Dapatkan Kereta Kegemaran Anda Tanpa Bayar Bulanan
Easyreg - Mon 3/Nov/2014 1:45pm [Last Comment]
Terhad kepada 200 orang sahaja.

Anda tidak perlukan Payslip
Tidak juga perlukan lesen kereta.

Apa yang perlu,adalah anda warganegara malaysia,
Berusia minima 18 tahun.

Kami hanya bantu orang yang benar benar serius sahaja.

Sila tinggalkan emel anda.Sebarang makluman akan di emel kepada anda dalam 24 Jam.

Niche: Iklan Terbuka
     
  1. Faris 23 - Mon 3/Nov/2014, 1:47pm
    email kepada saya farisnaqiu@gmail.com  
  2. Hairie 7 - Mon 3/Nov/2014, 1:48pm
    Emel kat azunor82@gmail.com  
  3. Sam 62 - Mon 3/Nov/2014, 1:49pm
    pm detail ke hisham.dssb@gmail.com  
  4. Shan18 2 - Mon 3/Nov/2014, 1:59pm
    shanthakumahri@gmail.com  
  5. Lenny 11 - Mon 3/Nov/2014, 2:02pm
    vt56trading@gmail.com  
  6. Ujee 2 - Mon 3/Nov/2014, 2:04pm
    detail info ke ahmadkamalsuffian@gmail.com atau
    kamal.ujee@gmail.com  
  7. Jason K - Mon 3/Nov/2014, 2:09pm
    Please email to jkris9@yahoo.com  
  8. Syahrul Anwar - Mon 3/Nov/2014, 2:17pm
    pls email to syahbizclub@gmail.com  
  9. Bella 168 - Mon 3/Nov/2014, 2:25pm
    pls email azrilliana@yahoo.com  
  10. Aiman Zaim - Mon 3/Nov/2014, 3:05pm
    Email miaznamia175@Gmail.com  
  11. Zolkeflee - Mon 3/Nov/2014, 3:15pm
    Email: zoelkamal@yahoo.com  
  12. Badrul 76 - Mon 3/Nov/2014, 3:21pm
    Salam,saya sangat2 berminat...ini emel saya.. omiecit@gmail.com atau. badijoo82@gmail.com serius.  
  13. Mera 4 - Mon 3/Nov/2014, 3:45pm
    Mera_rea@yahoo.co.uk  
  14. Ida 178 - Mon 3/Nov/2014, 4:13pm
    emailkan kpd... hasida90@yahoo.com  
  15. Alif 5 - Mon 3/Nov/2014, 4:25pm
    skyjuice1989@gmail.com

    TQ  
  16. Mimpiindah - Mon 3/Nov/2014, 6:29pm
    sideincome4@yahoo.com  
  17. Muhammad 408 - Mon 3/Nov/2014, 7:29pm
    surie_2087@yahoo.com  
  18. Dhuha90 - Mon 3/Nov/2014, 7:44pm
    madiyusof90@yahoo.com  
  19. Haleem - Mon 3/Nov/2014, 8:45pm
    marha9831@yahoo.com  
  20. Zee Ramly - Mon 3/Nov/2014, 9:16pm
    Detail ke ramzee72@hotmail.com  
  21. Adrian - Mon 3/Nov/2014, 10:04pm
    adsoon88@gmail.com  
  22. Ahmad Garcia 2 - Tue 4/Nov/2014, 12:11am
    ahmadgarcia89@gmail.com  
  23. Otai Lama50 2 - Tue 4/Nov/2014, 12:48am
    emel maklumat ke=> otai.lama50@gmail.com  
  24. Usahawan Muda 17 - Tue 4/Nov/2014, 5:06am
    Email sy usahawanrbn@gmail.com  
  25. Rahim28 2 - Tue 4/Nov/2014, 2:38pm
    romhasnizahidris@yahoo.com  
  26. Mohd Akmal Bin Mohd Nor - Tue 4/Nov/2014, 3:06pm
    akmal.mohd89@gmail.com  
  27. Mohamad Zahid B Othman - Tue 4/Nov/2014, 11:58pm
    Email mohamadzahid88@yahoo.com  
  28. Otai Lama50 2 - Sat 15/Nov/2014, 6:34pm
    Tlg emel ke otai.lama50@gmail.com  
Page 1   (Total 28 comments)
Your Comment: Max 1000 characters.
Login Email:
Password:
Tips: Free Registration ¤ Lost Password?
Warning!
1. NEVER give UPFRONT PAYMENT (deposit) to any Money Lenders. Upfront Payment is 100% scam!
2. NEVER give advance payment to sellers you don't know or sellers with no office/home address.
3. NEVER pay for any products or services with CASH except for C.O.D!
4. Majalah.com NEVER send any business offers to anyone and we never offer our users' details for sale.
Disclaimer. Messages posted to our forum are solely the opinion and responsibility of the person posting the message. We assumes absolutely no responsibility for any loss (time/money/energy) as a result of using the information posted in this forum. We do not endorse, support, represent or guarantee the truthfulness, accuracy or reliability of any topics/messages posted here. We reserve the right to delete or edit your topics or comments. Your visiting of this site shall be deemed as your acceptance of this disclaimer.

Youtube Link

Saya Cuba 3 Mee Calong di Beserah Kuantan ! (Memang best)
Bandar Beserah di Kuantan mempunyai karakternya yang tersendiri dengan sejarah sejak zaman British lagi. Ada bepuluh-puluh warung menjual Mee Calong disana. Apa Keistimewaan Mee Calong ni sebenarnya?
(Drone) Menjejaki 12 Kubu WW2 British di Kuantan, Pahang
Kami medapat tahu terdapat 12 kubu lama British yang dibina pada zaman Perang Dunia Kedua di Kuantan Pahang. Ada yang masih tegak, ada yang sudah senget, ada yg dah tenggelam dalam air dan ada yang dah tenggelam dalam pasir. Ikuti Perjalanan Kami di video ini :-)
11 Hotel Menarik Area Genting Highlands Premium Outlets (GPO) Sesuai Untuk Semua Bajet
Dengan pembukaan Genting Highlands Premium Outlets (GPO) dan beberapa hotel baru di sekitar Gohtong Jaya (Genting Permai), kita dapat pilihan yang lebih banyak dan sesuai dengan semua golongan.
Mencari Makam Pahlawan Islam di Tengah Kubur Cina
Kami mendapat tahu terdapat beberapa makam Pahlawan Islam di Bukit Cina, Melaka. Berbekalkan maklumat dari beberapa sumber, kami memulakan pencarian. Kali pertama dan kedua gagal. Akhirnya pencarian kali ke 3 baru berjumpa.