Search Majalah.com
Ingin Beli Kereta Baru Tapi Blacklisted
Salleh Rose @ Asian Handel (m) Sdn Bhd - Thu 22/Sep/2011 11:55am [Last Comment]
Salam, saya ingin membeli kereta baru tapi nama saya dah blacklist disebabkan menjadi penjamin orang lain. Saya ada kereta iswara 2nd hand kat rumah dah nak jadi besi buruk dah. boleh ke kereta tu dijadikan deposit ?

Kalau boleh saya nak beli kereta persona atau exora. Pd sesiapa yang dapt bantu sila hubungi saya di 012-2353 494.

Niche: Pinjaman Kereta | Kereta Baru
Salam Ramadhan Mubarak 1435h
Dari DPMM Putrajaya
     
  1. Hbbybie - Thu 22/Sep/2011 12:14pm
    blacklist kat kuching 10000 ribu kat bawah tapi cost u nak pakai kapal bawa keluar.. cuba check kat facebook ada group kereta sambung bayar..  
  2. Jerry 8 - Fri 23/Sep/2011 2:02pm
    sambung bayar persona reg. Oktober 2010  
  3. Salleh Rose - Fri 23/Sep/2011 3:49pm
    Jerry 8,
    Boleh terangkan macam mana sambung bayar tu.  
  4. Khairulnizam Bin Awang - Fri 23/Sep/2011 8:08pm
    salam-kami ada menjual kereta baru /terpakai.kami juga ada pakej sambung bayar khas kpd yang blaclist..0173267194  
  5. Hijrah Auto - Sat 24/Sep/2011 11:45pm
    beli kete baru nissan...blacklist boleh buat  
  6. Expose Club - Tue 27/Sep/2011 11:55pm
    BLACKLIST menjerat anda seumur hidup dan kadang-kadang memerangkap anda ke lembah BANKRAP. Anda bagaikan seorang yang MUFLIS dan tidak layak memiliki sebarang harta sepanjang hayat.
    layari www.blacklistbelikereta.webs.com jika anda nak beli kereta juga  
  7. Hani Masra Hanum - Thu 29/Sep/2011 12:30am
    khusus untuk blacklist / ccris. pelbagai jenis kereta terpakai untuk dimiliki. mudah, murah dan senang lulus. berminat call / sms HANI 010 5302858  
  8. Salleh Rose - Fri 30/Sep/2011 3:01pm
    kalau dapat, saya teringin nak beli kereta proton exora (baru ). Terima kasih pd yg beri cadangan ye.  
  9. Rubieah Sanie - Mon 3/Oct/2011 10:22pm
    salam...ada sapa2 yg leh tolong nak beli keta tapi blacklist...  
  10. Expose Club - Thu 6/Oct/2011 1:06am
    cik rubieah,

    jika anda blacklist sila masuk web www.blacklistbelikereta.webs.com apply on-line pilih kereta mana suka. dari Adam 010-4300484 sms je  
  11. Asan 4 - Mon 7/Nov/2011 12:02am
    kalau yang dah blacklist bleh guna nama isteri/ suami yang belum blackilist lagi janji ada lesen memandu senang nak urus... saya bleh tolong buat dokumen. email saya kalau nak lebih lanjut. asanrosli@yahoo.com  
  12. Lynx8640 - Fri 11/Nov/2011 6:33pm
    Asan 4 brp cost buat document

    emel nz_8640@yahoo.com.my  
  13. Kamal 65 - Thu 17/Nov/2011 5:49pm
    rm 100 deposit untuk buat dokumen loan dah lulus dan keta dah dapat bayar lg rm 400.. janji nama clear.. semuanya saya uruskan. kecuali sign LOU owner kena sign.. hubungi saya 019 3382455.
    ic. no akaun bank dan lesen..  
  14. Miss Zyra - Tue 22/Nov/2011 9:49pm
    kpd individu atau pelajar; jika berminat untuk memiliki kereta myvi/viva/alza baru dengan harga yang mampu milik dan dokumen yg mudah lulus tanpa guarantor blh emel sy utk maklumat lanjut..awas!! sy hanya membantu mereka yg benar2 serius shj.
    emel: miss.zyra@yahoo.com  
  15. Delisha 3 - Sat 10/Aug/2013 4:16am
    salam nama suami saya kena blacklisted disebabkan jadi penjamin. disebabkan itu kita tak boleh beli kereta walaupun suami I kerja di sebuah syarikat dlm executive level. skrg I tengah cari jalan utk beli kereta hyundai atas nama suami saya. atas nama saya agak susah disebabkan I ada commitment kereta n rumah. I minta tolong daripada siapa2 yg boleh uruskan benda ini  
Page 1   (Total 15 comments)
Comment
1. NEVER give advance payment to sellers you don't know or sellers with no office/home address.

