANDA LULUS TERTAKLUK PADA TERMA & SYARAT)

    KEISTIMEWAAN YANG KITA BERIKAN :
    - FAEDAH SERENDAH 1.5%
    - TEMPOH BAYARAN FLEXIBLE


    KEMUDAHAN YANG KITA BERIKAN :
    - LULUS DALAM 1 JAM
    - TANPA JAMINAN / PENJAMIN
    - TIADA UPFRONT PAYMENT
    - MAKLUMAT DIJAMIN SULIT
    - BLACKLIST / CTOS / CCRIS LAYAK PINJAM
    - PEMBAWA PEMINJAM AKAN DIBERIKAN KOMISEN TINGGI

    SIAPA YANG LAYAK MEMINJAM :
    - KAKITANGAN KERAJAAN
    - KAKITANGAN SWASTA
    - GOLONGAN PENCEN
    - GOLONGAN PERKESO
    - UMUR 22 KEATAS
    - GAJI MELALUI AUTOPAY BANK
    - WARGA SELANGOR & KUALA LUMPUR DIUTAMAKAN

    DOKUMEN YANG DIPERLUKAN :
    - 3 BULAN SLIP GAJI TERKINI
    - 3 BULAN PENYATA BANK TERKINI
    - BIL AIR API
    - PENYATA KWSP
    - SURAT PENGESAHAN KERJA

    JANGAN RAGU - RAGU LAGI !!!
    CUBA MEMANG X RUGI !!!

    *Call l& Whatsapp ๐Ÿ“ž017-8855283 for more infomation .
    *Call l& Whatsapp ๐Ÿ“ž017-8855283 for more infomation .
    KL, SELANGOR, NILAI,N9 & MLK  
  8. Deltastar - Mon 3/Jul/2017, 12:30pm
    Contact : 01110067296/ 03-41078887 (wanie)
    Fb : https://www.facebook.com/eida.ds
    Website : www.deltastar2u.com.my
    Email : delta_starloan@yahoo.com
    E-borang ; https://goo.gl/forms/XZWOOvJq0cwjqPfz2
    Nak cepat klik link nie jer
    www.wasap.my/601110067296

    Adakah anda tahu..? Kami boleh membantu anda untuk menyelesaikan permasalhan kewangan anda. Manfaat yang anda akan dapat ialah ;-
    1) Khidmat Perunding Secara PERCUMA.
    2) Kami Selesaikan Masalah Jika Anda Muflis.
    3) Kami Akan Selesaikan Segala Masalah LOAN anda di Institusi Kewangan.
    4) Kami Akan Bantu Anda Merancang Cara Pembayaran LOAN anda.
    5) Kami Akan PASTI kan LOAN Anda Mendapat Kelulusan.
    Jangan Tunggu Lagi !!..
    -Jangan Biarkan Minda Anda Terbelenggu Dengan Masalah Kewangan.
    -Jangan Biarkan Rancangan Anda Tergendala Oleh Masalah Loan Yang Tidak Lulus.
    -Jangan Biarkan Perniagaan Anda Tergendala Di Sebabkan Masalah Kewangan.
    -Jangan Biarkan Pasangan Anda Lari Di Sebabkan MAsalah Kewangan utk Hari Persandingan.
    JANGAN TUNGGU LAGI..
    HUBUNGI SEGERA -01110067296(wanie)  
  9. Sw Gemilang Loan 019 5359393 Lina 2 - Mon 3/Jul/2017, 12:41pm
    **Pinjaman PERIBADI
    **Pinjaman MELALUI KWSP
    **Selesaikan baki pinjaman di syarikat lain & DAPAT BAKI TUNAI YANG SELEBIHNYA
    **Ansurans 1BLN-24BLN untuk anda MEMILIH
    **CTOS juga layak / TANPA penjamin
    **Maklumat DIRAHSIAKAN
    **CAGARAN / PEMBELIAN
    Perkhidmatan kami hanya disekitar Selangor,Kl & Putrajaya, Seremban dan Nilai
    Kakitangan kerajaan / Badan Berkanun / Pesara / Perkeso / Swasta / Perkerja Kilang
    (Doc diperlukan : Payslip 3BLN terkini,Bil Api&Air 2BLN terkini,Penyata Bank 3BLN terkini)

