Jom Loan Kereta Honda dgn Mudah dan Senang
Hanim 152 - Wed 13/Jun/2018 11:27am [Last Comment]
. 🚘🚘🚘🚘🚘🚘🚘🚘
. Teringin nk pakai kete Honda tp x tau mana yg boleh diharapkn? Kene dpayment ke? Boleh full loan ke? Kebanyakan main try cuba je? Last2 ke laut... Dgn gaji yg so so ni boleh proceed ke? Kalau terjumpa pon banyak lak songehnya? Ada pulak tu cam layan x layan je? Dh cuba dh... tanya kengkawan tp deal x menjadi? Kecewa? Buang masa? Rasa givap pon ada?

. > “fast delivery” selain drpd Stock yg banyak dan kadar masa “deliver” yg sangat cepat, urusan loan pula mudah.. sy jamin anda x perlu sakit kepala nk hadap hal2 cam ni nanti percayalh....

. > “door to door servis” bg anda yg sentiasa sibuk dgn tugasan harian ini merupakan kelebihan serta keperluan keadaan sekarang...

. > “penjimatan” Sy buat semua ni bukannya apa ianya utk mengurangkan kos yg anda x perasan.... seperti jimat masa, jimat tenaga, jimat minyak dn sbgainya...

===============
SIAPA YG TERAWAL
===============

> DISKAUN - mmg setiap model Honda M’sia dh siapkn diskaun anda berhak mendapatkannye....

. APALAGI!!! jgn lepaskn peluang anda.... Jom berurusan dgn Sales Advisor Honda Malaysia nih!. Hubungi sy skrng jugak sy akn memberikan servis yg terbaik utk anda 🙂 KOMEN PM utk berurusan....

>>> Ni kalau x nk komen2 sy siapkn laluan express...😅 Sila clik link ni utk sy sendatkn dgn segala Info pakage, model n harga tq 😊
http://www.wasap.my/+60177458003
http://www.wasap.my/+60177558779

Niche: Kereta Baru | Pinjaman Kereta
     
  1. Loan Fatiha - Wed 13/Jun/2018, 11:29am
    Hye² semua!!
    Mari² lagi dua hari dah start raya..anda semua mesti ingin buat persiapan raya awal tapi anda mengalami masalah kewangan?
    Ingin mencari cash dengan segera?
    Saya sedia membantu anda!!
    Dokumen yang ringkas!!
    Proses selama 30minit!!

    Ingin tahu lebih jelas jom wassap/call saya:
    http://www.wasap.my/60178855218
    http://www.wasap.my/60178855218
    Kami cuba submit dulu,jika tiada masalah kita boleh jumpa untuk bincang dan sign aggrement,jika tidak berminat kami tak paksa..😊  
  2. Upfront Resources Sdn Bhd - Wed 13/Jun/2018, 11:36am
    EASY LOAN / PERSONAL LOAN / PINJAMAN PERIBADI
    DAPAT DUIT CEPAT (LOAN KECIL2 RM500 PUN BLH)
    http://www.wasap.my/601123181468
    http://www.wasap.my/601123181468
    *GAJI MESTILAH MELALUI BANK
    RM1000 byr 1070 shj (utk 1BLN)
    RM2000 byr 2140 shj (utk 1BLN)
    RM3000 byr 3210 shj (utk 1BLN)
    011-2318 1468(24 jam) NADIYA
    👉 Faedahpastiterendah
    👉 Tanpapenjamindancagaran
    👉 Pinjamandiluluskandalamtempoh 30 minit
    👉 PembayaranBalik yang fleksibel
    👉 Maklumat di rahsiakan
    👉 Yang bekerjadanmenetap area Selangor sahaja
    👉 Introducer peminjamkepadasyarikat kami jugabolehmendapatkomisenjikapermohonanpinjamanitudiluluskanoleh kami.
    ☑Ape2 kerja blh jg janji gaji melalui bank
    **KLAU abg/cik ade kawan nak buat loan blh rekement nadia.. abg/cik tak perlu pen-jamin apa2.. ada income lg…
    $LOAN 1000///50 COMMISSION
    $LOAN 3000///150 COMMISSION
    $LOAN 5000///250 COMMISSION
    Silahubungi / SMS / Whatsapp :
    011-2318 1468 NADIYA
    011-2318 1468 NADIYA  
  3. Sitti Izriah - Wed 13/Jun/2018, 11:43am
    Hye² semua!!
    Mari² Promosi hari raya sudah tiba..anda semua mesti ingin buat persiapan raya awal tapi anda mengalami masalah kewangan?
    Ingin mencari cash dengan segera? Saya sedia membantu anda!! Document yg ringkas!! Process 15minit sahaja!!!!!!!!!!

