Search Majalah.com
Membekal Islamic Sticker untuk Cermin Kereta
Iddinperlis - Wed 20/Oct/2010 11:10am [Last Comment]
akum...saya membekal islamic sticker untuk cermin ..banyak pilihan, size & warna.
antara yg paling diminati ialah road tax cover (ada kalimah bismillah )serta berbagai tulisan khat yang menarik.
harga borong yang sangat berpatutan.
islamic stiker sebegini agak sukar didapati.
ready made..jadi harga memang rendah tetapi menggunakan material berkualiti.
terdapat juga pelbagai jenis stiker lain spt EPL,brand kereta dan lain-lain mengikut kehendak pelanggan.
hubungi saya utk lebih info.
iddin 016 3383879

Niche: Bisnes Aksesori Kereta | Kedai Fotostat Dan Cetakan
Kursus Borong Produk China Tanpa Perlu Melangkah ke China
18 Sep 2014 (Khamis) di DPMM Putrajaya

Kursus Praktikal GST untuk Usahawan
24 Sep 2014 (Rabu) di Dewan Seminar, DPMM Putrajaya
     
  1. Dsuterawangi - Wed 20/Oct/2010 11:22am
    Tolong email gambar islamic sticker dan harga borongnya sekali. Berapa minimum purchase ?  
  2. Izxs - Wed 20/Oct/2010 12:46pm
    boleh email detail katalog ke saya juga...
    tqvm
    suhaizals@gmail.com  
  3. Fazly - Wed 20/Oct/2010 1:08pm
    fazly_mppd@yahoo.com.my  
  4. Ina 22 - Wed 20/Oct/2010 1:09pm
    Salam.. Saya juga ingin melihat gambar & harganyer..
    e-mail : ina_ycb@yahoo.com  
  5. Azra 3 - Wed 20/Oct/2010 1:21pm
    emailkan gambar beserta harga.tq
    azra_160983@yahoo.com  
  6. Viryuni - Wed 20/Oct/2010 1:48pm
    email ke sy juga : viryuni@yahoo.com  
  7. Budin - Wed 20/Oct/2010 6:24pm
    x de sample ke?
    email saya budin_5245@yahoo.com  
  8. Iddinperlis - Thu 21/Oct/2010 3:27am
    untuk tgk design dan harga, sahabat semua boleh view kat blog saya
    www.kedaimukmin4u.blogspot.com.
    terima kasih.  
  9. Suhaimi Salim - Thu 21/Oct/2010 11:32pm
    tlg emailkan gambar dan harganya
    samieda67@yahoo.com  
  10. Nik Aziz 2 - Fri 22/Oct/2010 12:10pm
    tlg emailkan gambar2 dan harga beserta dgn saiznya( X in. x Y in.).Berapa min oder? tq. Email saya : nikazizhussain@yahoo.com  
  11. Wida 2 - Fri 22/Oct/2010 3:50pm
    email saya nurwida88@gmail.com  
  12. Kembara Sufi - Sat 23/Oct/2010 9:00pm
    salam... mohon di emailkan katelog untuk islamik sticker ni kepada saya....

