Loan Kereta Terpakai Tahun 2010 ke Atas
Jo26 - Tue 31/Jul/2018 11:12am [Last Comment]
Salam warga majalah saya adalah jurujual kereta terpakai

#Seluruh Malaysia boleh mohon
#Tanpa bayar bookng fee
#Tiada sebarang cas dikenakan sepanjang perkhidmatan

#Nama bersih
*muka kosong
*umur 18 tahun
*Gaji 1200 (basic)
*Tanpa gurentor
*Tanpa Lesen (Cover Lesen Family)
*Lesen L

#Dokumen yang perlu disediakan hanya
*IC depan belakang
*Lesen depan belakang
*Slip gaji 3 bulan latest
*Bank statement tahun latest 2018
*EPF statement tahun latest 2018
*Surat Pekerja
*Bil air rumah

#Kereta yang dijual hanya kereta tahun 2010 ke atas sahaja (Confrm Beli Puas Hati)
#Semua jenis Model kereta ada
#untuk penerangan lanjut tentang proses loan dan kereta sila hubungi/whatsapp :0174859216

Niche: Pinjaman Kereta | Kereta Terpakai
Miliki Rumah Townhouse area Putrajaya/Cyberjaya dengan hanya RM 359k
Video: Townhouse (Bawah) | Townhouse (Atas) | Teres Dua Tingkat | Lokasi Perumahan. Rugi menyewa rumah lama-lama. Bila umur meningkat, tempoh masa pinjaman semakin pendek. Masa untuk membeli rumah sendiri!
     
  1. Norazura Loan - Tue 31/Jul/2018, 11:13am
    _______ 012-780 9598 YANTI / TOMMY ________
    _______ 012-780 9598 YANTI / TOMMY ________
    _______ 012-780 9598 YANTI / TOMMY ________
    _______ 012780 9598 YANTI / TOMMY ________

    jangan RISAU KITA BUKAN ALONG..segala urusan hanya dilakukan di dalam Salam..hai saya boleh membantu mendapatkan pinjaman dengan syarikat saya walaupun anda dihantui dengan
    - CTOS..
    -AKPK..
    -BLACKLIST..
    -MUFLIS..
    anda bekerja di sektor
    =KERAJAAN..
    =SWASTA..
    =KILANG..
    =HOTEL..
    =PENCEN..
    =HOSPITAL.
    =SOSCO..
    =PERUNTUKKAN..
    =MENUNGGU KELUARAN EPF..
    kerja dan dan duduk di NEGERI SEMBILAN dan SELANGOR...anda layak meminjam dengan kami..jom apa tunggu lagi..hebohkan berita gembira ini....
    jom hubungi saya
    _______ 012-780 9598 YANTI / TOMMY ________
    _______ 012-780 9598 YANTI / TOMMY ________
    _______ 012-780 9598 YANTI / TOMMY ________
    _______ 012780 9598 YANTI / TOM..  
  2. Nurjanna 2 - Tue 31/Jul/2018, 11:13am
    YANG BERKERJA AREA KL , SELANGOR , NEGERI SEMBILAN SAHAJA dan MELAKA.
    KAKITANGAN KERAJAAN
    PEKERJA KILANG
    PEKERJA SWASTA
    PERKESO
    PENCEN
    DOKUMEN YANG DI PERLUKAN :-
    3 bulan slip gaji terbaru
    3 bulan penyata bank yang terbaru
    Penyata KWSP (Sekiranya ada)
    Bil Elektrik / Air yang terkini
    Salinan kad pengenalan (2 keping)
    BOLEH MEGHUBUNGI SAYA /WHATSAPP:
    011-2772 1885 Janna
    014-279 3303 Sky Lim.  
  3. Loan Fatiha - Tue 31/Jul/2018, 11:14am
    SYARIKAT FATIHA BERDAFTAR
    PROSES DALAM MASA 30MINIT WAKTU BEKERJA!!
    DOKUMEN YANG RINGKAS
    * SLIP GAJI 3 BULAN
    * STATEMENT BANK 3 BULAN
    * IC DEPAN BELAKANG
    * BIL API/AIR
    BEKERJA DAN GAJI AUTODEBIT!!
    BLACKLIST LAYAK MEMOHON!!
    BEKERJA LEBIH DARI 1 BULAN!!
    SENANG LULUS!!

