Perkhidmatan Cagaran/Pajakan Kereta
Cagaran - Wed 25/Jul/2018 7:40am [Last Comment]
Nak pakai cash urgent?

Kami menyediakan perkhidmatan cagaran kereta dengan konsep berdasarkan CAGARAN di mana, KERETA anda kita simpan, dan PINJAMAN kita berikan pd anda. Sangat sesuai untuk yang memerlukan cash dengan segera.

Syarat2nya;
- Nama pemilik berdaftar dlm geran.
- Kereta kita simpan sepanjang tempoh cagaran. Dijamin selamat.
- amaun pinjaman adalah tertakluk kepada pemeriksaan condition kereta.
-menerima semua permohonan di seluruh semenanjung malaysia. Lokasi kami di lembah klang.
-nilai PINJAMAN yg diberikan bergantung kepada value semasa kereta, loan sedia ada dan condition kereta
-Kereta dh habis bayar atau masih ada loan (T&C applied). Sekiranya masih dalam loan, anda perlu mendapatkan settlement figure amaun drp bank.
-kita juga menerima kenderaan lain seperti motorsikal, van, lori dan bas

Sertakan nama, jumlah pinjaman yg dipohon, dan maklumat kereta (buatan, model, kapasiti enjin, transmisi enjin, tahun, masih ada loan atau sudah habis bayar)...

Jika approved, kita bagi cash on the spot..
kita beroperasi 7 hari seminggu termasuk sabtu dan ahad

Kami juga menjual dan membeli kereta import dan tempatan terpakai dgn cash segera..

Untuk maklumat lanjut
Call/sms/ wassap..0178482499

Niche: Pinjaman Peribadi | Kereta Terpakai
     
  1. Pinjaman Peribadi Berlesen 317 - Thu 26/Jul/2018, 9:06am
    SYARIKAT PINJAMAN BERLESEN
    ( Personal loan )

    Perlukan bantuan kewangan dengan kadar segara ? Perlukan cash serta merta ? Pinjaman di syarikat kami lulus dalam 30MINIT SHAJA (dokumen lengkap) .. Jika ade pinjaman tempat lain juga kami boleh tolong selesaikan .. BLACKLIST,CTOS,CCRISS juga layak mohon dengan kami .. Yang penting gaji AUTOPAY masok bank .. Terbuka kepada semua sektor (GOV/SWASTA) yang menetap di KL,SEL,N9,MELAKA …

    WHATSAPP/CALL
    ??014-362 5885 ( FARAH )
    ? KL , SEL , N9 , MELAKA  
  2. Twomax 2 - Thu 26/Jul/2018, 9:21am
    PINJAMAN LOAN CCRIS/ CTOS/ AKPK/ BLACKLIST !!!

    💰🏦💰🏦💰🏦💰🏦💰🏦💰🏦💰🏦

    Kami Menawarkan Pinjaman Loan Untuk Kerajaan & Swasta !!
    Yang Mengalami Masalah CCRIS,CTOS, AKPK, BLACKLIST Kami Akan Bantu Anda Meyelesaikan masalah Anda !!

    BANK REJECT ? 😑
    KOPERASI REJECT ? 😑
    HIGH KOMITMEN ? 😑

    Area KL, Selangor & Seremban Sahaja !!!

    DOKUMEN YANG DIPERLUKAN :
    * 3 BULAN SLIP GAJI TERKINI
    * 3 BULAN BANK STATEMENT TERKINI
    * SURAT PENGESAHAN JAWATAN
    * BIL ELEKTRIK / AIR
    * SALINAN KAD PENGENALAN

    SILA HUBUNGI KAMI DI TALIAN :
    OFFICE : 03-51228445 / 8446 ☎
    HP : 019-8418159 (PUAN DAYAH) 📲
    ~SMS, WASAP~ 📨

    EMAIL : ayuanida90@gmail.com  
  3. Ewt - Thu 26/Jul/2018, 9:42am
    ✌Adakah anda risau kerana DUIT setip bulan TIDAK mencukupi??
    ✌JANGAN risau anda boleh cari kmi untuk menyelesaikan masalah anda!!!
    ✌KAMI daripada PINJAMAN WANG BERLESEN💲

    INTEREST SERENDAH 1.5%💲

    tiada PENJAMIN & WANG PENDAHULUAN.

