Dokumen untuk Apply Pinjaman Peribadi, Kereta, Kredit Kad & Rumah
Dokumen Loan - Fri 20/Jul/2018 9:42am [Last Comment]
Salam & Selamat sejahtera..
Kami buat document utk apply loan sahaja. Loan kena submit sendiri

☎️whatsapp : www.wasap.my/601120025447

✅100% dijamin boleh digunakan di bank
✅Dijamin lulus kalau nama clear
✅ kami menyediakan FULL SET DOCUMENT SIAP COMPANY (payslip, epf, bank statement)
✅khas untuk swasta/tak berkerja/surirumah/berniaga

Niche: Pinjaman Peribadi
 
1. Loan Kwong Sang - Fri 20/Jul/2018, 9:43am
Memerlukan pinjaman segera? Kami bantu anda menyelesaikan masalah kewangan anda!! 
Syarat:- 
Gaji auto-credit bank 
Kerajaan/swasta/pencen/socso 
Sudah sah jawatan 
Area seluruh Selangor, Kuala Lumpur, Negeri Sembilan
DIJAMIN INTEREST PALING RENDAH DALAM PASARAN!!
Syarikat kami menawarkan:- 
*Jumlah pinjaman yang tinggi 
*Kadar bayaran yang fleksibel mengikut kemampuan 
*Tempoh pinjaman yang pendek
*Tidak memerlukan penjamin 
*Tiada cagaran 
*Membantu menyelesaikan hutang di syarikat pinjaman lain 
*ctos/ccris layak memohon 
*Proses 30 MINIT
*Maklumat sulit 
*Mesra pelanggan 
DOKUMEN YG DI PERLUKAN :-
-SLIP GAJI 3 BULAN YG TERBARU
-PENYATA BANK 3 BULAN YG TERBARU( JIKA ADA) 
-BIL AIR / ELEKTRIK / ASTRO 
ANDA JUGA BOLEH HUBUNGI KAMI UTK SEBARANG PERTANYAAN DAN MAKLUMAT LEBIH LANJUT

03-89259399 HP: 016-6084933 (SMS/WTSAPP) ZARA

EMAIL :swgemilang@yahoo.com
http://www.swgemilang.com.my  
Perkhidmatan kami hanya d..  
2. Amanda 42 - Fri 20/Jul/2018, 9:43am
Pinjaman peribadi khas untuk pekerja-pekerja yang bekerja di kl, selangor nilai n. sembilan. pinjaman senang lulus dengan faedah terendah..
contoh:
pinjam 1000 bayar balik 1070
pinjam 2000 bayar balik 2140
pinjam 3000 bayar balik 3210
dokumen ringkas seperti:-
?Slip gaji 3bulan (terbaru)
?Bank statement 3bulan (terbaru)
?Bil api / air saja..
untuk keterangan lanjut,
sila hubungi saya
017-3454588 AMANDA
016-2658137 AH WEI
Perhatian: Perkhidmatan Kewangan Memang Tak Perlu Ape2 Bayaran. Sila Berhati hati semasa Berurusan.  
3. Loan Fatiha - Fri 20/Jul/2018, 9:43am
SYARIKAT FATIHA BERDAFTAR
PROSES DALAM MASA 30MINIT WAKTU BEKERJA!!
DOKUMEN YANG RINGKAS
* SLIP GAJI 3 BULAN
* STATEMENT BANK 3 BULAN
* IC DEPAN BELAKANG
* BIL API/AIR
BEKERJA DAN GAJI AUTODEBIT!!
BLACKLIST LAYAK MEMOHON!!
BEKERJA LEBIH DARI 1 BULAN!!
SENANG LULUS!!
PM FATIHA DENGAN SEGERA JIKA BERMINAT!!
www.wasap.my/60178855218
www.wasap.my/60178855218
www.wasap.my/60178855218
JIKA BERMINAT KITE JUMPA BINCANG DAN SIGN AGGREEMENT, JIKA TAK BERMINAT TAK APA KAMI TAK PAKSA..  
4. Nurjanna 2 - Fri 20/Jul/2018, 9:44am
Personal LOAN / Easy LOAN
01127721885
01127721885
$$1000 bayar balik 1070 (utk 1bln)
$$2000 bayar balik 2140 (utk 1bln)
$$3000 bayar balik 3210 (utk 1bln)
sila hubungi saya 011-2772 1885
Lokasi: KL, PJ, Ampang, Cheras, Kepong, Damanara, Seri Kembangan, Kajang, Bangi, Nilai, Cyberjaya, Putrajaya, Puchong, Shah Alam, Klang, Banting.....  
5. Top88 - Fri 20/Jul/2018, 9:46am
Pinjaman wang layak untuk semua!!

* Kakitangan Kerajaan / Berkanun / Swasta /Pencen
* Menunggu pengeluaran KWSP (umur 50-55tahun)
* Blacklist /Socso juga layak memohon
* Gaji Tetap (Melalui Bank)

Dokumen yang diperlukan:-
-3 bulan slip gaji terkini
-3 bulan statement bank terkini
-surat pengesahan kerja
-Penyata KWSP
-Bil air/elektrik

http://www.wasap.my/60164441174
Website : www.pinjamankredit.com  
6. Pinjaman Kwong Sang - Fri 20/Jul/2018, 9:47am
PINJAMAN PERIBADI
KL DAN SELANGOR SAHAJA !!
*PEMBAYARAN YG FLEXIBLE
*MESRA,MUDAH N CEPAT.
HANYA PERLU DOC SEPERTI:-
PAYSLIP 3 BULAN TERKINI
STATEMENT BANK 3 BULAN TERKINI
BIL ELEKTRIK/AIR
CONFIRM LETTER/CONTRACT LETTER
EMAIL SAYA JIKA ADA PERTANYAAN 
03-89259399 019-5359393 (SMS/WSAPP) ZARA
EMAIL : sw_gemilang@yahoo.com
KOMISYEN TINGGI UNTUK AGEN
http://www.swgemilang.com.my
Perkhidmatan kami hanya disekitar Selangor,Kl & Putrajaya, Seremban dan Nilai  
7. Sitti Izriah - Fri 20/Jul/2018, 9:47am
PINJAMAN WANG BERLESEN

👉🏻Proses Cepat 👉🏻 👉🏻Bincang Pembayaran 👉🏻 👉🏻Tunai Segera 👉🏻 👉🏻Bayar Ansuran 👉🏻 👉🏻Selesai Masalah Anda!!!
🌟 🌟 REBUT PELUANG dan JIMAT duit anda, MOHONLAH SEKARANG !!! 🌟
🌟 SELESAIKAN BAKI PINJAMAN SYARIKAT LAIN,anda akan boleh DAPAT TUNAI YANG SELEBIHNYA !! 😏 😏 🌟
🚩Seluruh Kuala Lumpur 🚩Selangor 🚩Bangi 🚩Nilai 🚩Seremban 🚩 N.Sembilan 🚩 Melaka
Khas utk 👉🏻
✔Kakitangan kerajaan 👮🏻 👩🏻 ✈️ 👨🏻 🚒 👩🏼 🏫 👨🏻 ⚕️
✔Pesara 👴🏻 👵🏻
✔Perkeso 👨🏻 👩🏻
✔Swasta 🤵🏻 👩🏼 💻 👨🏻 🍳
✔Pekerja Kilang 👷🏻 👨🏻 🔧 👩🏻 🔬 👩🏻 💼 👨🏻 🏭
Dokumen diperlukan 👉🏻
🔎PAYSLIP 3BLN TERKINI, Bil Api atau Air Terkini
🔎PENYATA BANK 3BLN TERKINI

ELAK DITIPU. Sila hubungi melalui no-telefon/email yang dinyatakan untuk pengesahan !!!
Hubungi kami : 010-2055 066 ..  
8. Kishalaila - Fri 20/Jul/2018, 9:54am
💰EASY LOAN BY ATHEA

🔊Sesiapa yang sedang mengalami masalah kewangan, boleh hubungi saya untuk pinjaman kecemasan.