    PM FATIHA DENGAN SEGERA JIKA BERMINAT!!
    http://www.wasap.my/60178855218
    http://www.wasap.my/60178855218
    http://www.wasap.my/60178855218

    JIKA BERMINAT KITE JUMPA BINCANG DAN SIGN AGGREEMENT, JIKA TAK BERMINAT TAK APA KAMI TAK PAKSA..  
  4. Sitti Izriah - Tue 31/Jul/2018, 11:28am
    PINJAMAN WANG BERLESEN
    ✌Adakah anda mempunyai komitmen yang tinggi?
    ✌Memerlukan wang dalam masa singkat?

    MOHON SEKARANG DAN REBUT PELUANG YANG TERBAIK UNTUK ANDA!!
    ✔BLACKLIST / CTOS / CCRIS LAYAK MOHON
    ✔KERAJAAN / SWASTA /PENCEN LAIN2
    ✔GAJI AUTOCREDIT SAHAJA
    ✔TEMPOH PEKERJAAN 4BLN KEATAS
    ✔PROSES 15 MINIT SAHAJA

    Area👉🚩KL🚩SELANGOR🚩SEREMBAN🚩NILAI🚩dan MELAKA

    Hanya 5 Langkah Mudah:-
    📌PENYATA GAJI 3BLN TERKINI
    📌PENYATA BANK 3BLN TERKINI
    📌BIL API @ AIR @ ASTRO
    📌PENYATA EPF
    📌SALINAN IC

    BOLEH HUBUNGI/WHATSAPP:
    *** SITTI 010-2055 066 ***
    *** SITTI 010-2055 066 ***  
  5. Sitti Izriah - Tue 31/Jul/2018, 11:28am
    PINJAMAN WANG BERLESEN

    👉🏻Proses Cepat 👉🏻 👉🏻Bincang Pembayaran 👉🏻 👉🏻Tunai Segera 👉🏻 👉🏻Bayar Ansuran 👉🏻 👉🏻Selesai Masalah Anda!!!
    🌟 🌟 REBUT PELUANG dan JIMAT duit anda, MOHONLAH SEKARANG !!! 🌟
    🌟 SELESAIKAN BAKI PINJAMAN SYARIKAT LAIN,anda akan boleh DAPAT TUNAI YANG SELEBIHNYA !! 😏 😏 🌟
    🚩Seluruh Kuala Lumpur 🚩Selangor 🚩Bangi 🚩Nilai 🚩Seremban 🚩 N.Sembilan 🚩 Melaka
    Khas utk 👉🏻
    ✔Kakitangan kerajaan 👮🏻 👩🏻 ✈️ 👨🏻 🚒 👩🏼 🏫 👨🏻 ⚕️
    ✔Pesara 👴🏻 👵🏻
    ✔Perkeso 👨🏻 👩🏻
    ✔Swasta 🤵🏻 👩🏼 💻 👨🏻 🍳
    ✔Pekerja Kilang 👷🏻 👨🏻 🔧 👩🏻 🔬 👩🏻 💼 👨🏻 🏭
    Dokumen diperlukan 👉🏻
    🔎PAYSLIP 3BLN TERKINI, Bil Api atau Air Terkini
    🔎PENYATA BANK 3BLN TERKINI