2. Majalah.com NEVER send any business offers to anyone and we never offer our users' details for sale.


Disclaimer. Messages posted to our forum are solely the opinion and responsibility of the person posting the message. We assumes absolutely no responsibility and we do not endorse, support, represent or guarantee the truthfulness, accuracy or reliability of any topics/messages posted here. We reserve the right to delete or edit your topics or comments. Your visiting of this site shall be deemed as your acceptance of this disclaimer.
Email
Password
TipsFree Registration ¤ Lost Password?
Niche
Penubuhan Persatuan

Agen Hartanah (2504)
Bengkel Basikal (69)
Bengkel Kereta (1451)
Bengkel Motosikal (232)
Bengkel Tayar (208)
Bisnes Air Mineral (357)
Bisnes Ais Krim (465)
Bisnes Aksesori Kereta (652)
Bisnes Broadband (1039)
Bisnes Burger (522)
Bisnes Cermin Mata (151)
Bisnes Cuci Kereta (766)
Bisnes Cyber Cafe (433)
Bisnes Dobi (1311)
Bisnes Ebook (1004)
Bisnes Handphone (1195)
Bisnes Hari Raya (55)
Bisnes Hotel Dan Resort (535)
Bisnes Ice Blended (663)
Bisnes Jam Tangan (270)
Bisnes Jeruk (156)
Bisnes Kitar Semula (481)
Bisnes Komputer (1419)
Bisnes Kurier Dan Logistik (624)
Bisnes Minuman (1381)
Bisnes Pasar Malam (1868)
Bisnes Pelancongan (502)
Bisnes Perabot (786)
Bisnes Prepaid Dan Reload (1021)
Bisnes Restoran (3109)
Bisnes Roti Dan Bakeri (671)
Bisnes Salun Rambut (336)
Bisnes Sarang Burung (251)
Bisnes Satay (357)
Bisnes Sms (152)
Bisnes Spa Dan Facial (613)
Bisnes Steamboat (192)
Bisnes Tablet Pc (434)
Bisnes Tradisional (793)
Bisnes Untuk Dijual (3102)
Bisnes Waffle Dan Jagung (361)
Bisnes Western Food (297)
Dewasa 18sx (1669)
Diskusi Bisnes (1865)
Diskusi Tuntutan Dan Tribunal (682)
Expo Karnival Tapak Niaga (6016)
Forex Malaysia (1754)
Haiwan Peliharaan (424)
Haji Dan Umrah (451)
Hiasan Dalaman (674)
Hiasan Taman (232)
Hotel Resort Homestay (953)
Iklan Tv Radio Media Massa (210)
Import Dan Eksport (308)
Ingin Berniaga (2728)
Insurans Dan Takaful (1635)
Insurans Roadtax Kereta (316)
Kedai Bunga (183)
Kedai Cenderahati Dan Kraf (1914)
Kedai Emas (436)
Kedai Fotostat Dan Cetakan (2425)
Kedai Hardware (502)
Kedai Ibu Dan Bayi (654)
Kedai Jahit (3553)
Kedai Kamera Dan Camcorder (330)
Kedai Runcit Dan Serbaneka (324)
Kedai Separuh Dan Ruang Niaga (1691)
Kedai Sewa (1566)
Kereta Baru (1518)
Kereta Terpakai (4731)
Kerja Diploma Dan Ijazah (4329)
Kerja Kemahiran (1809)
Kerja Kosong (10612)
Kerja Praktikal (1798)
Kerja Sales (2086)
Kerja Sambilan (5904)
Konsultan Perniagaan (416)
Kontrak Swasta (273)
Kontrak Tender Kerajaan (435)
Kontraktor Balak Dan Kayu (456)
Kontraktor Jurutera (517)
Kontraktor Marin Dan Kapal Laut (216)
Kontraktor Minyak Dan Gas (653)
Kontraktor Pasir (344)
Kontraktor Pembinaan (1921)
Kontraktor Perlombongan (304)
Kursus Dan Seminar (2672)
Kursus Kecantikan (664)
Kursus Makanan (641)
Kursus Motivasi (308)
Ladang Getah Kelapa Sawit (1558)
Mencari Pelabur (3515)
Mesin Fotostat (337)
Mesin Freezer Dan Chiller (241)
Mesin Industri (476)
Mesin Jahit (354)
Mesin Proses Makanan (529)
Pakej Pelancongan (2493)
Pakej Perkahwinan (1160)
Pakej Perniagaan (820)
Pasar Basah (1382)
Pekerja Asing (1149)
Pelaburan Saham Unit Trust (890)
Pembantu Rumah Asing (1762)
Pembekal Barang Runcit (1527)
Pembekal Beras (96)
Pembekal Buah-buahan (454)
