Beli Kereta Tanpa Dokumen
Rizalmaster - Wed 13/Mar/2013 2:20pm [Last Comment]
yang penting anda ader ic dan lesen
kepada 23 hingga 45
suri rumah juga boleh
tidak bekerja pun boleh
berminat hubungi saya
0193058885
rizal
24 hours

Niche: Kereta Baru
Taklimat Pembiayaan Credit Guarantee Corporation (CGC) - Percuma
28 Apr 2014 di DPMM Putrajaya

Taklimat Berkenaan Tribunal Rayuan Kastam (TRK) - Percuma
24 Apr 2014 di Putrajaya

Seminar Peluang Bisnes Sektor Utama Ekonomi
30 Apr 2014 di Shah Alam (Anjuran bersama DPMM Putrajaya & MUBIN)
     
  1. Mizal Mokni - Wed 13/Mar/2013 2:22pm
    detail ke mizal_eps@yahoo.com  
  2. Rizalmaster - Wed 13/Mar/2013 2:24pm
    preve rebate cash rm2000
    exora rebate cash rm10000  
  3. Zulhairi 3 - Wed 13/Mar/2013 2:26pm
    email detail ke

    hitman_killer77@ymail.com  
  4. Amopuro - Wed 13/Mar/2013 2:27pm
    email detail ke akhiayat_fida@yahoo.com  
  5. Rizalmaster - Wed 13/Mar/2013 2:39pm
    ok sume dah email col ape2 hal
    xdekredit jgn beli keta
    hahahahaha  
  6. Ani Fauzi - Wed 13/Mar/2013 2:46pm
    Sila hntr details ke anifauzi6666@gmail.com  
  7. Rul 4 - Wed 13/Mar/2013 2:50pm
    email info

    khairulmar.hussin@gmail.com

    Caj perkhidmatan berapa Rm ??  
  8. Faizal 424 - Wed 13/Mar/2013 2:52pm
    email ke fivezalh73@yahoo.com  
  9. Rizalmaster - Wed 13/Mar/2013 3:00pm
    dah email  
  10. Urusmaid2013 - Wed 13/Mar/2013 3:34pm
    tolong emailkan ke email saya salwahainee@yahoo.com. Terima kasih  
  11. Rayza 3 - Wed 13/Mar/2013 3:55pm
    kalau nak beli keta selain proton n perodua bleh ke?  
  12. Rizalmaster - Wed 13/Mar/2013 4:04pm
    boleh .. stanby deposit
    sahaja  
  13. Iprojek Com Services - Wed 13/Mar/2013 4:38pm
    Salam En. Rizal

    Beli kereta tanpa dokumen , perlukan duit depost ke ?

    Lokasi di mana ya?
    Saya berminat dan perlukan maklumat lanjut . email di iprojekcomservices@gmail.com  
  14. Bottack 2 - Wed 13/Mar/2013 6:38pm
    email sy di
    shaharudin_dien@yahoo.com  
  15. Zul 104 - Wed 13/Mar/2013 8:23pm
    send ke tarikduit2011@gmail.com  
  16. Rosli Zakaria - Wed 13/Mar/2013 8:23pm
    please send detail to eliasdsgn60@yahoo.com  
  17. Jerslin - Wed 13/Mar/2013 8:58pm
    sy berminat, tolong email ye: dahlia.jerslin@gmail.com  
  18. Irdina 11 - Wed 13/Mar/2013 9:25pm
    Nak tau gak...
    Saya nak beli estima