    ELAK DITIPU. Sila hubungi melalui no-telefon/email yang dinyatakan untuk pengesahan !!!
    Hubungi kami : 010-2055 066 ..  
  6. Upfront Resources Sdn Bhd - Tue 31/Jul/2018, 11:46am
    EASY LOAN / PERSONAL LOAN / PINJAMAN PERIBADI
    DAPAT DUIT CEPAT (LOAN KECIL2 RM500 PUN BLH)
    http://www.wasap.my/601123181468
    http://www.wasap.my/601123181468
    *GAJI MESTILAH MELALUI BANK
    RM1000 byr 1070 shj (utk 1BLN)
    RM2000 byr 2140 shj (utk 1BLN)
    RM3000 byr 3210 shj (utk 1BLN)
    011-2318 1468(24 jam) NADIYAH
    👉 Faedahpastiterendah
    👉 Tanpapenjamindancagaran
    👉 Pinjamandiluluskandalamtempoh 30 minit
    👉 PembayaranBalik yang fleksibel
    👉 Maklumat di rahsiakan
    👉 Yang bekerjadanmenetap area Selangor sahaja
    👉 Introducer peminjamkepadasyarikat kami jugabolehmendapatkomisenjikapermohonanpinjamanitudiluluskanoleh kami.
    ☑Ape2 kerja blh jg janji gaji melalui bank
    **KLAU abg/cik ade kawan nak buat loan blh rekement nadia.. abg/cik tak perlu pen-jamin apa2.. ada income lg…
    $LOAN 1000///50 COMMISSION
    $LOAN 3000///150 COMMISSION
    $LOAN 5000///250 COMMISSION
    Silahubungi / SMS / Whatsapp :
    011-2318 1468 NADIYAH
    011-2318 1468 NADIYAH  
  7. Amanda 42 - Tue 31/Jul/2018, 11:46am
    PERKHIDMATAN KITA PROFESIONAL, MAKLUMAT DIRAHSIAKAN, KELULUSAN PINJAMAN SEGERA _ % interest per month!!
    BLACKLIST/PENCEN /CTOSS/CRISS/RETIRED/HOTEL/MCD/KFC/FACTORY/GOVERNMENT/PRIVATE SECTOR ARE MOST WELCOME..
    hanya perlu bawa ::-
    - 3 bulan slip gaji terbaru
    - 3 bulan penyata bank terbaru
    - Penyata kwsp
    - Bil api/air
    COVER AREA :
    💰 💰 $$ KUALA LUMPUR/
    SELANGOR/N. SEMBILAN/MELAKA$$ 💰 💰

    Berminat?? Hubungi kami sekarang
    017-3454588 AMANDA (CALL/SMS/WSAPP)
    016-2658137 AH WEI

    Perhatian: Perkhidmatan Kewangan Memang Tak Perlu Ape2 Bayaran. Sila Berhati hati semasa Berurusan.  
  8. Khairul 1201 - Tue 31/Jul/2018, 3:46pm
    ADA MASALAH KEWANGAN??
    ANDA MENCARI LOAN SEGERA TANPA UPFRONT?? TANPA PENJAMIN?? DOKUMEN RINGKAS?? MAKLUMAT DIRAHSIAKAN??
    PROSES LULUS & TUNAI DALAM 30 MINIT SAHAJA??

    PROMOSI PINJAMAN PERIBADI DENGAN NANA!!!!
    PINJAMAN WANG SEGERA KUALA LUMPUR
    PINJAMAN WANG SEGERA SELANGOR
    PINJAMAN WANG SEGERA NILAI/SEREMBAN
    PINJAMAN WANG SEGERA MELAKA
    SYARAT2 :
    -Khas buat kakitangan Kerajaan/GLC/Badan Berkanun/Swasta/Kilang/Pasaraya/Hotel dan lain2 yang telah bekerja lebih 3 bulan
    -Gaji AUTOKREDIT ke bank
    -Menetap dan bekerja sekitar KL/Selangor/Nilai/Seremban/Melaka

    MUDAH!! ANDA CUMA SEDIAKAN :
    ~Salinan IC
    ~3 bulan Payslip terbaru
    ~3 bulan Penyata Bank terbaru
    ~Bil air/elektrik (pengesahan alamat)
    ~Surat Pengesahan/Tawaran jawatan

