Personal Loan dan Loan Kereta
Aliya Natasya - Sat 9/Jul/2011 1:35pm [Last Comment]
kepada sesiapa yang ingin membuat pinjaman peribadi mahupun membeli kereta,untuk semua negeri...boleh hubungi
0175109056.

blacklist,citos,ccris n tiada document..semua boleh diuruskan untuk pembelian kereta..tiada caj..

anda diberi 2 pilihan,untuk membayar deposit 10% atau full loan 2k ditetapkan oleh pihak bank..

saya juga menjual semua jenis kereta dan jaminan loan 100% lulus..proses selewat2 nye 2mggu..
jangan tggu lagi... jika berminat terus mghubungi saya..

Niche: Pinjaman Peribadi | Pinjaman Kereta
Kursus Praktikal GST untuk Usahawan
3 Dec 2014 (Rabu) di Dewan Seminar, DPMM Putrajaya

Seminar Memborong Produk di China
29 Nov 2014 (Sabtu) di Dewan Seminar, DPMM Putrajaya
     
  1. Norihan 4 - Sat 9/Jul/2011 1:57pm
    kawan saya ada ccris n ctos.bole aply loan keta baru.detail kerishitam@yahoo.com  
  2. Azmi 52 - Sat 9/Jul/2011 2:32pm
    email....anjeabie@gmail.com..  
  3. Linda06 - Sat 9/Jul/2011 2:56pm
    kalau nak buat personal loan ada upfront tak?  
  4. Aliya Natasya - Sat 9/Jul/2011 3:26pm
    linda:tak ade..n tiada caj..bg doc shj n kita proses..  
  5. Nora 62 - Sat 9/Jul/2011 4:43pm
    Boleh email kat saya detail..noraright@gmail.com  
  6. Nazieda - Sat 9/Jul/2011 5:45pm
    email sy tentang ini..doc apa yg diperlukan.. sy nak wat loan kereta..nazieda88@yahoo.com  
  7. Fitry 3 - Sun 10/Jul/2011 2:14am
    pinjaman peribadi ape dokumen yg perlu, klau kerja sendiri n takde bank statmant blh mohon x  
  8. Syera Hasim - Sun 10/Jul/2011 2:28am
    saya nk buat loan kereta email kpd saya detail amg_aming@yahoo.com  
  9. Loan8081 2 - Sun 10/Jul/2011 2:07pm
    Aliya Natasya:bole emailkan ape kete yg u ade...loan8180@yahoo.com  
  10. Boy 13 - Sun 10/Jul/2011 2:58pm
    kalau nak buat pinjaman peribadi ngan pinjaman kereta boleh?

    emailkan detail pada saya blee497@gmail.com  
  11. Syam 39 - Sun 10/Jul/2011 3:17pm
    berminat,boleh email detail ke tae_7808@yahoo.com
    terima ksh..  
  12. Khairi 26 - Sun 10/Jul/2011 5:19pm
    ingin membuat simpanan tp tiada duet or mempunyai duet tp tidak tahu mane nk di simpan dgn pulangan dividen yg selamat dan tinggi setiap tahun..
    hubungi sye
    khairi-0137578352  
  13. Arirobot - Sun 10/Jul/2011 6:51pm
    Aliya Natasya ...Sy Nak buat pinjaman peribadi..email hasrirobot@yahoo.com.my  
  14. Jesselabu - Sun 10/Jul/2011 7:30pm
    Hmm,bila aku sms kata aku ade blacklist dan takder kredit kad terus senyap...Jadi boleh buat ke tak boleh ni...  
  15. Aliya Natasya - Sun 10/Jul/2011 8:06pm
    jesselabu sory..bnyk sgt msg msuk..ok..u ade loan kreta lbh setahun tak???  
  16. The Resolver - Sun 10/Jul/2011 9:01pm
    sesiapa yg perlu bantuan utk clear ccris ctos, yg ada funds kat epf utk bukti, sila email saya di theresolver2010@gmail.com  
  17. Eddy 13 - Mon 11/Jul/2011 1:14am
    sy keje swasta,,ade biro angkasa tp dh bankrap..blh apply loan personal n loan keta x?emel sy..nurnis16@gmail.com  
  18. Shah Rizal 13 - Mon 11/Jul/2011 7:30am
    email saya shahrizal59@yahoo.com/0195187623  
  19. Mohd Nazray Haji Saood - Mon 11/Jul/2011 7:43am
    email saya nazray_54@yahoo.com hp:-010-4673646  
  20. Sarif Bin Mohd Ali - Mon 11/Jul/2011 7:57am
    email kat saya
    sarifmohdali@yahoo.com  
  21. Loan8081 2 - Mon 11/Jul/2011 12:49pm
    untuk perseonal loan boleh emailkan details ke: loan8180@yahoo.com..
    saya membantu  
  22. Adamnurul - Mon 11/Jul/2011 4:59pm
    boleh email detail tak?adamnurul8381@yahoo.com.my
    kalau swasta cam ner?
    blacklist?  
  23. Jesselabu - Mon 11/Jul/2011 11:07pm
    aliya-natasya,