⚫Blacklisted/CCRIS/CTOS/Gaji Rendah layak memohon (Based on document)

📜Hanya sediakan document lengkap :
🔖 3 Bulan slip gaji terkini
🔖 3 Bulan Bank statement terkini
🌀Bil Elektrik/Air terkini
🌀 Kad Pengenalan

📍 AREA KL/SELANGOR/NEGERI SEMBILAN/MELAKA

☎ Call / Whatsapp 012-6288399 (Athea) / 012-7885559 (Shila) untuk sebarang pertanyaan/ rundingan/ khidmat nasihat  
9. Kudatsa - Fri 20/Jul/2018, 9:55am
Masih berhutang tempat lain ?
Pinjaman melebihi 60% ?
Nama disenaraihitam ?
Perlukan pinjaman tanpa upfront ?

* proses dalam 1~2 jam
* tanpa penjamin dan cagaran
* mudah dan senang lulus
* dokumen yang ringkas

📌 serius perlukan pinjaman
📌 Kami ada jalan penyelesaian untuk anda.

Terbuka buat yang bekerja dan menetap disekitar kl dan selangor shj .

Pertanyaan lanjut boleh call :
☎ 03-5542 9899 / 📱 013-997 8989 -c ik wan
email : sales@kudatenterprise.com
web : www.kudatenterprise.com  
10. Sitisarimah5550 - Fri 20/Jul/2018, 9:58am
PROMO PROMO 🎉🎉
016-6508776 016-6508776 016-6508776 (MIESYA )

LOAN Company Yang Boleh Dipercayai!
Harini Jumpa ! Harini Submit Loan ! Harini dapat DUIT FAST ! 😍'
Pinjaman TUNAI Berdaftar mengikut Pada GAJI,DOKUMEN&KEMAMPUAN !!
Plan Yg Flexsibel , Interest Yang Rendah 😍
💰 Mudah & Selamat 👍
💰Perjumpaan di Luar disediakan Tanpa Caj !👍
💰Semakan Kelayakan Percuma 👍
Tanpa Wang Pendahuluan & Grentor 👍
💰Pinjaman Akan Dirahsiakan 👍
💰Tak Perlu Penjamin 👍
💰CEPAT MUDAH KERJASAMA DAN SULIT.👍

📍 AREA KL/SELANGOR/NEGERI SEMBILAN/MELAKA  
11. Farisya 12 - Fri 20/Jul/2018, 10:02am
PINJAMAN KECIL –KECILAN 1-8K DALAM MINGGU NI ?HUBUNGI SAYA :016-535 9588 FARISYA ,TIADA CAJ TERSEMBUNYI DAN BAYARAN PENDAHULUAN DIKENAKAN ..BAYARAN BOLEH BINCANG DENGAN PAKEJ YG FLEXIBLE  
12. Upfront Resources Sdn Bhd - Fri 20/Jul/2018, 10:19am
EASY LOAN / PERSONAL LOAN / PINJAMAN PERIBADI
DAPAT DUIT CEPAT (LOAN KECIL2 RM500 PUN BLH)
http://www.wasap.my/601123181468
http://www.wasap.my/601123181468
*GAJI MESTILAH MELALUI BANK
RM1000 byr 1070 shj (utk 1BLN)
RM2000 byr 2140 shj (utk 1BLN)
RM3000 byr 3210 shj (utk 1BLN)
011-2318 1468(24 jam) NADIYAH
👉 Faedahpastiterendah
👉 Tanpapenjamindancagaran
👉 Pinjamandiluluskandalamtempoh 30 minit
👉 PembayaranBalik yang fleksibel
👉 Maklumat di rahsiakan
👉 Yang bekerjadanmenetap area Selangor sahaja
👉 Introducer peminjamkepadasyarikat kami jugabolehmendapatkomisenjikapermohonanpinjamanitudiluluskanoleh kami.
☑Ape2 kerja blh jg janji gaji melalui bank
**KLAU abg/cik ade kawan nak buat loan blh rekement nadia.. abg/cik tak perlu pen-jamin apa2.. ada income lg…
$LOAN 1000///50 COMMISSION
$LOAN 3000///150 COMMISSION
$LOAN 5000///250 COMMISSION
Silahubungi / SMS / Whatsapp :
011-2318 1468 NADIYAH
011-2318 1468 NADIYAH  
13. Mesdnbhd - Fri 20/Jul/2018, 10:41am
AREA KL / SELANGOR / MELAKA / NEGERI SEMBILAN 💥💥💥💥

KESEMPITAN WANG DAN PERLUKAN PINJAMAN WANG PERIBADI DENGAN KADAR SEGERA ?

✔ Kami berdaftar dan berlesen dibawah KPKT
✔ Kami ada 4 cawangan di Malaysia
✔ Pekerja kerajaan , swasta malah tentera pun boleh
✔ Pernah kena blacklist , ctos dan ccris dari pihak bank ?
✔ Proses kelulusan hanya 1 jam sahaja dan ianya percuma !

Almaklumlah lepas raya duit semua dah habis pakai , lagi lagi dah nak hujung bulan ni 😥

Nak tahu lebih lanjut ?
Call / Whatapps sekarang 📲
014-2799726 Qaisara  
14. Norazura Loan - Fri 20/Jul/2018, 10:43am
_______ 012-780 9598 YANTI / TOMMY ________
_______ 012-780 9598 YANTI / TOMMY ________
_______ 012-780 9598 YANTI / TOMMY ________
_______ 012780 9598 YANTI / TOMMY ________

jangan RISAU KITA BUKAN ALONG..segala urusan hanya dilakukan di dalam Salam..hai saya boleh membantu mendapatkan pinjaman dengan syarikat saya walaupun anda dihantui dengan
- CTOS..
-AKPK..
-BLACKLIST..
-MUFLIS..
anda bekerja di sektor
=KERAJAAN..
=SWASTA..
=KILANG..
=HOTEL..
=PENCEN..
=HOSPITAL.
=SOSCO..
=PERUNTUKKAN..
=MENUNGGU KELUARAN EPF..
kerja dan dan duduk di NEGERI SEMBILAN dan SELANGOR...anda layak meminjam dengan kami..jom apa tunggu lagi..hebohkan berita gembira ini....
jom hubungi saya
_______ 012-780 9598 YANTI / TOMMY ________
_______ 012-780 9598 YANTI / TOMMY ________
_______ 012-780 9598 YANTI / TOMMY ________
_______ 012780 9598 YANTI / TOM..  
15. Norhayati Loan - Fri 20/Jul/2018, 10:46am
PROMOSI LOAN RAYA MUDAH LULUS CALL 0184623550 (AISYAH) 0123361885 (FARA)