    ardi_sun3@yahoo.com  
  13. Cahaya Berseru - Mon 25/Oct/2010 1:55pm
    email katalog/qotation
    Aqeesiah_Enterprise@yahoo.com
    kami di USJ Subang Jaya  
  14. Deknoor - Tue 26/Oct/2010 12:53am
    Plat cun utk dijual.. WCA54. sila call 012-372 8469 utk nego... TQ =)  
  15. Usahawan1malaysia - Tue 26/Oct/2010 12:57am
    email katalog/qotation
    usahawan1malaysia@yahoo.com  
  16. Ayahwan - Wed 27/Oct/2010 4:16pm
    email saya : shambaai@yahoo.com
    Tolong email gambarnya.  
  17. Alice 3 - Fri 29/Oct/2010 9:00am
    sesiapa berminat wax cermin kereta hubungi saya 0122455783...LIkeclear jwpnnya..  
  18. Mizal Mokni - Tue 9/Nov/2010 10:25am
    e-mailkan catalog...mizal_eps@yahoo.com  
  19. Zul 60 - Thu 11/Nov/2010 9:50am
    Assalam... Sy jgk berminat. Tlg email gambar sample sticker Islamic dll jg bserta harga borong ke khaalish79@yahoo.com... Tq  
  20. Nashir - Tue 23/Nov/2010 1:38pm
    tolong bg gambar at nasirace82@gmail.com  
  21. Knrgemilang - Wed 1/Dec/2010 7:56pm
    boleh bagi detail?knrgemilang@yahoo.com  
  22. Gold Solution - Fri 3/Dec/2010 1:50pm
    emil sy
    goldsolution@yahoo.com  
  23. Awang 11 - Sun 5/Dec/2010 8:47am
    minat gak ne berniaga sticker.. brapa min. order?
    buleh bagi gambar tak?  
  24. Syed Salim Bin Eidzah - Tue 21/Dec/2010 3:30pm
    saya ada kedai menjual keperluan muslim, saya nak dapatkan bekalan produk tuan, boleh hubungi saya di 0133976466  
  25. Rizal 83 - Tue 22/Mar/2011 10:30pm
    boleh emailkan kt sy katalog n harge..
    Acheroku@yahoo.com.my  
  26. Ramlan 7 - Thu 14/Jul/2011 9:49pm
    email catalog & harga borong padaku..  
  27. Jeb7222 - Wed 11/Jan/2012 11:55am
    tolong emailkan kat saya katalog sticker kalimah..saya peniaga sticker kat uptown..terima kasih..  
  28. Matshah 7 - Fri 27/Jan/2012 5:45pm
    bisnes aku aku cr selama nie...
    tlg e-mailkan sy matshah_75@yahoo.com  
  29. Ismail 63 - Tue 20/Mar/2012 11:19am
    boleh email gambar/katalog beserta harga sticker dan harga market...berapa minima order....berapa % margin...boleh email ke impianjaya@ymail.com  
  30. Ibrahim 37 - Sun 15/Apr/2012 12:52pm
    boleh email gambar/katalog beserta harga sticker dan harga market...berapa minima order....berapa % margin...boleh email ke ibrahimabmutalip@yahoo.com  
  31. Iddinperlis - Sun 22/Apr/2012 7:10am
    untuk tgk design dan harga, sahabat semua boleh view kat blog saya
    www.kedaimukmin4u.blogspot.com.
    terima kasih.  
  32. Mohd Jamadil Ikmal - Tue 15/May/2012 1:54am
    berminat utk mendapatkan stiker islamik hubungi saya 0192454045...byk pilihan...sms pn xpe...nnti sy send gambar2....berminat hubungi k  
  33. Iddinperlis - Thu 17/May/2012 2:35am
    cik mohd, buat la iklan snediri...tq  
  34. Asam Pedas - Sat 4/Aug/2012 1:32am
    emel please...  
  35. Ahmadfauze - Tue 16/Apr/2013 9:22pm
    assalamualaikum, saya tidak mahu borong stiker sekara mahu dua helai sahaja utk diletakkan di cermin kereta boleh x email kn design yg pihak tuan ada........ saya berkehendakkan model bismillah dan kalimah syahadah  
  36. Amin Muhammad - Tue 30/Jul/2013 8:53am
    salam..email alamat lokasi kedai saudara..senang saya nak borong nanti..tengs  
  37. Iddinperlis - Mon 26/Aug/2013 12:34am
    Terkini.saya juga menjual led kalimah bercahaya yg boleh dipasang di cermin belakang kereta.harga runcit rm 45.kalau nak borong pun boleh.harga istimewa.
    Hubungi saya segera.stok terhad
    iddin 016 3383879  
  38. Iqrahimi - Wed 28/Aug/2013 4:44pm
    email saya harga borong...berminat

    muhammadiqrahimi@gmail.com  
  39. Naim Footwheel - Mon 9/Sep/2013 5:18pm
    salam...
    Boleh email gambar berserta harga kt saya x...?
    Berminat..

    naim_liangerak@yahoo.com  
Page 1   (Total 39 comments)
Comment
1. NEVER give advance payment to sellers you don't know or sellers with no office/home address.

2. Majalah.com NEVER send any business offers to anyone and we never offer our users' details for sale.


Disclaimer. Messages posted to our forum are solely the opinion and responsibility of the person posting the message. We assumes absolutely no responsibility and we do not endorse, support, represent or guarantee the truthfulness, accuracy or reliability of any topics/messages posted here. We reserve the right to delete or edit your topics or comments. Your visiting of this site shall be deemed as your acceptance of this disclaimer.
Email
Password
TipsFree Registration ¤ Lost Password?
Niche
Penubuhan Persatuan

