Loan Kereta & Rumah Kawtim Sampai Lulus (Mengikut Terma & Syarat)
Pakar Loan 27 - Fri 30/Nov/2018 11:18am [Last Comment]
Assalamualaikum dan Salam Sejahtera..

LOAN KERETA & RUMAH KAWTIM SAMPAI LULUS (Mengikut Terma & Syarat)

ADA MASALAH SEPERTI DIBAWAH :
- GAJI CASH
- GAJI RENDAH
- BEKERJA SENDIRI
- PEMANDU GRAB / UBER
- DOKUMEN XCUKUP OR XSTRONG

TAPI... NAMA CLEAR, SAYA ADA JALAN BOLEH TOLONG UNTUK APPLY KERETA & RUMAH

DENGAN SYARAT :
- NAMA KENA CLEAR DARIPADA CCRIS OR BLACKLIST DENGAN MANA2 BANK.
- CTOS BUKAN BANK SEPERTI SINGER, COURTS, TELCO BOLEH BUAT XDE MASALAH.
- UMUR 24 TAHUN KE ATAS DAN ADA KOMITMEN (kalau xde komitmen, ada cara boleh buat)
- LOAN KERETA KENA ADA LESEN.

KITA KAWTIM SAMPAI LULUS!!!!!!!
KITA KAWTIM SAMPAI LULUS!!!!!!!

Hanya untuk yang serius nak beli kereta & Rumah dan mampu bayar sahaja..

Whatsapp :-
www.wasap.my/+60176068400

Niche: Pinjaman Kereta | Pinjaman Hartanah
Jom Miliki Kediaman Landed 2 Tingkat Serendah RM 359k
Video: Teres Dua Tingkat | Townhouse (Bawah) | Townhouse (Atas) | Lokasi. Area Putrajaya/Cyberjaya. Dibina di dalam Township yang akan Mempunyai Masjid, Hospital, Sekolah, Balai Polis dan Banyak Lagi Kemudahan
     
  1. Sitisarimah5550 - Fri 30/Nov/2018, 11:19am
    Perlukan Wang Segera-----*Call & Whatsapp 017-8855283


    Plan A
    1000 bayar balik 1050
    3000 bayar balik 3150
    5000 bayar balik 5250
    Plan B
    1000,dpt 950, bayar 430x3
    1000,dpt 950, bayar 250x6
    2000,dpt 1900, bayar 510x6
    *T&C—UTK KALI PERTAMA JER

    1) Sblm jumpa,kita akan bagi jadual penbayaran dulu….
    2) Lps u setuju plan penbayaran, baru kita aturkan masa jumpa
    3) Masa jumpa,kita akan jelaskan lagi…..
    4) Lps u fahamkan semua,baru kita sign document
    5) Dlm 2 jam u akan dpt wang

    ## Ingat---Semua yang minta jumpa dulu, semua ialah ahlong atau penipu….Mereka akan kira bunga yang tinggi dan paksakan u sign document
    ## ELAK DITIPU. Jgn membuat pembayaran dengan alasan proses pinjaman

    Whatapps: www.wasap.my/0178855283


    Company Link dengan syarikat pinjaman berlesen sebanyak 238 buah office yang boleh dipercayai. (KL - SEL - N9 – MELAKA)

    *Call & Whatsapp 017-8855283
    http://www.wasap.my/60178855283
    http://www.wasap.my/60166508776
    http://www.wasap.my/6017..  
  2. Upfront Resources Sdn Bhd - Fri 30/Nov/2018, 11:21am
    EASY LOAN / PERSONAL LOAN / PINJAMAN PERIBADI
    DAPAT DUIT CEPAT (LOAN KECIL2 RM500 PUN BLH)
    http://www.wasap.my/601123181468
    http://www.wasap.my/601123181468
    *GAJI MESTILAH MELALUI BANK
    RM1000 byr 1070 shj (utk 1BLN)
    RM2000 byr 2140 shj (utk 1BLN)
    RM3000 byr 3210 shj (utk 1BLN)
    011-2318 1468(24 jam) NADIYAH
    011-2318 1468(24 jam) NADIYAH
    👉 Faedahpastiterendah
    👉 Tanpapenjamindancagaran
    👉 Pinjamandiluluskandalamtempoh 30 minit
    👉 PembayaranBalik yang fleksibel
    👉 Maklumat di rahsiakan
    👉 Yang bekerjadanmenetap area Selangor sahaja
    👉 Introducer peminjamkepadasyarikat kami jugabolehmendapatkomisenjikapermohonanpinjamanitudiluluskanoleh kami.
    ☑Ape2 kerja blh jg janji gaji melalui bank
    **KLAU abg/cik ade kawan nak buat loan blh rekement nadia.. abg/cik tak perlu pen-jamin apa2.. ada income lg…
    $LOAN 1000///50 COMMISSION
    $LOAN 3000///150 COMMISSION
    $LOAN 5000///250 COMMISSION
    Silahubungi / SMS / Whatsapp :
    011-2318 1468 NADIYAH  
  3. Pinjaman Linda - Fri 30/Nov/2018, 11:26am
    PINJAMAN KECEMASAN RM500 ~ ~ ~ RM10000
    *Call & Whatsapp 013-2872867


    1000 bayar balik 1050
    3000 bayar balik 3150
    5000 bayar balik 5250

    1000,dpt 950, bayar 430x3
    1000,dpt 950, bayar 250x6
    2000,dpt 1900, bayar 510x6
    **T&C—UTK KALI PERTAMA JER**

    *Call & Whatsapp 013-2872867
    http://www.wasap.my/60132872867
    http://www.wasap.my/601137665880

    - Bunga yg paling rendah di pasaran
    - Diskaun utk penyelesaian awal
    - Selesaikan pinjaman di tempat lain
    - Plan bayaran yg fleksible
    - Rekomen kawan dapat komisen
    - Bayaran cantik dpt diskaun
    - Tempoh bayaran bulanan sehingga 2 TAHUN

    Kami juga ada Pajak barang IT pada harga yang berpatutan dengan pasaran. Antara barang yang kami pajak
    - HandPhones
    - Ipad/Tab
    Tuan boleh JUAL SEMENTARA barang IT Gajet lepas tu beli balik dengan harga yang rendah dan berpatutan.