PINJAMAN PERIBADI 2018

*MUDAH LULUS
*DOKUMEN RINGKAS
*SEMAK KELAYAKAN 30MINIT

DOKUMEN YANG DIPERLUKAN :

*PAYSLIP
*STATEMENTBANK
*IC
*BIL UTILITY

DAN HANTAR KE :

0184623550 (AISYAH)
0123361885 (FARA)

24JAM/7HARI SEMINGGU

KAMI COVER AREA :

*SELANGOR*
*KUALA LUMPUR*
*NEGERI SEMBILAN*
*MELAKA*

***** 018-4623550 AISYAH*****
***** 018-4623550 AISYAH*****
***** 018-4623550 AISYAH*****
***** 018-4623550 AISYAH*****
***** 018-4623550 AISYAH*****

***** 012-3361885 FARA*****
***** 012-3361885 FARA*****
***** 012-3361885 FARA*****
***** 012-3361885 FARA*****
***** 012-3361885 FARA*****

Wujud sekumpulan ‘SINDIKET PENIPUAN’ menyamar sebagai PEKERJA kami untuk meminta peminjam membuat pembayaran (PROCESSING FEE/WANG PENDAHULUAN) dengan alasan proses pinjaman.

Ciri-ciri syarikat yang sah:
** mempunyai label / papan tanda Nama Syarikat.
*..  
16. Zul 838 - Fri 20/Jul/2018, 12:00pm
⛔Untuk pekerja yang tetap dan gaji autodebit melalui bank sahaja !!!
nikmati peluang keemasaan ini dgn pihak kami .. anda perlu emailkan doc terlebih dahulu :
= 3bln bank statement terbaru
= 3bln payslip gaji terbaru
= penyata kwsp
= bil api / air terkini
= surat pengesahan jawatan
= salinan ic

tel : 0162292554 ( EMMA )
http://www.wasap.my/60162292554  
17. Fairul 35 - Fri 20/Jul/2018, 1:36pm
*SYARIKAT KAMI ADA MENAWARKAN PINJAMAN PERIBADI UNTUK PN/EN...DARI RM 1000-RM300.000.00
*SYARIKAT KAMI MENAWARKAN OFFER YANG ISTIMEWA UNTUK PN/EN DAN SEMESTINYAI MURAH.
*MEMBERI PAKEJ PINJAMAN MENARIK SETIAP BULAN SEHINGGA RM300
-SIAPA CEPAT DIA DAPAT
-50 PEMIMJAM TERAWAL AKAN MENDAPAT PAKEJ OFFER YANG MURAH,MENARIK & ISTIMEWA

RM1000 byr 1070 shj
RM2000 byr 2140 shj
RM3000 byr 3210 shj
AREA: KL, PJ, SUBANG, SHAH ALAM, KLANG, PUTRA JAYA, SELANGOR, NILAI, SEREMBAN, MELAKA

MUDAH!! ANDA CUMA SEDIAKAN :
~Salinan IC
~3 bulan Payslip terbaru
~3 bulan Penyata Bank terbaru
~Bil air/elektrik (pengesahan alamat)
~Surat Pengesahan/Tawaran jawatan

Terus datang ke pejabat saya bersama dokumen lengkap
ATAU
Pihak saya akan berjumpa berhampiran lokasi anda!!
SEGERA HUBUNGI SAYA !! (Nana)

0199502287- Whatsapp/SMS
Atau Tekan Sini ( http://www.wasap.my/60199502287 )  
18. Khairul 1201 - Fri 20/Jul/2018, 1:40pm
ADA MASALAH KEWANGAN??
ANDA MENCARI LOAN SEGERA TANPA UPFRONT?? TANPA PENJAMIN?? DOKUMEN RINGKAS?? MAKLUMAT DIRAHSIAKAN??
PROSES LULUS & TUNAI DALAM 30 MINIT SAHAJA??

PROMOSI PINJAMAN PERIBADI DENGAN Zahan!!!!
PINJAMAN WANG SEGERA KUALA LUMPUR
PINJAMAN WANG SEGERA SELANGOR
PINJAMAN WANG SEGERA NILAI/SEREMBAN
PINJAMAN WANG SEGERA MELAKA

*Pinjaman Untuk GOLONGAN BERPENCEN turut disediakan!!

PINJAMAN DARI RM1,000.00 HINGGA RM15,000.00 (bergantung kepada gaji dan bajet peminjam)

PINJAM 1000 BAYAR BALIK 1070
PINJAM 3000 BAYAR BALIK 3210
PINJAM 5000 BAYAR BALIK 5350
SYARAT2 :
-Khas buat kakitangan Kerajaan/GLC/Badan Berkanun/Swasta/Kilang/Pasaraya/Hotel dan lain2 yang telah bekerja lebih 3 bulan
-Gaji AUTOKREDIT ke bank
-Menetap dan bekerja sekitar KL/Selangor/Nilai/Seremban/Melaka

MUDAH!! ANDA CUMA SEDIAKAN :
~Salinan IC
~3 bulan Payslip terbaru
~3 bulan Penyata Bank terbaru
~Bil air/elektrik (pengesahan alamat)
~Surat Pengesahan/Tawaran..  
19. Nafisah 11 - Fri 20/Jul/2018, 4:44pm
PINJAMAN MUDAH TUNAI SEGERA

Anda berada di lokasi ini :
# KUALA LUMPUR
# SELANGOR

Ingin membuat LOAN PERSONAL?
Ingin membuat LOAN PENCEN ?

PROMOSI KAMI :
* 1.5% INTEREST
* 60 HARI TANPA FAEDAH
* BOLEH OVERLAP
* BOLEH TOLONG SETTLE SYARIKAT PINJAMAN LAIN

Kami mengambil masa 1 Jam @ sehari utk proses LOAN ANDA !!!

* BLACKLIST (CTOS / CCRIS) DIALU-ALUKAN…
* HAD PINJAMAN LEBIH TINGGI
* TANPA PENJAMIN
* KELULUSAN SEGERA
* BEBERAPA PAKEJ PINJAMAN YANG BOLEH DIPILIH
* TEMPOH PEMBAYARAN BALIK YANG FLEKSIBEL
Call/whtsapp ANISA / HASMAH 016 218 4666
Email : anisatoppioneer@gmail.com  
20. Ewt - Sat 21/Jul/2018, 10:07am
✌Adakah anda risau kerana DUIT setip bulan TIDAK mencukupi??
✌JANGAN risau anda boleh cari kmi untuk menyelesaikan masalah anda!!!
✌KAMI daripada PINJAMAN WANG BERLESEN💲

INTEREST SERENDAH 1.5%💲

tiada PENJAMIN & WANG PENDAHULUAN.

