Menjual Kereta Sambung Bayar
Penjual Kereta Sambung Bayar - Sun 20/Nov/2011 2:41pm [Last Comment]
Salam kpd warga majalah! Kehadiran saya disini utk membantu anda yg tidak boleh membuat loan dengan bank atau blacklist untuk membeli kereta. Saya ada berbagai kereta untuk disambung bayar dari deposit serendah RM2000-RM15000 ke atas. Perjanjian dan aggrement akan disediakan oleh pihak sy. Email ke sy jika berminat kereta jenis apa dan budget deposit berapa. Ni email sy kereta.sambungbayar1@gmail.com

Niche: Kereta Terpakai
     
  1. Muhammad 94 - Sun 20/Nov/2011, 3:55pm
    model kelisa dlm brape?  
  2. Fauziah Muhamed - Sun 20/Nov/2011, 3:58pm
    model estima ada ke email saya ainfauziah@gmail.com  
  3. Mohd Faizal 22 - Sun 20/Nov/2011, 4:42pm
    sekadar nak bertanya,adakah perjanjian@agreement itu sah disisi undang2 atau laku dimahkamah?sbb pernah terjadi pd kwn yg dulu pernah beli kereta smbung byr..last2 onwer report kereta hilang..sadis..  
  4. Penjual Kereta Sambung Bayar - Sun 20/Nov/2011, 4:49pm
    Salam kpd En Faizal! Perjanjian dan aggrement sah disisi undang2 sbb doc semua ada stamping pejabat pesuruhjaya sumpah! Semuanya dibuat mengikut undang2!  
  5. Penjual Kereta Sambung Bayar - Sun 20/Nov/2011, 4:52pm
    Salam kpd Pn Fauziah! Deposit smbg bayar estima RM23000! Kereta thn 2007(Auto). Monthly RM1700. Sila tinggalkan no phone!  
  6. Penjual Kereta Sambung Bayar - Sun 20/Nov/2011, 4:57pm
    Salam En Muhammad! Kelisa ada sebiji thn 2001(auto) deposit RM4500, monthly RM462. Sila tinggalkan no phone utk dihubungi!  
  7. Siti Zainab 3 - Sun 20/Nov/2011, 5:05pm
    dep 2k leh dpt kete ape  
  8. Penjual Kereta Sambung Bayar - Sun 20/Nov/2011, 5:19pm
    Salam Pn Zainab! Sila tinggalkan email dan no phone utk sy hubungi!  
  9. Exigences - Sun 20/Nov/2011, 6:06pm
    tempat u kat mana ni adik ???  
  10. Haleem - Sun 20/Nov/2011, 6:13pm
    Salam, ada kereta deposit 2k ? -Halim 017-6395970  
  11. Saleh 10 - Sun 20/Nov/2011, 6:29pm
    maaf tuan penjual kereta...nk tompang ruang ye..saya ada kereta kia spectra(a)2004 tuk sambung byr..deposit 2k,bulanan rm500...saleh 0133303884  
  12. Malek Abdkadir - Sun 20/Nov/2011, 8:16pm
    Sy nk cari MPV sambung byr tk kira antara naza ria, hyundai trajet, sarena hway star, chevrolete nabira.  
  13. Hasni Zainal - Sun 20/Nov/2011, 8:38pm
    ada tak yg deposit 2k kebawah dan bayaran bulanana bawah rm350?
    email : hzacps@gmail.com  
  14. Suhaimi 100 - Sun 20/Nov/2011, 9:02pm
    saya cari innova sambung bayar,,ada ke email suhaimilawas@yahoo.com.my  
  15. Azli8153 - Sun 20/Nov/2011, 9:06pm
    cari avanza,naza citra..bape deposit?
    azli_zan@yahoo.com  
  16. Penjual Kereta Sambung Bayar - Sun 20/Nov/2011, 10:50pm
    Salam En Malek! Sila email ke sy budget berapa & no phone!  
  17. Sham 57 - Sun 20/Nov/2011, 11:07pm
    cari mpv serena..dep bawah 3k....email pd sya iconformula@gmail.com  
  18. Mohd Fadhil 5 - Mon 21/Nov/2011, 2:29am
    neo ade x??nk segera..
    kartello08@yahoo.com  
  19. Jalal 3 - Mon 21/Nov/2011, 3:29am
    sy nak tahu ad kereta ape j yg dep 2k shaja... urgent need car thih month...
    jalaludin_Saifullah@yahoo.com  
  20. Adiffarizal - Mon 21/Nov/2011, 4:49am
    kat sabah atau borneo ada tak...saya berminat..thanks  
  21. Nora Azman 2 - Mon 21/Nov/2011, 9:22am
    jenis mpv ada x (Toyota wish, estima,dll)

