Pinjaman Semula Kereta Terpakai & Membeli dan Menjual Kereta Baru dan Terpakai. Cciss CTOS AKPK, Tiada Dokumen Layak Memohon - KL/Selangor
Mohd Idzham 3 - Mon 14/Jan/2019 10:11am [Last Comment]
Pinjaman Semula Kereta Terpakai & Membeli dan Menjual Kereta Baru dan Terpakai. Cciss CTOS AKPK, Tiada Dokumen Layak Memohon.

Kami menyediakan pinjaman dan pinjaman semula kenderaan khas untuk kereta terpakai dan kereta baru.

Servis kami sediakan:
1) Jual/Beli Kereta Terpakai
3) Trade-in kereta terpakai
4) Jual Kereta Baru (semua jenama)
5) Bank Loan untuk New Car Dealer, Used Car Dealer, Personal & Company
6) Credit Loan untuk Used Car Dealer & Blacklisted
7) Untuk kereta berumur sehingga 15 Thn

Pinjaman melalui bank dan kredit.

Cimb Bank Berhad
Hong Leong Bank Berhad
Am Bank (M) Berhad
Public Bank Berhad
Affin Bank Berhad
Maybank Berhad

Elk-Desa Capital Sdn Bhd
Boustead Credit Sdn Bhd
AEON Credit Service (M) Berhad.
BSNC Leasing (M) Sdn Bhd
M&F Credit Sdn Bhd

Kelebihan kami:

- Pinjaman 100% lulus
- Faedah serendah 4.25%
- Pinjaman sehingga 9 tahun
- Panel kepada Semua Bank untuk Hire Purchase Loan
- Panel Syarikat Kredit yang terpilih
- Perbankan islam
- wang Tunai dari RM5000
- Bayaran Bulanan Rendah
- Model kereta dari Tahun
- Kelulusan segera
- Bonus 100k PA Insurance bagi pemohon yg layak

Siapa yang boleh Apply:
a) Individual yang Blacklist/CTOS/CCRIS/AKPK
b) Berniaga Sendiri/ Tak bekerja/ Suri Rumah
c) Gaji yang rendah
d) Pelajar

Document yang perlu anda sediakan:

Worker
1) Salinan Ic & Lesen
2) Penyata gaji/Slip Voucher 3 Bulan
3) Bank Statement 3 Bulan
4) Kwsp
5) BIL AIR/API/ASTRO/TELEKOM

Company
1) Ic & lesen
2) Ssm company
3) 6 bln bank statement

Individual (Fixed Income Earner)

1. NRIC
2. Driving License(applicant only)
3. Passport and employment / Contract Letter for foreigners
4. Latest 3 months' Salary Slips
5. Latest EA or EPF Statement or Employment Confirmation
6. 3 months Bank/Passbook Statement or ASB/ASN.

Local guarantor is compulsory for foreigners and guarantor need to submit documents as per item 1, 3, 4, 5 and 6.

Sole Proprietorship / Partnership / Self Employed

1. NRIC
2. Driving License(applicant only)
3. Certificate of Business Registration (Form A or Form B plus Form D)
4. Relevant document as proof of income of business
5. Profit and Loss Account and Balance Sheet of the firm (if available)
6. Latest 3 months Bank Statement

Berhad & Sendirian Berhad Company

1. Form 9,13, 24 & 49
2. Latest 3 months' Bank Statement
3. Guarantor(s) NRIC
4. Latest Profit and Loss Account and Balance Sheetf
5. Guarantor(s) documents as per individual applicant

Untuk keterengan lanjut boleh hubungi kami:-

012-6298214 Idzham
017-4363611 Mat B
012-6346942 Rahmat
019-2391749 Zahar

Whatsapp juga bole..

Nirwana Motor Trading Sdn Bhd

A306-1 Jalan Au3/4 Taman Sepakat 54200
Hulu Kelang Selangor

Niche: Kereta Baru | Kereta Terpakai | Pinjaman Kereta
Miliki Rumah Townhouse area Putrajaya/Cyberjaya dengan hanya RM 359k
Video: Townhouse (Bawah) | Townhouse (Atas) | Teres Dua Tingkat | Lokasi Perumahan. Rugi menyewa rumah lama-lama. Bila umur meningkat, tempoh masa pinjaman semakin pendek. Masa untuk membeli rumah sendiri!
     
  1. Pjpinjaman - Mon 14/Jan/2019, 10:13am
    Promosi Raya Cina 2019, Murah & Mudah & Cepat,

    Auto Debit Payment ( T&C) Tanpa Atm Card.