💲💰Pinjam RM1000 dapat RM1000💰💲

Keistimewaan syarikat kami:
👉👉tempoh bayaran bulanan
👉👉blacklist bank, CTOS, CCRIS layak memohon
👉👉proses pinjaman segera, mudah, mesra dan selamat
👉👉 pelan ansuran bayaran yg fleksible
👉👉 selesaikan pinjaman di tempat lain
👉👉 diskaun penyelesaian awal
👉👉dapat tunai segera


Hubungi Kami Di Talian:
📲📲📲📲📲📲HP:017-877 7587 SITI AISYAH 📲📲📲📲📲📲
📲📲📲📲📲📲HP:017-877 7587 SITI AISYAH📲📲📲📲📲📲
📲📲📲📲📲📲HP:017-877 7587 SITI AISYAH📲📲📲📲📲📲
☎(SMS,WHATSAPP,Call)  
21. Aina Syazrina - Sat 21/Jul/2018, 10:40am
* LULUS DALAM MASA 30 MINIT ⏰
* HUTANG DI SYARIKAT LAIN KAMI BOLEH TOLONG SELESAIKAN 💵💵
* BLACKLIST, CTOS & CCRIS LAYAK MEMOHON ☠️
* PINJAMAN MAKSIMUM 8x GANDA GAJI 💵💵
* KOMISEN TINGGI UNTUK AGENT 👫👬👭💵
* GAJI MESTILAH MELALUI BANK 🏦

DOKUMENT MUDAH SEPERTI : 📁📂
# PAYSLIP 3 BULAN YANG TERKINI
# BANK STATEMENT 3 BULAN YANG TERKINI
# BIL AIR / API
# SALINAN IC
# SURAT PENGESAHAN KERJA
# PENYATA KWSP (JIKA ADA)

*** AREA HANYA UNTUK KLANG, KL, SELANGOR, N9, MELAKA DAN JOHOR.

SILA HUBUNGI KAMI DI TALIAN :
H/P : 013-2972288 📲
~CALL, SMS, WHATSAPP~ 📨  
22. Fai 16 - Sat 21/Jul/2018, 10:54am
Salam..hai saya boleh membantu mendapatkan pinjaman dengan syarikat saya walaupun anda dihantui dengan
- CTOS..
-BLACKLIST..
-CCRIS
anda bekerja di sektor
=KERAJAAN..
=SWASTA..
=KILANG..
=HOTEL..
=PENCEN..
=HOSPITAL.
=SOSCO..
=PERUNTUKKAN..
=MENUNGGU KELUARAN EPF..
kerja dan dan duduk di NEGERI SEMBILAN dan SELANGOR...anda layak meminjam dengan kami..jom apa tunggu lagi..hebohkan berita gembira ini....
jom hubungi saya
COMPANY KAMI DAH BEROPERASI 15THN !!!!!
CALL US NOW = DPT OFFER N SERIVE YG LG BEST !!!!
Sila hubungi / SMS / Whatsapp :
012-6985557 Fai
016-2185409 Syarah
Office:06-794 0508
MULTIGAIN ENTITY SDN BHD
jangan RISAU KITA BUKAN ALONG..segala urusan hanya dilakukan di dalam pejabat kami sahaja..segala maklumat adalah rahsia..  
23. Multigain Entity Sdn Bhd 3 - Sat 21/Jul/2018, 11:42am
**Anda perlukan rm500-10000 utk kegunaan kecemasan?
**Koperasi dan bank tolak permohonan anda?
**Peringatan:jangan bank-in walaupun 1 sen semasa buat permohonan,yang minta wang dengan pelbagai alasan di luar sana,itu adalah SCAMMER !!!
**Kami sedia bantu,sila klik www.wasap.my/60172387574/pinjamanwangsegera untuk keterangan lanjut
**Gaji melalui autokredit bank saja berkelayakan
**Berkhimat di KL/Selangor/Negeri 9 & Melaka saja
**[99%lulus]PENCEN/SOCSO/Peruntukan tentera
**[95%lulus]MINDEF-Tentera/KPM-Guru/KKM-Pen.perubatan/Penjawat awam
**[90%lulus]Syarikat GLC-TM/Petronas Bhd/TNB Bhd/DRB-HICOM Bhd/Maybank/Bernas/LTAT/Felcra Bhd/Rapid kl/Celcom Bhd/Mahd dll
**klik www.wasap.my/60172387574/pinjamanwangsegera untuk keterangan lanjut. **Minta maaf gaji tunai,berniaga sendiri,pelajar,penganggur X berkelayakan
**Para rakan agent bank,koperasi,pinjaman berlesen juga dialu-alu berdaftar di bawah syarikat kami untuk mendapat pendapatan yg lumayan.  
24. Gigie - Sat 21/Jul/2018, 11:51am
Did You Need Money Urgently and If You Want to Make Some Small Business But Did Not Have Enough Capital. and Are U Need Money Urgently for Personal Matters.
DID YOU NEED MONEY URGENTLY AND IF YOU WANT TO MAKE SOME SMALL BUSINESS BUT DID NOT HAVE ENOUGH CAPITAL... AND ARE U NEED MONEY URGENTLY FOR PERSONAL MATTERS.. 

IM miss MAWAR FROM LICTEAM CORPORATION SDN BHD OFFER U PERSONAL LOAN AND BUSINESS LOAN (COLLATERAL/REFINANCE) FOR THOSE WHO NEED URGENTLY 

OUR COMPANIES PROVIDE AND HAVE VERY SUITABLE PACKAGE FOR U TO ENJOY IT.. 

- INTEREST 1.5% PER MONTH ( PERSONAL LOAN ) BUT 1% PERMONTH FOR BUSS & REFINANCE
- 90 DAYS PROMOTION WITHOUT INTEREST 
- NO UPFRONT 
- NO GUARANTOR 
- EVERY INTIMATION IS CONFIDENTIAL 