    💲💰Pinjam RM1000 dapat RM1000💰💲

    Keistimewaan syarikat kami:
    👉👉tempoh bayaran bulanan
    👉👉blacklist bank, CTOS, CCRIS layak memohon
    👉👉proses pinjaman segera, mudah, mesra dan selamat
    👉👉 pelan ansuran bayaran yg fleksible
    👉👉 selesaikan pinjaman di tempat lain
    👉👉 diskaun penyelesaian awal
    👉👉dapat tunai segera


    Hubungi Kami Di Talian:
    📲📲📲📲📲📲HP:017-877 7587 SITI AISYAH 📲📲📲📲📲📲
    📲📲📲📲📲📲HP:017-877 7587 SITI AISYAH📲📲📲📲📲📲
    📲📲📲📲📲📲HP:017-877 7587 SITI AISYAH📲📲📲📲📲📲
    ☎(SMS,WHATSAPP,Call)  
  4. Jk S 2 - Thu 26/Jul/2018, 10:00am
    MURAH !! MURAH !!
    DIJAMIN MUDAH !!
    ANDA NAK BUAT PINJAMAN SEGERA ?
    NAK BAYARAN MURAH SETIAP BULAN !!

    Pinjaman peribadi khas untuk anda yang benar-benar memerlukan!
    Loan kami kelulusan segera!
    Loan kami jangka pendek dan panjang !
    Kami adalah syarikat pinjaman wang berlesen dan berdaftar.
    Kami sangat prihatin kepada pelanggan kami, kami memberi khidmat kaunseling secara percuma!
    Anda hanya perlu sediakan:

    - 3bln bank statement
    - 3bln payslip
    -penyata kwsp
    - bil api atau air
    -surat pengesahan jawatan
    - salinan Photostat

    * syarat -syarat :berkerja tetap dan gaji masuk bank (autopay)

    -cover area negeri sembilan melaka kuala lumpur dan selangor

    Tel/Whatapp:0166887008 (JK)  
  5. Pjpinjaman - Thu 26/Jul/2018, 10:15am
    PINJAMAN SEGERA 1.5% INTEREST PER MONTH..

    PINJAMAN 3 X GAJI BERSIH ANDA.-(PERSONAL LOAN)

    KAMI PEMBERI PINJAMAN BERLESEN BEROPERASI DI BAWAH LESEN KPKT.
    LAYARI (www.kpkt.gov.my) UNTUK SEMAK LESEN KAMI.

    #KHAS SWASTA / GOV / PENCEN / CRISS / CTOS
    # PROMOSI 90 HARI TANPA FAEDAH ( SETTLE AWAL)

    👍MUDAH & CEPAT – 1-4 JAM APPROVAL & PROCESS LOAN
    👍TIADA UPFRONT / DEPOSIT / CAGARAN / PENJAMIN / GST.

    SEGALA URUSAN SULIT / PROFESSIONAL / LEGAL.

    *BOLEH SETTLE AWAL & TOPUP LOAN
    *BOLEH TUTUP HUTANG TEMPAT LAIN
    *PELBAGAI CARA BAYARAN BALIK

    SYARAT KELAYAKAN:

    -KERJA & TINGGAL AREA KL & SELANGOR
    -KERJA BUKAN BADAN BERKANUN/BERUNITFORM
    -KERJA LEBIH 3 BULAN & CONFIRM
    -GAJI AUTOCREADIT-CHEQUE
    -GAJI BERSIH 1.7K KE ATAS

    JIKA ANDA INGIN SEMAK KELAYAKAN ANDA BOLEH EMAIL DAHULU DOCUMENT KEPADA KAMI.