    Aku ada blacklist loan keta dan kredit kad. Aku takder kredit ksd dan loan kereta masa ni. Mcm mana boleh buat atau tak?

    jesselabu73@gmail.com  
  24. Fadli 7 - Tue 12/Jul/2011 9:46am
    x ada lesen boleh mohon x untuk loan kereta  
  25. Aliya Natasya - Tue 12/Jul/2011 3:13pm
    tk de lesen boleh..kepada semua i mintak maaf lambat reply..lebih mudah call..msg banyak sgt i terime..tak thu yang mne satu..klu msg tlg bg nama n tulis aply utk ape..personal loan or loan kerata...nt i cek satu2..tq,  
  26. Bawal - Tue 12/Jul/2011 5:53pm
    nl wat loan kete..keje sendri doc x cantik.bole email details (falahbestari@yahoo.com)  
  27. Hateviva - Tue 12/Jul/2011 10:48pm
    nak beli keta, tapi boleh ke dapat loan yang 7k lebih dari harga kereta? mean, dapat kereta, dapat cash?  
  28. Azyanze - Wed 13/Jul/2011 11:10am
    nak buat personal loan, aliya natasya boleh email ke tagasboyz@gmail.com  
  29. Melati 6 - Wed 13/Jul/2011 1:19pm
    loan peribadi dan business loan ntuk meluaskan perniagaan.... melati 017 3948176  
  30. Hayati 38 - Mon 18/Jul/2011 4:52pm
    personal loan gerenti 100% boleh lulus wlupun banyak commitment dan payslip dah lebih dr 60% ??dah puas hantar borang sana sini dan bg upfront pun,tapi loan tk lulus juga malah tambah lagi hutang yg ada :( kalau ada jalan tolong email saya di dec_sagit10@hotmail.com. tq  
  31. Fariss 3 - Mon 18/Jul/2011 9:16pm
    alia pls tengok ur email i dh hantar doc kt u..i sms u tk reply..kol tk angkt..i tua u bz gle but pls reply pls  
  32. Fariss 3 - Mon 18/Jul/2011 9:22pm
    ok dah dapat kol u tq..but kereta fairlady tu u ada tk..bgtau i harga k  
  33. Ruhaiza - Tue 19/Jul/2011 4:59pm
    email sy ru_jaja82@yahoo.com sy nak wat personal loan dgn kete  
  34. Bryan 2 - Tue 19/Jul/2011 7:23pm
    saya nama backlist bank,dan xde lesen,
    boleh buat loan kereta tak?looking for honda city  
  35. Fariss 3 - Sat 23/Jul/2011 9:55am
    nk kene upfrontla dulu bayar 1k..tu yg leceh..bayar lepas lulusla patutnya..bayar2 then tk lulus apa macam?  
  36. The Resolver - Mon 25/Jul/2011 2:40pm
    UTK ORG YG BERKERJA DI BAHAGIAN SWASTA, ADA CCRIS CTOS. ADA POTONGAN KWSP? BOLEH EMAIL SAYA DI theresolver2010@gmail.com