    Irdina80@gmail.com  
  19. Maizal Bin Ismail - Wed 13/Mar/2013 9:30pm
    sy berminat boleh emailkan sy di..
    ijal_ya@rocketmail.com  
  20. Ida 178 - Wed 13/Mar/2013 10:09pm
    Salam.., saya berminat, tolong emailkan ke email saya hasida90@yahoo.com. Terima kasih.  
  21. Guna 6 - Wed 13/Mar/2013 11:20pm
    Sila email ke pkrkelang@gmail.com  
  22. Zasya 2 - Thu 14/Mar/2013 12:23am
    yuyu_ayuko87@yahoo.com  
  23. Dzulfaqar Naimullah 2 - Thu 14/Mar/2013 12:56am
    email ke dzulfaqar.naimullah@gmail.com  
  24. Noreenbaharin - Thu 14/Mar/2013 2:53am
    boleh send details ke saya? noreen117@yahoo.co.uk
    - thx  
  25. Syafrulanas - Thu 14/Mar/2013 4:11am
    Email saya syafrulanas@gmail.com....  
  26. Aman 63 - Thu 14/Mar/2013 2:44pm
    email sye amanchelsea11@yahoo.comq  
  27. Aida 24 - Fri 15/Mar/2013 2:10am
    Email pu3anggun@gmail.com Tq  
  28. Rizalmaster - Fri 15/Mar/2013 1:50pm
    kepada yang berminat sila hubungi saye di talian . 0193058885 rizal . atau msg saye call anda  
  29. Ira 81 - Sat 16/Mar/2013 1:30am
    sy amat berminat dgn preve n exora..blh email lanjut syuhairah_27@yahoo.com hp no. 013-9854651  
  30. Umi Zurin Sofia - Sat 16/Mar/2013 9:03pm
    loan kereta 2 dlm 1, beli kereta dpt cash, contoh loan 100k harga kreta 50k, dpt 50k cash,terhad shj, siapa pun layak tk kira kerja apa asalkn mampu byr bulan2 kmi syrikt crdit bkn bank cctos dll tk ambil kira,,,terhad utk bulan 3 shj,,,7 hari lulus loan dpt kreta idaman anda,,,berminat email, utk ktrangan lnjut,,  
  31. Hamdan 26 - Sun 17/Mar/2013 10:14am
    email kan detail..nak beli saga

    shaifulbiz2u@gmail.com  
  32. Mohd Hanizar - Sun 17/Mar/2013 8:17pm
    Sy berminat tinggal di Melaka. Emel mariahlimat@yahoo.com. Tel 017-3186 894  
  33. Hamdan 26 - Mon 18/Mar/2013 8:01am
    tak ada respon pun dia ni....sms tak berjawap pun.....  
  34. Abdul 41 - Thu 21/Mar/2013 10:53pm
    detail ke abdul_jul2985atyahoodotcom
    xde deposit.sebulan 300 je.nak viva auto.  
  35. Rizalmaster - Thu 2/May/2013 5:17pm
    kereta kereta adalah seperti berikut
    proton
    perodua
    toyota
    honda
    nissan
    hyundai
    kia
    recond semua model bawah 250k
    dokumen akan disediakan
    tapi kena charge la mane ade free  
  36. Ismail 48 - Wed 8/May/2013 3:38am
    email saya ismailbjg@gmail.com  
  37. Hani81 2 - Fri 28/Jun/2013 5:42pm
    email: maktehzrain@gmail.com  
  38. Mustaring - Thu 8/Aug/2013 7:13am
    Email : mustaring46@gmail.com  
  39. Rahimi 21 - Sat 17/Aug/2013 2:52am
    salam..boleh emailkan detail pada saya. Tq  
  40. Rahimi 21 - Sat 17/Aug/2013 2:57am
    imi_lynn@yahoo.com  
  41. Rizalmaster - Sun 25/Aug/2013 7:22pm
    call num fon saye 019305885 rizal  
  42. Ashraf Mohammad - Wed 25/Sep/2013 6:08pm
    Xde lesen boleh x?  
Page 1   (Total 42 comments)
Comment
1. NEVER give advance payment to sellers you don't know or sellers with no office/home address.

2. Majalah.com NEVER send any business offers to anyone and we never offer our users' details for sale.


Disclaimer. Messages posted to our forum are solely the opinion and responsibility of the person posting the message. We assumes absolutely no responsibility and we do not endorse, support, represent or guarantee the truthfulness, accuracy or reliability of any topics/messages posted here. We reserve the right to delete or edit your topics or comments. Your visiting of this site shall be deemed as your acceptance of this disclaimer.
Email
Password
TipsFree Registration ¤ Lost Password?
Niche
Business Guide
Penubuhan Persatuan