Agen Hartanah (2669)
Bengkel Basikal (72)
Bengkel Besi (204)
Bengkel Kereta (1470)
Bengkel Motosikal (245)
Bengkel Tayar (211)
Bisnes Air Mineral (361)
Bisnes Ais Krim (494)
Bisnes Aksesori Kereta (646)
Bisnes Broadband (1090)
Bisnes Burger (540)
Bisnes Cermin Mata (158)
Bisnes Cuci Kereta (792)
Bisnes Cyber Cafe (446)
Bisnes Dobi (1344)
Bisnes Ebook (1037)
Bisnes Handphone (1241)
Bisnes Hari Raya (60)
Bisnes Hotel Dan Resort (551)
Bisnes Ice Blended (689)
Bisnes Jam Tangan (285)
Bisnes Jeruk (162)
Bisnes Kitar Semula (490)
Bisnes Komputer (1470)
Bisnes Kurier Dan Logistik (659)
Bisnes Minuman (1433)
Bisnes Pasar Malam (1940)
Bisnes Pelancongan (535)
Bisnes Perabot (835)
Bisnes Prepaid Dan Reload (1092)
Bisnes Restoran (3272)
Bisnes Roti Dan Bakeri (698)
Bisnes Salun Rambut (357)
Bisnes Sarang Burung (254)
Bisnes Satay (376)
Bisnes Sms (160)
Bisnes Spa Dan Facial (641)
Bisnes Steamboat (195)
Bisnes Tablet Pc (439)
Bisnes Tradisional (811)
Bisnes Untuk Dijual (3260)
Bisnes Waffle Dan Jagung (377)
Bisnes Western Food (316)
Dewasa 18sx (1746)
Diskusi Bisnes (1934)
Diskusi Tuntutan Dan Tribunal (711)
Expo Karnival Tapak Niaga (6338)
Forex Malaysia (1836)
Haiwan Peliharaan (460)
Haji Dan Umrah (463)
Hiasan Dalaman (702)
Hiasan Taman (238)
Hotel Resort Homestay (992)
Iklan Tv Radio Media Massa (219)
Import Dan Eksport (323)
Ingin Berniaga (2797)
Insurans Dan Takaful (1693)
Insurans Roadtax Kereta (332)
Kedai Bunga (188)
Kedai Cenderahati Dan Kraf (1967)
Kedai Emas (443)
Kedai Fotostat Dan Cetakan (2499)
Kedai Hardware (424)
Kedai Ibu Dan Bayi (685)
Kedai Jahit (3744)
Kedai Kamera Dan Camcorder (339)
Kedai Runcit Dan Serbaneka (335)
Kedai Separuh Dan Ruang Niaga (1800)
Kedai Sewa (1611)
Kereta Baru (1585)
Kereta Terpakai (4926)
Kerja Diploma Dan Ijazah (4648)
Kerja Kemahiran (1916)
Kerja Kosong (11452)
Kerja Praktikal (1993)
Kerja Sales (2220)
Kerja Sambilan (6203)
Konsultan Perniagaan (444)
Kontrak Swasta (288)
Kontrak Tender Kerajaan (451)
Kontraktor Balak Dan Kayu (471)
Kontraktor Jurutera (551)
Kontraktor Marin Dan Kapal Laut (223)
Kontraktor Minyak Dan Gas (671)
Kontraktor Pasir (380)
Kontraktor Pembinaan (2018)
Kontraktor Perlombongan (316)
Kursus Dan Seminar (2773)
Kursus Kecantikan (678)
Kursus Makanan (655)
Kursus Motivasi (318)
Ladang Getah Kelapa Sawit (1606)
Mencari Pelabur (3637)
Mesin Fotostat (349)
Mesin Freezer Dan Chiller (259)
Mesin Industri (502)
Mesin Jahit (369)
Mesin Proses Makanan (553)
Pakej Pelancongan (2575)
Pakej Perkahwinan (1191)
Pakej Perniagaan (873)
Pasar Basah (1435)
Pekerja Asing (1213)
Pelaburan Saham Unit Trust (928)
Pembantu Rumah Asing (1834)
Pembekal Barang Runcit (1564)
Pembekal Beras (105)
Pembekal Buah-buahan (477)
Pembekal Ikan Kering (382)
Pembekal Kelapa Dan Santan (637)
Pembekal Kerepek (1090)
Pembekal Keropok (437)
Pembekal Kicap Dan Sos (218)
Pembekal Kurma Dan Kismis (289)
Pembekal Madu (236)
Pembekal Mee Dan Bihun (123)
Pembekal Minyak Masak (413)
Pembekal Rempah Dan Perencah (585)
Pembekal Serunding (258)