    SILA HUBUNGI KAMI SEKARANG !!ย 
    HP : 019-5359393 (SMS/WSAPP)
    OFFICE : 03-89259399
    EMAIL : sw_gemilang@yahoo.com
    KOMISYEN TINGGI UNTUK AGEN
    http://www.swgemilang.com.my/  
  10. Top88 - Mon 3/Jul/2017, 5:02pm
    Pinjaman Peribadi/Personal Loan
    Kami menyediakan pelbagai pelan pinjaman peribadi untuk kakitangan awam/swasta dengan kadar murah,mudah dan fleksibel.
    Kelebihan berurusan dengan kami adalah :-

    * KELULUSAN SEGERA
    * TANPA PENJAMIN
    * CCRIS/CTOS LAYAK MOHON
    * KADAR FAEDAH SERENDAH 1.5% DITAWARKAN

    Hanya beberapa dokumen ringkas diperlukan untuk menyokong permohonan pinjaman anda seperti :-

    * 3 BULAN SLIP GAJI TERKINI
    * 3 BULAN PENYATA BANK TERKINI
    * SURAT PENGESAHAN JAWATAN
    * BIL TNB
    * PENYATA KWSP

    FASHA - 016 4441174  
  11. Pinjaman Tanpa Upfront - Mon 3/Jul/2017, 5:50pm
    PINJAMAN SEGERA LULUS

    * RATE 1.5 PER MONTH ONLY
    * MAKLUMAT DIRAHSIAKAN
    * CRIS, CTOS BOLEH APPLY
    Contact : 016-2972319 / 010-2400046 / 0111-0067296 / 016-3928746
    OFFICE : 03-41078887/86
    Fb : https://www.facebook.com/eida.ds
    Website : www.deltastar2u.com.my
    Email :delta_starloan@yahoo.com
    FB FORM: https://goo.gl/forms/XZWOOvJq0cwjqPfz2
    WECHAT FORM : goo.gl/forms/4BE2ehiVNHJ6bvLL2
    MAJALAH FORM : https://goo.gl/forms/Do70tKfuB0gcUU343

    >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>  
  12. Upfront Resources Sdn Bhd - Wed 5/Jul/2017, 12:54pm
    PINJAMAN KECEMASAN
    ๐Ÿ’ต RM3000 ~ ~ ~ ๐Ÿ’ต RM10000???
    Hubungi saya ~ ๐Ÿ“ž017-8855 283
    Whatapps: www.wasap.my/0178855283
    Whatapps: www.wasap.my/0178855283

    anda ingin mendirikan rmh tangga ??
    anda ingin buat persiapan utk anak ??
    anda ingin berbelanja lbh utk bulan ini ??

    pinjaman senang lulus dengan faedah terendah..
    contoh:
    pinjam 1000 bayar balik 1050
    pinjam 3000 bayar balik 3150
    pinjam 6000 bayar balik 6300

    Keistimewaan syarikat kami:
    โœฉInterest yg paling rendah di pasaran
    โ˜…Diskaun utk penyelesaian awal
    โœฉSelesaikan pinjaman di tempat lain
    โ˜… Pelan ansuran bayaran yg fleksible
    โœฉ Rekomen kawan blh dapat komisen
    โ˜… Bayaran yg cantic dpt diskaun
    โœฉBlacklist bank, CTOS, CCRIS layak memohon
    โ˜… Tempoh bayaran bulanan sehingga 3 TAHUN

    TAWARAN ini terbuka utk BENAR-BENAR memerlukan PERTOLONGAN!!!