    Promosi Sebulan
    *Pinjam 1k Settle 1070
    *Pinjam 2k Settle 2140
    *Pinjam 3k Settle 3210
    (Untuk sebulan saja)

    #TANPA PENJAMIN
    #TANPA UPFRONT
    #TEMPOH BAYARAN BALIK FLEKSIBLE
    *Jangan Risau Kami Ada Boleh Selesaikan Masalah Anda !
    *TIADA BAYARAN UPFRONT JIKA SEMAK DOCUMENT !

    Wasap Fast /Call Fast/ Respon Fast :
    📞 010-2055 066 SITTI 📲
    📞 010-2055 066 SITTI 📲
    📞 010-2055 066 SITTI 📲

    📢KHAS BUAT PENDUDUK NILAI,NEGERI SEMBILAN, KUALA LUMPUR/SELANGOR/MELAKA  
  4. Fairul 35 - Wed 13/Jun/2018, 11:46am
    Kita yang Pinjaman Peribadi Berlesen, Suruh Bayar Upfront Payment Semua Tipu!

    *SYARIKAT KAMI ADA MENAWARKAN PINJAMAN PERIBADI UNTUK PN/EN...DARI RM 1000-RM300.000.00
    *SYARIKAT KAMI MENAWARKAN OFFER YANG ISTIMEWA UNTUK PN/EN DAN SEMESTINYAI MURAH.
    *MEMBERI PAKEJ PINJAMAN MENARIK SETIAP BULAN SEHINGGA RM300
    -SIAPA CEPAT DIA DAPAT
    -50 PEMIMJAM TERAWAL AKAN MENDAPAT PAKEJ OFFER YANG MURAH,MENARIK & ISTIMEWA

    RM1000 byr 1070 shj
    RM2000 byr 2140 shj
    RM3000 byr 3210 shj

    Apa beza kita dgn sykt lain.. orang kata.. “Uolls ni memang cepat, memang pro dan interest boleh bincang”. Kelulusan pinjaman sekarang memang PANTAS. Bila hantar document full, 1 jam boleh lulus, semua maklumat dirahsiakan. Urusan mudah dan cepat lulus. X perlu Upfront. X perlu deposit. X perlu penjamin.. X perlu cagaran.. tiada caj2 lain. Dokumen ringkas.. Maklumat dirahsiakan.. Tempoh pembayaran balik yg fleksibel Bayaran bulanan boleh dibincang Kami mengambil masa 1 jam dlm sehari sahaja utk prose..  
  5. Norhayati Loan - Wed 13/Jun/2018, 11:47am
    PROMOSI LOAN RAYA MUDAH LULUS CALL 0184623550 (AISYAH) 0123361885 (FARA)

    PINJAMAN PERIBADI 2018

    *MUDAH LULUS
    *DOKUMEN RINGKAS
    *SEMAK KELAYAKAN 30MINIT

    DOKUMEN YANG DIPERLUKAN :

    *PAYSLIP
    *STATEMENTBANK
    *IC
    *BIL UTILITY

    DAN HANTAR KE :

    0184623550 (AISYAH)
    0123361885 (FARA)

    24JAM/7HARI SEMINGGU


    KAMI COVER AREA :

    *SELANGOR*
    *KUALA LUMPUR*
    *NEGERI SEMBILAN*
    *MELAKA*

    ***** 018-4623550 AISYAH*****
    ***** 018-4623550 AISYAH*****
    ***** 018-4623550 AISYAH*****
    ***** 018-4623550 AISYAH*****
    ***** 018-4623550 AISYAH*****


    ***** 012-3361885 FARA*****
    ***** 012-3361885 FARA*****
    ***** 012-3361885 FARA*****
    ***** 012-3361885 FARA*****
    ***** 012-3361885 FARA*****

    Wujud sekumpulan ‘SINDIKET PENIPUAN’ menyamar sebagai PEKERJA kami untuk meminta peminjam membuat pembayaran (PROCESSING FEE/WANG PENDAHULUAN) dengan alasan proses pinjaman.