    Pinjaman Peribadi Interest 1.5% Per Bulan!

    90 Hari Free Interest! (promosi Buka sekolah & Awal Tahun 2019 )

    *Area Kl & Selangor Sahaja

    Tanpa Deposit/Upfront/Penjamin/Cagaran

    Http://Www.Wasap.My/+60164458544

    Http://Www.Wasap.My/+60162183644

    Office 03-78030622

    Http://Www.Pinjamanmurah.Com/Mohon-Sekarang/  
  2. Sw Gemilang 4 - Mon 14/Jan/2019, 10:17am
    Biasa menguruskan pinjaman untuk Kakitangan kerajaan dan Swasta yang bermasalah:
    ~BLACKLIST YANG TINGGI
    ~CTOS
    ~CCRIS
    ~KONTRAK
    ~POTONGAN SUDAH 60%
    ~PESARA
    SILA HUBUNGI KAMI SEKARANG !! 
    03-89259399 019-5359393 (SMS/WSAPP) ZARA
    OFFICE : 03-89259399
    EMAIL : sw_gemilang@yahoo.com
    KOMISYEN TINGGI UNTUK AGEN
    http://www.swgemilang.com.my/
    Perkhidmatan kami hanya disekitar Selangor,Kl & Putrajaya, Seremban dan Nilai  
  3. Ms Bibi - Mon 14/Jan/2019, 10:23am
    BAYARAN BULANAN SECARA AUTODEBIT !
    TIDAK PERLU PEGANG ATM KAD LAGI .

    KAMI BANTU ANDA.
    👇👇👇
    SYARAT KELAYAKAN PINJAMAN!

    ✔️Gaji RM1400 ke atas
    ✔️Bekerja dan menetap di kl selangor
    ✔️Gaji melalui bank (cash @ cek tak di terima)
    ✔️Kerja 3bulan ke atas
    ✔️Tiada pinjaman syarikat lain

    ✔️Blacklist/ctos/ccris layak mohon
    ✔️Tiada Upfront
    ✔️Interest 1.5% sebulan
    ✔️Percuma 1bulan tanpa interest

    📱jom whatsapp semak kelayakan anda
    http://60104644614.wasap.my  
  4. Kudatsa - Mon 14/Jan/2019, 10:34am
    CHINESE NEW YEAR PROMOTION !!!!

    * SEMPERNA KEDATANGAN TAHUN BARU CINA ..PIHAK KAMI TENGAH
    MENGADAKAN PROMOSI BESAR-BESARAN UNTUK ANDA DILUAR SANA.
    * UNTUK ANDA YANG SEDANG MENCARI PINJAMAN PERIBADI BAGI
    MENYELESAIKAN MASALAH KEWANGAN ANDA .KAMI ADA JAWAPANNYA ..

    REBUTLAH PELUANG INI HANYA DI KUDAT ENTERPRISE.

    * hutang tempat lain boleh settle
    * blacklist ctos ccris boleh mohon
    * tanpa wang pendahuluan
    * tanpa penjamin dan cagaran
    * hanya perlukan dokumen yang mudah
    * proses yang cepat (1~2jam)

    Hubungi kami segera !!!!
    03-5541 9699 /03-5542 9899
    013-997 8989 - cik wan (call/sms/whatsapp)
    email : kudatsa@hotmail.com
    web : www.kudatenterprise.com  
  5. Pjpinjaman - Mon 14/Jan/2019, 11:00am
    Promosi Pinjaman Peribadi Semperna Sambutan Hari Raya Cina 2019, Murah, Mudah & Cepat !!

    Kami Menawarkan Perkhidmatan Keewangan Murah & Mudah.. Area Kl & Selangor..

    *Interest 1.5% Setiap Bulan Tetap..
    *Auto debit payment (T&C) Tanpa atm card.
    *90 Hari Free Interest! (settlement Awal)..
    *Tanpa Deposit,Penjamin,Cagaran,Gst,Upfront@Duit Poket Sendiri.
    *1-4 Jam Process Approval.
    *Flexsible Loan & Payment-Boleh Topup Loan-Boleh Settle Awal.

    Info Lanjut:

    http://www.wasap.my/+60164458544

    http://Www.Wasap.My/+60162183644

    http://Www.Wasap.My/+60162182544

    Office 03-78030622

    http://Www.Pinjamanmurah.Com/Mohon-Sekarang/  
  6. Wmt - Mon 14/Jan/2019, 11:12am
    MENYELESAIKAN HUTANG ANDA DI SYARIKAT LAIN!!!!

