China Bussiness Trip (Guangzho)
Don 5 - Wed 16/Mar/2011 7:18pm [Last Comment]
berminat sila tinggalkan email.saya akan emailkan plan trip.
Bukan ajen pelancongan tapi sudah biasa ke guangzho dan tahu tempat wholesale di sana.berkonsepkan survivor mode menggunakan keretapi bawah tanah supaya anda dapat menjimatkan kos pengangkutan di sana dan menghafal cara-cara untuk ke tempat wholesale.

Niche: Pakej Pelancongan | Produk Dari China
     
  1. Mie 28 - Wed 16/Mar/2011, 7:46pm
    mieqie196@yahoo.com  
  2. Ezad90 - Wed 16/Mar/2011, 8:53pm
    ezad_1990@yahoo.com.my  
  3. Rohezat Ab - Wed 16/Mar/2011, 9:24pm
    guide..and details to.
    flyeagle7@gmail.com  
  4. Apys - Wed 16/Mar/2011, 9:25pm
    email details hfzthmn@yahoo.com  
  5. Jaing - Wed 16/Mar/2011, 10:15pm
    email detail
    jaingmitnick@yahoo.com  
  6. Badariah - Wed 16/Mar/2011, 10:19pm
    Pls email detail ke dib_64@yahoo.com.my  
  7. Mohd Noor 6 - Wed 16/Mar/2011, 10:20pm
    Please email to herodunia@yahoo.com  
  8. Fikri Cheng - Wed 16/Mar/2011, 10:48pm
    fikricheng@yahoo.com  
  9. Shzahrah - Wed 16/Mar/2011, 11:05pm
    qamaria43@yahoo.com.my  
  10. Ellmo82 - Wed 16/Mar/2011, 11:31pm
    ellmo82@yahoo.com  
  11. Aishah Sani - Thu 17/Mar/2011, 12:00am
    aishah8102@yahoo.com  
  12. Don 5 - Thu 17/Mar/2011, 1:11am
    sila check email masing2.terima kasih.  
  13. Awang 11 - Thu 17/Mar/2011, 1:17am
    email kat saya awangahok@yahoo.com  
  14. Azim 17 - Thu 17/Mar/2011, 3:04am
    azim2924@yahoo.com.my  
  15. Azlizawaty - Thu 17/Mar/2011, 7:47am
    email jijairdina@yahoo.com  
  16. Dami - Thu 17/Mar/2011, 9:59am
    e-mail me soon at nwdamia@gmail.com  
  17. Ciksiti 5 - Thu 17/Mar/2011, 10:04am
    email sy juga:
    mazlinroslan@gmail.com  
  18. Azlina 7 - Thu 17/Mar/2011, 10:15am
    Email saya juga :
    nila_bakawali@yahoo.com  
  19. Jeffry 2 - Thu 17/Mar/2011, 10:34am
    saya juga ----------> oldboysms8993@yahoo.com  
  20. Mohd Yusoff - Thu 17/Mar/2011, 10:35am
    email saya abesoff@gmail.com  
  21. Arus Global - Thu 17/Mar/2011, 10:49am
    saya nak juga. tolong emel
    zulmran21@gmail.com  
  22. Izxs - Thu 17/Mar/2011, 11:07am
    email saya:
    suhaizals@gmail.com
    tq  
  23. Ieda 8 - Thu 17/Mar/2011, 1:31pm
    email sy
    ieda_harisaqil@yahoo.com.my  
  24. Watiecute 2 - Thu 17/Mar/2011, 3:51pm
    pls email me watiecute81@yahoo.com  
  25. Nadia 4 - Thu 17/Mar/2011, 5:32pm
    email saya nadia_azhari@yahoo.com  
  26. Din 23 - Thu 17/Mar/2011, 5:41pm
    emailkan saya