    MAKLUMAT LANJUT:

    http://www.wasap.my/+60164458544

    http://www.wasap.my/+60162182544

    http://www.wasap.my/+60162183644

    https://www.wasap.m..  
  6. Humaira 2 - Thu 26/Jul/2018, 10:27am
    P I N J A M A N W A N G B E R L E S E N
    TOP PIONEER CAPITAL SDN BHD
    LOAN KAMI TANPA SEBARANG UPFRONT.
    PAKEJ INTEREST 1.5 SAHAJA.
    SELAMAT.
    PROSES 1 JAM.
    BOLEH SETTLE TEMPAT LAIN ( T&C )

    Syarat & Kelayakan pinjaman peribadi : -
    * BUKAN BADAN BERUNIFORM,SEPERTI POLIS,BOMBA,TENTERA
    * GAJI DI BAYAR OLEH MAJIKAN KE BANK ( AUTO KREDIT SAHAJA )
    * TINGGAL DAN BEKERJA DI KL/SELANGOR SAHAJA
    * BLACKLIST/CCRIS/CTOSS BOLEH MOHON

    Jika anda berminat:
    Sila bawa dokumen (ORIGINAL)
    1) 3 bulan slip gaji terbaru
    2) 3 bulan penyata bank yang terkini
    3) Penyata EPF (Sekiranya ada)
    4) Utiliti Bil Elektrik / Air yang terkini
    5) Surat pengesahan jawatan / EA

    *** JANGAN JADIKAN DIRI ANDA TERJEBAK DENGAN MONEY LENDER BERKONSEP AHLONG ***
    CIRI CIRI AHLONG
    1-PAKEJ PINJAMAN INTSTALLMENT TAK BERKURANGAN WALAUPUN SUDAH LAMA ANDA BUAT BAYARAN.(LOAN TIADA TEMPOH )
    2- TIADA PERJANJIAN HITAM PUTIH.

    Hubungi saya :016-4146706/ HUMAIRA
    Website: www.pinjamantunai.com
    p/s..  
  7. Pinjaman KL Selangor dan Nilai - Thu 26/Jul/2018, 11:13am
    INJAMAN MUDAH LULUS / 0172790385 maria
    pinjam 1000 bayar balik 1070
    pinjam 2000 bayar balik 2140
    pinjam 3000 bayar balik 3210  
  8. Pinjaman Peribadi Berlesen 317 - Thu 26/Jul/2018, 11:51am
    SYARIKAT PINJAMAN BERLESEN
    ( Personal loan )

    Perlukan bantuan kewangan dengan kadar segara ? Perlukan cash serta merta ? Pinjaman di syarikat kami lulus dalam 30MINIT SHAJA (dokumen lengkap) .. Jika ade pinjaman tempat lain juga kami boleh tolong selesaikan .. BLACKLIST,CTOS,CCRISS juga layak mohon dengan kami .. Yang penting gaji AUTOPAY masok bank .. Terbuka kepada semua sektor (GOV/SWASTA) yang menetap di KL,SEL,N9,MELAKA …

    WHATSAPP/CALL
    ??014-362 5885 ( FARAH )
    ? KL , SEL , N9 , MELAKA  
  9. Gigie - Thu 26/Jul/2018, 1:01pm
    KAMI SYARIKAT PERUNDING MASALAH yang ingin membantu anda yang punyai
    MASALAH yang tidak dapat DISELESAIKAN .Bnyak solution yg kami boleh memberi
    kepada anda yang betul2 buntu .
    Kami memberi jaminan kepada perkhidmatan dan penyelesaian kami
    Kita memberikan tumpuan kepada situasi anda dan memberikan anda satu penyelesaian untuk menyelesaikan masalah andadengan sepenuhnya
    Dokumen Penyusunan Semula Pinjaman Perumahan
    Perjanjian Jual Beli
    Perjanjian Jual - beli yang lama atau baru yang dapat menunjukkan butir - butir tentang hartanah tersebut
    Surat Tawaran Pinjaman Perumahan
    Surat Tawaran Pinjaman Perumahan yang telah ditandatangi oleh pihak tertentu.
    Penyata Bank terhadap Pinjaman Perumahan
    Penyata pinjaman perumahan terkini tahunan atau setengah tahunan disediakan oleh bank anda.
    Pajakan Tanah, Cukai Tanah, Penilaian Hartanah
    Pajakan Tanah, Cukai Tanah, Penilaian Hartanah perlu disertakan semasa permohonan dijalankan.


