Cagar Geran Kereta
Hairil Ihwan @ H & H Daya Maju Enterprise - Tue 12/Mar/2019 12:59pm [Last Comment]
Assalamualaikum warga majalah,

Ada x sapa2 y baik hati y bole bantu saya untuk sy selamatkan perniagaan saya, saya perlukan rm 6000 ringgit utk saya cover perniagaan saya, xlama pun pinjam sebab bulan 4 atau awal bulan 5 saya akan bayar semula dengan payment y masuk pada bulan tu, saya bole cagar geran kereta tapi xdapat nak tinggalkan kereta kerana dengan kereta itulah sy bekerja,

Jika ada sesiapa y baik hati boleh wasap saya di
0177516435 - hairil

Niche: Pinjaman Peribadi
     
  1. Ewt - Thu 14/Mar/2019, 7:55am
    πŸ‘‰πŸ‘‰blacklist bank, CTOS, CCRIS layak memohon
    INTEREST SERENDAH 1.5%πŸ’²
    tiada PENJAMIN & WANG PENDAHULUAN.
    πŸ’²πŸ’°Pinjam RM1000 dapat RM1000πŸ’°πŸ’²
    πŸ“²πŸ“²πŸ“²πŸ“²πŸ“²πŸ“²HP:017-877 7587 SITI AISYAH πŸ“²πŸ“²πŸ“²πŸ“²πŸ“²πŸ“²
    https://api.whatsapp.com/send?phone=60178777587  
  2. Twomax 2 - Thu 14/Mar/2019, 9:02am
    Harini datang Office ! Harini submit Loan ! Harini dapat Wang !

    Pinjaman Wang Peribadi Berdaftar !!

    Kelayakan mengikut pada GAJI, DOKUMEN & KEMAMPUAN !!!

    Mengapa Anda Perlu Pilih Kami ??
    # Mudah & Selamat
    # Tanpa Wang Pendahuluan
    # Tanpa Penjamin
    # Tunai Segera
    # Pinjaman Akan Dirahsiakan

    SILA HUBUNGI KAMI DI TALIAN :
    OFFICE : 03-51228445 / 8446 ☎
    HP : 019-8418159 (PUAN DAYAH) πŸ“²
    ~SMS, WASAP~ πŸ“¨

    EMAIL : ayuanida90@gmail.com πŸ“   
  3. Jin 6 - Thu 14/Mar/2019, 9:21am
    KAMI BINAMAS PREMIUM SEBUAH SYARIKAT PINJAMAN WANG BERLESEN YANG BERDAFTAR DAN MEMPUNYAI LESEN..
    Matlamat kami adalah untuk menyelesaikan kerumitan kewangan anda dalam masa yang singkat dan cepat. Dengan memiliki lesen, kami berupaya menawarkan skim yang fleksibel dan pembayaran ansuran yang mudah dan berupaya kepada anda dari segi peribadi.
    Kami sedia menolong masalah kewangan anda dengan menyediakan Pinjaman Peribadi & Settlement di Syarikat lain. Maklumat dan butir-butir peribadi semua pelanggan kami adalah sulit, rahsia, Dan tidak didedahkan kepada sebarang pihak ketiga atau sesesiapa..
    Document yang diperlukan :
    - Penyata Gaji (3 bulan terbaru)
    - Penyata bank terbaru
    - Bil Elektrik & Air terkini
    - Penyata KWSP 3 BULAN
    Syarat-syarat :
    - untuk area KL & Selangor sahaja.
    - Pekerja kilang
    - Pekerja Swasta
    - Pekerja Kerajaan
    - Golongan Pencen & Perkeso umur 55 thun ke atas
    SEBARANG PERTANYAAN BOLEH HUBUNGI NOMBOR YANG BIBERIKAN..
    014-336 1229 ( CALL / WHATSAPP )  
  4. Fai 16 - Thu 14/Mar/2019, 10:00am
    Nak Pakai Duit Segera???
    (Area S’Gor/KL/MLK/N9)
    Dah Try Buat Pinjaman dekat Bank Tapi Tak Lepas Sebab Komitmen Banyak???
    Nama Sangkut CTOS Blacklist Ccris???
    Ada Buat Pinjaman Dekat Tempat Lain???