    Terus datang ke pejabat saya bersama dokumen lengkap
    ATAU
    Pihak saya akan berjumpa berhampiran lokasi anda!!
    SEGERA HUBUNGI SAYA !! (Nana)
    0199502287 - Whatsapp/SMS
    Atau Tekan Sini ( http://www.wasap.my/60199502287 )  
  9. Feivivian - Thu 2/Aug/2018, 9:13am
    Semua Layak Loan Lulus utk Semenanjung Malaysia

    ***WANG BOOKING TIDAK DIPERLUKAN***
    ***WANG DEPOSIT TIDAK DIPERLUKAN ***

    ***HANYA PERLU WHATAPP ATAU EMAIL DOCUMENT YANG ADA SAHAJA , LOAN SIAP , TERUS AMBIL KERETA ***


    Salam, Nak beli kereta ??? Nak LOAN 100%, Rm0 wang muka, bulanan ansuran dari Rm2XX......Tapi ada masalah gaji kecil, tiada lesen, umur 18, tiada guarantor, tiada document, bank sudah rejected, commintment tinggi ??? Saya boleh bantu dapatkan kereta seperti di bawah :
    Kereta model ansuran bulanan
    #waja auto/manual dari rm3xx
    #gen2 auto/manual dari rm3xx
    #persona auto dari rm4xx
    #proton BLMauto/manual dari rm3xx
    #iswara LMST manual dari rm2xx
    #myvi auto/manual dari rm3xx
    #exora auto dari rm5xx
    #alza auto dari rm5xx
    #kelisa auto/manual dari rm3xx
    #kenari auto/manual dari rm3xx
    #viva auto/manual dari rm3xx
    #kancil auto/manual dari rm2xx
    #hyudai getz auto dari rm3xx
    #hyudai accent auto dari rm3xx
    #Toyota camry auto dari rm5xx
    #..  
  10. Norazura Loan - Sat 1/Sep/2018, 1:59pm
    _______ 012-780 9598 YANTI / TOMMY ________
    _______ 012-780 9598 YANTI / TOMMY ________
    _______ 012-780 9598 YANTI / TOMMY ________
    _______ 012780 9598 YANTI / TOMMY ________

    jangan RISAU KITA BUKAN ALONG..segala urusan hanya dilakukan di dalam Salam..hai saya boleh membantu mendapatkan pinjaman dengan syarikat saya walaupun anda dihantui dengan
    - CTOS..
    -AKPK..
    -BLACKLIST..
    -MUFLIS..
    anda bekerja di sektor
    =KERAJAAN..
    =SWASTA..
    =KILANG..
    =HOTEL..
    =PENCEN..
    =HOSPITAL.
    =SOSCO..
    =PERUNTUKKAN..
    =MENUNGGU KELUARAN EPF..
    kerja dan dan duduk di NEGERI SEMBILAN dan SELANGOR...anda layak meminjam dengan kami..jom apa tunggu lagi..hebohkan berita gembira ini....
    jom hubungi saya
    _______ 012-780 9598 YANTI / TOMMY ________
    _______ 012-780 9598 YANTI / TOMMY ________
    _______ 012-780 9598 YANTI / TOMMY ________
    _______ 012780 9598 YANTI / TOM..  
Page 1   (Total 10 comments)
Your Comment: Max 1000 characters.
Login Email:
Password:
Tips: Free Registration ¤ Lost Password?
Warning!
1. NEVER give UPFRONT PAYMENT (deposit) to any Money Lenders. Upfront Payment is 100% scam!
2. NEVER give advance payment to sellers you don't know or sellers with no office/home address.
3. NEVER pay for any products or services with CASH except for C.O.D!
4. Majalah.com NEVER send any business offers to anyone and we never offer our users' details for sale.
Disclaimer. Messages posted to our forum are solely the opinion and responsibility of the person posting the message. We assumes absolutely no responsibility for any loss (time/money/energy) as a result of using the information posted in this forum. We do not endorse, support, represent or guarantee the truthfulness, accuracy or reliability of any topics/messages posted here. We reserve the right to delete or edit your topics or comments. Your visiting of this site shall be deemed as your acceptance of this disclaimer.