    call / whatup / sms :
    016 215 8441 / 016 216 844..  
  10. Kenangan Mewah Resources - Thu 26/Jul/2018, 4:15pm
    Pelbagai pakej menarik menanti anda ..

    Keistimewaan untuk pelanggan kami adalah :

    ** ctos ,ccris dijamin lulus !
    ** tanpa upfront /caj tersembunyi
    ** butiran /maklumat anda dirahsiakan
    ** kelulusan segera ( 60 minit jika dokumen lengkap )
    ** komisen lumayan diberikan bagi yang rekomen kawan
    ** had pinjaman lebih tinggi dgn kadar faedah rendah
    ** tempoh pembayaran yang fleksibel

    Untuk detail call segera ..

    03-8760 1989
    013-993 8989 (wechat/whatsapp/sms) 
    kemr.dengkil@outlook.com
    FB PAGE : Kenangan Mewah Resources Sdn Bhd 
    PAGE KWSP FB : Pinjaman KWSP Selangor & KL  
  11. Kishalaila - Thu 26/Jul/2018, 4:29pm
    💰EASY LOAN BY ATHEA 012-6288399 & SHILA 012-7885559

    🔊Sesiapa yang sedang mengalami masalah kewangan, boleh hubungi saya untuk pinjaman kecemasan.

    ⚫Blacklisted/CCRIS/CTOS/Gaji Rendah layak memohon (Based on document)

    📜Hanya sediakan document lengkap :
    🔖 3 Bulan slip gaji terkini
    🔖 3 Bulan Bank statement terkini
    🌀Bil Elektrik/Air terkini
    🌀 Kad Pengenalan

    📍 AREA KL/SELANGOR/NEGERI SEMBILAN/MELAKA

    ☎ Call / Whatsapp 012-6288399 (Athea) / 012-7885559 (Shila) untuk sebarang pertanyaan/ rundingan/ khidmat nasihat  
  12. Upfront Resources Sdn Bhd - Thu 26/Jul/2018, 5:11pm
    EASY LOAN / PERSONAL LOAN / PINJAMAN PERIBADI
    DAPAT DUIT CEPAT (LOAN KECIL2 RM500 PUN BLH)
    http://www.wasap.my/601123181468
    http://www.wasap.my/601123181468
    *GAJI MESTILAH MELALUI BANK
    RM1000 byr 1070 shj (utk 1BLN)
    RM2000 byr 2140 shj (utk 1BLN)
    RM3000 byr 3210 shj (utk 1BLN)
    011-2318 1468(24 jam) NADIYAH
    👉 Faedahpastiterendah
    👉 Tanpapenjamindancagaran
    👉 Pinjamandiluluskandalamtempoh 30 minit
    👉 PembayaranBalik yang fleksibel
    👉 Maklumat di rahsiakan
    👉 Yang bekerjadanmenetap area Selangor sahaja
    👉 Introducer peminjamkepadasyarikat kami jugabolehmendapatkomisenjikapermohonanpinjamanitudiluluskanoleh kami.
    ☑Ape2 kerja blh jg janji gaji melalui bank
    **KLAU abg/cik ade kawan nak buat loan blh rekement nadia.. abg/cik tak perlu pen-jamin apa2.. ada income lg…
    $LOAN 1000///50 COMMISSION
    $LOAN 3000///150 COMMISSION
    $LOAN 5000///250 COMMISSION
    Silahubungi / SMS / Whatsapp :
    011-2318 1468 NADIYAH
    011-2318 1468 NADIYAH  
  13. Norhayati Loan - Thu 26/Jul/2018, 5:20pm
    ✌Adakah anda mempunyai komitmen yang tinggi?
    ✌Memerlukan wang dalam masa singkat?
    MOHON SEKARANG DAN REBUT PELUANG YANG TERBAIK UNTUK ANDA!!
    ✔BLACKLIST / CTOS / CCRIS LAYAK MOHON✔KERAJAAN / SWASTA /PENCEN LAIN2
    ✔GAJI AUTOCREDIT SAHAJA✔TEMPOH PEKERJAAN 4BLN KEATAS
    ✔PROSES 1 JAM SHJ

