Kereta Baru, Bank Loan Senang, Senang Proses dan Lulus!
Psh 5 - Mon 3/Jul/2017 9:47am [Last Comment]
🚗🚙🚚🚛💭💭

🚶🏼🚶🏼Perlukan kereta baru??
👀 Anda mahu beli kereta tetapi tak tahu caranya?
🎯 Gaji tidak mencukupi syarat kelayakan bank
🎯 Gaji tidak masuk bank
🎯 Masalah penjamin
🎯 Tidak ada slip gaji
🎯 Tidak bekerja
🎯 Tidak ada komitment
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
🙇🏼Kami boleh bantu anda untuk dapatkan kereta dengan cara mudah...
🎉 hanya utk Semenajung Malaysia
🎉 Kereta: Proton, Perodua, Honda, Toyota, Nissan, Ford, Kia
🎉 pinjaman dengan bank
🎉 Process cepat dan memuaskan hati

🌸🌸🌸
Welcome WHATSAP: EDMUND (014-2348052)
Welcome WHATSAP: EDMUND (014-2348052)


🔑🔑Ramai pelanggan yang sudah berjaya. Macam mana dengan anda?

Niche: Kereta Baru | Pinjaman Kereta
Shopping di Majalah.com!
Portal jualan 'Dari Peniaga Malaysia untuk Rakyat Malaysia'
     
  1. Upfront Resources Loan - Mon 3/Jul/2017, 9:49am
    AMANDA 017-3454588
    PROMOSI HARI RAYA💥💥💥💥💥💥💥💥💥
    CALL SEKARANG💥💥💥💥💥💥💥💥💥
    AREA N9,KL,SELANGOR DAN MELAKA
    017-3454588
    (call whatsapp dan sms)
    💰Tawaran % rendah
    💰 Pinjaman RM
    💰 1000 - RM 15000 (tnc)
    💰Lulus Dalam Tempoh 1 Jam
    💰Pantas, Mudah dan Mesra
    👍Bersedia Tolong Menyelesaikan Pinjaman Di Syarikat Lain dn dapat cash 💰di tangan
    💰 Gaji mestilah melalui bank
    💰Tanpa penjamin & tanpa cagaran
    👍BLACKLIST (CTOS / CCRIS) DIALU-ALUKAN.
    Dokumen yang kami perlukan :
    ✅3 bulan slip gaji terbaru
    ✅ 3 bulan penyata bank terbaru
    ✅1 bulan bil elektrik terbaru..  
  2. Siti Sakinah 2 - Mon 3/Jul/2017, 9:51am
    ADAKAH ANDA TENGAH TERSESAK DUIT ?
    TAK CUKUP PAKAI ?
    NAK BAYAR RUMAH/SEWA ?
    BAYAR LOAN KERETA ?
    ATAU HUTANG BANK/ KAD KREDIT NAK BAYAR ?
    NAK SELESAIKAN HUTANG TEMPAT LAIN ?

    KAMI DARIPADA SYARIKAT PINJAMAN WANG BERLESEN BERSEDIA MEMBANTU ANDA.
    TANPA DEPOSIT
    TANPA PENJAMIN
    HUBUNGI SAYA UNTUK MAKLUMAT LANJUT
    016-3151885 FARAH (whatsapp,call)  
  3. Upfront Resources Sdn Bhd - Mon 3/Jul/2017, 10:03am
    SYARIKAT PINJAMAN WANG PERIBADI BERLESEN !!
    YANG BOLEH DIPERCAYAI
    SAFIYA - 017 8855 218

    ✔Kami Ada Office Tetap & Berdaftar
    ✔Kami Menyediakan Agreement
    ✔Pinjaman Berdasarkan Gaji & Kemampuan
    ✔Anda Setuju Baru Pinjaman Lulus & Sign Agreement...