    Jangan Risau, Kami Akan Cuba Bantu Anda
    -Kami Boleh Selesaikan Pinjaman di Tempat Lain
    -TAK Perlukan Wang Pendahuluan
    -Nama Blacklist CTOS Ccris Boleh Mohon
    -Terbuka Kepada Pekerja Sektor Awam atau Swasta

    Call Kami Jika ada Sebarang Pertanyaan
    017-8855018 Lia/Alvin
    017-8855018 Lia/Alvin
    017-8855018 Lia/Alvin  
  5. Pajmdska123 Hotmail Com - Thu 14/Mar/2019, 10:23am
    gaji sudah habis ?
    usah risau atau bimbang kami dari syarikat pinjaman wang berlesen igin menawarkan PROMOSI pinjaman sempena bulan ramadan dan hari raya yang bakal menjelang tidak lama lagi ,
    jadi tunggu apa lagi ?
    anda berminat ?
    sila hubungi~~
    012-6389611 harry
    Sila hubungi / SMS / Whatsapp :
    012-6389611 harry  
  6. Aisha Nurul - Thu 14/Mar/2019, 10:50am
    Mengalami Masalah Kewangan ? Mahu Gunakan Wang Dengan Segera ? Kami Bantu Anda Dengan Segera . Pinjaman Berlesen Sah Disisi UNDANG UNDANG & HALAL , MUDAH & CEPAT .Urusan Yang Mudah . Tanpa Penjamin . Tempoh Proses Yang Cepat !! CCRIS & CTOS LAYAK MEMOHON !
    KL / SELANGOR / N9 / MELAKA
    CALL Atau WHATSAPP Saya
    www.wasap.my/6010-2198961
    010-2198961

    β–Ά3 bulan slip gaji terbaru
    β–Ά3 bulan bank statement
    β–ΆBil air/api
    β–ΆI.C  
  7. Sw Millenium - Thu 14/Mar/2019, 10:54am
    PINJAMAN WANG SEGERA KAKITANGAN KERAJAAN DAN SWASTA!!
    PROSES LULUS TUNAI DALAM 1 JAM SAHAJA!!

    ( 0% INTEREST UNTUK PINJAMAN SEBULAN )

    HANYA SEDIAKAN DOKUMEN :
    -3 bulan payslip terbaru
    -3 bulan bank statement terbaru
    -Bil air dan elektrik terbaru (pengesahan tempat tinggal)
    -KWSP statement terkini 2 tahun

    SILA SMS ATAU WhatsApp KAMI DI TALIAN :
    013-3435933(Alvin) / 010-8119393(Aida Faezah) / 010-2359979(Farha Dian)
    www.wasap.my/0133435933
    www.wasap.my/0108119393
    www.wasap.my/0102359979

    *pinjaman peribadi *pinjaman wang *pinjaman berlesen *pinjaman peribadi mudah lulus *pinjaman wang berlesen *pinjaman peribadi kl/selangor group *pinjaman wang berlesen swasta,kerajaan serta bagi golongan pencen selangor *pinjaman wang berlesen selangor *pinjaman segera *pinjaman wang selangor *pinjaman wang berlesen kuala lumpur *pinjaman bangi *pinjaman wang bangi *pinjaman wang berlesen bangi *pinjaman segera bangi  
  8. Senang Jaya Services - Thu 14/Mar/2019, 12:42pm
    SENANGJAYA SERVICES SDN BHD
    Kami SENANGJAYA SERVICES adalah sebuah syarikat pemberi pinjam wang berlesen yang KL/SELANGOR PROFESSIONAL dan BERPENGALAMAN.
    KENAPA MEMILIH KAMI ?
    * HAD PINJAMAN LEBIH TINGGI
    * TANPA PENJAMIN.
    * JAMINAN KELULUSAN 1/2 JAM.
    * BLACKLIST (CTOS / CCRIS) DIALU-ALUKAN.
    * BOLEH MENAMBAH/MENYELESAIKAN PINJAMAN
    DI TEMPAT LAIN DENGAN cara BAYARAN YANG LEBIH
    FLEKSIBEL dan JANGKA MASA LEBIH PANJANG .