Pembekal Ikan Kering (366)
Pembekal Kelapa Dan Santan (597)
Pembekal Kerepek (1055)
Pembekal Keropok (415)
Pembekal Kicap Dan Sos (211)
Pembekal Kurma Dan Kismis (287)
Pembekal Madu (229)
Pembekal Mee Dan Bihun (120)
Pembekal Minyak Masak (403)
Pembekal Rempah Dan Perencah (554)
Pembekal Serunding (253)
Pembekal Telur (128)
Pemborong Aksesori Lelaki (159)
Pemborong Aksesori Wanita (1161)
Pemborong Batik Dan Sutera (340)
Pemborong Beg Galas (98)
Pemborong Beg Tangan (583)
Pemborong Bundle (833)
Pemborong Cadar Dan Tilam (413)
Pemborong Karpet (145)
Pemborong Kasut Dan Sandal (662)
Pemborong Lampin (283)
Pemborong Mutiara (104)
Pemborong Pakaian Bayi (743)
Pemborong Pakaian Kanak2 (1572)
Pemborong Pakaian Lelaki (1095)
Pemborong Pakaian Plus Size (135)
Pemborong Pakaian Wanita (4019)
Pemborong Telekung Dan Songkok (552)
Pemborong Tshirt Dan Uniform (3370)
Pemborong Tuala (188)
Pemborong Tudung (2662)
Pembuat Papan Tanda Iklan (248)
Pembuat Plastik Kotak Botol (770)
Pembuat Rak Kiosk Gerai (467)
Pendaftaran Syarikat (461)
Pendaftaran Trademark (30)
Pengedar Alat Tulis (914)
Pengedar Bahan Pencuci (681)
Pengedar Buku Dan Majalah (562)
Pengedar Contact Lens (234)
Pengedar Perfume (1494)
Pengedar Permainan Kanak2 (562)
Pengedar Produk Kecantikan (2512)
Pengedar Produk Kesihatan (2891)
Pengurus Majlis (576)
Penternak Arnab (51)
Penternak Ayam (690)
Penternak Burung Puyuh (93)
Penternak Ikan (674)
Penternak Kambing (274)
Penternak Lembu (359)
Penternak Udang (183)
Peralatan Makmal Dan Hospital (251)
Peralatan Pejabat Dan Sekolah (670)
Peralatan Sukan (532)
Perisian Komputer (533)
Perkakas Dapur (582)
Perkakas Elektrik (402)
Perkakas Rm2 Dan Gajet (1452)
Pinjaman AIM (157)
Pinjaman Hartanah (490)
Pinjaman Kad Kredit (376)
Pinjaman Kereta (556)
Pinjaman Peribadi (9941)
Pinjaman Perniagaan (1746)
Produk Dari China (509)
Produk Sejuk Beku (1246)
Program Consignment (1928)
Program Dropship (6297)
Pusat Bahasa (334)
Pusat Jagaan Bayi (1394)
Pusat Latihan (611)
Pusat Memandu (117)
Pusat Mengaji Agama (460)
Pusat Pendidikan Tinggi (495)
Pusat Rawatan (333)
Pusat Tadika Dan Taska (1189)
Pusat Tuisyen (999)
Rancangan Perniagaan (563)
Rawatan Alternatif (274)
Rumah Sewa (4020)
Rumah Untuk Dijual (3528)
Servis Freelance (1012)
Servis Keselamatan (674)
Servis Pembersihan (756)
Servis Pengedaran Risalah (437)
Setiausaha Syarikat (574)
Sewa Bas Dan Van (521)
Sewa Kereta Teksi Limo (1668)
Sewa Lori (2375)
Sewa Pesawat Dan Helikopter (54)
Studio Filem Dan Videografi (229)
Studio Fotografi (847)
Studio Grafik Dan 3D (1000)
Studio Lukisan (123)
Studio Model Penyanyi Pelakon (674)
Studio Muzik (438)
Sukan Beladiri (112)
Sukan Berkumpulan (221)
Sukan Futsal (220)
Sukan Pancing (136)
Tanah Sewa (602)
Tanah Untuk Dijual (4542)
Tempahan Biskut Dan Tart (2083)
Tempahan Hamper (183)
Tempahan Kanopi Dan Meja Kerusi (628)
Tempahan Katering (2004)
Tempahan Kek Dan Coklat (2071)
Tempahan Korban Dan Aqiqah (160)
Tempahan Kuih Muih (1659)
Tempahan Minuman Dan Dessert (428)
Tempahan Nasi Lemak (485)
Tempahan Roti (331)
Terminal Bayaran (174)
Ubahsuai Pejabat (613)
Ubahsuai Rumah (1605)
Urut Tradisional (733)
Usahawan Baja Pertanian (359)
Usahawan Benih Dan Nursery (378)
Usahawan Tani (1023)
Vending Machine (329)
Voucher Dan Tiket (238)
Web Design Malaysia (2208)
Wiring Aircond Plumbing Repair (1240)