    1.PINJAMAN KOPERASI
    2.PINJAMAN PERIBADI
    3.FLEKSIBLE
    4.BLACKLIST & CTOS JUGA DIPELAWA.(TANPA PENJAMIN)
    5.HAD PINJAMAN LEBIH TINGGI

    UNTUK MAKLUMAT LANJUT SILA HUBUNGI-019 399 3191/ 03-55481909 ATAU 03-55481919

    EMAIL:wangmajutrading@ymail.com


    LAMAN WEB KAMI-http:www.wangmajutrading.com


    PROMOSI HEBAT UNTUK SEMUA KAKI TANGAN KERAJAAN / SWASTA
    CONTOH : PINJAM 1K BAYAR 1K (UNTUK BULAN PERTAMA)
    TOLONG SETTLE TEMPAT LAMA DENGAN INTEREST RENDAH BERBANDING YANG LAMA
    CTOS,CCRIS AND BLACKLIST TAK ADA MASALAH MASIH LAYAK MEMOHON

    ANDA HANYA PERLU MENYEDIAKAN:
    3 bulan payslip gaji (terkini)
    3 bulan statement bank (terkini)
    2 tahun kwsp
    1 bulan bil air & api (terkini)
    Contact : 013-7009393 (EZAH)
    OFFICE : 03-55481919/55481909
    Website : http:www.wangmajutrading.com
    Email : wangmajutrading@ymail.com  
  7. Senang Jaya Services - Tue 15/Jan/2019, 12:09pm
    Gong Xi Fa Cai! Pinjaman Cepat dan Murah! Call/Whatsapp 0113-6829652 (MR CHAMPION)
    🏮 Gong Xi Fa Cai 🏮

    💲 Pinjaman Cepat Dan Murah 💲

    Untuk kawasan :-
    ✔ Selangor
    ✔ Kuala Lumpur


    Ada hutang di tempat lain kita boleh tolong settlekan❗❗

    ❌ Tak perlu bank in wang pendahuluan
    ❌ Tak perlu penjamin
    ✅ Blacklist, ctos, ccris boleh memohon
    ✅ Boleh tambah pinjaman
    ✅ Komisen akan diberi kepada pembawa kawan pinjam dekat kami

    Hubungi kami sekarang !
    0113-6829652 (MR CHAMPION)
    0113-6829652 (MR CHAMPION)
    0113-6829652 (MR CHAMPION)  
  8. Top88 - Tue 15/Jan/2019, 2:58pm
    PROMOSI PINJAMAN PERIBADI INTEREST SERENDAH 1.5% SAHAJA -KL DAN SELANGOR!! 

    Kelebihan yang dapat anda nikmati
    1) Meluluskan pinjaman dengan cepat
    2) Layan Mesra & Profesional daripada Kami
    3) Faedah Terendah
    4) Maklumat Dirahsiakan
    5) Mudah Memohon
    6) Tanpa Penjamin  

    Pejabat di Bandar Baru Ampang..
    Fasha - 016 4441174
    Website : www.pinjamankredit.com
    Email kami di toppioneer88@gmail.com  
  9. Top88 - Wed 16/Jan/2019, 3:47pm
    -->Nak kahwin duit tak cukup
    -->Nak belanja dapur
    -->Nak bayar sewa rumah
    -->Nak balik kampung
    -->Nak buat rawatan
    Semua tak cukup????
    Jangan khuatir kami dari syarikat kewangan yg berlesen serta berdaftar
    Sudah ramai yang berpuas hati dengan perkhidmatan kami
    Sangat dialu-alukan kepada :
    •Blacklist •Ctos •Ccriss •Swasta
    •Pencen •Perkeso •Kerajaan •Kilang
    Diutamakan :
    •Selangor •KL
    Nak tahu lebih detail lagi
    HUBUNGI SAYA SEKARANG
    Ms Iman Izmay - 016-3226706
    Email - imantop868@gmail.com  
  10. Nafisah 11 - Thu 17/Jan/2019, 11:49am
    LOAN ANDA TELAH DIREJECT OLEH BANK .. PIHAK KAMI ADA JALAN PENYELESAIANNYA !!

    Pinjaman Peribadi Kepada Rakyat Malaysia Spt : 
    •Swasta. 
    •Pencen. 
    •Kilang. 
    •Hotel. 
    •Kerajaan.