    SIAPA LAYAK?
    KAKITANGAN KERAJAAN/GOLONGAN SWASTA/PENCEN/SOCSO
    * MENUNGGU WANG KWSP (WANTED EPF)~UMUR 50 & 55 TAHUN)

    UNTUK MAKLUMAT LANJUT SILA HUBUNGI-/ 03-42886723
    CAL/WHATSAPP: 016-3393468 (CAMPOIN) K.K)
    CAL/WHATSAPP: 016-3393468 (CAMPOIN) K.K)
    CAL/WHATSAPP: 016-3393468 (CAMPOIN) K.K)  
  9. Wmt - Thu 14/Mar/2019, 2:18pm
    MENYELESAIKAN HUTANG ANDA DI SYARIKAT LAIN!!!!

    1.PINJAMAN KOPERASI
    2.PINJAMAN PERIBADI
    3.FLEKSIBLE
    4.BLACKLIST & CTOS JUGA DIPELAWA.(TANPA PENJAMIN)
    5.HAD PINJAMAN LEBIH TINGGI

    UNTUK MAKLUMAT LANJUT SILA HUBUNGI-019 399 3191/ 03-55481909 ATAU 03-55481919

    EMAIL:wangmajutrading@ymail.com


    LAMAN WEB KAMI-www.wangmajusa.weebly.com


    PROMOSI HEBAT UNTUK SEMUA KAKI TANGAN KERAJAAN / SWASTA
    CONTOH : PINJAM 1K BAYAR 1K (UNTUK BULAN PERTAMA)
    TOLONG SETTLE TEMPAT LAMA DENGAN INTEREST RENDAH BERBANDING YANG LAMA
    CTOS,CCRIS AND BLACKLIST TAK ADA MASALAH MASIH LAYAK MEMOHON

    ANDA HANYA PERLU MENYEDIAKAN:
    3 bulan payslip gaji (terkini)
    3 bulan statement bank (terkini)
    2 tahun kwsp
    1 bulan bil air & api (terkini)
    Contact : 013-7009393 (EZAH)
    OFFICE : 03-55481919
    Website : www.wangmajusa.weebly.com
    Email : wangmajutrading@ymail.com  
  10. Kishalaila - Thu 14/Mar/2019, 3:05pm
    Loan Kecil- kecilan 500 Hingga 1000 hingga 30000
    Kerja Sebulan Pun Boleh Apply Tau .
    Dokumen Ringkas ! Submit Sehingga Lulus .
    Yg Penting Tanpa Bayaran Deposit Korang :)

    EASY LOAN / PERSONAL LOAN / PINJAMAN PERIBADI TRUSTED LOAN BERDAFTAR KPKT
    DAPAT DUIT CEPAT/ DAPAT CASH CEPAT!!! semak percuma! Jom submit

    Ramai yang dah lulus dengan kami.
    ADA HITAM PUTIH. Proses tulus, face-to-face, ada existing office, pembayaran balik FLEKSIBEL.
    Hubungi 016-6508776 MIESYA
    Harini Jumpa! Harini Submit Loan! Harini dapat DUIT FAST! Kami Tidak akan Memudaratkan Anda takut nak
    BERHUTANG Lama-lama.
    Jom Semak Kelayakan Dan Submit Sehingga LULUS!
    Pinjaman Berdaftar mengikut Pada GAJI, DOKUMEN&KEMAMPUAN!!!