* OPEN FOR ALL WHO LIVE IN SELANGOR/KUALA LUMPUR ONLY 
* NOT PROVIDED FOR HOUSEWIFE/STUDENT AND FREELANCE 

BLACKLIST/CTOSS/CRISS/RETIRED/HOTEL/MCD/KFC/FACTORY/GOVERNMENT/PRIVATE SECTOR ARE MOST WELCOME 

DOCUMENT NEEDS 
(pinjaman Peribadi):- 
..  
25. Zanaa 5 - Sat 21/Jul/2018, 1:00pm
ANDA KESESAKAN WANG?
ANDA RUNSING BANYAK HUTANG TERTUNGGAK?
ANDA INGIN MELANCONG?
ANDA INGIN MENDIRIKAN RUMAHTANGGA?
TETAPI KEKURANGAN WANG ?
SAYA BERSEDIA BANTU ANDA :)
KELULUSAN SYARIKAT SAYA UNTK PROSES HANYA 30 MINIT SAHAJA
TAK PERCAYA DENGAN SAYA ?
ANDA BOLEH CUBA APPLY.
TAK PERLU SUSAH SUSAH, SEGERA LAMPIRKAN DOKUMEN ANDA.
*SLIP GAJI 3 BULAN TERBARU
*BANK STATEMENT 3 BULAN TERBARU
* BIL AIR ATAU API TERBARU
*PHOTOSTAT IC DEPAN BELAKANG
AREA KL/ SELANGOR
010-9337587(ZANA)  
26. Pinjaman Mudah Dan Murah - Sat 21/Jul/2018, 1:06pm
Personal loan ! Proses 40 minit !
Lulus Segera ! Tanpa Upfront !
- Gov , swasta , bdn berkanun & pencen
- Sudah bertahun bayar loan ofis lain tapi masih tak settle ? ( rm10k tnc)
- Blacklist , ctos & ccris layak apply.
- Urgent nak guna duit ? Nak kawin ?
- Nak bayar saman bill yg lama tertunggak ?
- Bayar semula hutang dgn kawan ?
wechat Whatsapp / call sms saya segera :-
012 7175385 TM
012 7175385 TM
012 7175385 TM
03 55245385 office
03 55245385 office
Pinjaman Berlesen
SHAH ALAM / KLANG / NILAI ( Branch )
KL N9 SHAH ALAM SELANGOR  
27. Nurida Fatini - Mon 23/Jul/2018, 9:28am
LOAN ANDA KENA REJECT BANK ?? 🏦
ANDA ADA CTOS / CCRIS ?? ☠️
INGINKAN PINJAMAN SEGERA?? 💵
UNTUK KL, SELANGOR & SEREMBAN.. 🙂😊

BOLEH EMAIL DOKUMEN BERIKUT :
- SLIP GAJI 3 BULAN TERBARU
- PENYATA BANK 3 BULAN TERBARU
- SURAT PENGESAHAN JAWATAN
- PENYATA KWSP
- BIL ELEKTRIK TERBARU

SILA HUBUNGI KAMI DI TALIAN :
OFFICE : 03-51228445 / 8446 ☎
HP : 019-8418159 (PUAN DAYAH) 📲
~SMS, WASAP~ 📨

EMAIL : ayuanida90@gmail.com 📠  
28. Upfront Resources Loan - Mon 23/Jul/2018, 9:53am
Assalamualaikum.
Semperna Hari Raya Haji yang mendatang, kami ada promosi pinjaman peribadi, dari RM500 sehingga RM5000.
Bayaran ansuran secara bulanan, mudah dan fleksibel.

Khas utk warga KL, Selangor, Negeri Sembilan & Melaka yang bekerja tetap.
RM0 bayaran pendahuluan. Tidak perlu penjamin. Tiada cagaran.

Blacklist, CCRIS & CTOS juga layak memohon.
Hubungi 011-2122 2990 (Nad)  
29. Hc Enterprise - Mon 23/Jul/2018, 9:58am
***BANTUAN PINJAMAN WANG KL/SELANGOR AREA SAHAJA***

Yang nk guna duit bajet2 bawah 3k dalam minggu ni boleh deret wasap sy untuk details ye www.wasap.my/60189085852/loanpm
yang dah gaji tapi bajet ada sangkut pun boleh pinjam min pinjam dari rm800 boleh bayar bulan2 ok✔️✔️MENETAP KL/SELANGOR SAHAJA jika ada blacklist bank ctos juga LAYAK MOHON dan anda boleh mohon untuk kelayakkan dan datang office untuk fahamkan betul2 dulu pakej pinjaman kami sesuai gaji dan kemampuan anda KITA DEAL SAMPAI LULUS! dah faham baru sign agreement NO CAJ DEPOSIT🤗

FAST RESPOND WASAP JE 0189085852 / 0163530617 JANGAN MALU2 SEMUA PUNYA MASALAH KEWANGAN,APA2 NAK TANYA PUN BOLEH YE abc85  
30. Starloan - Mon 23/Jul/2018, 10:05am
PINJAMAN PERIBADI TANPA UPFRONT
CLICK LINK UNTUK DAPATKAN PROMOSI
http://www.wasap.my/60162972319

*PROMOSI PINJAMAN TANPA FAEDAH 30HARI
*MEMERLUKAN PINJAMAN UNTUK SELESAIKAN MASALAH KEWANGAN ANDA
*LOAN BANK ANDA KENA REJECT BOLEH APPLY

-KEISTIMEWAAN SYARIKAT KAMI-
*cash pada hari yg sama
*blacklist bank ctos ccris layak apply
*boleh settle pinjaman di syarikat lain
*interest pasti rendah dri loan lama anda
*tempoh pinjaman yg fleksible

MAKLUMAT LANJUT
SMS/CALL: 0162972319 (FIEDA)
WHATSAPP CLICK LINK http://www.wasap.my/60162972319  
31. Pjpinjaman - Mon 23/Jul/2018, 10:38am
ADAKAH ANDA PERLUKAN WANG SEGERA?

ANDA BLACKLIST/CTOS/CCRIS?

ANDA JUGA DIBEBANI HUTANG DI SYARIKAT PINJAMAN BERLESEN YG LAIN?

PINJAMAN PERIBADI KHAS UTK KAKITANGAN KERAJAAN/SWASTA/PENCEN/KWSP (50 & 55 TAHUN)

# FAEDAH RENDAH 1.5% PER BULAN ( TETAP)
# DISKAUN SETTLEMENT AWAL MAX 20%
# PINJAMAN MAX 3X GAJI BERSIH ANDA
# TANPA PENJAMIN # UPFRONT # DEPOSIT # CAGARAN
# KELULUSAN 1-4 JAM
# PEMBAYARAN & PAKEJ PINJAMAN YANG FLEKSIBLE

LAIN-LAIN PERKHIDMATAN:

CAGARAN RUMAH ATAU TANAH 1% PER BULAN!

BUSINESS LOAN BERCAGAR

REFINANCE RUMAH @ BIAYAI SEMULA

PINJAMAN UNTUK WARGA PENCEN SERENDAH RM 98 SEBULAN

PINJAMAN DENGAN KWSP (TUNGGU 1ST ACCOUNT)

Jangan Tunggu Saat-Saat Akhir Nanti Banyak Yang Dah Habis!! Contact Us Now!!

http://www.wasap.my/+60164458544

http://www.wasap.my/+60162182544

http://www.wasap.my/+60162183644

https://www.facebook.com/pinjamwangberlesen/

OFFICE 03-78030622

http://www.pinjamanmurah.com/mohon-seka..  
32. Humaira 2 - Mon 23/Jul/2018, 10:53am
JANGAN SALAH FAHAM,OVERLAP LOAN LAMA BERMAKSUD,
HUTANG LAMA DILANGSAIKAN DAN DAPAT
LOAN BARU SERTA CASH DITANGAN

TOP PIONEER CAPITAL SDN BHD
Kami mempunyai modal besar untuk membekal keperluan anda

Kami mempunyai lebih daripada 10 tahun pengalaman dalam pemberi pinjaman kewangan, sila berikan keyakinan sepenuhnya kepada kami


• Pinjaman Bernilai Tinggi
• Bunga Bulanan Yang Rendah
• Tanpa Cagaran
• Blacklist Layak
• CTOS / CCRIS layak
PINJAMAN TERUS KE BANK TANPA DEPOSIT ATAU WANG KOPI 2018
** BERGAJI RM 3000 KE ATAS
** GAJI AUTOKREDIT KE BANK
** TERBUKA PADA PEKERJA MNC & GLC
** BUKAN BANKRUPTCY
** TINGGAL DI KL SEL
** JIKA ADA LOAN MONEY LENDER, CCRIS / CTOSS NAK SELESAIKAN DI GALAKAN MEMOHON
Hubungi saya :016-4146706/ HUMAIRA
Website: www.pinjamantunai.com
p/s : yg serius sahaja boleh call/sms  
33. Wang Maju Trading - Mon 23/Jul/2018, 12:08pm
MENYELESAIKAN HUTANG ANDA DI SYARIKAT LAIN!!!!