    Ciri-ciri syarikat yang sah:
    ** mempunyai label / papan tanda Nama Syarikat.
    ** Lesen syarikat akan dipame..  
  6. Nafisah 11 - Wed 13/Jun/2018, 12:55pm
    OPEN FOR ALL WHO LIVE IN SELANGOR/KUALA LUMPUR ONLY
    NOT PROVIDED FOR HOUSEWIFE/STUDENT AND FREELANCE

    BLACKLIST/CTOSS/CRISS/RETIRED/HOTEL/MCD/KFC/FACTORY/GOVERNMENT/PRIVATE SECTOR ARE MOST WELCOME !! ;)
    DOCUMENT NEEDS :-

    (( PERSONAL LOAN ))
    ++ 3 months’ salary slip
    ++ 3 months bank statement
    KWSP statement (2016 &2017)
    ++ Conformation letter
    ++ Water/Electric bill

    (( BUSSINES LOAN (REFINANCE/CAGARAN) ))
    SSM
    Company Bank Statement (6 MONTHS LATEST)
    TITLE
    S&P 
    Housing Loan Bank Statement
    Quit Rent / Latest Assesment
    Company Profile 
    Tenancy Agreement
    CTOSS/CRISS report

    WEB: wwwpinjamanxpress.com
    EMAIL:ansiatoppioneer@gmail.com
    CALL/WHATSAPP: 016 2184666 ANISA / HASMAH  
  7. Siti Sakinah 2 - Wed 13/Jun/2018, 1:43pm
    1hari lagi RAYA !!! Promosi raya , jangan lepaskan peluang.
    Loan 1k-8k , whatsapp 0163151885 FARAH
    ( KL , SEL , N9 , MELAKA )

    1hari lagi RAYA !!! Promosi raya , jangan lepaskan peluang.
    Loan 1k-8k , whatsapp 0163151885 FARAH
    ( KL , SEL , N9 , MELAKA )

    1hari lagi RAYA !!! Promosi raya , jangan lepaskan peluang.
    Loan 1k-8k , whatsapp 0163151885 FARAH
    ( KL , SEL , N9 , MELAKA )

    1hari lagi RAYA !!! Promosi raya , jangan lepaskan peluang.
    Loan 1k-8k , whatsapp 0163151885 FARAH
    ( KL , SEL , N9 , MELAKA )  
  8. Idani - Sat 14/Jul/2018, 12:00am
    Nak memiliki kereta idaman?wassap sy laju2...document diproses dengan cepat
    sy cuba membantu anda jika ada kesulitan
    0194755498..  
Page 1   (Total 8 comments)
Your Comment: Max 1000 characters.
Login Email:
Password:
Tips: Free Registration ¤ Lost Password?
Warning!
1. NEVER give UPFRONT PAYMENT (deposit) to any Money Lenders. Upfront Payment is 100% scam!
2. NEVER give advance payment to sellers you don't know or sellers with no office/home address.
3. NEVER pay for any products or services with CASH except for C.O.D!
4. Majalah.com NEVER send any business offers to anyone and we never offer our users' details for sale.
Disclaimer. Messages posted to our forum are solely the opinion and responsibility of the person posting the message. We assumes absolutely no responsibility for any loss (time/money/energy) as a result of using the information posted in this forum. We do not endorse, support, represent or guarantee the truthfulness, accuracy or reliability of any topics/messages posted here. We reserve the right to delete or edit your topics or comments. Your visiting of this site shall be deemed as your acceptance of this disclaimer.