    016-650 8776

    016-6508776 Miesya 016-6508776 Miesya  
  11. Ewt - Thu 14/Mar/2019, 3:08pm
    πŸ‘‰πŸ‘‰blacklist bank, CTOS, CCRIS layak memohon
    INTEREST SERENDAH 1.5%πŸ’²
    tiada PENJAMIN & WANG PENDAHULUAN.
    πŸ’²πŸ’°Pinjam RM1000 dapat RM1000πŸ’°πŸ’²
    πŸ“²πŸ“²πŸ“²πŸ“²πŸ“²πŸ“²HP:017-877 7587 SITI AISYAH πŸ“²πŸ“²πŸ“²πŸ“²πŸ“²πŸ“²
    https://api.whatsapp.com/send?phone=60178777587  
  12. Senang Jaya Services - Fri 15/Mar/2019, 2:32pm
    SENANGJAYA SERVICES SDN BHD
    Kami SENANGJAYA SERVICES adalah sebuah syarikat pemberi pinjam wang berlesen yang KL/SELANGOR PROFESSIONAL dan BERPENGALAMAN.
    KENAPA MEMILIH KAMI ?
    * HAD PINJAMAN LEBIH TINGGI
    * TANPA PENJAMIN.
    * JAMINAN KELULUSAN 1/2 JAM.
    * BLACKLIST (CTOS / CCRIS) DIALU-ALUKAN.
    * BOLEH MENAMBAH/MENYELESAIKAN PINJAMAN
    DI TEMPAT LAIN DENGAN cara BAYARAN YANG LEBIH
    FLEKSIBEL dan JANGKA MASA LEBIH PANJANG .

    SIAPA LAYAK?
    KAKITANGAN KERAJAAN/GOLONGAN SWASTA/PENCEN/SOCSO
    * MENUNGGU WANG KWSP (WANTED EPF)~UMUR 50 & 55 TAHUN)

    UNTUK MAKLUMAT LANJUT SILA HUBUNGI-/ 03-42886723
    CAL/WHATSAPP: 016-3393468 (CAMPOIN) K.K)
    CAL/WHATSAPP: 016-3393468 (CAMPOIN) K.K)
    CAL/WHATSAPP: 016-3393468 (CAMPOIN) K.K)  
  13. Twomax 2 - Sat 16/Mar/2019, 8:08am
    Cepat !! Cepat !! Cepat !!
    Datang Office Kami Dan Dapatkan Cash Keperluan Anda πŸ’°

    Special promotion πŸ˜ŠπŸ’‹
    πŸ’œ Senang lulus proses sehari sahaja
    πŸ’œ Pakej FAST CASH !!
    πŸ’œ Tanpa Upfront & Tiada wang kopi dikenakan
    πŸ’œ Anda CTOS/CCRIS/BLACKLIST ? Tiada masalah..
    πŸ’œ Tanpa penjamin πŸ€—