1.PINJAMAN KOPERASI
2.PINJAMAN PERIBADI
3.FLEKSIBLE
4.BLACKLIST & CTOS JUGA DIPELAWA.(TANPA PENJAMIN)
5.HAD PINJAMAN LEBIH TINGGI

UNTUK MAKLUMAT LANJUT SILA HUBUNGI-019 399 3191/ 03-55481909 ATAU 03-55481919

EMAIL:wangmajutrading@ymail.com


LAMAN WEB KAMI-www.wangmajusa.weebly.com


PROMOSI HEBAT UNTUK SEMUA KAKI TANGAN KERAJAAN / SWASTA
CONTOH : PINJAM 1K BAYAR 1K (UNTUK BULAN PERTAMA)
TOLONG SETTLE TEMPAT LAMA DENGAN INTEREST RENDAH BERBANDING YANG LAMA
CTOS,CCRIS AND BLACKLIST TAK ADA MASALAH MASIH LAYAK MEMOHON

ANDA HANYA PERLU MENYEDIAKAN:
3 bulan payslip gaji (terkini)
3 bulan statement bank (terkini)
2 tahun kwsp
1 bulan bil air & api (terkini)
Contact : 013-7009393 (EZAH)
OFFICE : 03-55481919/55481909
Website : www.wangmajusa.weebly.com
Email : wangmajutrading@ymail.com  
34. Wmt - Mon 23/Jul/2018, 3:42pm
MENYELESAIKAN HUTANG ANDA DI SYARIKAT LAIN!!!!

1.PINJAMAN KOPERASI
2.PINJAMAN PERIBADI
3.FLEKSIBLE
4.BLACKLIST & CTOS JUGA DIPELAWA.(TANPA PENJAMIN)
5.HAD PINJAMAN LEBIH TINGGI

UNTUK MAKLUMAT LANJUT SILA HUBUNGI-019 399 3191/ 03-55481909 ATAU 03-55481919

EMAIL:wangmajutrading@ymail.com


LAMAN WEB KAMI-www.wangmajusa.weebly.com


PROMOSI HEBAT UNTUK SEMUA KAKI TANGAN KERAJAAN / SWASTA
CONTOH : PINJAM 1K BAYAR 1K (UNTUK BULAN PERTAMA)
TOLONG SETTLE TEMPAT LAMA DENGAN INTEREST RENDAH BERBANDING YANG LAMA
CTOS,CCRIS AND BLACKLIST TAK ADA MASALAH MASIH LAYAK MEMOHON

ANDA HANYA PERLU MENYEDIAKAN:
3 bulan payslip gaji (terkini)
3 bulan statement bank (terkini)
2 tahun kwsp
1 bulan bil air & api (terkini)
Contact : 013-7009393 (EZAH)
OFFICE : 03-55481919/55481909
Website : www.wangmajusa.weebly.com
Email : wangmajutrading@ymail.com  
35. Oval Enterprise 4 - Mon 23/Jul/2018, 3:46pm
PERLUKAN WANG SEGERA HUBUNGI KAMI SEKARANG‼️

HANYA BEBERAPA DOKUMEN MUDAH SAJA YANG DIPERLUKAN:-
-3 BULAN SLIP GAJI TERKINI
-3 BULAN BANK STATEMENT TERKINI
-BIL API & AIR‼️
-PENYATA KWSP 2017 & 2018

BLACKLIST
CTOSS
CCRIS
BANKRUP
LAYAK MEMOHON

SILA HUBUNGI SAYA DI TALIAN:-
010 797 9393 (CALL)
016 658 9916 (WHATSAPP) http://www.wasap.my/60166589916
ATAU ISI BORANG WEBSITE KITA SEKARANG‼️
http://www.ovalenterprise.com/mohon.html (PAKAI COMPUTER)

*UNTUK AREA
KL
SELANGOR
NILAI
SEREMBAN
KAJANG
AMPANG
PUTRAJAYA
SUNGAI BULOH
CHERAS
BATU CAVES
NEGERI SEMBILAN
PAHANG
PERAK  
36. Kenangan Mewah Resources - Mon 23/Jul/2018, 3:57pm
Pinjaman Mudah ..Pelan yang hebat menanti anda!!

> Kakitangan kerajaan ,badan berkanun atau pekerja kontrak
> Pekerja swasta , kilang dan lain-lain
> Pesara kerajaan ,penerima socso , perkeso , oku
>Pengeluaran kwsp (umur 50 dan 55 shj

Bagi anda yang BLACKLIST , CTOS & CCRIS , syarikat kami mengalu-alukan
kedatangan anda ! Dijamin LULUS !!!

Nikmati segala faedah yang kami tawarkan kepada anda :

:: Membantu anda menyelesaikan apa2 tunggakan
:: Kelulusan segera ( 1 jam jika dokumen lengkap )
:: Had Pinjaman lebih tinggi
:: Bayaran bulanan yang fleksibel
:: Tempoh pembayaran boleh dirunding (kami akan cuba ikut bajet anda)
:: tanpa PENJAMIN ! :: tanpa UPFRONT !

PERKHIDMATAN KAMI DIUTAMAKAN KEPADA YANG
MENETAP DI SELURUH LEMBAH KLANG!!

JGN LEPASKAN PELUANG.. KAMI SEDIA MEMBANTU
HUBUNGI KAMI SEGERA di talian…
03 -8760 1989
013-993 8989 (wechat/whatsapp/sms)..  
37. Pinjaman Tanpa Upfront - Tue 24/Jul/2018, 9:08am
Berita baik untuk sesiapa yang mencari pinjaman!!!

Anda sedang mencari pinjaman INTEREST RENDAH & LOAN TINGGI??
Yeahh kamilah jawapan untuk setiap masalah yg anda hadapi kini, dulu dan selamanya !!
PROMOSI GEMPAK SEPANJANG ZAMAN !!

#60 HARI TANPA SEBARANG BAYARAN
#PINJAMAN MAX 8X DARI GAJI
#TEMPOH YG LEBIH FLEKSIBEL (60 BULAN)
#TANPA SEBARANG CAJ PENDAHULUAN

MARILAH hubungi kami segera untuk anda dapatkan khidmat dan tawaran hebat dari kami !! KAMI SIAP SEDIA UNTUK BANTU ANDDA YG BERADA DI DALAM KESUSAHAN SEKARANG !!!