    Area👉🚩KL🚩SELANGOR🚩SEREMBAN🚩NILAI🚩dan MELAKA

    Hanya 5 Langkah Mudah:-
    📌PENYATA GAJI 3BLN TERKINI
    📌PENYATA BANK 3BLN TERKINI
    📌BIL API @ AIR @ ASTRO
    📌PENYATA EPF
    📌SALINAN IC

    BOLEH HUBUNGI/WHATSAPP:

    ✆HP:018-4623550 AISYAH
    ✆HP:018-4623550 AISYAH
    ✆HP:012-3361885 FARA
    ✆HP:012-3361885 FARA

    ✆HP:012-3361885 FARA
    ✆HP:012-3361885 FARA
    ✆HP:018-4623550 AISYAH
    ✆HP:018-4623550 AISYAH

    Wujud sekumpulan ‘SINDIKET PENIPUAN’ menyamar sebagai PEKERJA kami untuk meminta peminjam membuat pembayaran (PROCESSING FEE/WANG PENDAHULUAN) dengan alasan proses pinjaman.  
  14. Fai 16 - Fri 27/Jul/2018, 9:45am
    *GAJI MESTILAH MELALUI BANK

    Lokasi: KL,SELANGOR,NEGERI SEMBILAN,MELAKA
    BagiGolongan :
    *Kakitangan Kerajaan
    *Pekerja Kilang
    *Pekerja Swasta
    *Perkeso
    *Pencen
    *Ape2 kerja blh jg janji gaji melalui bank
    Jika anda berminat, dokumen yang di perlukan :
    -3 bulan slip gaji terbaru
    -3 bulan penyata bank yang terkini
    -Penyata EPF (Sekiranyaada)
    -Bil Elektrik / Air yang terkini
    -Salinan kad pengenalan (2 keping)
    **KLAU abg/cik ade kawan nak buat loan blh rekement nadia.. abg/cik tak perlu pen-jamin apa2.. ada income lg…

    $LOAN 1000/50 KOMISYEN
    $LOAN 3000/150 KOMISYEN
    $LOAN 5000/250 KOMISYEN

    Silahubungi / SMS / Whatsapp :
    012-698 5557 FAI
    016-218 5409 SYARAH
    Office:03-7940508  
  15. Nafisah 11 - Fri 27/Jul/2018, 10:02am
    Kami Menyediakan memohon Ekspres Pinjaman.
    Kami Adalah Syarikat Pinjam Wang Berlesen.
    Lesen Dilulus Oleh
    KEMENTERIAN PERUMAHAN & KERAJAAN TEMPATAN DI BAWA AKTA PEMBERI PINJAMAN 1951

    Khas Kami :
    Tempoh Bayaran Selama 12 Bulan
    Tempoh Bayaran Selama 12 Bulan-36 Bulan ( Khas Untuk Pesara Pesara )
    Had Pinjaman Bergantung Pada Kelayakan Gaji
    Tanpa Cagaran Dan Tanpa Penjamin
    BlackList Juga Layak Mohon

    Kelayakan Mohon
    *Kerajaan
    *Swasta
    *Kilang
    *Pencen
    *Pekerso

    Dokumen Diperlukan :
    *Bil Air Dan Bil Api
    *Slip Gaji 3 Bulan Terkini
    *Penyata Bank 3 Bulan Terkini
    *Surat Pengesahan Jawatan
    *Kwsp Statement 2 Tahun