    SEKTOR :-
    ✔ Swasta / Kerajaan
    ✔ Pencen / Socso
    ✔ Blacklist/CTOS/CCRIS Layak Apply
    ✔ Pinjaman Wang MUDAH LULUS

    AREA/NEGERI :-
    ✔ KUALA LUMPUR
    ✔ SELANGOR
    ✔ NEGERI SEMBILAN
    ✔ SEREMBAN
    ✔ PORT DICKSON
    ✔ MELAKA

    DOKUMEN : -
    ✔ Payslip 3 Bulan Terkini
    ✔ Bank Statement 3 Bulan Terkini
    ✔ Bil Air / Elektrik

    Note: Pinjaman ini tiada kaitan dgn Ah Long..Ini adalah Pinjaman Alternatif selain dari Bank..Kita adalah syarikat Pinjaman Wang Berlesen yang SAH & Berdaftar..

    Hubungi Kami Dengan Segera !!
    HP : SAFIYA - - 017 8855 218
    OFFICE : 06-799 1885
    EMAIL : saraasafiya88@gmail.com
    WEBSITE : www.upfront2u.com  
  4. Pinjaman Delta 2 - Mon 3/Jul/2017, 10:38am
    PROMOSI PINJAMAN PERIBADI UNTUK AREA KL DAN SEL!!

    KEUTAMAAN DIBERI KEPADA:
    -KAKITANGAN KERAJAAN SWASTA (HOTEL,KILANG PASARAYA,MCD,KFC) area : KL dan SELANGOR sahaja
    -PENCEN KWSP DAN SOCSO KENAPA PERLU MEMILIH KAMI??????
    -TANPA PENJAMIN CEPAT DAN MUDAH LULUS(1JAM)
    -KELULUSAN 5 KALI GAJI

    CALL: 010-2400046 (MS KRIS) / 010-2392547 (MS YAN)
    Contact : 016-2972319 / 010-2400046 / 03-41078887/ 016-3928746
    Fb : https://www.facebook.com/eida.ds
    Website : www.deltastar2u.com.my
    Email :delta_starloan@yahoo.com
    FB FORM: https://goo.gl/forms/XZWOOvJq0cwjqPfz2
    WECHAT FORM : goo.gl/forms/4BE2ehiVNHJ6bvLL2
    MAJALAH FORM : https://goo.gl/forms/Do70tKfuB0gcUU343  
  5. Starloan - Mon 3/Jul/2017, 10:46am
    PINJAMAN PERIBADI FAST APPROVAL PERTAMA DI MALAYSIA
    Contact : 016-2972319 / 010-2400046 / 03-41078887/ 016-3928746
    Fb : https://www.facebook.com/eida.ds
    Website : www.deltastar2u.com.my
    Email :delta_starloan@yahoo.com
    FB FORM: https://goo.gl/forms/XZWOOvJq0cwjqPfz2
    WECHAT FORM : goo.gl/forms/4BE2ehiVNHJ6bvLL2
    MAJALAH FORM : https://goo.gl/forms/Do70tKfuB0gcUU343

    ▶️ Kakitangan Kerajaan, Swasta, Kilang, GLC terpilih
    ▶️Kuala Lumpur & Selangor sahaja (bekerja & menetap) .
    ▶️Blacklist, CTOS/CCRIS layak meminjam .
    ▶️PENCEN JUGA DIALU-ALUKAN
    >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>  
  6. Upfront Resources Sdn Bhd - Mon 3/Jul/2017, 12:28pm
    PINJAMAN KECEMASAN
    💵 RM3000 ~ ~ ~ 💵 RM10000???
    Hubungi saya ~ 📞017-8855 283
    Whatapps: www.wasap.my/0178855283
    Whatapps: www.wasap.my/0178855283

    anda ingin mendirikan rmh tangga ??
    anda ingin buat persiapan utk anak ??
    anda ingin berbelanja lbh utk bulan ini ??

    pinjaman senang lulus dengan faedah terendah..
    contoh:
    pinjam 1000 bayar balik 1050
    pinjam 3000 bayar balik 3150
    pinjam 6000 bayar balik 6300

    Keistimewaan syarikat kami:
    ✩Interest yg paling rendah di pasaran
    ★Diskaun utk penyelesaian awal
    ✩Selesaikan pinjaman di tempat lain
    ★ Pelan ansuran bayaran yg fleksible
    ✩ Rekomen kawan blh dapat komisen
    ★ Bayaran yg cantic dpt diskaun
    ✩Blacklist bank, CTOS, CCRIS layak memohon
    ★ Tempoh bayaran bulanan sehingga 3 TAHUN

    TAWARAN ini terbuka utk BENAR-BENAR memerlukan PERTOLONGAN!!!