    For more information,
    *Call & Whatsapp 0132872867
    Whatapps: www.wasap.my/0132872867
    Whatapps: www.wasap.my/601137665880
    Whatapps: www..  
  4. Amanda 42 - Fri 30/Nov/2018, 11:26am
    -->Nak kahwin duit tak cukup
    -->Nak belanja dapur
    -->Nak bayar sewa rumah
    -->Nak balik kampung
    -->Nak buat rawatan
    Semua tak cukup????
    Jangan khuatir kami dari syarikat kewangan yg berlesen serta berdaftar
    Sudah ramai yang berpuas hati dengan perkhidmatan kami

    Sangat dialu alukan kepada :
    •Blacklist •Ctos •Ccriss •Swasta
    •Pencen •Perkeso •Kerajaan •Kilang

    Diutamakan :
    •N9 •Selangor •KL •Melaka

    Nak tahu lebih detail lagi
    HUBUNGI KAMI SEKARANG
    014-279 3303 Sky Lim
    014-279 3303 Sky Lim
    011-2772 1885 Nur Janna
    011-2772 1885 Nur Janna  
  5. Kishalaila - Fri 30/Nov/2018, 11:36am
    Mengalami masalah kewangan?
    Buntu nak pinjam di mana kerana khuatir ditipu?

    Ramai yang dah lulus dengan kami.
    ADA HITAM PUTIH. Proses tulus, face-to-face, ada existing office, pembayaran balik FLEKSIBEL.
    Hubungi 0166508776 MIESYA
    Harini Jumpa! Harini Submit Loan! Harini dapat DUIT FAST! Kami Tidak akan Memudaratkan Anda takut nak
    BERHUTANG Lama-lama.
    Jom Semak Kelayakan Dan Submit Sehingga LULUS!
    Pinjaman Berdaftar mengikut Pada GAJI, DOKUMEN&KEMAMPUAN!!!
    Hanya sediakan document lengkp seperti dibawah:-
    ● 3 bulan penyata gaji terkini
    ● 3 bulan penyata bank terkini
    ● Bil api/air terkini
    ● Kad pengenalan

    Whatsapp/hubungi 016-6508776 untuk semakan PERCUMA!  
  6. Norazura Loan - Fri 30/Nov/2018, 11:48am
    KAMI SYARIKAT PINJAMAN WANG BERLESEN NEGERI SEMBILAN,SELANGOR AREA ! ! !

    *PEMBAYARAN YG FLEXIBLE
    *MESRA,MUDAH N CEPAT.
    *30 MINIT PROSES

    HANYA PERLU DOC SEPERTI:-

    PAYSLIP 3BULAN
    BIL ELEKTRIK/AIR SAHAJA


    MENARIK LAGI JIKA ANDA REKEMEN RAKAN AKAN DIBERI KOMISEN 10% DARI PINJAMAN
    (BGANTUNG PADA AMOUNT LOAN)

    UNTUK KETERANGAN LANJUT HUBUNGI :


    (WECHAT/WHATSAPP/SMS/CALL) 012-780 9598 YANTI / TOMMY !!!
    (WECHAT/WHATSAPP/SMS/CALL) 012-780 9598 YANTI / TOMMY !!!
    (WECHAT/WHATSAPP/SMS/CALL) 012-780 9598 YANTI / TOMMY !!!  
  7. Oval Enterprise 4 - Fri 30/Nov/2018, 2:25pm
    Harini Jumpa! Harini Submit Loan! Harini dapat DUIT FAST! Kami Tidak akan Memudaratkan Anda takut nak
    BERHUTANG Lama-lama.
    Jom Semak Kelayakan Dan Submit Sehingga LULUS!
    Pinjaman Berdaftar mengikut Pada GAJI, DOKUMEN&KEMAMPUAN!!!
    ~ Komitmen bulanan tinggi sangat ??
    ~ Berminat Selesaikan Baki Syrkt Pinjaman Lain / Redahkan Bayaran Bulanan??
    ~ Memerlukan Wang SEGERA utk pembelian barang2 harian ??
    ~ Malu nak bgtau sesiape / pinjam dgn sesiape??
    ~ JANGAN MALU, hubungi saya je jika minat atau ada pertanyaan pinjaman!!
    ~ Saya Boleh Membantu Anda dgn Satu Panggilan Sahaja!!

    0166589916 0107979393 (Ayu)

    💰Gov, swasta, tentera, pencen kerajaan, perkeso LAYAK.
    💰Mudah, cepat, selamat dan sah di sisi undang-undang
    💰Terdapat beberapa pakej menarik yang boleh dipilih dan
    bersesuaian dengan anda.
    💰Semakan Kelayakan Percuma Dan
    Tiada Wang Pendahuluan
    💰Pinjaman Akan Dirahsiakan
    💰Tak Perlu Penjamin

    boleh ws/call terus 0166589916 atau 0107979393

    https://api.wh..  
  8. Top88 - Fri 30/Nov/2018, 4:52pm
    Perlukan wang segera tunai??
    Perlukan wang untuk bayar roadtax kereta atau moto??
    Anda ada blacklist? Cris? Atau Ctos?

    Jgn risau, anda layak mohon dgn syarikat kami..
    Khas untuk warga KL & Selangor
    Interest 1.5% sebulan
    Tiada up front

    http://www.wasap.my/60164441174
    Email : toppioneer88@gmail.com
    Website : www.pinjamankredit.com  
  9. Farisya 12 - Tue 4/Dec/2018, 12:21pm
    Promosi akhir tahun sempena cuti sekolah !!masih buntu kekrang wang ?anak nak mula kan persekolahan tak cukup duit ?takut ditipu ?risau tak mampu bayar bulanan terlalu tinggi ?jangan risau syarikat kami menwar kan pakej bayaran yang flexible tanpa membeban kan anda ,ada office tetap dan agreement juga disediakan ..tiada penipuan ,maklumat anda dirahsiakn ..ada blacklist CTOSS /CCRIS /PENCEN /SOCSO /HOTEL /KILANG /SWASTA /KERAJAAN ?anda juga layak mohon ,proses hari yang sama dapat cash hari yang sama ...maklumat lebih lanjut hubungi :016-535 9588 FARISYA(CALL /SMS /WHATSAPP)saya bantu menyelesaikan masalah kewangan anda ...  
  10. Nurjanna 2 - Thu 6/Dec/2018, 10:44am
    PINJAMAN PERIBADI ws/pm (24 jam)
    Janna 011-2772 1885
    Sky Lim 014-279 3303
    Proses 30 MINIT Sahaja (T&C).
    Untuk Yang Bekerja Disektor Kerajaan, Swasta, Hotel, Kilang, Pencen atau Perkeso.
    AREA KL, SELANGOR, NEGERI SEMBILAN, MELAKA, PD, SEPANG DAN LAIN…
    *OUTDOOR SERVICE
    *HUTANG DI SYARIKAT LAIN KAMI BOLEH TOLONG SELESAIKAN (T&C)
    *BLACKLIST LAYAK MEMOHON
    *KOMISEN TINGGI UNTUK MEMPERKENALKAN RAKAN
    *GAJI MESTILAH MELALUI BANK
    *DOKUMEN MUDAH
    HUBUNGI SEGERA…
    Janna 011-2772 1885
    Sky Lim 014-279 3303
    💸Tiada Sebarang Paksaan Sepanjang Tempoh Perbincangan
    💸Outdoor Service Free
    💸Tidak Perlu Deposit, Tanpa Penjamin, Tanpa Cagaran!!  
  11. Mastura 118 - Thu 6/Dec/2018, 10:45am
    Promosi Pinjaman TERMURAH!!
    Anda tak cuba anda tak akan tahu!!
    Jadi hubungi kami segera untuk keterangan lanjut!!
    Kenapa pilih kami??
    -proses dalam masa yang singkat
    -tanpa penjamin @ cagaran
    -dokumen yang ringkas
    -blacklist/ctos/ccris layak memohon