    Call / Sms / Whatsapp
    016 218 4666 Anisa / Hasmah

    Email : anisatoppioneer@gmail.com  
  16. Pinjaman KL Selangor dan Nilai - Fri 27/Jul/2018, 11:12am
    PINJAMAN PERIBADI (fast loan)
    RM500-RM 7000
    Khas pekerja SWASTA/KERAJAAN/ PENCEN/SOCSO

    📍SYARAT bergaji melalui bank dan bekerja 1bulan keatas
    📍kelulusan 2jam
    📍blacklisted ctos/ccris layak memohon
    📍Masih ada berbaki pinjaman berlesen tempat lain juga layak memohon
    📍COVER AREA kuala lumpur, selangor, dan n. sembilan

    BERMINAT?
    pm/whatsapp/ www.wasap.my/60108990558 aisya

    WASAP.MY
    www.wasap.my  
  17. Smart R M Enterprise 8 - Fri 27/Jul/2018, 2:00pm
    Assalamualaikum gais...sis ada berita menarik ni..nak tau tak bos bagitahu interest skrg serendah 1.5% uolls!!! semalam saja ada TIGA org customer datang apply..approve rm 20k..kau ghase??? mana nak dapek weh 20k..bulan2 pun berpatutan..kami x akan membebankan customer..kalau rasa kami AHLONG sila stop baca sampai sini..sebab kami bukan AHLONG..muahhh ciked !😚

    Kenapa anda perlu memilih syarikat kami????
    * SYARIKAT KAMI BERDAFTAR DIBAWAH K.P.K.T
    * TANPA PENJAMIN & TANPA CAGARAN
    * INTEREST SERENDAH 1.5%
    * JANGKA MASA PEMBAYARAN YANG FLEXSIBEL
    * SEGALA MAKLUMAT PEMINJAM AKAN DIRAHSIAKAN
    * PINJAMAN KELULUSAN SEGERA
    *PEMINDAHAN PINJAMAN DI SYARIKAT LAIN
    * BEKERJA DAN MENETAP DI SELURUH AREA KUALA LUMPUR/SELANGOR
    *BLACKLISTED (CTOS & CCRIS) LAYAK MEMOHON
    * TIADA PEMBAYARAN UPFRONT SEHINGGA LULUS

    SILA HUBUNGI KAMI SEKARANG !!
    TEL : 03-55418913 / 0355488913
    HP : 016-2094888 / 016-2094777 /016-2094999
    EMAIL : mysmartenterprise88.hotmail.com
    WEBSITE : smartrmenterprise.com  
  18. Pinjaman Mudah Dan Murah - Fri 27/Jul/2018, 3:31pm
    $$ PINJAMAN WANG BERLESEN $$
    . Syarikat kami sedang menawarkan PINJAMAN WANG bagi anda yang menghadapi masalah kewangan?
    💸Kakitangan kerajaan
    💸Swasta
    💸Perkeso
    💸Pencen
    💸Blacklist,Ctos,Cris dilayakan
    💸Tanpa Penjamin
    💸Kelulusan dalam 20 MINIT sahaja
    ..SILA SEDIAKAN DOKUMEN..
    💌 BankStatment 3 bulan (jika ingin menyelesaikan hutang di syarikat pinjaman lain.)
    💌 bil elektik rumah 1 keping
    💌Slip Gaji 3 Bulan Terkini.
    RECOMEND AKAN DI BERIKAN KOMISEN 💰💰💰
    ..♀BERMINAT??
    ..‍♀Apa Tunggu Lagi?
    ..CALL/WECHAT/WHATSAPP :
    📲-012-7175385 TM MinG
    📲-012-7175385 TM MinG
    📲-012-7175385 TM MinG
    ☎-03-55245385 shuhaida
    ☎-03-55245385 shuhaida
    👉 Area . Selangor . Kuala Lumpur . Nilai . Seremban . Shah Alam . Puchong and Many Area... 👈
    🏦..🖋🖋🖋💵💵💵💰💰💰📞📞📞🚗🚗  
  19. Twomax 2 - Sat 28/Jul/2018, 9:03am
    🎉🎉🎉 CEPAT ! MURAH ! MUDAH ! TERBAIK ! 🎉🎉🎉

    30 HARI TANPA FAEDAH @ FREE INTEREST !!

    FAEDAH SERENDAH 1.5% !!