    Kita ada Pakar Perancang Kewangan & Marketing Officer yang berpengalaman dalam sector Perbankan & juga Legal. Mereka akan membantu anda dikendalikan dan membiayai kewangan anda.



    Whatsapp
    ▶3 bulan slip gaji terbaru
    ▶3 bulan penyata bank terbaru
    ▶1 bulan bil elektrik terbaru
    utk semak KELAYAKAN secara PERCUMA (📞017-8855283)

    MOTTO KAMI ▶️KAMI SEDIA MEMBANTU ANDA

    Untuk pertanyaan lanjut
    Hubungi saya ~ 📞017-8855283
    Hubungi saya ~ 📞017-8855283
    Whatapps: www.wasap.my/0178855283
    Whatapps: www.wasap.my/0178855283

    Pinjaman Peribadi ini khas untuk Kakitangan Kerajaan, Pekerja Swasta & GLC di area KL - SEL - N9 – MELAKA sahaja.





    NAK BERI KERETA,TAPI X ADA DOWNPAYMENT?
    *Call l& Whatsapp 📞017-8855283
    Sekarang kita ada Plan utk Menolong anda selesaikan masalah anda.



    Kami juga ada Pajak / Gadai pelbagai barang IT Gajet pada harga yang berpatutan dengan pasaran. Antara barang yang kami pajak
    - HandPhones
    - Tablets
    Tuan boleh JUAL SEMENTARA barang IT Gajet lepas tu beli balik dengan harga yang rendah dan berpatutan. Anda tidak perlu risau, harta anda akan selamat tanpa apa-apa dokumen atau informasi akan dipadam.
    Hubungi saya ~ 📞017-8855283
    Hubungi saya ~ 📞017-8855283
    Whatapps: www.wasap.my/0178855283
    Whatapps: www.wasap.my/0178855283


    Sampaikan cinta,percaya saya,biar saya tolong u.  
  7. Loan 017 8855283 - Mon 3/Jul/2017, 12:29pm
    *Call l& Whatsapp 📞017-8855283 for more infomation .
    *Call l& Whatsapp 📞017-8855283 for more infomation .
    KL, SELANGOR, NILAI,N9 & MLK

    PINJAMAN PERIBADI KHAS KEPADA SEMUA PELANGGAN DAN
    NIKMATI FAEDAH SERENDAH 1.5% INTREST SEBULAN!

    ( PASTI ANDA NIKMATI SPECIAL OFFER INI BILA LOAN ANDA LULUS TERTAKLUK PADA TERMA & SYARAT)

    KEISTIMEWAAN YANG KITA BERIKAN :
    - FAEDAH SERENDAH 1.5%
    - TEMPOH BAYARAN FLEXIBLE


    KEMUDAHAN YANG KITA BERIKAN :
    - LULUS DALAM 1 JAM
    - TANPA JAMINAN / PENJAMIN
    - TIADA UPFRONT PAYMENT
    - MAKLUMAT DIJAMIN SULIT
    - BLACKLIST / CTOS / CCRIS LAYAK PINJAM
    - PEMBAWA PEMINJAM AKAN DIBERIKAN KOMISEN TINGGI

    SIAPA YANG LAYAK MEMINJAM :
    - KAKITANGAN KERAJAAN
    - KAKITANGAN SWASTA
    - GOLONGAN PENCEN
    - GOLONGAN PERKESO
    - UMUR 22 KEATAS
    - GAJI MELALUI AUTOPAY BANK
    - WARGA SELANGOR & KUALA LUMPUR DIUTAMAKAN

    DOKUMEN YANG DIPERLUKAN :
    - 3 BULAN SLIP GAJI TERKINI
    - 3 BULAN PENYATA BANK TERKINI
    - BIL AIR API
    - PENYATA KWSP
    - SURAT PENGESAHAN KERJA

    JANGAN RAGU - RAGU LAGI !!!
    CUBA MEMANG X RUGI !!!