    nhentronics@yahoo.com  
  27. Don 5 - Thu 17/Mar/2011, 6:01pm
    ieda 8. email yg di bagi tu betul ke...
    can't send...  
  28. Abil - Thu 17/Mar/2011, 6:15pm
    email me: habiel86@gmail.com
    Tank-Q  
  29. Mohammad 13 - Thu 17/Mar/2011, 6:51pm
    email saya :
    icarect@gmail.com
    0179018595  
  30. Worldprinting - Thu 17/Mar/2011, 8:42pm
    tradeautomatik@yahoo.com.my  
  31. Bazar Ismerra - Thu 17/Mar/2011, 8:59pm
    sila emailkan :

    halieza8333@gmail.com
    azlin1979@yahoo.com

    tq!!!!  
  32. Che Adam - Thu 17/Mar/2011, 9:11pm
    email detail.

    che_adammm@yahoo.com  
  33. Sai - Thu 17/Mar/2011, 9:34pm
    sai_as17703@yahoo.co.uk  
  34. Shikin 14 - Thu 17/Mar/2011, 9:51pm
    shikin_angel@yahoo.com  
  35. Aminuddin 4 - Thu 17/Mar/2011, 10:32pm
    emailkan saya...
    adfsepakat@gmail.com  
  36. Zamac - Thu 17/Mar/2011, 10:38pm
    email saya zamzaem@yahoo.com  
  37. Sue Sweet - Fri 18/Mar/2011, 2:04am
    airis_choc@yahoo.com  
  38. Erzeugenly - Fri 18/Mar/2011, 2:08am
    bila lg nak pegi...
    email: erzeugenly@yahoo.com  
  39. Don 5 - Fri 18/Mar/2011, 9:25am
    dear all,
    pls check your email.
    TQ..  
  40. Iskandar 3 - Fri 18/Mar/2011, 10:15am
    zuri1974@yahoo.com atau call 1025338409  
  41. Nmy - Fri 18/Mar/2011, 11:32am
    email nmyglory2010@gmail.com
    tq.  
  42. Azizahmusa - Fri 18/Mar/2011, 12:12pm
    emelkan pada sy..

    azizahmusa82@yahoo.com

    tq  
  43. Kojie - Fri 18/Mar/2011, 12:44pm
    emelkn pada sy. kkojiez@gmail.com
    tq.  
  44. Banihassim - Fri 18/Mar/2011, 1:18pm
    emailkan pd sy juga...
    tq in advance... :)

    banihassim@gmail.com  
  45. Nor Faizah - Fri 18/Mar/2011, 2:38pm
    chentamall@yahoo.com

    tqvm in advance  
  46. Don 5 - Fri 18/Mar/2011, 2:56pm
    telah di email kepada semua...  
  47. Norsuhaida - Fri 18/Mar/2011, 3:52pm
    e-mail kat norsuhaida.ssholidays@gmail.com  
  48. www e kedai com my - Fri 18/Mar/2011, 4:04pm
    email ke kedai.borong@yahoo.com  
  49. Zam 37 - Fri 18/Mar/2011, 11:12pm
    zamclara@yahoo.com  
  50. Nasriyyah - Sat 19/Mar/2011, 12:12am
    emelkan kpd sy...
    nasriyyah@yahoo.com
    tqvm  
Start | Page 1 | Next >                  FirstPage ¤ LastPage   (Total 135 comments)
Your Comment: Max 1000 characters.
Login Email:
Password:
Tips: Free Registration ¤ Lost Password?
Warning!
1. NEVER give UPFRONT PAYMENT (deposit) to any Money Lenders. Upfront Payment is 100% scam!
2. NEVER give advance payment to sellers you don't know or sellers with no office/home address.
3. NEVER pay for any products or services with CASH except for C.O.D!
4. Majalah.com NEVER send any business offers to anyone and we never offer our users' details for sale.
Disclaimer. Messages posted to our forum are solely the opinion and responsibility of the person posting the message. We assumes absolutely no responsibility for any loss (time/money/energy) as a result of using the information posted in this forum. We do not endorse, support, represent or guarantee the truthfulness, accuracy or reliability of any topics/messages posted here. We reserve the right to delete or edit your topics or comments. Your visiting of this site shall be deemed as your acceptance of this disclaimer.