    MUNGKIN SAYA BOLEH TOLONG.  
  37. Shila 10 - Tue 26/Jul/2011 9:39am
    cik aliya natasha nape sy call bnyk kali x jwb pun?  
  38. Klsas - Tue 26/Jul/2011 9:13pm
    cik aliya .dapat email x ? any updates  
  39. Aulia Ehwan - Tue 26/Jul/2011 11:56pm
    saya nak sangat beli kereta.tapi tulah,tak ada slip gaji dan bank statement segala bagai.tolong bantu saya. personal loan macammana? nak beli kereta macammana? nak beli kereta pun beli viva je kot atau myvi. tolong saya. pls email saya. thanks.
    olieoleo@yahoo.com.my  
  40. Evoug - Thu 28/Jul/2011 1:12pm
    apa syarat2 nk wat loan ni?  
  41. Wawa 61 - Tue 2/Aug/2011 9:06pm
    email detail to wawa2477@yahoo.com  
  42. Puteri Rozlin - Sun 11/Sep/2011 12:51pm
    saya ibu tunggal baru je bcerai,nak menapak semula dgn anak2.suami dah lari dgn duit simpanan.nama saya blacklist.ada siape2 nak tolong bagi loan??
    kerja:syarikat swasta (public listed co)
    gaji:rm2000
    dokumen yg ada:surat pengesahan syarikat,mykad,salinan EPF sebanyak rm90k.
    tak tahu pada siape lagi saya nak mohon ni..cuma sekadar ikhtiar je..
    HP:0122123148
    email:prozlin66@yahoo.com  
  43. June Abdlah - Thu 15/Sep/2011 4:00pm
    boleh tolong email more details pasal personal loan x?

    june.abdlah@yahoo.com  
  44. Amush30 - Tue 20/Sep/2011 11:47am
    nak personal loan sama...dokumen apa diperlukan..amush_30@yahoo.com..puchong..t.kasih  
  45. Syaiful 14 - Mon 3/Oct/2011 5:21am
    salam...
    saye nak wat pinjaman kereta tapi basic sikit... sape leh tolong... kereta myvi 1.5 SE  
  46. Akma 13 - Sat 8/Oct/2011 11:25pm
    harap boleh hubungi saya juga di 0197555571, saya nk wat pinjaman kereta..pls help  
  47. Asyraf Mohd Nasir - Mon 17/Oct/2011 2:34pm
    kalau saya nak mohon personal loan untuk beli kereta secondhand tahun 1995 boleh ke? saya tak faham konsep personal loan sebab saya baru first time nk beli kereta ni.  
  48. P0psicle - Wed 20/Jun/2012 4:19am
    assalam... sy nak apply personal loan tp xde dokumen... pihak Aliya Natasya bleh uruskan x???

    Email: legendary_cput@yahoo.com.my  
  49. Riq 2 - Tue 3/Jul/2012 4:37am
    saya ada loan credit card...nak buat personal loan nak tutup semua credit card...hutang 1 tempat xde pening kepala.. riq4ya@yahoo.com 016-3105671  
Page 1   (Total 49 comments)
Comment
1. NEVER give advance payment to sellers you don't know or sellers with no office/home address.

2. Majalah.com NEVER send any business offers to anyone and we never offer our users' details for sale.


Disclaimer. Messages posted to our forum are solely the opinion and responsibility of the person posting the message. We assumes absolutely no responsibility and we do not endorse, support, represent or guarantee the truthfulness, accuracy or reliability of any topics/messages posted here. We reserve the right to delete or edit your topics or comments. Your visiting of this site shall be deemed as your acceptance of this disclaimer.
Email
Password
TipsFree Registration ¤ Lost Password?
Niche
Penubuhan Persatuan