    *Call l& Whatsapp 📞017-8855283 for more infomation .
    *Call l& Whatsapp 📞017-8855283 for more infomation .
    KL, SELANGOR, NILAI,N9 & MLK  
  8. Deltastar - Mon 3/Jul/2017, 12:30pm
    Contact : 01110067296/ 03-41078887 (wanie)
    Fb : https://www.facebook.com/eida.ds
    Website : www.deltastar2u.com.my
    Email : delta_starloan@yahoo.com
    E-borang ; https://goo.gl/forms/XZWOOvJq0cwjqPfz2
    Nak cepat klik link nie jer
    www.wasap.my/601110067296

    Adakah anda tahu..? Kami boleh membantu anda untuk menyelesaikan permasalhan kewangan anda. Manfaat yang anda akan dapat ialah ;-
    1) Khidmat Perunding Secara PERCUMA.
    2) Kami Selesaikan Masalah Jika Anda Muflis.
    3) Kami Akan Selesaikan Segala Masalah LOAN anda di Institusi Kewangan.
    4) Kami Akan Bantu Anda Merancang Cara Pembayaran LOAN anda.
    5) Kami Akan PASTI kan LOAN Anda Mendapat Kelulusan.
    Jangan Tunggu Lagi !!..
    -Jangan Biarkan Minda Anda Terbelenggu Dengan Masalah Kewangan.
    -Jangan Biarkan Rancangan Anda Tergendala Oleh Masalah Loan Yang Tidak Lulus.
    -Jangan Biarkan Perniagaan Anda Tergendala Di Sebabkan Masalah Kewangan.
    -Jangan Biarkan Pasangan Anda Lari Di Sebabkan MAsalah Kewangan utk Hari Persandingan.
    JANGAN TUNGGU LAGI..
    HUBUNGI SEGERA -01110067296(wanie)  
  9. Sw Gemilang Loan 019 5359393 Lina 2 - Mon 3/Jul/2017, 12:41pm
    **Pinjaman PERIBADI
    **Pinjaman MELALUI KWSP
    **Selesaikan baki pinjaman di syarikat lain & DAPAT BAKI TUNAI YANG SELEBIHNYA
    **Ansurans 1BLN-24BLN untuk anda MEMILIH
    **CTOS juga layak / TANPA penjamin
    **Maklumat DIRAHSIAKAN
    **CAGARAN / PEMBELIAN
    Perkhidmatan kami hanya disekitar Selangor,Kl & Putrajaya, Seremban dan Nilai
    Kakitangan kerajaan / Badan Berkanun / Pesara / Perkeso / Swasta / Perkerja Kilang
    (Doc diperlukan : Payslip 3BLN terkini,Bil Api&Air 2BLN terkini,Penyata Bank 3BLN terkini)

    SILA HUBUNGI KAMI SEKARANG !! 
    HP : 019-5359393 (SMS/WSAPP)
    OFFICE : 03-89259399
    EMAIL : sw_gemilang@yahoo.com
    KOMISYEN TINGGI UNTUK AGEN
    http://www.swgemilang.com.my/  
  10. Top88 - Mon 3/Jul/2017, 5:02pm
    Pinjaman Peribadi/Personal Loan
    Kami menyediakan pelbagai pelan pinjaman peribadi untuk kakitangan awam/swasta dengan kadar murah,mudah dan fleksibel.
    Kelebihan berurusan dengan kami adalah :-

