Minyak Pertonas Harga Dealer. Sebab Bengang Dengan Bengkel2 Kereta di Klang
Mohd Faizal Abd Rahim 2 - Mon 14/Mar/2011 4:59pm [Last Comment]
ni sy main api dalam sekam

sebab dulu praktikal kat kedai melayu ni tp hampeh
xnak turun ilmu penipu punya pakcik

skrg sy dh jd dealer petronas semata2 nk balas dendam.
padan muka diaorang


sy nk rm150 utk jd ahli seumur hidup

segala minyak enjin petronas

petronas m-plus rm35
syntium800 rm77
banyak lagi

perodua rm35
perodua semi rm60.50

1/4/2011 ni base oil nk naik harga klu ada perubahan sy bgtau

yg rm150 tu duti penat saya entertainment orang2 dlm petronas.

jumpa area klang s.alm
0126530684

Niche: Bengkel Kereta
 
1. Hairul Nizam 2 - Mon 14/Mar/2011, 5:05pm
boleh send list dan harga?

tuksidang@gmail.com  
2. Asmah 5 - Mon 14/Mar/2011, 5:08pm
macam menarik ni..., leh htr detail?.. tq

wtd9400@yahoo.com  
3. Master Lan - Mon 14/Mar/2011, 5:11pm
HANTAR KAT EMAIL NI SEKALI YA
lanbtp10@yahoo.com  
4. Faizal 44 - Mon 14/Mar/2011, 5:17pm
salam,email saya ye
lebai_pondok@yahoo.com  
5. Zieta Zain - Mon 14/Mar/2011, 5:34pm
Email kat saya bssluv@yahoo.com.my  
6. Raiz Mohd Nor - Mon 14/Mar/2011, 5:36pm
salam email detail

raiz1085@yahoo.com  
7. Jeffry 5 - Mon 14/Mar/2011, 5:54pm
Saya berminat.Hantar info lengkap di aristoe72@gmail.com  
8. Mazelan 2 - Mon 14/Mar/2011, 5:58pm
antar detail kt saya,mazelanyaacob@yahoo.com  
9. Norman84 - Mon 14/Mar/2011, 6:17pm
antar detail kt sy norman_outkast@hotmail.com  
10. Saiful 56 - Mon 14/Mar/2011, 7:00pm
menarik..hantar detail..sy pun duk klang
air_pool5737@yahoo.com  
11. Sahrizal - Mon 14/Mar/2011, 7:04pm
email sahrizal.mn@gmail.com  
12. Fmnauto - Mon 14/Mar/2011, 7:17pm
bminat dgn s1000 fully
fmnauto@gmail.com  
13. Fizzi - Mon 14/Mar/2011, 10:09pm
detail plz, email to cendawanpayung@yahoo.com. tq  
14. Banjak614 2 - Mon 14/Mar/2011, 10:12pm
A,kum...email juga kat saya...tazzkasih@yahoo.com  
15. Majid - Mon 14/Mar/2011, 10:16pm
berminat.emel majid.ttkk@gmail.com  
16. Mak2 - Mon 14/Mar/2011, 10:31pm
emel ke
ekk83@yahoo.com
tq  
17. Azizan 5 - Mon 14/Mar/2011, 11:05pm
berminat.emailkan list harga.jijan_sikorsky@yahoo.com  
18. Bego 2 - Mon 14/Mar/2011, 11:56pm
berminat jugak please email to tshelme@yahoo.com  
19. Azharems 2 - Tue 15/Mar/2011, 12:22am
bro email kat saya ...

azharems@gmail.com  
20. Zairin 2 - Tue 15/Mar/2011, 2:51am
email sy jugak:
kechikbgc@hotmail.com  
21. Macam2ada 2 - Tue 15/Mar/2011, 7:30am
Berminat. Emelkan adamacammacam@gmail.com  
22. Mohd Faizal Abd Rahim 2 - Tue 15/Mar/2011, 9:55am
salam maaf ye kepada semua pengguna