    CALL: 010-2400027 (Ms Amira) / 03-40255388
    FORM: https://goo.gl/forms/aj77e8IRXhhB2Niv2 (COPY)
    WEBSITE: www.lexusfastloan.com
    EMAIL: lexusmoneylenders@yahoo.com.my
    WECHAT: amira2517  
  12. Najwa 86 - Thu 6/Dec/2018, 10:50am
    Pinjaman mengikut kemampuan anda.Hubungi kami untuk maklumat lanjut

    *Perlukan wang untuk kahwin?
    *Tak cukup wang untuk buat loan beli rumah?
    *Ada masalah Blacklist/Cris/Ctos?
    *Tiada masalah untuk apply loan..

    CALL: 016-3206821 (DIRA) / 03-40322388
    FORM: https://goo.gl/forms/aj77e8IRXhhB2Niv2 (COPY)
    WEBSITE: www.lexusfastloan.com
    EMAIL: lexusmoneylenders@yahoo.com.my
    WECHAT: fastloanlexus  
  13. Nizam 441 - Thu 6/Dec/2018, 10:56am
    *Pinjaman Peribadi Tak Perlu sign majikan, byr Auto Debit* 👍👍👍

    👉 *Utk staf Kerajaan Persekutuan & Badan Berkanun/ GLC terpilih (Seluruh Malaysia)*
    ✔Khas utk mereka yg kelayakan sudah/melebihi 60%

    ▶ *KELAYAKAN* hgga 85%
    ▶ *TAK PERLU* sign majikan
    ▶ *INTRANSIT MBSB* tak kira
    ▶ *TIADA* penjamin
    ▶ *TIADA* upfront
    ▶ *TIDAK* potong Angkasa
    ▶ *TAK MASUK* payslip
    ▶Bayar balik guna *Auto Debit Bank*
    ✔Kadar terendah
    ✔Loan hingga 200k
    ✔Tempoh 10 thn
    ✔Masalah *PTPTN/SAA* layak mohon
    ✔AKPK layak mohon
    ✔Kelulusan *Fleksibel*
    ✔Gaji kasar *3k keatas*
    👍Blh sertakan *Payslip Pasangan* utk tggikan lg kelayakan 👍
    ✔ *Blacklist/Ccris/Ctos* layak mohon
    ✔Boleh overlap loan lama
    ✅ *Pinjaman Bank*
    ✅ *BUKAN* koperasi
    ✅ *BUKAN* sykt berlesen

    *Masalah PTPTN/ SAA/ tunggakan/ Kredit Kad - Kami bantu byrkan blacklist anda*

    www.wasap.my/60126921952
    www.wasap.my/60126921952  
  14. Encik Aliff - Thu 6/Dec/2018, 11:27am
    MUSIM CUTI SEKOLAH SEKOLAH SEKARANG NI, ANAK-ANAK DAH AJAK PERGI BERCUTI SANA SINI. TENTU BANYAK DUIT NAK GUNA? BUNTU MANA NAK DAPATKAN DUIT..JANGAN RISAU..KAMI BOLEH MEMBANTU

    Kami dari syarikat pinjaman wang berlesen (FIRST SUN ENTERPRISE)menjalankan perkhidmatan secara sah di bawah Akta Pemberi Pinjaman 1951. Kami menawarkan Pinjaman Segera kepada kakitangan kerajaan dan swasta.

    BLACKLIST, CTOSS, CRISS dan Mempunyai Pinjaman Dengan Syarikat Pinjaman Berlesen Lain?
    Jangan risau semua boleh apply loan dgn kita..

    *gaji mesti melalui bank
    *tanpa penjamin dan cagaran
    *pinjaman diluluskan 1 jam jika dokumen lengkap takde masalah
    *tiada bayaran upfront (tidak perlu risau untuk apply loan dgn kami)
    *maklumat peminjam dirahsiakan

    *yang bekerja dan menetap area KL/Selangor/N.sembilan dan Melaka shj

    berminat sila Wassap/sms/call 013-3728348 (KAMARUL)
    019-618 8282 (HUGO)
    03-6151 1151 (OFFICE)

    atau terus tekan
    http://www.wasap.my/60133728348/tanyaloan  
  15. Zul 838 - Thu 6/Dec/2018, 11:27am
    ➡KAKITANGAN KERAJAAN
    ➡PEKERJA KILANG
    ➡SWASTA
    ➡PENCEN & SOCSO
    ➡KWSP & HOTEL

    ⛔Untuk pekerja yang tetap dan gaji autodebit melalui bank sahaja !!!
    nikmati peluang keemasaan ini dgn pihak kami .. anda perlu emailkan doc terlebih dahulu :
    = 3bln bank statement terbaru
    = 3bln payslip gaji terbaru
    = penyata kwsp
    = bil api / air terkini
    = surat pengesahan jawatan
    = salinan ic

    tel : 0162292554 ( EMMA )
    http://www.wasap.my/60162292554  
  16. Mastura 118 - Thu 6/Dec/2018, 11:49am
    Pinjaman peribadi yang paling murah !!!
    Pinjaman peribadi yang paling mudah !!!
    Pinjaman peribadi yang paling mesra !!!