Agen Hartanah (2326)
Bengkel Basikal (68)
Bengkel Kereta (1369)
Bengkel Motosikal (217)
Bengkel Tayar (193)
Bisnes Air Mineral (341)
Bisnes Ais Krim (439)
Bisnes Aksesori Kereta (629)
Bisnes Broadband (976)
Bisnes Burger (509)
Bisnes Cermin Mata (144)
Bisnes Cuci Kereta (723)
Bisnes Cyber Cafe (414)
Bisnes Dobi (1260)
Bisnes Ebook (962)
Bisnes Handphone (1142)
Bisnes Hotel Dan Resort (489)
Bisnes Ice Blended (637)
Bisnes Jam Tangan (255)
Bisnes Jeruk (146)
Bisnes Kitar Semula (437)
Bisnes Komputer (1386)
Bisnes Kurier Dan Logistik (591)
Bisnes Minuman (1303)
Bisnes Pasar Malam (1731)
Bisnes Pelancongan (464)
Bisnes Perabot (743)
Bisnes Prepaid Dan Reload (969)
Bisnes Restoran (2923)
Bisnes Roti Dan Bakeri (640)
Bisnes Salun Rambut (321)
Bisnes Sarang Burung (248)
Bisnes Satay (345)
Bisnes Sms (144)
Bisnes Spa Dan Facial (586)
Bisnes Steamboat (183)
Bisnes Tablet Pc (424)
Bisnes Tradisional (768)
Bisnes Untuk Dijual (2881)
Bisnes Waffle Dan Jagung (348)
Bisnes Western Food (269)
Dewasa 18sx (1610)
Diskusi Bisnes (1799)
Diskusi Tuntutan Dan Tribunal (631)
Expo Karnival Tapak Niaga (5464)
Forex Malaysia (1613)
Haiwan Peliharaan (386)
Haji Dan Umrah (426)
Hiasan Dalaman (636)
Hiasan Taman (222)
Hotel Resort Homestay (902)
Iklan Tv Radio Media Massa (191)
Import Dan Eksport (291)
Ingin Berniaga (2641)
Insurans Dan Takaful (1535)
Insurans Roadtax Kereta (303)
Kedai Bunga (181)
Kedai Cenderahati Dan Kraf (1851)
Kedai Emas (407)
Kedai Fotostat Dan Cetakan (2322)
Kedai Hardware (453)
Kedai Ibu Dan Bayi (624)
Kedai Jahit (3324)
Kedai Kamera Dan Camcorder (314)
Kedai Runcit Dan Serbaneka (316)
Kedai Separuh Dan Ruang Niaga (1582)
Kedai Sewa (1503)
Kereta Baru (1390)
Kereta Terpakai (4450)
Kerja Diploma Dan Ijazah (3878)
Kerja Kemahiran (1646)
Kerja Kosong (9594)
Kerja Praktikal (1580)
Kerja Sales (1855)
Kerja Sambilan (5400)
Konsultan Perniagaan (388)
Kontrak Swasta (246)
Kontrak Tender Kerajaan (418)
Kontraktor Balak Dan Kayu (436)
Kontraktor Jurutera (489)
Kontraktor Marin Dan Kapal Laut (202)
Kontraktor Minyak Dan Gas (601)
Kontraktor Pasir (299)
Kontraktor Pembinaan (1802)
Kontraktor Perlombongan (285)
Kursus Dan Seminar (2561)
Kursus Kecantikan (643)
Kursus Makanan (617)
Kursus Motivasi (286)
Ladang Getah Kelapa Sawit (1490)
Mencari Pasangan Lelaki (30)
Mencari Pasangan Wanita (48)
Mencari Pelabur (3346)
Mesin Fotostat (316)
Mesin Freezer Dan Chiller (229)
Mesin Industri (442)
Mesin Jahit (326)
Mesin Proses Makanan (520)
Pakej Pelancongan (2360)
Pakej Perkahwinan (1130)
Pakej Perniagaan (780)
Pasar Basah (1278)
Pekerja Asing (1070)
Pelaburan Saham Unit Trust (840)
Pembantu Rumah Asing (1620)
Pembekal Barang Runcit (1478)
Pembekal Beras (84)
Pembekal Buah-buahan (418)
Pembekal Ikan Kering (348)
Pembekal Kelapa Dan Santan (555)
Pembekal Kerepek (961)
Pembekal Keropok (396)
Pembekal Kicap Dan Sos (200)
Pembekal Kurma Dan Kismis (264)
Pembekal Madu (208)
Pembekal Mee Dan Bihun (116)
Pembekal Minyak Masak (381)
Pembekal Rempah Dan Perencah (520)
Pembekal Serunding (226)