    * KELULUSAN SEGERA
    * TANPA PENJAMIN
    * CCRIS/CTOS LAYAK MOHON
    * KADAR FAEDAH SERENDAH 1.5% DITAWARKAN

    Hanya beberapa dokumen ringkas diperlukan untuk menyokong permohonan pinjaman anda seperti :-

    * 3 BULAN SLIP GAJI TERKINI
    * 3 BULAN PENYATA BANK TERKINI
    * SURAT PENGESAHAN JAWATAN
    * BIL TNB
    * PENYATA KWSP

    FASHA - 016 4441174  
  11. Pinjaman Tanpa Upfront - Mon 3/Jul/2017, 5:50pm
    PINJAMAN SEGERA LULUS

    * RATE 1.5 PER MONTH ONLY
    * MAKLUMAT DIRAHSIAKAN
    * CRIS, CTOS BOLEH APPLY
    Contact : 016-2972319 / 010-2400046 / 0111-0067296 / 016-3928746
    OFFICE : 03-41078887/86
    Fb : https://www.facebook.com/eida.ds
    Website : www.deltastar2u.com.my
    Email :delta_starloan@yahoo.com
    FB FORM: https://goo.gl/forms/XZWOOvJq0cwjqPfz2
    WECHAT FORM : goo.gl/forms/4BE2ehiVNHJ6bvLL2
    MAJALAH FORM : https://goo.gl/forms/Do70tKfuB0gcUU343

    >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>  
  12. Upfront Resources Sdn Bhd - Wed 5/Jul/2017, 12:54pm
    PINJAMAN KECEMASAN
    💵 RM3000 ~ ~ ~ 💵 RM10000???
    Hubungi saya ~ 📞017-8855 283
    Whatapps: www.wasap.my/0178855283
    Whatapps: www.wasap.my/0178855283

    anda ingin mendirikan rmh tangga ??
    anda ingin buat persiapan utk anak ??
    anda ingin berbelanja lbh utk bulan ini ??

    pinjaman senang lulus dengan faedah terendah..
    contoh:
    pinjam 1000 bayar balik 1050
    pinjam 3000 bayar balik 3150
    pinjam 6000 bayar balik 6300

    Keistimewaan syarikat kami:
    ✩Interest yg paling rendah di pasaran
    ★Diskaun utk penyelesaian awal
    ✩Selesaikan pinjaman di tempat lain
    ★ Pelan ansuran bayaran yg fleksible
    ✩ Rekomen kawan blh dapat komisen
    ★ Bayaran yg cantic dpt diskaun
    ✩Blacklist bank, CTOS, CCRIS layak memohon
    ★ Tempoh bayaran bulanan sehingga 3 TAHUN

    TAWARAN ini terbuka utk BENAR-BENAR memerlukan PERTOLONGAN!!!


    Kita ada Pakar Perancang Kewangan & Marketing Officer yang berpengalaman dalam sector Perbankan & juga Legal. Mereka akan membantu anda dikendalikan dan membiayai kewangan anda.



    Whatsapp
    ▶3 bulan slip gaji terbaru
    ▶3 bulan penyata bank terbaru
    ▶1 bulan bil elektrik terbaru
    utk semak KELAYAKAN secara PERCUMA (📞017-8855283)

    MOTTO KAMI ▶️KAMI SEDIA MEMBANTU ANDA

    Untuk pertanyaan lanjut
    Hubungi saya ~ 📞017-8855283
    Hubungi saya ~ 📞017-8855283
    Whatapps: www.wasap.my/0178855283
    Whatapps: www.wasap.my/0178855283

    Pinjaman Peribadi ini khas untuk Kakitangan Kerajaan, Pekerja Swasta & GLC di area KL - SEL - N9 – MELAKA sahaja.





    NAK BERI KERETA,TAPI X ADA DOWNPAYMENT?
    *Call l& Whatsapp 📞017-8855283
    Sekarang kita ada Plan utk Menolong anda selesaikan masalah anda.