    ❌ NO UPFRONT 🙅‍♀️
    ❌ NO DEPOSIT 🙅‍♂️
    ❌ TIADA PENJAMIN 🙅‍♀️
    ❌ TIADA CAGARAN 🙅‍♂️
    ❌ TIADA PAKSAAN 😄

    APPROVAL PANTAS SELAMA 24 JAM !! ⏱️⏰

    * OPEN FOR CTOSS / CCRIS (BANK / AEON / PTPTN) ,PENCEN , SWASTA & GOV..

    *AREA KL, SELANGOR & SEREMBAN SAHAJA...

    SILA HUBUNGI KAMI DI TALIAN :
    OFFICE : 03-51228445 / 8446 ☎
    HP : 019-8418159 (PUAN DAYAH) 📲
    ~SMS, WASAP~ 📨

    EMAIL : ayuanida90@gmail.com 💻  
  20. Oval Enterprise 4 - Sat 28/Jul/2018, 9:41am
    Kami ada menawarkan khidmat pinjaman duit dari serendah RM500.
    Syarikat dipercayai, alternatif jika individu sudah tidak layak membuat pinjaman di bank/koperasi.
    Syarikat kami tertakluk di bawah Akta Pemberi Pinjam Wang 1951 & mendapatkan lesen daripada Kementerian Perumahan & Kerajaan Tempatan (KPKT). BOLEH CARI COMPANY NAME
    OVAL ENTERPRISE
    http://emaps.kpkt.gov.my/emaps/emaps/umum/cari_ppw.cfm

    Ada pejabat berdaftar dan lesen dipamerkan.
    Tiada caj tersembunyi, tiada pembayaran pendahuluan.

    KL, Selangor, & Nilai,Seremban,Kajang,Cheras,Sungai Buloh,Putrajaya,Ampang,Pahang,Negeri Sembilan

    Document yang perlu disertakan:
    👉Slip gaji (3 bulan terkini)
    👉Penyata bank (3 bulan terkini)
    👉KWSP 2017&2018
    👉Bil api/air terkini

    Hubungi kami untuk maklumat lanjut:
    whatsapp: http://www.wasap.my/60166589916
    📞016-658 9916  
  21. Humaira 2 - Sat 28/Jul/2018, 10:22am
    PINJAMAN WANG BERLESEN@TOP PIONEER CAPITAL SDN.BHD

    Kami mempunyai lebih daripada 10 tahun pengalaman dalam pemberi pinjaman kewangan, sila berikan keyakinan sepenuhnya kepada kami


    • Pinjaman Bernilai Tinggi
    • Interest serendah 1.5%
    • Tanpa Cagaran
    • Blacklist Layak
    • CTOS / CCRIS layak

    Hubungi saya :016-4146706/ HUMAIRA
    Website: www.pinjamantunai.com
    p/s : yg serius sahaja boleh call/sms  
  22. Kishalaila - Mon 3/Sep/2018, 4:32pm
    ** 016-6508776 **Miesya
    ** 011-37665880 **Sarah

    Jom Apply Dan Semak Kelayakan, Kami Submit Sehingga Lulus.
    *Kuala lumpur/ Selangor/ N9/ Melaka

    MIESYA PINJAMAN WANG BERLESEN
    KEPERLUAN DUIT KORANG ? DA HABIS GAJI BULAN INI ?