    Kita ada Pakar Perancang Kewangan & Marketing Officer yang berpengalaman dalam sector Perbankan & juga Legal. Mereka akan membantu anda dikendalikan dan membiayai kewangan anda.



    Whatsapp
    โ–ถ3 bulan slip gaji terbaru
    โ–ถ3 bulan penyata bank terbaru
    โ–ถ1 bulan bil elektrik terbaru
    utk semak KELAYAKAN secara PERCUMA (๐Ÿ“ž017-8855283)

    MOTTO KAMI โ–ถ๏ธKAMI SEDIA MEMBANTU ANDA

    Untuk pertanyaan lanjut
    Hubungi saya ~ ๐Ÿ“ž017-8855283
    Hubungi saya ~ ๐Ÿ“ž017-8855283
    Whatapps: www.wasap.my/0178855283
    Whatapps: www.wasap.my/0178855283

    Pinjaman Peribadi ini khas untuk Kakitangan Kerajaan, Pekerja Swasta & GLC di area KL - SEL - N9 โ€“ MELAKA sahaja.





    NAK BERI KERETA,TAPI X ADA DOWNPAYMENT?
    *Call l& Whatsapp ๐Ÿ“ž017-8855283
    Sekarang kita ada Plan utk Menolong anda selesaikan masalah anda.



    Kami juga ada Pajak / Gadai pelbagai barang IT Gajet pada harga yang berpatutan dengan pasaran. Antara barang yang kami pajak
    - HandPhones
    - Tablets
    Tuan boleh JUAL SEMENTARA barang IT Gajet lepas tu beli balik dengan harga yang rendah dan berpatutan. Anda tidak perlu risau, harta anda akan selamat tanpa apa-apa dokumen atau informasi akan dipadam.
    Hubungi saya ~ ๐Ÿ“ž017-8855283
    Hubungi saya ~ ๐Ÿ“ž017-8855283
    Whatapps: www.wasap.my/0178855283
    Whatapps: www.wasap.my/0178855283


    Sampaikan cinta,percaya saya,biar saya tolong u.  
  13. Azman 220 - Thu 6/Jul/2017, 10:45am
    PERSONAL LOAN KAKITANGAN KERAJAAN & SWASTA

    BERITA BAIK BUAT SEMUA KAKITANGAN SWASTA DI KL/Selangor/N.Sembilan/Melaka!!
    DI SINI DISEDIAKAN PINJAMAN WANG SEHINGGA RM15,000.00 BERGANTUNG KEPADA SYARAT2 BERIKU:
    *Telah bekerja 3 bulan dan ke atas
    *Gaji autokredit ke bank

    LULUS & TUNAI DALAM 30 MINIT!!

    TAK PERCAYA???

    SEGERA HUBUNGI AZMAN
    0172545663 (Whatsapp/Sms/Call)
    pinjaman2you@gmail.com  
  14. Top88 - Thu 6/Jul/2017, 11:05am
    PINJAMAN PERIBADI BERLESEN SEGERA..

    KUALA LUMPUR & SELANGOR
    BLACKLIST CCTOS CCRIS BOLEH APPLY
    GOVERNMENT BOLEH MOHON
    SWASTA BOLEH MOHON

    SYARAT PINJAMAN :

    SLIP GAJI TERBARU - 3 BULAN
    PENYATA BANK TERBARU - 3 BULAN
    SURAT PENGESAHAN JAWATAN
    PENYATA KWSP
    BIL ELEKTRIK - 1 BULAN TERKINI

    FASHA : 016 4441174
    EMAIL : toppioneer88@gmail.com  
  15. Upfront Resources Sdn Bhd - Sun 22/Oct/2017, 6:14pm
    PERSONAL LOAN MURAH INTEREST
    *GAJI MESTILAH MELALUI BANK
    RM1000 byr 1070 shj (utk 1BLN)
    RM2000 byr 2140 shj (utk 1BLN)
    RM3000 byr 3210 shj (utk 1BLN)