Pembekal Telur (116)
Pemborong Aksesori Lelaki (152)
Pemborong Aksesori Wanita (1108)
Pemborong Batik Dan Sutera (329)
Pemborong Beg Galas (95)
Pemborong Beg Tangan (552)
Pemborong Bundle (804)
Pemborong Cadar Dan Tilam (381)
Pemborong Karpet (132)
Pemborong Kasut Dan Sandal (628)
Pemborong Lampin (277)
Pemborong Mutiara (104)
Pemborong Pakaian Bayi (713)
Pemborong Pakaian Kanak2 (1465)
Pemborong Pakaian Lelaki (1029)
Pemborong Pakaian Plus Size (130)
Pemborong Pakaian Wanita (3836)
Pemborong Telekung Dan Songkok (516)
Pemborong Tshirt Dan Uniform (3204)
Pemborong Tuala (180)
Pemborong Tudung (2534)
Pembuat Papan Tanda Iklan (213)
Pembuat Plastik Kotak Botol (731)
Pembuat Rak Kiosk Gerai (450)
Pendaftaran Syarikat (430)
Pendaftaran Trademark (28)
Pengedar Alat Tulis (891)
Pengedar Bahan Pencuci (647)
Pengedar Buku Dan Majalah (541)
Pengedar Contact Lens (225)
Pengedar Perfume (1442)
Pengedar Permainan Kanak2 (541)
Pengedar Produk Kecantikan (2412)
Pengedar Produk Kesihatan (2772)
Pengurus Majlis (555)
Penternak Arnab (51)
Penternak Ayam (647)
Penternak Burung Puyuh (88)
Penternak Ikan (637)
Penternak Kambing (258)
Penternak Lembu (337)
Penternak Udang (166)
Peralatan Makmal Dan Hospital (237)
Peralatan Pejabat Dan Sekolah (630)
Peralatan Sukan (507)
Perisian Komputer (489)
Perkakas Dapur (544)
Perkakas Elektrik (362)
Perkakas Rm2 Dan Gajet (1374)
Pinjaman AIM (146)
Pinjaman Hartanah (468)
Pinjaman Kad Kredit (365)
Pinjaman Kereta (510)
Pinjaman Peribadi (9313)
Pinjaman Perniagaan (1629)
Produk Dari China (469)
Produk Sejuk Beku (1172)
Program Consignment (1789)
Program Dropship (5855)
Pusat Bahasa (308)
Pusat Jagaan Bayi (1249)
Pusat Latihan (557)
Pusat Memandu (112)
Pusat Mengaji Agama (403)
Pusat Pendidikan Tinggi (471)
Pusat Rawatan (309)
Pusat Tadika Dan Taska (1087)
Pusat Tuisyen (939)
Rancangan Perniagaan (532)
Rawatan Alternatif (256)
Rumah Sewa (3775)
Rumah Untuk Dijual (3345)
Servis Freelance (932)
Servis Keselamatan (620)
Servis Pembersihan (713)
Servis Pengedaran Risalah (417)
Setiausaha Syarikat (543)
Sewa Bas Dan Van (477)
Sewa Kereta Teksi Limo (1509)
Sewa Lori (2206)
Sewa Pesawat Dan Helikopter (50)
Studio Filem Dan Videografi (211)
Studio Fotografi (800)
Studio Grafik Dan 3D (878)
Studio Lukisan (112)
Studio Model Penyanyi Pelakon (628)
Studio Muzik (398)
Sukan Beladiri (111)
Sukan Berkumpulan (208)
Sukan Futsal (214)
Sukan Pancing (123)
Tanah Sewa (568)
Tanah Untuk Dijual (4260)
Tempahan Biskut Dan Tart (1754)
Tempahan Hamper (168)
Tempahan Kanopi Dan Meja Kerusi (600)
Tempahan Katering (1890)
Tempahan Kek Dan Coklat (1932)
Tempahan Korban Dan Aqiqah (150)
Tempahan Kuih Muih (1563)
Tempahan Minuman Dan Dessert (399)
Tempahan Nasi Lemak (462)
Tempahan Roti (316)
Terminal Bayaran (167)
Ubahsuai Pejabat (583)
Ubahsuai Rumah (1510)
Urut Tradisional (710)
Usahawan Baja Pertanian (341)
Usahawan Benih Dan Nursery (354)
Usahawan Tani (953)
Vending Machine (311)
Voucher Dan Tiket (217)
Web Design Malaysia (2099)
Wiring Aircond Plumbing Repair (1134)