bagi no fon sy call.
xpandai nk email

atau miscall sy call balik. 0126530684  
23. Kamal 61 - Wed 16/Mar/2011, 11:38am
EMAIL SY JG...
waja116@yahoo.com  
24. Al Islah Resources Management - Sat 19/Mar/2011, 8:51pm
baru ni saya naik kereta. Minyak leaking...sakit hati betul. Selepas jalan dalam 1000km saya perasan selepas parking kat rumah ada minyak leaking... So, saya ke worksyop...nasib baik dia kata pakai minyak yang disarankan sebelum ni... So, lega sikit...just tukar gasket ajer ler... Kalau minyak lain foremen kata mesti dah jammed lamaa.... Nak tau minyak apa? call foreman tu... bagitau no kenderaan saya WNY5696. No foremen 019-3331007 (Wak Kor) Kajang. Sebab saya pun tak tau nak sebut...nama minyak tu.  
25. Ezzy Effect - Mon 21/Mar/2011, 9:43am
email saya list harga..tuk dealer
ezeffect@yahoo.com  
26. Rizal 83 - Wed 23/Mar/2011, 3:42pm
email detail kt y..
Acheroku@yahoo.com.my  
27. Mat Btr - Fri 8/Apr/2011, 11:23am
pls email saya dan list untuk dealer...  
28. M Sepull - Sat 23/Apr/2011, 2:34am
>>>yg rm150 tu duti penat saya entertainment orang2 dlm petronas

entertainment orang2 dalam petronas ni kira awak rasuah ke cane?  
29. Syahrul 5 - Tue 3/May/2011, 10:37am
menarik dan berminat sila email harga dan senarai brg nzarjuna@gmail.com  
30. Ms Aju - Tue 17/May/2011, 10:29pm
Laporan SULIT Untuk Membongkar RAHSIA Buat Duit
http://formulaluarbiasa.com/recommends/income-2011  
31. Azarina - Fri 3/Jun/2011, 11:18am
sy nk cari dealer engine oil brand RAVENOL
ade sesiapa disini??
please email me : aza.rina@yahoo.com  
32. Roziena Othman - Fri 1/Jun/2012, 8:25am
Salam boleh bg senarai harga penuh,tq  

Page 1   (Total 32 comments)
Your Comment: Max 1000 characters.
Login Email:
Password:
Tips: Free Registration ¤ Lost Password?
Warning!
1. NEVER give UPFRONT PAYMENT (deposit) to any Money Lenders. Upfront Payment is 100% scam!
2. NEVER give advance payment to sellers you don't know or sellers with no office/home address.
3. NEVER pay for any products or services with CASH except for C.O.D!
4. Majalah.com NEVER send any business offers to anyone and we never offer our users' details for sale.
Disclaimer. Messages posted to our forum are solely the opinion and responsibility of the person posting the message. We assumes absolutely no responsibility for any loss (time/money/energy) as a result of using the information posted in this forum. We do not endorse, support, represent or guarantee the truthfulness, accuracy or reliability of any topics/messages posted here. We reserve the right to delete or edit your topics or comments. Your visiting of this site shall be deemed as your acceptance of this disclaimer.

Youtube Link

Tebang Balak Pokok Getah Boleh Dapat Duit kah?? Episod 4 Usahawan Desa
Pertama kali tengok orang tebang balak pokok getah. Ada orang kata boleh dapat RM6,000 utk setiap 1 ekar getah.. ada yg kata langsung tak dapat apa-apa.. Pelik mana satu kan?
Mencari Umbut Kelapa Di Kebun - Episod 3 Usahawan Desa
Sebenarnya dimana letaknya umbut kelapa ni? Susah nak makan umbut kelapa sekarang.. waktu kenduri di kampung pun belum tentu ada.. Kalau dulu umbut kelapa adalah hidangan wajib kenduri kahwin.
Membuat Markas Di Kebun.. ala-ala Markas Komunis - Episod 2 Usahawan Desa
Perkara awal yg perlu dibuat untuk meneroka kebun.. adalah membuat markas tempat berehat. Kemudian mengorek telaga ala kampung untuk sumber air pelbagai kegunaan. Jom timba air telaga cara kampung dulu-dulu!
Buat Jalan Batu Kasar Di Kebun - Episod 1 Usahawan Desa
Perkara pertama sekali yg perlu dibuat utk membuat kebun adalah membuat jalan batu kasar. Supaya tak lecak bila hari hujan.Berapa kosnya agaknya ya..