    DIRECT CALL :
    OFFICE : 03-51228445 / 8446 ☎
    HP : 019-8418159 (PUAN DAYAH)
    (WASAP / SMS / CALL) πŸ“²πŸ“©

    EMAIL : ayuanida90@gmail.com πŸ“¬  
  14. Nur Afifah 24 - Sat 16/Mar/2019, 11:04am
    Pinjaman Gaji Rendah
    Bergaji bersih 1k dan Ke atas layak memohon pinjaman daripada kami!
    - Kakitangan Kerajaan/ Swasta/ Socso/ Pencen
    - Lokasi Kl , Sel , N.sembilan , Nilai , Rawang, Petaling Jaya , Klang , Subang & Melaka
    - Bergaji Autokredit
    - Bekerja 3 bulan dan ke atas
    Blacklist/ Ctoss/ Ccris dialu-alukan!
    **TERTAKLUK TERMA & SYARAT
    Berminat boleh hubungi saya
    018-2488475 Nur Afifah
    018-2488475 Nur Afifah
    018-2488475 Nur Afifah
    ''berhutanglah mengikut kemampuan, bukan mengikut kata hati'  
  15. Farisya 12 - Sun 17/Mar/2019, 12:57pm
    PINJAMAN PERIBADI LULUS SEGERA !!HARINI SUBMIT HARINI PROCEED N TERUS JUMPA ..SEMAK KELAYAKKAN ADA LAH PERCUMA ,TIADA CAJ PENDAHULUAN ..016-535 9588 CALL /SMS /WHATSAPP
    BERKERJA ATAU MENETAP DI AREA KL /SEL /N9 DAN MELAKA SAHAJA ..
    BERDAFTAR UNDER KPKT DAN ADA LINK DENGAN BANK NEGARA ...
    P/S:JANGAN TERTIPU DENGAN SCAMMER DENGAN MEMBUAT BAYARAN PENDAHULUAN !!JIKA ADA SEGERA LAPOR KAN PADA PIHAK TERTENTU ..  
  16. Fai 16 - Mon 18/Mar/2019, 10:20am
    Syarikat pinjaman wang berlesen
    βœ” Kakitangan kerajaan
    βœ” Swasta
    βœ” Perkeso dan pencen
    βœ” Pekerja kilang
    βœ” BLACKLIST? CTOS? CRISS? boleh juga bermohon!!
    βœ” Urusan mudah dan cepat lulus
    βœ” Proses dalam masa 30mins
    βœ” Segala maklumat dirahsiakan
    βœ” Cover Area: KL, PJ, Ampang, Cheras, Kepong, Damanara, Seri Kembangan, Kajang, Bangi, Nilai, Semenyih, Cyberjaya, Putrajaya, Puchong, Shah Alam, Klang, Banting, Seremban, Labu, Port Dickson, Senawang.....

    ~ **Tertakluk terma dan syarat
    ~ Call segera utk maklumat selanjutnya
    (Call, SMS, & Whatsapp)
    017-8855018 Lia/Alvin
    017-8855018 Lia/Alvin
    017-8855018 Lia/Alvin  
  17. Wmt - Mon 18/Mar/2019, 11:34am
    MENYELESAIKAN HUTANG ANDA DI SYARIKAT LAIN!!!!

    1.PINJAMAN KOPERASI
    2.PINJAMAN PERIBADI
    3.FLEKSIBLE
    4.BLACKLIST & CTOS JUGA DIPELAWA.(TANPA PENJAMIN)
    5.HAD PINJAMAN LEBIH TINGGI


    EMAIL:wangmajutrading@ymail.com


    http://www.wangmajutrading.com


    PROMOSI HEBAT UNTUK SEMUA KAKI TANGAN KERAJAAN / SWASTA
    CONTOH : PINJAM 1K BAYAR 1K (UNTUK BULAN PERTAMA)
    TOLONG SETTLE TEMPAT LAMA DENGAN INTEREST RENDAH BERBANDING YANG LAMA
    CTOS,CCRIS AND BLACKLIST TAK ADA MASALAH MASIH LAYAK MEMOHON

    ANDA HANYA PERLU MENYEDIAKAN:
    3 bulan payslip gaji (terkini)
    3 bulan statement bank (terkini)
    2 tahun kwsp
    1 bulan bil air & api (terkini)

    Contact : whatshap/wechat 013-7009393 (EZAH)
    OFFICE : 03-55429199
    Website : http://www.wangmajutrading.com
    Email : wangmajutrading@ymail.com  
  18. Avfreaher Hotmail Com - Mon 18/Mar/2019, 5:12pm
    Kami merupakan pakar perunding kewangan yang membantu anda mendapatkan pinjaman peribadi yang MUDAH & CEPAT untuk semua sektor pekerjaan.