    Harini Jumpa! Harini Submit Loan! Harini dapat DUIT FAST! 😍'' PROMO PROMO
    Pinjaman Berdaftar mengikut Pada GAJI, DOKUMEN&KEMAMPUAN!!!
    💰 Mudah & Selamat
    💰Perjumpaan di Luar disediakan Tanpa Caj!
    💰Semakan Kelayakan Percuma
    Tanpa Wang Pendahuluan & Grentor
    💰Pinjaman Punya Maklumat Akan Dirahsiakan
    💰Tak Perlu Penjamin

    PROMOSI HEBAT APPLY SEGERA
    LOAN
    1000 bayar balik 1050
    3000 bayar balik 3150
    5000 bayar balik 5250
    LOAN
    500, dpt 450, bayar 210x3
    1000, dpt 950, bayar 410x3
    1000, dpt 950, bayar 250x6
    2000, dpt 1900, bayar 510x6

    T&C—UTK KALI PERTAMA JER
    Call & 📩Whatsapp  
  23. Norhayati Loan - Mon 3/Sep/2018, 5:09pm
    _______ 018-4623550 AISYAH ________
    _______ 018-4623550 AISYAH ________
    _______ 012-3361885 FARA ________
    _______ 012-3361885 FARA ________

    jangan RISAU KITA BUKAN ALONG..segala urusan hanya dilakukan di dalam Salam..hai saya boleh membantu mendapatkan pinjaman dengan syarikat saya walaupun anda dihantui dengan

    - CTOS..
    -AKPK..
    -BLACKLIST..
    -MUFLIS..
    anda bekerja di sektor
    =KERAJAAN..
    =SWASTA..
    =KILANG..
    =HOTEL..
    =PENCEN..
    =HOSPITAL.
    =SOSCO..
    =PERUNTUKKAN..

    kerja dan dan duduk di NEGERI SEMBILAN , SELANGOR , MELAKA DAN KUALA LUMPUR ... anda layak meminjam dengan kami..jom apa tunggu lagi..hebohkan berita gembira ini....
    jom hubungi saya

    _______ 012-3361885 FARA ________
    _______ 012-3361885 FARA ________
    _______ 018-4623550 AISYAH ________
    _______ 018-4623550 AISYAH ________  
Page 1   (Total 23 comments)
Your Comment: Max 1000 characters.
Login Email:
Password:
Tips: Free Registration ¤ Lost Password?
Warning!
1. NEVER give UPFRONT PAYMENT (deposit) to any Money Lenders. Upfront Payment is 100% scam!
2. NEVER give advance payment to sellers you don't know or sellers with no office/home address.
3. NEVER pay for any products or services with CASH except for C.O.D!
4. Majalah.com NEVER send any business offers to anyone and we never offer our users' details for sale.
Disclaimer. Messages posted to our forum are solely the opinion and responsibility of the person posting the message. We assumes absolutely no responsibility for any loss (time/money/energy) as a result of using the information posted in this forum. We do not endorse, support, represent or guarantee the truthfulness, accuracy or reliability of any topics/messages posted here. We reserve the right to delete or edit your topics or comments. Your visiting of this site shall be deemed as your acceptance of this disclaimer.

Youtube Channel - Idea Bisnes


https://www.youtube.com/channel/UCsO-MY8KvW6kitzwqHptapA

Kami akan memaparkan senarai idea perniagaan yang menarik di Malaysia. Klik link diatas untuk melihat senarai video di Youtube.com dan jangan lupa LIKE dan SUBSCRIBE untuk mendapatkan makluman video terbaru dari kami!
Makanan Eksotik dan Unik di Temerloh Pahang
Makanan eksotik biasanya ada peminat yang tersendiri. Jika dikenakan dengan menu masakan yang sesuai, peminatnya akan sentiasa datang walaupun dari jauh. Kelebihan meniaga makanan yang eksotik adalah kurang pesaingan. Kadang-kadang di sesebuah bandar anda seorang sahaja yang berniaga makanan tersebut
Berniaga Kuih dari Rumah dengan Instagram
Zaman media sosial tak perlu lagi menjual kuih di tepi jalan. Berniaga dari rumah pun pelanggan datang berduyun-duyun. Lihat bagaimana Kak Zu menggunakan Instagram untuk menarik pelanggan datang membeli. Habis licin setiap hari :-)