    ** tiada pemungut hutang
    ** tiada upfront payment
    ** tiada jaminan
    ** blacklist boleh pinjam
    ** kelulusan tinggi dan cepat
    ** maklumat jamin sulit
    ** faedah yang murah
    ** tempoh bayaran dari 6 - 60 bulan

    CALL: 010-2400027 (Ms Amira) / 03-40255388
    FORM: https://goo.gl/forms/aj77e8IRXhhB2Niv2 (COPY)
    WEBSITE: www.lexusfastloan.com
    EMAIL: lexusmoneylenders@yahoo.com.my
    WECHAT: amira2517  
  17. Nurjanna 2 - Mon 10/Dec/2018, 1:46pm
    EASY LOAN / PERSONAL LOAN
    MURAH & PROSES CEPAT
    KL, SEL,N9 & MEL
    RM1000 byr 1070 shj (utk 1BLN)
    RM2000 byr 2140 shj (utk 1BLN)
    RM3000 byr 3210 shj (utk 1BLN)
    **Tertakluk terma & syarat
    Lokasi: KL,PJ, Ampang, Cheras, Kepong, Bangi, Nilai, Cyberjaya, Putrajaya, Puchong, Shah Alam, Klang, Banting…..

    NO HP : 011-2772 1885 Janna
    NO HP : 014-279 3303 Sky Lim  
  18. Energy 5 - Mon 10/Dec/2018, 1:56pm
    ofis no: 03-40248688 / 03-40316561
    hp no: 018-3744123 / 010-2400028 (whatssap)
    email: energymlservices@gmail.com
    wechad id: energy-ml
    website : www.fastloan.my

    - DOKUMEN YANG RINGKAS
    - KELULUSAN SEGERA
    - PROSES DALAM MASA 30 MINIT
    - TANPA PENJAMIN / TANPA CAGARAN / TANPA DEPOSIT YANG DIKENAKAN
    - BERUMUR 18 TAHUN LAYAK MEMOHON
    - NAMA BLACKLIST LAYAK MEMOHON
    - PINJAMAN KHAS UNTUK BERKERJA : KERAJAAN / SWASTA / PENCEN / PERKESO / KEBAJIKAN
    - GAJI MELALUI BANK
    -KUALA LUMPUR & SELANGOR  
  19. Money Aim Enterprise - Mon 10/Dec/2018, 1:56pm
    LOAN CUTI SEKOLAH!!ADE YANG KEKURANGAN WANG NAK BERCUTI ATAU😇 PENING UNTUK PERSIAPAN ANAK SEKOLAH,JOM CUBA APPLY ONLINE!! CALL/WASSAP SEGERA..KAMI PASTI AKAN MEMBANTU ANDA.🥰

    ☎ 03-55193393/55243393
    📱013-9242244/ 012-9309752(sms💌/call/whatsaap📱)
    Email👉money_aim@yahoo.com
    whatsapp👉http://www.wasap.my/60129309752
    website👉www.moneyaimsa.com
    -ALAMAT:seksyen 15 shah alam(deret ambank atas 7eleven)

    **HANYA AREA KL & SELANGOR SHJ....  
  20. Sw Gemilang 4 - Mon 10/Dec/2018, 2:04pm
    PROMOSI AWAL TAHUN!!!!!!!!!!CEPAT2!!!!!!!!!!!!
    PROSES HANYA DALAM MASA 1JAM!!!

    DUIT CASH TERUS DI TANGAN!!!

    ADA PINJAMAN DI TEMPAT LAIN KAMI BOLEH BANTU SELESAIKAN!!!

    BLACKLIST CTOS/CCRIS BOLEH MEMOHON!!!

    Perkhidmatan kami hanya disekitar Selangor,Kl & Putrajaya, Seremban dan Nilai

    03-89259399 019-5359393 (SMS/WSAPP) ZARA
    OFFICE : 03-89259399
    EMAIL : sw_gemilang@yahoo.com
    KOMISYEN TINGGI UNTUK AGEN
    http://www.swgemilang.com.my/  
  21. Kudatsa - Wed 12/Dec/2018, 2:59pm
    PROMOSI HUJUNG TAHUN!

    PINJAMAN DAPAT PENUH !!!

    UNTUK ANDA YANG SEDANG MENCARI PINJAMAN PERIBADI BAGI
    MENYELESAIKAN MASALAH KEWANGAN ANDA .KAMI ADA JAWAPANNYA ..

    REBUTLAH PELUANG INI HANYA SEMPERNA DEEPAVALI ..

    * hutang tempat lain boleh settle
    * blacklist ctos ccris boleh mohon
    * tanpa wang pendahuluan
    * tanpa penjamin dan cagaran
    * hanya perlukan dokumen yang mudah
    * proses yang cepat (1~2jam)

    Hubungi kami segera !!!!
    03-5541 9699 /03-5542 9899
    013-997 8989 - cik wan (call/sms/whatsapp)
    email : kudatsa@hotmail.com
    web : www.kudatenterprise.com  
  22. Energy 5 - Wed 12/Dec/2018, 3:07pm
    MENGAPA PILIH SYARIKAT KITA ??
    - TANPA PENJAMIN
    - TIADA UPFRONT PAYMENT
    - KELULUSAN YANG LEBIH TINGGI
    - KELULUSAN SEGERA ( JIKA MAKLUMAT LENGKAP )
    - BLACKLIST / CTOS / CCRIS LAYAK MEMINJAM
    - MAKLUMAT DIJAMIN 100% SULIT
    - PEMBAWA PEMINJAM AKAN DIBERIKAN KOMISEN TINGGI

    CEPAT - CEPAT HUBUNGI KAMI :
    018-3744123(biha) / 010-2400028(lynn) / 016-3519964(zura)
    EMAIL: energymlservices@gmail.com
    WEBSITE: www.fastloan.my
    WECHAT ID : energy-ml  
  23. We Delima Capital Sdn Bhd - Wed 12/Dec/2018, 3:11pm
    Pinjaman tempoh bayaran yg panjang ❗
    Pinjaman bayaran bulanan yg flexible ❗
    Pinjaman dgn kelulusan yg segera ❗
    Pinjaman tanpa upfront ❗
    Pinjaman tanpa penjamin/guaranto ❗
    Pinjaman yg boleh tolong settle hutang dkt tempat lain ❗
    Pinjaman terbuka kepada penduduk Kuala Lumpur/ Selangor ❗