    011-2318 1468(24 jam)
    011-2318 1468(24 jam)
    Lokasi: KL,PJ, Ampang, Cheras, Kepong, Bangi, Nilai, Cyberjaya, Putrajaya, Puchong, Shah Alam, Klang, Bantingโ€ฆ..
    Salam sejahtera,
    Kami adalah Syarikat Kewangan Berlesen ingin menawarkan pinjaman wang tunai segera yang bersesuaian dengan keperluan kewangan anda. Kami akan pastikan anda berpuas hati dengan perkhidmatan kami.
    Kenapa anda perlu memilih syarikat kami ???
    ๐Ÿ‘‰ Pinjaman dapat penuh
    ๐Ÿ‘‰ Faedah pasti terendah
    ๐Ÿ‘‰ Tanpa penjamin dan cagaran
    ๐Ÿ‘‰ Pinjaman diluluskan dalam tempoh 30 minit
    ๐Ÿ‘‰ Pembayaran Balik yang fleksibel
    ๐Ÿ‘‰ Maklumat di rahsiakan
    ๐Ÿ‘‰ Yang bekerja dan menetap area Selangor sahaja
    ๐Ÿ‘‰ Introducer peminjam kepada syarikat kami juga boleh mendapat komisen jika permohonan pinjaman itu diluluskan oleh kami.
    Bagi Golongan :
    โ˜‘ Kakitangan Kerajaan
    โ˜‘ Pekerja Kilang
    โ˜‘ Pekerja Swasta
    โ˜‘ Perkeso
    โ˜‘ Pencen
    Jika anda berminat, dokumen yang di perlukan :
    โœ” 3 bulan slip gaji terbaru
    โœ” 3 bulan penyata bank yang terkini
    โœ” Penyata EPF (Sekiranya ada)
    โœ” Bil Elektrik / Air yang terkini
    โœ” Salinan kad pengenalan (2 keping)
    Sila hubungi / SMS / Whatsapp :
    011-2318 1468
    011-2318 1468  
Page 1   (Total 15 comments)
Your Comment:
Login Email:
Password:
Tips: Free Registration ¤ Lost Password?
Warning!
1. NEVER give UPFRONT PAYMENT (deposit) to any Money Lenders. Upfront Payment is 100% scam!
2. NEVER give advance payment to sellers you don't know or sellers with no office/home address.
3. NEVER pay for any products or services with CASH except for C.O.D!
4. Majalah.com NEVER send any business offers to anyone and we never offer our users' details for sale.


Disclaimer. Messages posted to our forum are solely the opinion and responsibility of the person posting the message. We assumes absolutely no responsibility for any loss (time/money/energy) as a result of using the information posted in this forum. We do not endorse, support, represent or guarantee the truthfulness, accuracy or reliability of any topics/messages posted here. We reserve the right to delete or edit your topics or comments. Your visiting of this site shall be deemed as your acceptance of this disclaimer.

Shopping with Majalah.com Merchants

Snowcap Berhantu
Price: RM 10.00
Ricoh Recondition Mpc3000
Price: RM 1800.00
MagicBlu Ironing Pad
Price: RM 39.00
(Yusmira) Losyen Susut P'rut Tolak Angin S~Perut 160ml
Price: RM 30.70
Sabun Muka Herba AlHaura Beauty
Price: RM 25.00
Winter Coat NF1216 8943
Price: RM 189.00
Design Logo Berkualiti Khusus untuk Perniagaan (Branding)
Price: RM 500.00
BT01 Daffodil Seat Cover
Price: RM 180.00
MHI Primero Concentrate Cordial
Price: RM 16.00
Caliph Kids Expert
Price: RM 60.00
Virtual Office - Pejabat Maya
Price: RM 290.00
Olive House' Fig Vinegar (Sari Cuka Teen) [250ml]
Price: RM 29.90
Kryolan Supra Foundation Kod 2W
Price: RM 13.90
Croquette Ayam @ Risoles
Price: RM 12.00
Forever Aloe Lips
Price: RM 13.00