CALL/ WHATSAPP: 011-52370992 / 016-2094333
BORANG PENDAFTARAN: https://goo.gl/forms/iWXNOh9tPI2cG7Mi2 (copy)

• FACEBOOK : https://www.facebook.com/rainbowmoneyinside/ (COPY)
• WEBSITE : https://pinjamankl.com.my/ (COPY)  
38. Siti6685 - Tue 24/Jul/2018, 9:21am
BERMINAT BUAT PERSONAL LOAN?

KAMI NOT BANK, NOT AHLONG
KAMI PINJAMAN WANG BERLESEN
GAJI MELALUI BANK

*Lokasi: KL,PJ, Ampang, Cheras, Kepong, Bangi, Nilai, Cyberjaya, Putrajaya, Puchong, Shah Alam, Klang, Banting, Melaka , nilai , negeri Sembilan dan setempat dengan nya ..

HUBUNGI KAMI : 012-677 6685
http://www.wasap.my/60126776685  
39. Pinjaman KL Selangor dan Nilai - Tue 24/Jul/2018, 9:44am
saya menawarkan pinjaman segera kecil-kecilan RM500-RM10000 utk sesiapa yg memerlukan wang tunai segera..
Syarat utama anda haruslah bekerja sekurang 1bulan dah gaji... gaji CASH dan bekerja sendiri TAK LAYAK .. Untuk KL SELANGOR N9 DAN MELAKA SAHAJA.
Pinjaman yang fleksibel dan boleh bincang dan kalau anda setuju baru loan keluar.. tiada sebarang DEPOSIT dan CAJ TERSEMBUNYI... www.wasap.my/60172790385Loan

017-2790385 Maria...
See More

WASAP.MY
www.wasap.my

WASAP.MY
www.wasap.my

WASAP.MY
www.wasap.my  
40. Mimi 389 - Tue 24/Jul/2018, 10:15am
DOKUMEN YANG DIPERLUKAN:
* SLIP GAJI 3 bulan terkini
* BANK STATEMENT 3 bulan terkini
* BIL API & AIR terkini
* KWSP (SWASTA)
- Gaji harus melalui bank
- Kami boleh tolong anda settlekan hutang lama sekiranye ada pinjam di syarikat lain
- Berurusan hanya di office & tidak perlu wang pendahuluan utk proses
REMARK: KAMI SYARIKAT PINJAMAN WANG BERLESEN,BUKAN AH LONG~

UNTUK MAKLUMAT LANJUT,SILA HUBUNGI 0123799660
http://pinjamanmudahonline.wasap.my/  
41. Sharitahelmi - Tue 24/Jul/2018, 11:50am
selamat pagi .. masih mencari pinjaman peribadi boleh wsap atau tinggalkan no phone anda diruang komen Rina akan balas dengan kadar segera..

syarat-syarat seperti :
*kerajaan atau swasta
*Gaji melalui bank
*Mempunyai payslip bulanan
*Blacklist
*Ctos / CCRIS

Whatsapp saya RIna 013-4669430  
42. Aishah Top - Tue 24/Jul/2018, 5:38pm
Syarikat pinjaman kami tiada kaitan dgn AHLONG. Kami adalah syarikat pinjaman wang berlesen yang SAH & berdaftar di bawah Kementerian Perumahan Kerajaan Tempatan (KPKT). Ini adalah pinjaman alternatif selain dari bank yang dapat membantu mereka yang BLACKLIST/CTOS/CCRIS
mahupun YANG TIDAK LAYAK UNTUK MEMBUAT PINJAMAN DARI BANK LAIN ATAU MANA-MANA TEMPAT KL/SELANGOR SAHAJA * BLACKLIST (CTOS / CCRIS) DIALU-ALUKAN. * Interest serendah 1.5% . * Lulus dalam tempoh 1 Jam * Ringkas, mudah, cepat * Gaji mestilah melalui bank
* Tanpa penjamin & tanpa cagaran Dokumen yang kami perlukan : * 3 bulan slip gaji tebaru * 3 bulan penyata bank terbaru * Surat pengesahan jawatan * Penyata EPF * Bil api/bil air terbaru Whatsapp / Call or Ws http://www.wasap.my/60164481174 (Ms.Iman) Email : imantop868@gmail.com  
43. Coconutshake - Wed 25/Jul/2018, 11:03am
PERSONAL LOAN / FAST LOAN.
(RM500-RM10,000)
012-8858212
http://multigain.vvin.com/e/ieta

Pinjaman peribadi secara kecil kecilan untuk kakitangan kerajaan,swasta(kilang,hotel,pasaraya,security dll.),pencen,sokso dan peruntukan.

>untuk selesaikan hutang syarikat lain.
>untuk anak2 sambung belajar.
>untuk deposit masuk rumah sewa baru.
>untuk cover duit belanja sampai gaji.
>untuk bayar bil2 tertunggak.

*kerja 2bulan keatas.
*gaji melalui bank .
*kerja dan menetap area selangor/kl/n.sembilan dan melaka.
*nama ada blacklist/ctos/ccris pun boleh juga.
*1/2jam kelulusan / 1 hari proses.

p/s : pinjaman peribadi ini adalah sah disisi undang2 malaysia.Kami tidak memerlukan sebarang bayaran pendahuluan untuk proses loan anda.  
44. Pinjaman Linda - Wed 25/Jul/2018, 11:19am
PINJAMAN KECEMASAN
RM500 ~ ~ ~ RM10000

1000 bayar balik 1050
3000 bayar balik 3150
5000 bayar balik 5250

1000,dpt 950, bayar 410x3
1000,dpt 950, bayar 250x6
2000,dpt 1900, bayar 510x6
**T&C—UTK KALI PERTAMA JER**

*Call & Whatsapp 013-2872867
http://www.wasap.my/60132872867
http://www.wasap.my/601137665880

- Bunga yg paling rendah di pasaran
- Diskaun utk penyelesaian awal
- Selesaikan pinjaman di tempat lain
- Plan bayaran yg fleksible
- Rekomen kawan dapat komisen
- Bayaran cantik dpt diskaun
- Tempoh bayaran bulanan sehingga 2 TAHUN

Kami juga ada Pajak barang IT pada harga yang berpatutan dengan pasaran. Antara barang yang kami pajak
- HandPhones
- Ipad/Tab
Tuan boleh JUAL SEMENTARA barang IT Gajet lepas tu beli balik dengan harga yang rendah dan berpatutan.