    Berminat boleh click 👉 www.wasap.my/+60163193399  
  24. Upfront Resources Sdn Bhd - Wed 12/Dec/2018, 3:26pm
    EASY LOAN / PERSONAL LOAN / PINJAMAN PERIBADI
    DAPAT DUIT CEPAT (LOAN KECIL2 RM500 PUN BLH)
    http://www.wasap.my/601123181468
    http://www.wasap.my/601123181468
    *GAJI MESTILAH MELALUI BANK
    RM1000 byr 1070 shj (utk 1BLN)
    RM2000 byr 2140 shj (utk 1BLN)
    RM3000 byr 3210 shj (utk 1BLN)
    011-2318 1468(24 jam) NADIYAH
    011-2318 1468(24 jam) NADIYAH
    👉 Faedahpastiterendah
    👉 Tanpapenjamindancagaran
    👉 Pinjamandiluluskandalamtempoh 30 minit
    👉 PembayaranBalik yang fleksibel
    👉 Maklumat di rahsiakan
    👉 Yang bekerjadanmenetap area Selangor sahaja
    👉 Introducer peminjamkepadasyarikat kami jugabolehmendapatkomisenjikapermohonanpinjamanitudiluluskanoleh kami.
    ☑Ape2 kerja blh jg janji gaji melalui bank
    **KLAU abg/cik ade kawan nak buat loan blh rekement nadia.. abg/cik tak perlu pen-jamin apa2.. ada income lg…
    $LOAN 1000///50 COMMISSION
    $LOAN 3000///150 COMMISSION
    $LOAN 5000///250 COMMISSION
    Silahubungi / SMS / Whatsapp :
    011-2318 1468 NADIYAH  
  25. Sitisarimah5550 - Wed 12/Dec/2018, 3:27pm
    Perlukan Wang Segera-----*Call & Whatsapp 017-8855283


    Plan A
    1000 bayar balik 1050
    3000 bayar balik 3150
    5000 bayar balik 5250
    Plan B
    1000,dpt 950, bayar 430x3
    1000,dpt 950, bayar 250x6
    2000,dpt 1900, bayar 510x6
    *T&C—UTK KALI PERTAMA JER

    1) Sblm jumpa,kita akan bagi jadual penbayaran dulu….
    2) Lps u setuju plan penbayaran, baru kita aturkan masa jumpa
    3) Masa jumpa,kita akan jelaskan lagi…..
    4) Lps u fahamkan semua,baru kita sign document
    5) Dlm 2 jam u akan dpt wang

    ## Ingat---Semua yang minta jumpa dulu, semua ialah ahlong atau penipu….Mereka akan kira bunga yang tinggi dan paksakan u sign document
    ## ELAK DITIPU. Jgn membuat pembayaran dengan alasan proses pinjaman

    Whatapps: www.wasap.my/0178855283


    Company Link dengan syarikat pinjaman berlesen sebanyak 238 buah office yang boleh dipercayai. (KL - SEL - N9 – MELAKA)

    *Call & Whatsapp 017-8855283
    http://www.wasap.my/60178855283
    http://www.wasap.my/60166508776
    http://www.wasap.my/6017..  
  26. Qiqiaverlyn - Wed 12/Dec/2018, 3:32pm
    KLIK : http://bit.ly/2OkfEDm - PINJAMAN WANG SEGERA
    • APPLY LOAN TANPA DEPOSIT !!!
    • APPLY LOAN YANG CEPAT DAN MUDAH !!!
    • UNTUK PEKERJA YG TERIMA GAJI MLALUI BANK : -
    > KAKITANGAN KERAJAAN , SWASTA , PEKERJA KILANG
    > HOTEL , PENCEN & PERKESO
    > BLACKLIST / CTOS BOLEH MOHON**
    • DOKUMEN TERKINI & RINGKAS : -
    > 3 bulan PAYSLIP / BANK STATEMENT / BIL API & AIR / BIL ASTRO

    > AREA : KL / SELANGOR / SEREMBAN** & MELAKA**

    Hubungi Kami segera CALL / SMS / WHATSAPP / EMAIL : -
    http://bit.ly/2OkfEDm
    Email : atiqahabdullah69@gmail.com
    Klik Link WEBSITE kami dibawah & Daftar segera : -
    https://goo.gl/aiYhKU
    KOMISYEN TINGGI JIKA MEMBAWA RAKAN KEPADA KAMI !!!  
  27. Kishalaila - Wed 12/Dec/2018, 4:05pm
    Mengalami masalah kewangan? 016-6508776 MIESYA
    Buntu nak pinjam di mana kerana khuatir ditipu?

    Ramai yang dah lulus dengan kami.
    ADA HITAM PUTIH. Proses tulus, face-to-face, ada existing office, pembayaran balik FLEKSIBEL.
    Hubungi 0166508776 MIESYA
    Harini Jumpa! Harini Submit Loan! Harini dapat DUIT FAST! Kami Tidak akan Memudaratkan Anda takut nak
    BERHUTANG Lama-lama.
    Jom Semak Kelayakan Dan Submit Sehingga LULUS!
    Pinjaman Berdaftar mengikut Pada GAJI, DOKUMEN&KEMAMPUAN!!!

    Hanya sediakan document lengkp seperti dibawah:-
    ● 3 bulan penyata gaji terkini
    ● 3 bulan penyata bank terkini
    ● Bil api/air terkini
    ● Kad pengenalan

    Whatsapp/hubungi 016-6508776 untuk semakan PERCUMA!  
  28. Amanda 42 - Wed 12/Dec/2018, 4:09pm
    💵 PINJAMAN WANG BERLESEN 💵
    Syarikat kami sedang menawarkan khimat mesra pelanggan bagi anda yang menghadapi masalah kewangan...?
    💵 Kakitangan Kerajaan✔
    💵 Swasta✔
    💵 Perkeso✔
    💵 kPencen✔
    💵 Blacklist , Ctos , Ccriss Dilayakan✔
    💵 Tanpa Penjamin✔
    💵 Kelulusan Dlm 30minit✔
    Berminat???
    Ape Tunggu Lagi...

    SILA SEDIAKAN DOKUMEN
    💵 Payslip gaji 3bulan terkini✔
    💵 Bank statement 3bulan terkini✔
    💵 Bil air/api✔
    💵 Surat confirmation kerja✔
    *Pinjaman Mudah Dan Ringkas!
    ☎️📞014-279 3303 Sky Lim ✔💯👍
    ☎️📞011-2772 1885 Nur Janna ✔💯👍
    📱 http://www.wasap.my/601127721885/PM ✔💯👍
    📱 http://www.wasap.my/60142793303/PM✔💯👍  
  29. Top88 - Wed 12/Dec/2018, 5:13pm
    Pinjaman Peribadi/Personal Loan
    Kami menyediakan pelbagai pelan pinjaman peribadi untuk kakitangan awam/swasta dengan kadar murah,mudah dan fleksibel.
    Kelebihan berurusan dengan kami adalah :-

    * KELULUSAN SEGERA
    * TANPA PENJAMIN
    * CCRIS/CTOS LAYAK MOHON
    * KADAR FAEDAH SERENDAH 1.5% DITAWARKAN

    Hanya beberapa dokumen ringkas diperlukan untuk menyokong permohonan pinjaman anda seperti :-

    * 3 BULAN SLIP GAJI TERKINI
    * 3 BULAN PENYATA BANK TERKINI
    * SURAT PENGESAHAN JAWATAN
    * BIL TNB
    * PENYATA KWSP

    FASHA - 016 4441174  
  30. Senang Jaya Services - Sat 22/Dec/2018, 1:06pm
    SENANGJAYA SERVICES SDN BHD (KL/SELANGOR)
    MENYELESAIKAN HUTANG ANDA DI SYARIKAT LAIN!!!!