Pembekal Telur (138)
Pemborong Aksesori Lelaki (160)
Pemborong Aksesori Wanita (1179)
Pemborong Batik Dan Sutera (351)
Pemborong Beg Galas (98)
Pemborong Beg Tangan (595)
Pemborong Bundle (852)
Pemborong Cadar Dan Tilam (438)
Pemborong Karpet (157)
Pemborong Kasut Dan Sandal (686)
Pemborong Lampin (291)
Pemborong Mutiara (108)
Pemborong Pakaian Bayi (764)
Pemborong Pakaian Kanak2 (1629)
Pemborong Pakaian Lelaki (1116)
Pemborong Pakaian Plus Size (142)
Pemborong Pakaian Wanita (4154)
Pemborong Telekung Dan Songkok (563)
Pemborong Tshirt Dan Uniform (3491)
Pemborong Tuala (196)
Pemborong Tudung (2751)
Pembuat Papan Tanda Iklan (269)
Pembuat Plastik Kotak Botol (790)
Pembuat Rak Kiosk Gerai (475)
Pendaftaran Syarikat (485)
Pendaftaran Trademark (34)
Pengedar Alat Tulis (944)
Pengedar Bahan Pencuci (705)
Pengedar Buku Dan Majalah (577)
Pengedar Contact Lens (238)
Pengedar Perfume (1527)
Pengedar Permainan Kanak2 (591)
Pengedar Produk Kecantikan (2594)
Pengedar Produk Kesihatan (2960)
Pengurus Majlis (590)
Penternak Arnab (53)
Penternak Ayam (715)
Penternak Burung Puyuh (95)
Penternak Ikan (688)
Penternak Kambing (286)
Penternak Lembu (386)
Penternak Udang (193)
Peralatan Makmal Dan Hospital (258)
Peralatan Pejabat Dan Sekolah (701)
Peralatan Sukan (543)
Perisian Komputer (563)
Perkakas Dapur (613)
Perkakas Elektrik (423)
Perkakas Rm2 Dan Gajet (1509)
Pinjaman AIM (165)
Pinjaman Hartanah (508)
Pinjaman Kad Kredit (386)
Pinjaman Kereta (589)
Pinjaman Peribadi (10433)
Pinjaman Perniagaan (1808)
Produk Dari China (533)
Produk Sejuk Beku (1296)
Program Consignment (1990)
Program Dropship (6617)
Pusat Bahasa (350)
Pusat Jagaan Bayi (1514)
Pusat Latihan (641)
Pusat Memandu (123)
Pusat Mengaji Agama (510)
Pusat Pendidikan Tinggi (517)
Pusat Rawatan (357)
Pusat Tadika Dan Taska (1273)
Pusat Tuisyen (1050)
Rancangan Perniagaan (587)
Rawatan Alternatif (288)
Rumah Sewa (4200)
Rumah Untuk Dijual (3683)
Servis Freelance (1091)
Servis Keselamatan (710)
Servis Pembersihan (804)
Servis Pengedaran Risalah (453)
Setiausaha Syarikat (600)
Sewa Bas Dan Van (566)
Sewa Kereta Teksi Limo (1792)
Sewa Lori (2528)
Sewa Pesawat Dan Helikopter (54)
Studio Filem Dan Videografi (245)
Studio Fotografi (887)
Studio Grafik Dan 3D (1072)
Studio Lukisan (126)
Studio Model Penyanyi Pelakon (710)
Studio Muzik (464)
Sukan Beladiri (115)
Sukan Berkumpulan (228)
Sukan Futsal (227)
Sukan Pancing (142)
Tanah Sewa (630)
Tanah Untuk Dijual (4766)
Tempahan Biskut Dan Tart (2125)
Tempahan Hamper (188)
Tempahan Kanopi Dan Meja Kerusi (658)
Tempahan Katering (2110)
Tempahan Kek Dan Coklat (2124)
Tempahan Korban Dan Aqiqah (177)
Tempahan Kuih Muih (1731)
Tempahan Minuman Dan Dessert (456)
Tempahan Nasi Lemak (512)
Tempahan Roti (352)
Terminal Bayaran (184)
Ubahsuai Pejabat (629)
Ubahsuai Rumah (1665)
Urut Tradisional (781)
Usahawan Baja Pertanian (370)
Usahawan Benih Dan Nursery (395)
Usahawan Tani (1083)
Vending Machine (359)
Voucher Dan Tiket (244)
Web Design Malaysia (2292)
Wiring Aircond Plumbing Repair (1328)