    DOKUMEN YG DI PERLUKAN :-
    -SLIP GAJI 3 BULAN YG TERBARU
    -PENYATA BANK 3 BULAN YG TERBARU
    2 TAHUN PENYATA KWSP
    -BIL AIR / ELEKTRIK
    -SURAT PENGESAHAN MAJIKAN 
    ANDA HANYA PERLU SEDIAKAN DOKUMEN YG LENGKAP UTK KAMI MEMPROSES PERMOHONAN ANDA

    HUBUNGI KAMI SEKARANG!!!!
    WEBSITE: www.pinjamanxpress.com
    EMAIL:-anisatoppioneer@gmail.com

    CALL/WHATSAPP 016 218466 ANISA
    CALL/WHATSAPP 016 218466 ANISA
    CALL/WHATSAPP 016 218466 ANISA
    Segala Urusan Pinjaman Hanya Dijalankan Didalam Pejabat Sahaja.   
  11. Senang Jaya Services - Fri 18/Jan/2019, 10:46am
    SYARIKAT PINJAMAN WANG BERLESEN KL/SELANGOR
    KIESTEMEWAAN :

    ~KAKITANGAN KERAJAAN ATAU SWASTA
    ~ KELULUSAN HANYA DALAM MASA 1JAM!!
    ~ TANPA PENJAMIN & CAGARAN
    ~ TANPA UPFRONT
    ~ BLACKLIST CTOS/CCRS JUGA LAYAK MEMOHON
    ~ BOLEH BANTU SELESAIKAN HUTANG DI TEMPAT LAIN
    ~ CASH TERUS DI TANGAN

    CAL/WHATSAPP: 016-3393468 (MR CHAMPION)
    CAL/WHATSAPP: 016-3393468 (MR CHAMPION)
    CAL/WHATSAPP: 016-3393468 (MR CHAMPION)  
  12. Kelly 29 - Sat 19/Jan/2019, 11:45am
    Caroline Lim
    1月17日 14:48 ·
    👏🏻!!!Congratulations!!!👏🏻
    🤪Takut kena comapny tipu?
    tunggu apa lagi?
    Mari daftar dengan main company kami.
    💯%Trusted Company

    Website: www.711kelab.com
    Wechat: kelab711
    Telegram:011-56682342
    Whatsapp:011-56671134  
  13. Siti Sakinah 2 - Sat 19/Jan/2019, 12:23pm
    $$$ SYARIKAT PINJAMAN WANG BERLESEN $$$
    (UPFRONT RESOURCES SDN BHD)
    MENAWARKAN PINJAMAN UNTUK MEMASTIKAN PELANGGAN MENDAPAT YG TERBAIK DARI KAMI !!

    -TAK CUKUP DUIT NAK BELI KEPERLUAN???
    JANGAN PENINGKAN KEPALA.. KAMI BOLEH MEMBANTU ANDA !!

    * PINJAMAN DARI 8X GAJI BERSIH
    * PINJAMAN KHAS UTK SWASTA/ GOV/ PENCEN
    * MAKLUMAT PERIBADI DIRAHSIAKAN
    * CARA BAYARAN YG FLEKSIBLE(36 BULAN)
    * PROSES YANG TIDAK LAMA DENGAN SYARAT YANG MUDAH

    ANDA HANYA PERLU SEDIAKAN DOKUMEN BERIKUT:-
    ~ SLIP GAJI 3 BULAN TERKINI
    ~ STATEMENT BANK YANG TERBARU 3 BULAN
    ~ SURAT PENGESAHAN KERJA
    ~ BIL AIR/ELEKTRIK TERKINI
    ~ PENYATA KWSP

    HUBUNGI KAMI SEGERA!!
    **Sesiapa yang membawa peminjam akan diberikan komisen
    kami sedia membantu anda...
    anda berminat blh terus whatsap saya sekarang :014-362 5885  
  14. Wmt - Tue 22/Jan/2019, 2:56pm
    MENYELESAIKAN HUTANG ANDA DI SYARIKAT LAIN!!!!