    1. PINJAMAN KOPERASI
    2. PINJAMAN PERIBADI
    3. IC, BILL ELECTRIC & BANK STATEMENT
    4. BLACKLIST & CTOS JUGA DIPELAWA. (TANPA PENJAMIN)
    5. HAD PINJAMAN LEBIH TINGGI
    6. 1 JAM DAPAT WANG


    UNTUK MAKLUMAT LANJUT SILA HUBUNGI-/ 03-42886723
    CAL/WHATSAPP: 016-3393468 (CAMPOIN)
    CAL/WHATSAPP: 016-3393468 (CAMPOIN)
    CAL/WHATSAPP: 016-3393468 (CAMPOIN)  
  31. Wang Maju Trading - Mon 31/Dec/2018, 10:29am
    MENYELESAIKAN HUTANG ANDA DI SYARIKAT LAIN!!!!

    1.PINJAMAN KOPERASI
    2.PINJAMAN PERIBADI
    3.FLEKSIBLE
    4.BLACKLIST & CTOS JUGA DIPELAWA.(TANPA PENJAMIN)
    5.HAD PINJAMAN LEBIH TINGGI

    UNTUK MAKLUMAT LANJUT SILA HUBUNGI-019 399 3191/ 03-55481909 ATAU 03-55481919

    EMAIL:wangmajutrading@ymail.com


    LAMAN WEB KAMI-http:www.wangmajutrading.com


    PROMOSI HEBAT UNTUK SEMUA KAKI TANGAN KERAJAAN / SWASTA
    CONTOH : PINJAM 1K BAYAR 1K (UNTUK BULAN PERTAMA)
    TOLONG SETTLE TEMPAT LAMA DENGAN INTEREST RENDAH BERBANDING YANG LAMA
    CTOS,CCRIS AND BLACKLIST TAK ADA MASALAH MASIH LAYAK MEMOHON

    ANDA HANYA PERLU MENYEDIAKAN:
    3 bulan payslip gaji (terkini)
    3 bulan statement bank (terkini)
    2 tahun kwsp
    1 bulan bil air & api (terkini)
    Contact : 013-7009393 (EZAH)
    OFFICE : 03-55481919/55481909
    Website : http:www.wangmajutrading.com
    Email : wangmajutrading@ymail.com  
  32. Senang Jaya Services - Thu 3/Jan/2019, 12:24pm
    YARIKAT PINJAMAN WANG BERLESEN KL/SELANGOR
    KIESTEMEWAAN :

    ~KAKITANGAN KERAJAAN ATAU SWASTA
    ~ KELULUSAN HANYA DALAM MASA 1JAM!!
    ~ TANPA PENJAMIN & CAGARAN
    ~ TANPA UPFRONT
    ~ BLACKLIST CTOS/CCRS JUGA LAYAK MEMOHON
    ~ BOLEH BANTU SELESAIKAN HUTANG DI TEMPAT LAIN
    ~ CASH TERUS DI TANGAN

    CAL/WHATSAPP: 016-3393468 (MR CHAMPION)
    CAL/WHATSAPP: 016-3393468 (MR CHAMPION)
    CAL/WHATSAPP: 016-3393468 (MR CHAMPION)  
  33. Pinjaman Linda - Thu 3/Jan/2019, 4:51pm
    PINJAMAN WANG AREA SELANGOR KL NS MELAKA!!!!

    * Kerajaan
    * Pekerja swasta
    * Pencen & socso
    * Blacklist, Ctos, CCRIS layak memohon

    KEISTIMEWAAN SYARIKAT KAMI :

    * Murah dan selamat disisi undang2
    * Promosi interest rendah
    * Pembayaran yang fleksibel
    * Maklumat anda dirahsiakan
    * Tanpa wang pendahuluan
    * Tanpa penjamin dan cagaran
    * Staff yang Mesra dan Ramah
    * Gaji melalui bank

    pm/wasap 0178855218 HANNA..

    PROMOSI AKHIRTAHUN..PENUTUP 2018..  
  34. Pinjaman Berlesen Nick - Mon 21/Jan/2019, 10:25am
    Hai morning...
    Khas utk pekerja kerajaan , swasta & pencen.
    Loan 1k settle 1070
    Loan 2k settle 2140
    Loan 3k settle 3210

    - Blacklist , Ctos & Ccris boleh apply.
    - Baru bekerja 2 bulan juga boleh apply.
    ( Offer letter / surat tawaran kerja )
    - Settle loan lama ( tnc ).

    - Hubungi segera
    Nur Janna [ 012-8858 528 ]
    Pinjaman Berlesen
    [ KL , SEL , N9 & MELAKA ]  
  35. Wang Maju Trading - Wed 23/Jan/2019, 10:41am
    MENYELESAIKAN HUTANG ANDA DI SYARIKAT LAIN!!!!

    1.PINJAMAN KOPERASI
    2.PINJAMAN PERIBADI
    3.FLEKSIBLE
    4.BLACKLIST & CTOS JUGA DIPELAWA.(TANPA PENJAMIN)
    5.HAD PINJAMAN LEBIH TINGGI


    EMAIL:wangmajutrading@ymail.com


    LAMAN WEB KAMI-http:www.wangmajutrading.com


    PROMOSI HEBAT UNTUK SEMUA KAKI TANGAN KERAJAAN / SWASTA
    CONTOH : PINJAM 1K BAYAR 1K (UNTUK BULAN PERTAMA)
    TOLONG SETTLE TEMPAT LAMA DENGAN INTEREST RENDAH BERBANDING YANG LAMA
    CTOS,CCRIS AND BLACKLIST TAK ADA MASALAH MASIH LAYAK MEMOHON

    ANDA HANYA PERLU MENYEDIAKAN:
    3 bulan payslip gaji (terkini)
    3 bulan statement bank (terkini)
    2 tahun kwsp
    1 bulan bil air & api (terkini)

    Contact : whatshap/wechat 013-7009393 (EZAH)
    OFFICE : 03-55429199
    Website : http:www.wangmajutrading.com
    Email : wangmajutrading@ymail.com  
  36. Norazura Loan - Fri 1/Feb/2019, 5:23pm
    cik nk apply loan boleh call saya tommy 012-780 9598
    pinjam 1000 baya 1060
    pinjam 2000 baya 2120
    pinjam 3000 baya 3180  
  37. Nafisah 11 - Sat 16/Feb/2019, 10:29am
    💰PINJAMAN WANG BERLESEN 💰
    Kerajaan/Swasta/Pencen&Sosco