    email to : nora65azman@gmail.com.
    tq  
  22. Siti Nozila - Mon 21/Nov/2011, 10:08am
    salam...saya nak cari kancil lampu petak,manual 850cc sambung bayar...sila hubungi saya  
  23. Lieza Daud - Mon 21/Nov/2011, 11:14am
    mencari gak kete smbung byr deposit below rm2k.. urgent...  
  24. Razali Mat Yusoff - Mon 21/Nov/2011, 1:03pm
    salam....saya nak cari kereta kelisa auto sabung bayar ada ke....sila call saya 0199595575  
  25. Penjual Kereta Sambung Bayar - Mon 21/Nov/2011, 2:23pm
    Sila call sy untuk semua jenis kereta smbg byr 0176072532.  
  26. Lieza Daud - Mon 21/Nov/2011, 5:20pm
    email sy list bole x??
    liezazzry@gmail.com  
  27. Shah 111 - Mon 21/Nov/2011, 7:56pm
    Sy de toyota altis 2009, tahun 2009, blnan 1250 shj. Dposit 23k.. Hubungi sy terus 0173560107  
  28. Remmyadam - Mon 21/Nov/2011, 8:19pm
    wira 1997 (manual ) deposit RM3,300..monthly RM260 017-8716075 remmy ***monthly rendah senang bayar  
  29. Syahril 11 - Mon 21/Nov/2011, 9:33pm
    sesiapa yg ade fairlady direct owner sila hubungi sy 0173939695  
  30. Raymeeariyon - Tue 22/Nov/2011, 2:33pm
    mencari d/p 3k kebawah.hubungi saya di 0123491595.  
  31. Adam 96 - Tue 22/Nov/2011, 9:31pm
    SALAM WARGA M.C & TT,

    KERETA SAMBUNG BAYAR ATAS NAMA SENDIRI C/W INSURAN SETAHUN :

    1. NAZA SUTERA 1.1(M) 2006/07 RM14800 DEPOSIT RM2900

    2. KEMBARA 1.3(A) 2001 RM13800 DEPOSIT RM3800

    3. KIA SPECTRA 1.6(A) 2003 RM13800 DEPOSIT RM3800

    4. SAGA 1.3(M) A/B 2004 RM9800 DEPOSIT RM2900

    5. WIRA 1.5SE(A) 2004 RM19800 DEPOSIT RM3800

    6. WIRA 1.3(M) A/B 2001 RM12800 DEPOSIT RM3200

    7. WIRA 1.5S (A) 2002 RM15800 DEPOSIT RM3200

    8. SATRIA 1.3(M) 2002 RM13800 DEPOSIT RM3200

    9. ISWARA 1.3(A) A/B 2000 RM8800 DEPOSIT RM2900

    10. HYUNDAI MATRIX 1.6(A) 2003 RM21800 DEPOSIT RM6800

    11. RENAULT KANGOO 1.4(M) 2001 RM14800 DEPOSIT RM3200

    DAN BANYAK LAGI KERETA LAIN SILA CALL/SMS ADAM 010-4300484 ATAU WEB www.kbpsb.webs.com
    PERTANYAAN DIRUANGAN INI TIDAK AKAN DILAYAN. HARAP MAAF.