Agen Hartanah (2817)
Bengkel Basikal (74)
Bengkel Besi (224)
Bengkel Kereta (1504)
Bengkel Motosikal (252)
Bengkel Tayar (219)
Bisnes Air Mineral (372)
Bisnes Ais Krim (514)
Bisnes Aksesori Kereta (663)
Bisnes Broadband (1113)
Bisnes Burger (550)
Bisnes Cermin Mata (162)
Bisnes Cuci Kereta (823)
Bisnes Cyber Cafe (453)
Bisnes Dobi (1385)
Bisnes Ebook (1065)
Bisnes Handphone (1272)
Bisnes Hari Raya (60)
Bisnes Hotel Dan Resort (573)
Bisnes Ice Blended (711)
Bisnes Jam Tangan (291)
Bisnes Jeruk (182)
Bisnes Kitar Semula (507)
Bisnes Komputer (1503)
Bisnes Kurier Dan Logistik (692)
Bisnes Minuman (1486)
Bisnes Pasar Malam (2003)
Bisnes Pelancongan (554)
Bisnes Pengantin (698)
Bisnes Perabot (874)
Bisnes Prepaid Dan Reload (1124)
Bisnes Restoran (3385)
Bisnes Roti Dan Bakeri (723)
Bisnes Salun Rambut (372)
Bisnes Sarang Burung (257)
Bisnes Satay (385)
Bisnes Sms (162)
Bisnes Spa Dan Facial (678)
Bisnes Steamboat (199)
Bisnes Tablet Pc (445)
Bisnes Tradisional (839)
Bisnes Untuk Dijual (3413)
Bisnes Waffle Dan Jagung (388)
Bisnes Western Food (331)
Dewasa 18sx (1798)
Diskusi Bisnes (1985)
Diskusi Tuntutan Dan Tribunal (741)
Expo Karnival Tapak Niaga (6619)
Forex Malaysia (1938)
Haiwan Peliharaan (477)
Haji Dan Umrah (469)
Hiasan Dalaman (725)
Hiasan Taman (244)
Hotel Resort Homestay (1028)
Iklan Tv Radio Media Massa (228)
Import Dan Eksport (335)
Ingin Berniaga (2836)
Insurans Dan Takaful (1765)
Insurans Roadtax Kereta (349)
Kedai Bunga (191)
Kedai Cenderahati Dan Kraf (1996)
Kedai Emas (458)
Kedai Fotostat Dan Cetakan (2551)
Kedai Hardware (441)
Kedai Ibu Dan Bayi (697)
Kedai Jahit (3952)
Kedai Kamera Dan Camcorder (348)
Kedai Runcit Dan Serbaneka (342)
Kedai Separuh Dan Ruang Niaga (1898)
Kedai Sewa (1652)
Kereta Baru (1642)
Kereta Terpakai (5053)
Kerja Diploma Dan Ijazah (4972)
Kerja Kemahiran (2017)
Kerja Kosong (12130)
Kerja Praktikal (2178)
Kerja Sales (2332)
Kerja Sambilan (6450)
Konsultan Peguam (159)
Konsultan Perniagaan (465)
Kontrak Swasta (299)
Kontrak Tender Kerajaan (463)
Kontraktor Balak Dan Kayu (485)
Kontraktor Jurutera (576)
Kontraktor Marin Dan Kapal Laut (228)
Kontraktor Minyak Dan Gas (694)
Kontraktor Pasir (411)
Kontraktor Pembinaan (2093)
Kontraktor Perlombongan (322)
Kursus Dan Seminar (2864)
Kursus Kecantikan (696)
Kursus Makanan (672)
Kursus Motivasi (327)
Ladang Getah Kelapa Sawit (1628)
Mencari Pelabur (3728)
Mesin Fotostat (358)
Mesin Freezer Dan Chiller (274)
Mesin Industri (523)
Mesin Jahit (389)
Mesin Proses Makanan (582)
Pakej Pelancongan (2646)
Pakej Perkahwinan (1218)
Pakej Perniagaan (904)
Pasar Basah (1484)
Pekerja Asing (1267)
Pelaburan Saham Unit Trust (967)
Pembantu Rumah Asing (1897)
Pembekal Barang Runcit (1591)
Pembekal Beras (116)
Pembekal Buah-buahan (492)
Pembekal Ikan Kering (390)
Pembekal Kelapa Dan Santan (659)
Pembekal Kerepek (1118)
Pembekal Keropok (454)
Pembekal Kicap Dan Sos (229)
Pembekal Kurma Dan Kismis (291)
Pembekal Madu (245)
Pembekal Mee Dan Bihun (128)
Pembekal Minyak Masak (417)
Pembekal Rempah Dan Perencah (618)