    Syarat-syarat
    👉 Berumur 22 tahun keatas, sudah bekerja 4 bulan keatas, ada slip gaji, gaji melalui bank

    ⭐ Tempoh bayaran bulanan flexible 1-24 Bulan
    ☀ Tidak ada Terima sebarang duit Deposit
    ⭐ Minta Jumpa Face to face sembang ttg loan
    ☀ Interest yang terendah di seluruh pasaran
    ⭐ Kami boleh tolong selesaikan pinjaman di syarikat lain
    ☀ Blacklist CTOS, CCRIS layak memohon
    ⭐ Proses dalam 30min sahaja terus dpt cash
    ☀ Settlement awal akan dapat rebate


    TAMPA PEGANG ATM KAT

    HUBUNGI /WHATP;LINDA 0126114440  
  38. Norazura Loan - Mon 18/Feb/2019, 5:16pm
    NK APPLY LOAN BOLEH CALL SAYA TOMMY
    LOAN RM1000 BAYA RM1060
    LOAN RM2000 BAYA RM2120
    LOAN RM3000 BAYA RM3180
    LOAN RM4000 BAYA RM4240
    LOAN RM5000 BAYA RM5300
    ( SMS / WHATSAPP / CALL ) - 012 -780 9598 / TOMMY
    ( SMS / WHATSAPP / CALL ) - 012 -780 9598 / TOMMY
    ( SMS / WHATSAPP / CALL ) – 012-780 9598 / TOMMY  
  39. Wmt - Wed 20/Feb/2019, 10:57am
    MENYELESAIKAN HUTANG ANDA DI SYARIKAT LAIN!!!!

    1.PINJAMAN KOPERASI
    2.PINJAMAN PERIBADI
    3.FLEKSIBLE
    4.BLACKLIST & CTOS JUGA DIPELAWA.(TANPA PENJAMIN)
    5.HAD PINJAMAN LEBIH TINGGI


    EMAIL:wangmajutrading@ymail.com


    http://www.wangmajutrading.com


    PROMOSI HEBAT UNTUK SEMUA KAKI TANGAN KERAJAAN / SWASTA
    CONTOH : PINJAM 1K BAYAR 1K (UNTUK BULAN PERTAMA)
    TOLONG SETTLE TEMPAT LAMA DENGAN INTEREST RENDAH BERBANDING YANG LAMA
    CTOS,CCRIS AND BLACKLIST TAK ADA MASALAH MASIH LAYAK MEMOHON

    ANDA HANYA PERLU MENYEDIAKAN:
    3 bulan payslip gaji (terkini)
    3 bulan statement bank (terkini)
    2 tahun kwsp
    1 bulan bil air & api (terkini)

    Contact : whatshap/wechat 013-7009393 (EZAH)
    OFFICE : 03-55429199
    Website : http://www.wangmajutrading.com
    Email : wangmajutrading@ymail.com  
  40. Norazura Loan - Sat 23/Feb/2019, 12:24pm
    segala urusan hanya dilakukan di dalam PEJABAT Salam..hai saya boleh bantu anda dapatkan pinjaman dengan syarikat saya walaupun anda dihantui dengan
    - CTOS..
    -AKPK..
    -BLACKLIST..
    -MUFLIS..
    anda bekerja di sektor
    =KERAJAAN..
    =SWASTA..
    =KILANG..
    =HOTEL..
    =PENCEN..
    =HOSPITAL.
    =SOSCO..
    =PERUNTUKKAN..
    =MENUNGGU KELUARAN EPF..
    kerja dan TINGGAL di NEGERI SEMBILAN dan SELANGOR...anda layak meminjam dengan kami..jom apa tunggu lagi..hebohkan berita gembira ini....jom hubungi saya
    _______ 012-780 9598 / TOMMY ________
    _______ 012-780 9598 / TOMMY ________
    _______ 012-780 9598 / TOMMY ________
    _______ 012780 9598 / TOMMY ________
    _______ 012-780 9598 / TOMMY ________  
  41. Norazura Loan - Thu 28/Feb/2019, 5:07pm
    cik nk apply loan boleh whatsapp saya tommy 012-780 9598
    pinajm1000 baya1060
    pinjam2000 baya2120
    pinjam3000 baya3180  
  42. Sw Millenium - Sat 16/Mar/2019, 11:00am
    PINJAMAN WANG SEGERA KAKITANGAN KERAJAAN DAN SWASTA!!
    PROSES LULUS TUNAI DALAM 1 JAM SAHAJA!!

    ( 0% INTEREST UNTUK PINJAMAN SEBULAN )

    HANYA SEDIAKAN DOKUMEN :
    -3 bulan payslip terbaru
    -3 bulan bank statement terbaru
    -Bil air dan elektrik terbaru (pengesahan tempat tinggal)
    -KWSP statement terkini 2 tahun

    SILA SMS ATAU WhatsApp KAMI DI TALIAN :
    013-3435933(Alvin) / 010-8119393(Aida Faezah) / 010-2359979(Farha Dian)
    www.wasap.my/0133435933
    www.wasap.my/0108119393
    www.wasap.my/0102359979

    *pinjaman peribadi *pinjaman wang *pinjaman berlesen *pinjaman peribadi mudah lulus *pinjaman wang berlesen *pinjaman peribadi kl/selangor group *pinjaman wang berlesen swasta,kerajaan serta bagi golongan pencen selangor *pinjaman wang berlesen selangor *pinjaman segera *pinjaman wang selangor *pinjaman wang berlesen kuala lumpur *pinjaman bangi *pinjaman wang bangi *pinjaman wang berlesen bangi *pinjaman segera bangi  
  43. Wmt - Fri 22/Mar/2019, 10:29am
    MENYELESAIKAN HUTANG ANDA DI SYARIKAT LAIN!!!!