    1.PINJAMAN KOPERASI
    2.PINJAMAN PERIBADI
    3.FLEKSIBLE
    4.BLACKLIST & CTOS JUGA DIPELAWA.(TANPA PENJAMIN)
    5.HAD PINJAMAN LEBIH TINGGI


    EMAIL:wangmajutrading@ymail.com


    LAMAN WEB KAMI-http:www.wangmajutrading.com


    PROMOSI HEBAT UNTUK SEMUA KAKI TANGAN KERAJAAN / SWASTA
    CONTOH : PINJAM 1K BAYAR 1K (UNTUK BULAN PERTAMA)
    TOLONG SETTLE TEMPAT LAMA DENGAN INTEREST RENDAH BERBANDING YANG LAMA
    CTOS,CCRIS AND BLACKLIST TAK ADA MASALAH MASIH LAYAK MEMOHON

    ANDA HANYA PERLU MENYEDIAKAN:
    3 bulan payslip gaji (terkini)
    3 bulan statement bank (terkini)
    2 tahun kwsp
    1 bulan bil air & api (terkini)

    Contact : whatshap/wechat 013-7009393 (EZAH)
    OFFICE : 03-55429199
    Website : http:www.wangmajutrading.com
    Email : wangmajutrading@ymail.com  
  15. Kelly 29 - Tue 29/Jan/2019, 10:53am
    Hi boss minta maaf Ganggu anda melihat maklumat saya

    Nama saya Caroline Lim dari 711Kelab Online Casino .
    Boss berminat main Online casino di syarikat 711 kelab

    *SLOT GAME*
    🔥 PLAYTECH (HOT)
    🔥 GAMEPLAY
    🔥 JOKER
    🔥 SKY3888 (HOT)
    🔥 EVOPLAY
    🔥 1S GAMES
    🔥 SUNBET
    🔥 918KISS (HOT)
    🔥 MEGA888 (NEW)
    🔥 KUMA GAMING (AV SLOT )

    *LIVE GAME*
    🔥 XPRO GAMING
    🔥 ASIA GAMING
    🔥 ALLBET
    🔥 KAI YUAN GAMING
    🔥 DREAM GAMING
    🔥 PLAYTECH (HOT)
    🔥 GAMEPLAY

    *SPORT GAME (BOLA)*
    🔥 ONEWORKS
    🔥 SBO BET

    *4D *
    🔥 PS BET (HIGHER PAYOUT)
    🔥 GRAND DRAGON LOTTO (DAILY DRAW)
    web site: www.711kelab.com
    Whatsapp Perkhidmatan Pelanggan: +60 11-56671134
    Perkhidmatan Pelanggan WeChat: Kelab711  
  16. Wmt - Wed 20/Feb/2019, 10:55am
    MENYELESAIKAN HUTANG ANDA DI SYARIKAT LAIN!!!!

    1.PINJAMAN KOPERASI
    2.PINJAMAN PERIBADI
    3.FLEKSIBLE
    4.BLACKLIST & CTOS JUGA DIPELAWA.(TANPA PENJAMIN)
    5.HAD PINJAMAN LEBIH TINGGI


    EMAIL:wangmajutrading@ymail.com


    http://www.wangmajutrading.com


    PROMOSI HEBAT UNTUK SEMUA KAKI TANGAN KERAJAAN / SWASTA
    CONTOH : PINJAM 1K BAYAR 1K (UNTUK BULAN PERTAMA)
    TOLONG SETTLE TEMPAT LAMA DENGAN INTEREST RENDAH BERBANDING YANG LAMA
    CTOS,CCRIS AND BLACKLIST TAK ADA MASALAH MASIH LAYAK MEMOHON

    ANDA HANYA PERLU MENYEDIAKAN:
    3 bulan payslip gaji (terkini)
    3 bulan statement bank (terkini)
    2 tahun kwsp
    1 bulan bil air & api (terkini)

    Contact : whatshap/wechat 013-7009393 (EZAH)
    OFFICE : 03-55429199
    Website : http://www.wangmajutrading.com
    Email : wangmajutrading@ymail.com  
Page 1   (Total 16 comments)
Your Comment: Max 1000 characters.
Login Email:
Password:
Tips: Free Registration ¤ Lost Password?
Warning!
1. NEVER give UPFRONT PAYMENT (deposit) to any Money Lenders. Upfront Payment is 100% scam!
2. NEVER give advance payment to sellers you don't know or sellers with no office/home address.
3. NEVER pay for any products or services with CASH except for C.O.D!
4. Majalah.com NEVER send any business offers to anyone and we never offer our users' details for sale.
Disclaimer. Messages posted to our forum are solely the opinion and responsibility of the person posting the message. We assumes absolutely no responsibility for any loss (time/money/energy) as a result of using the information posted in this forum. We do not endorse, support, represent or guarantee the truthfulness, accuracy or reliability of any topics/messages posted here. We reserve the right to delete or edit your topics or comments. Your visiting of this site shall be deemed as your acceptance of this disclaimer.