For more information,
*Call & Whatsapp 0132872867
Whatapps: www.wasap.my/0132872867
Whatapps: www.wasap.my/601137665880
Whatapps: www.wasap.my/0132872867  
45. Jk S 2 - Thu 26/Jul/2018, 10:58am
PROMOSI PINJAMAN

''Harini apply harini dapat cash''

SYARIKAT PINJAMAN WANG NO INVESTMENT & NO UPFRONT

Keistimewaan Syarikat Kami

- Boleh settle pinjaman lain
- Blacklist bank layak apply
- Proses 1 Jam sahaja
- Maklumat anda kami rahsiakan
- Fast approve
- Low payment
- Low interest

JANGAN RISAU KERANE KAMI BOLEH MENBANTU ANDA!!! HUBUNGI SEGERA

FAST RESPOND!!!!:0166887008(JK)
FAST RESPOND!!!!:0166887008(JK)
FAST RESPOND!!!!:0166887008(JK)
FAST RESPOND!!!!:0166887008(JK)
FAST RESPOND!!!!:0166887008(JK)  
46. Money Aim Enterprise - Thu 26/Jul/2018, 2:09pm
ANDA ADA MASALAH KEWANGAN🤔
PERLUKAN DUIT DENGAN SEGERA🤑
APPLY BANK TAK LEPAS😩
KOMITMEN TINGGI😔
NAMA BLACKLIST😪

JANGAN RUNGSING DAN PENING KEPALA
KAMI SYARIKAT PINJAMAN WANG BERLESEN
💯% TRUSTED
PINJAMAN KELULUSAN SEGERA 😍🤑🤑🤑

Untuk permohonan atau pertanyaan, hubungi staff kami sekarang, mereka sedia menbantu anda
☎ 03-55193393/55243393
📱013-9242244/ 012-9309752(sms💌/call/whatsaap📱)
Email👉money_aim@yahoo.com
whatsapp👉http://bit.ly/moneyaim
whatsapp👉www.wasap.my/60129309752  
47. Zir - Fri 27/Jul/2018, 9:26am
BANTUAN PINJAMAN WANG BERLESEN
SYARIKAT KAMI MENAWARKAN PROMOSI YG HEBAT DAN BERBALOI
SIAPA BOLEH MOHON?
*KAKITANGAN SWASTA DAN KERAJAAN*
BAWA DOKUMEN LENGKAP PADA KAMI DAN KAMI AKAN PROSESKAN SECEPAT YANG MUNGKIN UNTUK ANDA..
-PAYSLIP GAJI 3 BULAN-
-BANK STATEMENT-
-BIL AIR/ELEKTRIK-

CALL/WSSP SEGERA--->013-4503231-(NOR)  
48. Pinajaman Peribadi 10 - Fri 27/Jul/2018, 9:40am
Hebat dan pastinya meletop!!
Anda memerlukan wang dengan kadar yang segera.
SYARIKAT D&A ENTERPRISE adalah pilihan terbaik untuk anda.

PELBAGAI JENIS PAKEJ PINJAMAN LOAN KHAS UNTUK SEMUA PEKERJA AWAM & SWASTA DENGAN KADAR YANG MURAH & FLEKSIBEL !!!

SEGERA DAPATKAN PROMOSI HEBAT INI
PROMOSI TERHAD KEPADA 50 PELANGGAN YANG PERTAMA !!

TUNGGU APA LAGI?
JGN LEPASKAN PELUANG KEEMASAN INI!
KAMI SEDIA MEMBANTU MENYELESAIKAN MASALAH KEWANGAN ANDA DENGAN SEGERA!!!

ANDA CUMA SEDIAKAN ;
-Salinan IC
-3Bulan Payslip Terbaru
-3Bulan Penyata Bank Terbaru
-Bil Air /Elektrik/ Astro (Pengesahan Alamat)

*KOMISYEN AKAN DIBERIKAN SEBANYAK 10% DARI JUMLAH LOAN YG DILULUSKAN KEPADA ANDA YG MEMPERKENALKAN RAKAN KEPADA KAMI *

HUBUNGI SAYA SEGERA … 🤗
012-2949773 (whatsapp, call, msg)  
49. We Delima Capital Sdn Bhd - Fri 27/Jul/2018, 4:56pm
PROMO 🎉 PROMO 🎉 PROMO 🎉

Tengah buat promo pinjaman !!!
-No upfront
-Senang lulus
-Pinjaman dapat penuh untuk buat bulanan
-Interest super rendah
-Tempoh bayaran yang flexible
-Ctos,ccris dijamin lulus
-Ada hutang di syarikat lain, ada masalah kat sana kami boleh tolong selesaikan

Berminat boleh whatsapp saya
www.wasap.my/+60163193399  
50. Sophea 6 - Mon 30/Jul/2018, 11:05am
✌Adakah anda risau kerana DUIT setip bulan TIDAK mencukupi??
✌JANGAN risau anda boleh cari kmi untuk menyelesaikan masalah anda!!!
✌KAMI daripada PINJAMAN WANG BERLESEN💲

INTEREST SERENDAH 1.5%💲

tiada PENJAMIN & WANG PENDAHULUAN.

💲💰Pinjam RM1000 dapat RM1000💰💲

Keistimewaan syarikat kami:
👉👉tempoh bayaran bulanan
👉👉blacklist bank, CTOS, CCRIS layak memohon
👉👉proses pinjaman segera, mudah, mesra dan selamat
👉👉 pelan ansuran bayaran yg fleksible
👉👉 selesaikan pinjaman di tempat lain
👉👉 diskaun penyelesaian awal
👉👉dapat tunai segera


Hubungi Kami Di Talian:


0176630341  

Start | Page 1 | Next >                  FirstPage ¤ LastPage   (Total 110 comments)
Your Comment: Max 1000 characters.
Login Email:
Password:
Tips: Free Registration ¤ Lost Password?
Warning!
1. NEVER give UPFRONT PAYMENT (deposit) to any Money Lenders. Upfront Payment is 100% scam!
2. NEVER give advance payment to sellers you don't know or sellers with no office/home address.
3. NEVER pay for any products or services with CASH except for C.O.D!
4. Majalah.com NEVER send any business offers to anyone and we never offer our users' details for sale.
Disclaimer. Messages posted to our forum are solely the opinion and responsibility of the person posting the message. We assumes absolutely no responsibility for any loss (time/money/energy) as a result of using the information posted in this forum. We do not endorse, support, represent or guarantee the truthfulness, accuracy or reliability of any topics/messages posted here. We reserve the right to delete or edit your topics or comments. Your visiting of this site shall be deemed as your acceptance of this disclaimer.

Youtube Link

Tebang Balak Pokok Getah Boleh Dapat Duit kah?? Episod 4 Usahawan Desa
Pertama kali tengok orang tebang balak pokok getah. Ada orang kata boleh dapat RM6,000 utk setiap 1 ekar getah.. ada yg kata langsung tak dapat apa-apa.. Pelik mana satu kan?
Mencari Umbut Kelapa Di Kebun - Episod 3 Usahawan Desa
Sebenarnya dimana letaknya umbut kelapa ni? Susah nak makan umbut kelapa sekarang.. waktu kenduri di kampung pun belum tentu ada.. Kalau dulu umbut kelapa adalah hidangan wajib kenduri kahwin.
Membuat Markas Di Kebun.. ala-ala Markas Komunis - Episod 2 Usahawan Desa
Perkara awal yg perlu dibuat untuk meneroka kebun.. adalah membuat markas tempat berehat. Kemudian mengorek telaga ala kampung untuk sumber air pelbagai kegunaan. Jom timba air telaga cara kampung dulu-dulu!
Buat Jalan Batu Kasar Di Kebun - Episod 1 Usahawan Desa
Perkara pertama sekali yg perlu dibuat utk membuat kebun adalah membuat jalan batu kasar. Supaya tak lecak bila hari hujan.Berapa kosnya agaknya ya..