    SILA LIHAT FOTO DIFACEBOOK :

    http://www.facebook.com/profile.php?id=100002971248600  
  32. Adam 96 - Tue 22/Nov/2011, 10:29pm
    MAKLUMAN UMUM

    BERHATI-HATI DENGAN CUSTOMER YANG NAK PAKAI KERETA SAMBUNG BAYAR ATAS NAMA ORANG. BILA OFFER TUKAR NAMA SENDIRI MEREKA TAK MAU MAKNANYA ADA HASRAT YANG TERSIRAT ATAU BERNIAT KURANG BAIK DAN TAK SUKA BERTANGGUNG JAWAB ATAU MUNGKIN NAK PIANG ATAU MUNGKIN NAK KASI ORANG ASING PAKAI. MEREKA SERING MENGHILANGKAN DIRI SELEPAS MENERIMA KENDERAAN DAN TAK AKAN BAYAR KE BANK PUN. RAMAI DAH TERKENA DENGAN PELANGGAN MACAM INI. MEREKA TUKAR NO PHONE DAN GHAIB ENTAH KEMANA.  
  33. Hani Masra Hanum - Wed 23/Nov/2011, 1:42pm
    miliki kereta terpakai walaupun nama blacklisted / ccris.. sediakan dokumen lengkap (salinan ic, lesen, epf, payslip 3 bln, bank statement, bil api/air).. deposit minima RM2000.. berminat SMS HANI 010-5302858 @ 010-5062858 / email kepada : hanimasrahanum@gmail.com  
  34. Fathul - Wed 23/Nov/2011, 3:03pm
    salam tuan, saya ingin bertanya ada ke Toyota Unser x kisah taun bila sambung bayar dep 2k.........bulanan dlm 3 rat ke 4 rat. amin-0133126841, tq  
  35. Albakry 2 - Thu 24/Nov/2011, 9:55pm
    saya ada mpv hyundai trajet 2.7 thn 2000 ada NGV rim 18 . byran bulanan rm685 . jika anda berminat untuk sambong bayar tel :012 797 3543/012 758 7890 .  
  36. Shamsul 26 - Mon 28/Nov/2011, 1:42pm
    salam.kami juga ada menjlnkan perkhidmata kereta sambung bayar & sambung pakai.sila email detail anda & kereta utk kemudahan urusan.terima kasih.  
  37. Loan 2 - Tue 29/Nov/2011, 1:27am
    Saya memerlukan 4X4 sambung bayar URGENT..hubungi saya 01112289739  
  38. Adam 96 - Wed 30/Nov/2011, 11:32pm
    salam,

    saya ada 76 buah kenderaan untuk disambung bayar. deposit dari rm2000 keatas mengikut jenis kereta. lengkap dengan tukar nama dan insuran setahun semasa sign agreement.

    call adam 010-4300484
    www.kbpsb.webs.com  
  39. Kidsmillenium - Thu 1/Dec/2011, 10:39am
    kereta utk dijual

    Gen 2 1.6(M) tahun 2004
    harga 20k
    call 0173069331 zali/hzltrading@gmail.com  
  40. Ewan Zailan - Tue 13/Dec/2011, 12:59am
    salam kepada semua penjual kereta sambung bayar / cradit nak tanya semua maklumat ni betul ker?? sbb dah berapa kali saya hubungi org2 yg boleh bantu konon utk org2 yg blacklist, bila call memcm lak alasan lain padahal document yg diminta sudah memenuhi, tapi bila summit nk down payment sampai 5k ke 6k kalau saya ada duit bnyk tu saya dah beli kereta cash.maaf semua saya agak tertekan dgn org2 yg suka ambil kesempatan diatas kesempitan org lain.  
  41. Expose Club - Tue 13/Dec/2011, 9:48pm
    SAUDARA EWAN,

    UNTUK GOLONGAN BLACKLIST WAJIB KENA ADA DUIT (MUKA BANYAK) SEBAGAI CAGARAN GANTI DIRI YANG TELAH DISENARAIHITAM OLEH BANK.

    SAYA BOLEH BANTU KEPADA GOLONGAN BLACKLIST MEMILIKI KERETA ATAS NAMA SENDIRI TAPI MESTILA KENA ADA DUIT MUKA DARI RM3000.00 KEATAS DAN JANGAN MEMILIH KERETA MEWAH ATAU YG MAHAL.