Pembekal Serunding (259)
Pembekal Telur (143)
Pemborong Aksesori Lelaki (162)
Pemborong Aksesori Wanita (1199)
Pemborong Batik Dan Sutera (354)
Pemborong Beg Galas (102)
Pemborong Beg Tangan (613)
Pemborong Bundle (877)
Pemborong Cadar Dan Tilam (464)
Pemborong Karpet (165)
Pemborong Kasut Dan Sandal (710)
Pemborong Lampin (304)
Pemborong Mutiara (113)
Pemborong Pakaian Bayi (779)
Pemborong Pakaian Kanak2 (1690)
Pemborong Pakaian Lelaki (1141)
Pemborong Pakaian Plus Size (146)
Pemborong Pakaian Wanita (4294)
Pemborong Telekung Dan Songkok (572)
Pemborong Tshirt Dan Uniform (3576)
Pemborong Tuala (204)
Pemborong Tudung (2829)
Pembuat Papan Tanda Iklan (287)
Pembuat Plastik Kotak Botol (804)
Pembuat Rak Kiosk Gerai (487)
Pendaftaran Syarikat (508)
Pendaftaran Trademark (35)
Pengedar Alat Tulis (959)
Pengedar Bahan Pencuci (729)
Pengedar Buku Dan Majalah (603)
Pengedar Contact Lens (248)
Pengedar Perfume (1565)
Pengedar Permainan Kanak2 (610)
Pengedar Produk Kecantikan (2652)
Pengedar Produk Kesihatan (3045)
Pengurus Majlis (602)
Penternak Arnab (53)
Penternak Ayam (742)
Penternak Burung Puyuh (96)
Penternak Ikan (698)
Penternak Kambing (295)
Penternak Lembu (396)
Penternak Udang (198)
Peralatan Makmal Dan Hospital (269)
Peralatan Pejabat Dan Sekolah (739)
Peralatan Sukan (551)
Perisian Komputer (579)
Perkakas Dapur (630)
Perkakas Elektrik (450)
Perkakas Rm2 Dan Gajet (1546)
Pinjaman AIM (171)
Pinjaman Hartanah (526)
Pinjaman Kad Kredit (397)
Pinjaman Kereta (628)
Pinjaman Peribadi (10852)
Pinjaman Perniagaan (1861)
Produk Dari China (548)
Produk Sejuk Beku (1353)
Program Consignment (2041)
Program Dropship (6884)
Pusat Bahasa (366)
Pusat Jagaan Bayi (1598)
Pusat Latihan (660)
Pusat Memandu (125)
Pusat Mengaji Agama (536)
Pusat Pendidikan Tinggi (532)
Pusat Rawatan (373)
Pusat Tadika Dan Taska (1364)
Pusat Tuisyen (1090)
Rancangan Perniagaan (567)
Rawatan Alternatif (299)
Rumah Sewa (4371)
Rumah Untuk Dijual (3802)
Servis Freelance (1136)
Servis Keselamatan (733)
Servis Pembersihan (850)
Servis Pengedaran Risalah (471)
Setiausaha Syarikat (601)
Sewa Bas Dan Van (587)
Sewa Kereta Teksi Limo (1860)
Sewa Lori (2613)
Sewa Pesawat Dan Helikopter (58)
Studio Filem Dan Videografi (258)
Studio Fotografi (915)
Studio Grafik Dan 3D (1142)
Studio Lukisan (133)
Studio Model Penyanyi Pelakon (759)
Studio Muzik (487)
Sukan Beladiri (118)
Sukan Berkumpulan (237)
Sukan Futsal (231)
Sukan Pancing (143)
Tanah Sewa (656)
Tanah Untuk Dijual (4946)
Tempahan Biskut Dan Tart (2170)
Tempahan Hamper (189)
Tempahan Kanopi Dan Meja Kerusi (676)
Tempahan Katering (2190)
Tempahan Kek Dan Coklat (2174)
Tempahan Korban Dan Aqiqah (180)
Tempahan Kuih Muih (1768)
Tempahan Minuman Dan Dessert (470)
Tempahan Nasi Lemak (531)
Tempahan Roti (377)
Terminal Bayaran (193)
Ubahsuai Pejabat (654)
Ubahsuai Rumah (1717)
Urut Tradisional (819)
Usahawan Baja Pertanian (375)
Usahawan Benih Dan Nursery (408)
Usahawan Tani (1106)
Vending Machine (388)
Voucher Dan Tiket (252)
Web Design Malaysia (2329)
Wiring Aircond Plumbing Repair (1392)