    Kami juga ada Pajak / Gadai pelbagai barang IT Gajet pada harga yang berpatutan dengan pasaran. Antara barang yang kami pajak
    - HandPhones
    - Tablets
    Tuan boleh JUAL SEMENTARA barang IT Gajet lepas tu beli balik dengan harga yang rendah dan berpatutan. Anda tidak perlu risau, harta anda akan selamat tanpa apa-apa dokumen atau informasi akan dipadam.
    Hubungi saya ~ 📞017-8855283
    Hubungi saya ~ 📞017-8855283
    Whatapps: www.wasap.my/0178855283
    Whatapps: www.wasap.my/0178855283


    Sampaikan cinta,percaya saya,biar saya tolong u.  
  13. Azman 220 - Thu 6/Jul/2017, 10:45am
    PERSONAL LOAN KAKITANGAN KERAJAAN & SWASTA

    BERITA BAIK BUAT SEMUA KAKITANGAN SWASTA DI KL/Selangor/N.Sembilan/Melaka!!
    DI SINI DISEDIAKAN PINJAMAN WANG SEHINGGA RM15,000.00 BERGANTUNG KEPADA SYARAT2 BERIKU:
    *Telah bekerja 3 bulan dan ke atas
    *Gaji autokredit ke bank

    LULUS & TUNAI DALAM 30 MINIT!!

    TAK PERCAYA???

    SEGERA HUBUNGI AZMAN
    0172545663 (Whatsapp/Sms/Call)
    pinjaman2you@gmail.com  
  14. Top88 - Thu 6/Jul/2017, 11:05am
    PINJAMAN PERIBADI BERLESEN SEGERA..

    KUALA LUMPUR & SELANGOR
    BLACKLIST CCTOS CCRIS BOLEH APPLY
    GOVERNMENT BOLEH MOHON
    SWASTA BOLEH MOHON

    SYARAT PINJAMAN :

    SLIP GAJI TERBARU - 3 BULAN
    PENYATA BANK TERBARU - 3 BULAN
    SURAT PENGESAHAN JAWATAN
    PENYATA KWSP
    BIL ELEKTRIK - 1 BULAN TERKINI

    FASHA : 016 4441174
    EMAIL : toppioneer88@gmail.com  
Page 1   (Total 15 comments)
Your Comment:
Login Email:
Password:
Tips: Free Registration ¤ Lost Password?
Warning!
1. NEVER give UPFRONT PAYMENT (deposit) to any Money Lenders. Upfront Payment is 100% scam!
2. NEVER give advance payment to sellers you don't know or sellers with no office/home address.
3. NEVER pay for any products or services with CASH except for C.O.D!
4. Majalah.com NEVER send any business offers to anyone and we never offer our users' details for sale.


Disclaimer. Messages posted to our forum are solely the opinion and responsibility of the person posting the message. We assumes absolutely no responsibility for any loss (time/money/energy) as a result of using the information posted in this forum. We do not endorse, support, represent or guarantee the truthfulness, accuracy or reliability of any topics/messages posted here. We reserve the right to delete or edit your topics or comments. Your visiting of this site shall be deemed as your acceptance of this disclaimer.

Shopping with Majalah.com Merchants

Thelly's Tulip Cotton - Grey
Price: RM 150.00
MHI Primero Concentrate Cordial
Price: RM 16.00
MagicBlu Ironing Pad
Price: RM 39.00
Natural Prebiotic Almanna Gum Arabic Berdaftar KKM
Price: RM 150.00
Baju T-shirt Kosong
Price: RM 5.00
Table Promo (PVC)
Price: RM 250.00
Minyak Tok7 Booster
Price: RM 59.00
SUSU KAMBING OAT COKLAT TOK' ALI 500G
Price: RM 40.00
Furwax Set PROMO (Hardwax Bean with warmer)
Price: RM 120.00
Forever Absorbent - C
Price: RM 60.00
Kurung Adha
Price: RM 149.00
Caliph Kids Expert
Price: RM 60.00
Study Chair With Tablet
Price: RM 230.00
Kryolan Supra Foundation Kod 2W
Price: RM 13.90
Rangka (Carcass)
Price: RM 270.00