    CALL ADAM 010-4300484
    www.blacklistbelikereta.com  
  42. Roslan 28 - Sat 31/Dec/2011, 3:33pm
    wira untuk di jual, thn 2004, berada keadaan baik... dlm RM 20K.. berminat tel / sms : 013-9612575  
  43. Eldi - Tue 3/Jan/2012, 11:30pm
    Kereta sambung bayar ni kalau kami dari Sarawak boleh beli juga ker..?  
  44. Abby Monggel - Fri 6/Jan/2012, 11:16am
    nak cari MYvi dep 2k . auto .. pls email list to me naz_im_001@yahoo.com.sg  
  45. Hans76 - Mon 9/Jan/2012, 1:15am
    slm semua warga majalah...sy sedang mencari kete vios sambung bayar ada x?kalo blh biar la yg model baru ckit..kalo ada..sy mampu bayar bulanan rm650 ke bwh..tp brapa dep untuk bulanan mcm tu? email saya di ann76_dse06@yahoo.com.my  
  46. Zarina 50 - Tue 17/Jan/2012, 12:43pm
    nak kancil lampu bulat atau viva dep 2k kebwh.monthly 200 kebwh ada x? pls mail me sitizarina.talib@acmsb.com.my  
  47. Mohamad Azuwan - Wed 7/Mar/2012, 8:29pm
    nak cri kancil lampu bulat / viva..tunai/smbung byar..klu ad email mohamadazuwan@yahoo.com  
  48. Eidaharith - Wed 14/Mar/2012, 8:24pm
    Kalau ade viva auto dgn d/p dlm 3k sila email saya di eidaharith@live.com  
  49. Qais 3 - Thu 12/Jul/2012, 12:00am
    anda bermasalah bayar bulanan kreta ingin menjual kreta anda hubungi saya abu qais01111210611 kta boleh bincang2 nak beli atau jual.untk harga baik tk  
  50. Shahazrin - Thu 12/Jul/2012, 3:22am
    saya ada 5k... nak cari kereta, myvi@ gen2@ waja@ wira 1.5 , dah try dengan loan ngan kedai tapi fail... segera hubungi saya azreen 0129960097, kalau boleh yang sambung bayar sahaja  
Start | Page 1 | Next >                     (Total 57 comments)
Your Comment: Max 1000 characters.
Login Email:
Password:
Tips: Free Registration ¤ Lost Password?
Warning!
1. NEVER give UPFRONT PAYMENT (deposit) to any Money Lenders. Upfront Payment is 100% scam!
2. NEVER give advance payment to sellers you don't know or sellers with no office/home address.
3. NEVER pay for any products or services with CASH except for C.O.D!
4. Majalah.com NEVER send any business offers to anyone and we never offer our users' details for sale.
Disclaimer. Messages posted to our forum are solely the opinion and responsibility of the person posting the message. We assumes absolutely no responsibility for any loss (time/money/energy) as a result of using the information posted in this forum. We do not endorse, support, represent or guarantee the truthfulness, accuracy or reliability of any topics/messages posted here. We reserve the right to delete or edit your topics or comments. Your visiting of this site shall be deemed as your acceptance of this disclaimer.

Youtube Link

Saya Cuba 3 Mee Calong di Beserah Kuantan ! (Memang best)
Bandar Beserah di Kuantan mempunyai karakternya yang tersendiri dengan sejarah sejak zaman British lagi. Ada bepuluh-puluh warung menjual Mee Calong disana. Apa Keistimewaan Mee Calong ni sebenarnya?
(Drone) Menjejaki 12 Kubu WW2 British di Kuantan, Pahang
Kami medapat tahu terdapat 12 kubu lama British yang dibina pada zaman Perang Dunia Kedua di Kuantan Pahang. Ada yang masih tegak, ada yang sudah senget, ada yg dah tenggelam dalam air dan ada yang dah tenggelam dalam pasir. Ikuti Perjalanan Kami di video ini :-)
11 Hotel Menarik Area Genting Highlands Premium Outlets (GPO) Sesuai Untuk Semua Bajet
Dengan pembukaan Genting Highlands Premium Outlets (GPO) dan beberapa hotel baru di sekitar Gohtong Jaya (Genting Permai), kita dapat pilihan yang lebih banyak dan sesuai dengan semua golongan.
Mencari Makam Pahlawan Islam di Tengah Kubur Cina
Kami mendapat tahu terdapat beberapa makam Pahlawan Islam di Bukit Cina, Melaka. Berbekalkan maklumat dari beberapa sumber, kami memulakan pencarian. Kali pertama dan kedua gagal. Akhirnya pencarian kali ke 3 baru berjumpa.