    SIAPA YANG LAYAK MEMOHON ?
    ~Kakitangan kerajaan (Tetap & Kontrak)
    ~Kakitangan Swasta (Kilang/Hotel/Pasaraya & Semua)
    ~Pesara (Pencen & Socso)
    ~Kwsp (Sesiapa yg menunggu pengeluaran KWSP umur 50 & 55 tahun)

    KENAPA MEMILIH KAMI ?
    ~Ctos , Ccris , Blacklist dijamin lulus
    ~Kelulusan hanya 30 MINIT
    ~Skim ansuran yang fleksible
    ~Tanpa penjamin
    ~Tanpa upfront

    BERMINAT? SILA HUBUNGI PERUNDING KEWANGAN KAMI UNTUK KETERANGAN LANJUT HARI INI JUGA !!
    012-6389611 harry
    Sila hubungi / SMS / Whatsapp :
    012-6389611 harry  
  19. Pinjaman Linda - Wed 27/Mar/2019, 5:06pm
    Saya Menawarkan Pinjaman Kecil-Kecilan RM500-RM6000*
    Kepada
     Kakitangan Kerajaan
     Pekerja Swasta
     Pencen/socso
    **Pinjaman berdasarkan Gaji Bersih
    Dokumen Diperlukan Untuk Semak Kelayakan anda
     Payslip 3 Bulan (terkini)
     Bank statement 3 Bulan (terkini)
     Bil air/api
     Salinan IC

    Terus Hubungi Saya

    0178855218 @

    wasap tekan link πŸ‘‡

    http://www.wasap.my/60178855218 Wannie
    http://www.wasap.my/60178855218 Wannie
    http://www.wasap.my/60178855218 Wannie  
Page 1   (Total 19 comments)
Your Comment: Max 1000 characters.
Login Email:
Password:
Tips: Free Registration ¤ Lost Password?
Warning!
1. NEVER give UPFRONT PAYMENT (deposit) to any Money Lenders. Upfront Payment is 100% scam!
2. NEVER give advance payment to sellers you don't know or sellers with no office/home address.
3. NEVER pay for any products or services with CASH except for C.O.D!
4. Majalah.com NEVER send any business offers to anyone and we never offer our users' details for sale.
Disclaimer. Messages posted to our forum are solely the opinion and responsibility of the person posting the message. We assumes absolutely no responsibility for any loss (time/money/energy) as a result of using the information posted in this forum. We do not endorse, support, represent or guarantee the truthfulness, accuracy or reliability of any topics/messages posted here. We reserve the right to delete or edit your topics or comments. Your visiting of this site shall be deemed as your acceptance of this disclaimer.

Youtube Channel - Idea Bisnes


https://www.youtube.com/c/YaniInTheHouse

Kami akan memaparkan senarai idea perniagaan yang menarik di Malaysia. Klik link diatas untuk melihat senarai video di Youtube.com dan jangan lupa LIKE dan SUBSCRIBE untuk mendapatkan makluman video terbaru dari kami!
Nasi Ayam Paling Sedap di Semenyih
Kami mencuba Nasi ayam yang popular di Semenyih. Juga ada Cucur Udang dan Tauhu goreng yang sedap disitu. Sebelum tu kami jogging di Bukit Setia Ecohill dengan pemandangan 360 darjah sekitar Semenyih. Taman ini dijaga rapi dan sangat cantik.
Durian Hutan Hulu Langat Memang Menyengat
Kami ke Kampung Pangsun, di tepi hutan Hulu Langat untuk mencari Durian Hutan. Kawasan ini memang tempat pengumpulan durian dari kawasan sekitar. Durian Bukit, Durian Kampung dan Durian Hutan. Dan kami juga terjumpa Durian Hanyut :-)
Cara Niaga Nasi Lemak RM1 yang Paling Betul - CT Garden KL
Ramai peniaga menjual nasi lemak RM1. Tetapi tidak ramai yang mengetahui cara yang betul untuk menghasilkan keuntungan. Lihat bagaimana restoran ini berjaya menarik pelanggan pelbagai peringkat bajet untuk menikmati keenakan nasi lemak dan pilihan lauk pauknya.
Berniaga Kuih dari Rumah dengan Instagram
Zaman media sosial tak perlu lagi menjual kuih di tepi jalan. Berniaga dari rumah pun pelanggan datang berduyun-duyun. Lihat bagaimana Kak Zu menggunakan Instagram untuk menarik pelanggan datang membeli. Habis licin setiap hari :-)