    1.PINJAMAN KOPERASI
    2.PINJAMAN PERIBADI
    3.FLEKSIBLE
    4.BLACKLIST & CTOS JUGA DIPELAWA.(TANPA PENJAMIN)
    5.HAD PINJAMAN LEBIH TINGGI


    EMAIL:wangmajutrading@ymail.com


    http://www.wangmajutrading.com


    PROMOSI HEBAT UNTUK SEMUA KAKI TANGAN KERAJAAN / SWASTA
    CONTOH : PINJAM 1K BAYAR 1K (UNTUK BULAN PERTAMA)
    TOLONG SETTLE TEMPAT LAMA DENGAN INTEREST RENDAH BERBANDING YANG LAMA
    CTOS,CCRIS AND BLACKLIST TAK ADA MASALAH MASIH LAYAK MEMOHON

    ANDA HANYA PERLU MENYEDIAKAN:
    3 bulan payslip gaji (terkini)
    3 bulan statement bank (terkini)
    2 tahun kwsp
    1 bulan bil air & api (terkini)

    Contact : whatshap/wechat 013-7009393 (EZAH)
    OFFICE : 03-55429199
    Website : http://www.wangmajutrading.com
    Email : wangmajutrading@ymail.com  
  44. Norazura Loan - Mon 1/Apr/2019, 11:37pm
    Personal Loan
    PINJAMAN PERIBADI UNTUK ANDA DI LUAR SANA
    KERAJAAN / SWASTA LAYAK PINJAM
    TEMPOH BAYARAN BALIK SEHINGGA 60 BULAN
    TAK PERLU BAYAR APA - APA UPFRONT
    ANDA HANYA PERLU DATANG KE PEJABAT SAYA DAN APPLY SAJA..
    KENAPA ???
    SEBAB KAMI ADALAH SYARIKAT PROFESIONAL..SEMUA URUSAN DI PEJABAT SAHAJA..
    JANGAN SEGAN SEGAN.. KAMI NAK BANTU ANDA..
    SIAPA YANG LAYAK ??

    - YANG TINGGAL MENETAP SEKITAR PD,NEGERI SEMBILAN,MELAKA,DAN SELANGOR AREA
    - BEKERJA SEKURANG 3 BULAN KE ATAS
    - PENERIMA PENCEN / SOCSO

    DOKUMEN DIPERLUKAN :-

    1. SLIP GAJI TERKINI 3 BULAN
    2. PENYATA BANK TERKINI 3 BULAN (JIKA ADA)
    3. SLIP KWSP (JIKA ADA)
    4. BIL ELEKTRIK /AIR


    MUDAH KAN...ANDA DATANG BAWA DOKUMEN JER..LEPAS TU KAMI PROSES..
    CALL BOLEH / SMS PON BOLEH

    012-780 9598 / AINS / TOMMY
    012-780 9598 / AINS / TOMMY
    012-780 9598 / AINS / TOMMY
    012-780 9598 / AINS / TOMMY  
  45. Norazura Loan - Sun 7/Apr/2019, 7:02pm
    PINJAMAN PERIBADI : MIN 1K - MAX 50K
    APPROVAL : CEPAT
    TEMPOH BAYAR : LIMA TAHUN ( 60 BULAN )
    AREA YANG LAYAK : SELANGOR / N.SEMBILAN / . .
    *** TAK PERLU WALK IN KE SYARIKAT PINJAMAN TERSEBUT, SEMUA URUSAN MELALUI PHONE CALL DAN RUNNER AKAN JUMPA PEMOHON DI AREA PEMOHON UNTUK TUJUAN TANDATANGANI AGREEMENT. .DUIT AKAN TRANSFER MASUK KE DALAM AKAUN BANK PEMOHON SELEPAS ITU. .
    JIMAT MASA DAN SANGAT-SANGAT SENANG. .
    EXPRESS LOAN
    MAJIKAN YANG DITERIMA
    1) KERAJAAN
    ( AG PAYSLIP )
    2) HOTEL
    3) SWASTA
    4) KILANG
    5) PENCEN
    6) BANK
    7) TENTERA
    8) JKR
    9) MINI MARKET
    10) BANK ( MARKETING)
    11) TELE-MARKETING
    12) SECURITY
    * GAJI MELALUI CEK DAN TUNAI TIDAK TERIMA
    SEBARANG PERTANYAAN, SILA HUBUNGI :
    NO HP : 012-780 9598 / ANIS / TOMMY (SMS /WHATSAPP /CALL) ! ! ! ! !
    NO HP : 012-780 9598 / ANIS / TOMMY (SMS /WHATSAPP /CALL) ! ! ! ! !
    NO HP : 012-780 9598 / ANIS / TOMMY (SMS /WHATSAPP /CALL) ! ! ! ! !
    NO HP : 012-780 9598 / ANIS / TOMMY (SMS /WHATSAPP /CALL) ! ! ! !..  
  46. Wang Maju Trading - Tue 9/Apr/2019, 3:15pm
    MENYELESAIKAN HUTANG ANDA DI SYARIKAT LAIN!!!!

    1.PINJAMAN KOPERASI
    2.PINJAMAN PERIBADI
    3.FLEKSIBLE
    4.BLACKLIST & CTOS JUGA DIPELAWA.(TANPA PENJAMIN)
    5.HAD PINJAMAN LEBIH TINGGI


    EMAIL:wangmajutrading@ymail.com


    http://www.wangmajutrading.com


    PROMOSI HEBAT UNTUK SEMUA KAKI TANGAN KERAJAAN / SWASTA
    CONTOH : PINJAM 1K BAYAR 1K (UNTUK BULAN PERTAMA)
    TOLONG SETTLE TEMPAT LAMA DENGAN INTEREST RENDAH BERBANDING YANG LAMA
    CTOS,CCRIS AND BLACKLIST TAK ADA MASALAH MASIH LAYAK MEMOHON

    ANDA HANYA PERLU MENYEDIAKAN:
    3 bulan payslip gaji (terkini)
    3 bulan statement bank (terkini)
    2 tahun kwsp
    1 bulan bil air & api (terkini)

    Contact : whatshap/wechat 013-6979393 (Zunainah)
    OFFICE : 03-55429199 (zunainah)
    Website : http://www.wangmajutrading.com
    Email : wangmajutrading@ymail.com  
Page 1   (Total 46 comments)
Your Comment: Max 1000 characters.
Login Email:
Password:
Tips: Free Registration ¤ Lost Password?
Warning!
1. NEVER give UPFRONT PAYMENT (deposit) to any Money Lenders. Upfront Payment is 100% scam!
2. NEVER give advance payment to sellers you don't know or sellers with no office/home address.
3. NEVER pay for any products or services with CASH except for C.O.D!
4. Majalah.com NEVER send any business offers to anyone and we never offer our users' details for sale.
Disclaimer. Messages posted to our forum are solely the opinion and responsibility of the person posting the message. We assumes absolutely no responsibility for any loss (time/money/energy) as a result of using the information posted in this forum. We do not endorse, support, represent or guarantee the truthfulness, accuracy or reliability of any topics/messages posted here. We reserve the right to delete or edit your topics or comments. Your visiting of this site shall be deemed as your acceptance of this disclaimer.